![]() |
Cytat:
Na puchary nie ma co się napalać, ale na kasę z esa to już owszem. 5 czy 6 miejsce to też solidny zastrzyk gotowki. Póki jednak nie wszystko jest w naszych rękach nie warto śnuc zbyt optymistycznych wizji. Zbyt wiele potknięć za nami w tym sezonie i zbyt wiele kłód jeszcze przed nogami. |
Drużyny w okolicy
Kod:
8 Zagłębie - 23 (--, 1-2) |
Staty po dreszczowcu w Płocku:
Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazdKod:
15 miejsce (pkt) 17 |
Drużyny w okolicy
|
Cytat:
|
Mam błąd certyfikatu i mi przeglądarka szaleje.
|
wszyscy mamy ten sam błąd....
OT: czy administracja tego portalu jeszcze żyje? |
W Firefox wystarczy dodać wyjątek bezpieczeństwa => spokojnie, to tylko wygasły certyfikat SSL, nikogo nie zabije ;-)
Gorsza informacja jest taka, że skoro nikt nie reaguje to nie ma gwarancji, że domenę ktoś opłaci i 2021-08-25 11:39:59 może przestać działac stronka i forum ... |
Niestety nie ma informacji we whois, do kogo należy domena.
|
Drużyny w okolicy:
Kod:
6 Górnik Zabrze- 27 (0-0, --)3 ostatnie już nie są w okolicy 3 punktów :> |
|
Cytat:
|
Cytat:
Interesujace podejscie :) EDYTA: a może to własność pana ze Szwecji przypominającego miłe czasy Modern Talking? |
Domena na jakiegoś słupa chyba stoi :-)
namecheap.com -> na ten moment można się ustawić w kolejce po domenę za 199USD ... |
Pora na zmianę tematu: "Zabawa domena, czyli czy możliwe jest.."
Ktoś tam artykuły na stronie uzupełnia, wstawia reklamy lv betu, więc może jeszcze white star division nie umarło? PS. W 2 kolejki zmniejszyliśmy stratę do 2 miejsca z 17 pkt do 11 a tu nie widzę euforii ;) |
Już powoli musimy się oswajać z myślą, że latem przystąpimy do eliminacji LE
|
Cytat:
A co do WSD to od soboty certyfikat leży i kwiczy więc istnieje duża szansa, że i DNS pójdzie się "kochać" w sierpniu. |
Cytat:
|
Widzę, że ktoś ogarnął sprawę certyfikatu więc jest szansa, że przypilnuje DNS.
Z tym wykupieniem w kilka minut to nie jest takie niemożliwe. |
Raków przeszedł dalej w PP. Szansa, że 4 miejsce daje puchary coraz większa :shock:
|
Jak zdobędziemy 7 punktów w najbliższych 3 spotkaniach to będziemy w grze o 4 miejsce. Choć trzeba się nastawić na podobną walkę jak za Carillo, gdzie nawet ostatni mecz może o tym zdecydować.
Śląsk w sezonie 10/11 odrobił w podobnym okresie stratę 11 punktów do miejsca dającego awans do pucharów. A i myślę że podobnych "pogoni" było w historii bardzo dużo. Niemniej niech Hyballa tonuje nastroje i każdy mecz trzeba traktować jak finał. |
nie pompujcie tego balonika k.rwa mac
niech Hyballa tam cisnie i motywuje i to wystarczy ja czekam na kazdy nastepny mecz z wiara jak nigdy i jak wrocimy na stadion to bedzie ogien |
|
@pepe72: genialne ;-)
|
Dzięki.
Niestety to tylko na poprawę humoru bo L dała d...y w Warszawie. Teraz jedyna nadzieja w Rakowie, który będzie miał 3 raczej zmotywowane drużyny przeciwko sobie. Chyba każda z pozostałych dała mniej lub bardziej d...y w tym sezonie. Arka - nadal ma szansę na awans do E-klapy - 3 punkty straty do ŁKS ale 2 drużyny przed nią Craxa - walczy o spadek :> Piast - jest za nami |
Szansa na to ,że 4 miejsce da puchary zmniejszyła się niestety i to bardzo.z około 70% na około 40% .
|
Moim zdaniem szansa na 4 miejsce w tym sezonie jest bardzo mała. Niby to tylko 5 punktów ale przed nami jest w tym momencie aż 6 drużyn, a może być 7 jak Płock wygra dzisiaj zaległy w Mielcu.
Ważnym aspektem jest też terminarz i ciężka końcówcka sezonu jaka nas czeka a wygląda to tak: Górnik dom Lechia wyjazd Stal dom Podbeskidzie wyjazd Raków Dom Warta dom Lubin wyjazd Cracovia dom Legia wyjazd Lech dom Piast wyjazd Od meczu z Rakowem to później jedynie w meczu z Warta powinniśmy być wyraźnym faworytem. W pozostałych meczach o zwycięstwa będzie niezwykle ciężko. Kadrowo też nie wydaje mi się że jesteśmy drużyną która będzie regularnie sięgać po 3 punkty. Oczywiście Hyballa robi świetną robotę, ale jednak pewnego poziomu umiejetnosci ci zawodnicy nie przeskoczą. Trzeba też się modlić o zdrowie Forbsa bo jeśli by on wypadł to ciężko mi sobie wyobrazić kto miałby go zastąpić z przodu. Medved do mnie nie przemawia. Uważam że skończymy na miejscach 6-8 z tym że warunkiem jest dobre punktowanie w 4 najbliższych meczach (8-10pkt). Natomiast oczywiście dopóki mamy matematyczne szanse na te puchary to sam osobiście sprawdzam sobie co kolejkę optymistyczne dla nas warianty aby ten scenariusz się mógł się ziścic :) |
Ja bym tak daleko nie wybiegał. Max do 3 najbliższych meczów. Górnik dom, Lechia wyjazd, Stal dom. Stal obowiązek 3 pkt. Górnik i Lechia może być wszystko. Ale jeśli będziemy narzucać swój styl jak dotychczas, dużo biegać i walczyć, to nie stoimy na straconej pozycji. Górnik nie jest w tym roku dominatorem, a Lechia jak najbardziej do ogrania, nawet na wyjeździe. lechia od 2,3 sezonów to w mojej ocenie taka druzyna nieobliczalna. mogą wygrać w zasadzie z każdym i żadna w tym niespodzianka, zaś przegrana z około 12 zespołami tej ligi (w tym z nami) również nie jest w skali niespodzianki. Mam wrażenie, że tak snują się po tych meczach, a że pozostałe drużyny snują się wolniej to na koniec dnia lądują na 5 miejcu
|
Cytat:
Zauważ, że gramy 2-3 młodzieżowcami w pierwszym składzie. Co oznacza, że co najmniej jeden gra za własne zasługi, a nie za wymogi ligi. Co więcej możliwość tak wielu zmian daje szansę dla "staroci", którzy nie wytrzymają 90 minut gegenpresingu. Jak lubię Sobola tak życzę mu dziś remisu :> I jak właśnie sprawdziłem Raków wylosował Craxę. Szkoda, że nie Arkę ale i tak lepiej, że nie Piasta. Póki są statystyczne i matematyczne szanse to trzymamy kciuki. :p |
Mi tam w zupełności wystarczy, jeśli zakotwiczymy w Top10. Wisienką na torcie tego sezonu będzie dla mnie zwycięski mecz z Lechem, po którym (już na stadionie), zaśpiewamy sąsiadom zza Błoń "To ostatnia niedziela"...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl