Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9596)

Karherop 22.02.2021 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Heero (Post 1562241)
O ile samo podium to dość problematyczna kwestia w obecnej sytuacji, to do 4. miejsca strata wynosi 6 punktów i mimo wszystko warto o nie zawalczyć. Nie mówię tylko o kasie, ale wiąże się z tym jeszcze jedna, bardzo ważna korzyść - miejsce w radzie nadzorczej ekstraklasy i realny wpływ na spółkę. Myślę, że Pan Jażdzyński zrobiłby tam niezłe zamieszanie :D

O tym pewnie wiedza kibice i zarzad, ale już to widzę aby piłkarze postawili sobie za główny cel wejście do zarządu esa naszego przedstawiciela ;)

Na puchary nie ma co się napalać, ale na kasę z esa to już owszem. 5 czy 6 miejsce to też solidny zastrzyk gotowki. Póki jednak nie wszystko jest w naszych rękach nie warto śnuc zbyt optymistycznych wizji. Zbyt wiele potknięć za nami w tym sezonie i zbyt wiele kłód jeszcze przed nogami.

pepe72 22.02.2021 20:07

Drużyny w okolicy
Kod:

8  Zagłębie    - 23 (--, 1-2)
9  Warta Poznań - 23 (1-2, --)
10 Wisła Płock  - 22 (--, 0-3) - mecz zaległy
11 Lech Poznań  - 22 (1-0, --)
12 Wisła Kraków - 21
13 Piast Gliwice- 21 (--, 3-4)
14 Cracovia    - 18 (1-1, --)
15 Podbeskidzie - 17 (--, 3-0)
16 Stal Mielec  - 15 (6-0, --) - mecz zaległy

Punkty, a w nawiasie mecze z nami (dom, Kraków). Wynik z naszego punktu widzenia. 6-0 wygraliśmy w Mielcu

pepe72 28.02.2021 19:32

Staty po dreszczowcu w Płocku:
Kod:

Wisła Kraków    razem    dom    wyjazd
kolejka          19        9      10
punkty            24        9      15
średnia            1,26    1,00    1,50
Procent meczów    63%         
             
Utrzymanie        31         
Brakuje            7         
średnia na mecz    0,64 
             
puchary            55         
Brakuje            31         
średnia na mecz    2,82

Szanse matematyczne:

Kod:

15 miejsce (pkt)  17         
zostało meczów    11         
prawaga            7         
możliwa strata      0,64         
             
3 miejsce (pkt)    34         
zostało meczów    11         
brakuje punktów    10         
potrzebna średnia+  0,91


pepe72 28.02.2021 19:35

Drużyny w okolicy

FraMat 28.02.2021 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1562417)
Drużyny w okolicy:
Kod:

8  Zagłębie    - 23 (--, 1-2)
9  Warta Poznań - 23 (1-2, --)
10 Wisła Płock  - 22 (3-1, 0-3) - mecz zaległy
11 Lech Poznań  - 22 (1-0, --)
12 Wisła Kraków - 21
13 Piast Gliwice- 21 (--, 3-4)
14 Cracovia    - 18 (1-1, --)
15 Podbeskidzie - 17 (--, 3-0)
16 Stal Mielec  - 15 (6-0, --) - mecz zaległy

Punkty, a w nawiasie mecze z nami (dom, Kraków). Wynik z naszego punktu widzenia. 6-0 wygraliśmy w Mielcu

a to nie jest stan po poprzedniej kolejce?

pepe72 28.02.2021 19:39

Mam błąd certyfikatu i mi przeglądarka szaleje.

FraMat 28.02.2021 19:45

wszyscy mamy ten sam błąd....
OT: czy administracja tego portalu jeszcze żyje?

tomytom 28.02.2021 19:51

W Firefox wystarczy dodać wyjątek bezpieczeństwa => spokojnie, to tylko wygasły certyfikat SSL, nikogo nie zabije ;-)


Gorsza informacja jest taka, że skoro nikt nie reaguje to nie ma gwarancji, że domenę ktoś opłaci i 2021-08-25 11:39:59 może przestać działac stronka i forum ...

pepe72 28.02.2021 20:06

Niestety nie ma informacji we whois, do kogo należy domena.

pepe72 28.02.2021 20:06

Drużyny w okolicy:
Kod:

6  Górnik Zabrze- 27 (0-0, --)
7  Zagłębie    - 26 (--, 1-2)
8  Lech Poznań  - 25 (1-0, --)
9  Jagiellonia  - 25 (1-1, 2-0)
10 Wisła Kraków - 24
11 Piast Gliwice- 24 (--, 3-4)
12 Warta Poznań - 23 (1-2, --)
13 Wisła Płock  - 22 (3-1, 0-3) - mecz zaległy
---
14 Cracovia    - 18 (1-1, --)
15 Podbeskidzie - 17 (--, 3-0)
16 Stal Mielec  - 15 (6-0, --) - mecz zaległy

Punkty, a w nawiasie mecze z nami (dom, Kraków). Wynik z naszego punktu widzenia. 6-0 wygraliśmy w Mielcu

3 ostatnie już nie są w okolicy 3 punktów :>

Tantal 01.03.2021 06:41

Minuty młodzieżowców w tej kolejce




https://pbs.twimg.com/media/EvWBuOGW...pg&name=medium

krysztal 01.03.2021 08:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1562420)
wszyscy mamy ten sam błąd....
OT: czy administracja tego portalu jeszcze żyje?

Ktos chyba poszedł siedziec z Marzenką i Dukatem bo to od tej chwili zaczęło się sypać

dziki 01.03.2021 12:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomytom (Post 1562422)
W Firefox wystarczy dodać wyjątek bezpieczeństwa => spokojnie, to tylko wygasły certyfikat SSL, nikogo nie zabije ;-)


Gorsza informacja jest taka, że skoro nikt nie reaguje to nie ma gwarancji, że domenę ktoś opłaci i 2021-08-25 11:39:59 może przestać działac stronka i forum ...

Z polityki prywatnosci na stronie wynika, ze wlascicielem jest jakas szwedzka spolka. Napisalem do nich ostatnio maila i mnie odeslali do dzialu ... kariery w Krakowie.

Interesujace podejscie :)

EDYTA:
a może to własność pana ze Szwecji przypominającego miłe czasy Modern Talking?

tomytom 01.03.2021 13:00

Domena na jakiegoś słupa chyba stoi :-)

namecheap.com -> na ten moment można się ustawić w kolejce po domenę za 199USD ...

Karherop 01.03.2021 14:10

Pora na zmianę tematu: "Zabawa domena, czyli czy możliwe jest.."

Ktoś tam artykuły na stronie uzupełnia, wstawia reklamy lv betu, więc może jeszcze white star division nie umarło?

PS. W 2 kolejki zmniejszyliśmy stratę do 2 miejsca z 17 pkt do 11 a tu nie widzę euforii ;)

robert777 01.03.2021 14:37

Już powoli musimy się oswajać z myślą, że latem przystąpimy do eliminacji LE

pepe72 01.03.2021 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1562463)
Pora na zmianę tematu: "Zabawa domena, czyli czy możliwe jest.."

Ktoś tam artykuły na stronie uzupełnia, wstawia reklamy lv betu, więc może jeszcze white star division nie umarło?

PS. W 2 kolejki zmniejszyliśmy stratę do 2 miejsca z 17 pkt do 11 a tu nie widzę euforii ;)

Bez wyników PP to nie ma się co podniecać. Mamy stałą stratę do Rakowa 10 punktów.
A co do WSD to od soboty certyfikat leży i kwiczy więc istnieje duża szansa, że i DNS pójdzie się "kochać" w sierpniu.

dziki 01.03.2021 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1562465)
Bez wyników PP to nie ma się co podniecać. Mamy stałą stratę do Rakowa 10 punktów.
A co do WSD to od soboty certyfikat leży i kwiczy więc istnieje duża szansa, że i DNS pójdzie się "kochać" w sierpniu.

Jesli pójdzie to Chińczycy domene wykupią w pięć sekund ;-)

pepe72 01.03.2021 17:55

Widzę, że ktoś ogarnął sprawę certyfikatu więc jest szansa, że przypilnuje DNS.
Z tym wykupieniem w kilka minut to nie jest takie niemożliwe.

pepe72 02.03.2021 22:23

Raków przeszedł dalej w PP. Szansa, że 4 miejsce daje puchary coraz większa :shock:

Karherop 02.03.2021 23:35

Jak zdobędziemy 7 punktów w najbliższych 3 spotkaniach to będziemy w grze o 4 miejsce. Choć trzeba się nastawić na podobną walkę jak za Carillo, gdzie nawet ostatni mecz może o tym zdecydować.

Śląsk w sezonie 10/11 odrobił w podobnym okresie stratę 11 punktów do miejsca dającego awans do pucharów. A i myślę że podobnych "pogoni" było w historii bardzo dużo.

Niemniej niech Hyballa tonuje nastroje i każdy mecz trzeba traktować jak finał.

Kac 02.03.2021 23:51

nie pompujcie tego balonika k.rwa mac

niech Hyballa tam cisnie i motywuje i to wystarczy

ja czekam na kazdy nastepny mecz z wiara jak nigdy i jak wrocimy na stadion to bedzie ogien

pepe72 03.03.2021 19:27

https://paczaizm.pl/content/wp-conte...-star-trek.jpg

tomytom 03.03.2021 21:14

@pepe72: genialne ;-)

pepe72 03.03.2021 22:52

Dzięki.
Niestety to tylko na poprawę humoru bo L dała d...y w Warszawie.
Teraz jedyna nadzieja w Rakowie, który będzie miał 3 raczej zmotywowane drużyny przeciwko sobie. Chyba każda z pozostałych dała mniej lub bardziej d...y w tym sezonie.
Arka - nadal ma szansę na awans do E-klapy - 3 punkty straty do ŁKS ale 2 drużyny przed nią
Craxa - walczy o spadek :>
Piast - jest za nami

marek2a 03.03.2021 23:35

Szansa na to ,że 4 miejsce da puchary zmniejszyła się niestety i to bardzo.z około 70% na około 40% .

Gunner1906 04.03.2021 07:54

Moim zdaniem szansa na 4 miejsce w tym sezonie jest bardzo mała. Niby to tylko 5 punktów ale przed nami jest w tym momencie aż 6 drużyn, a może być 7 jak Płock wygra dzisiaj zaległy w Mielcu.

Ważnym aspektem jest też terminarz i ciężka końcówcka sezonu jaka nas czeka a wygląda to tak:

Górnik dom
Lechia wyjazd
Stal dom
Podbeskidzie wyjazd
Raków Dom
Warta dom
Lubin wyjazd
Cracovia dom
Legia wyjazd
Lech dom
Piast wyjazd

Od meczu z Rakowem to później jedynie w meczu z Warta powinniśmy być wyraźnym faworytem. W pozostałych meczach o zwycięstwa będzie niezwykle ciężko.

Kadrowo też nie wydaje mi się że jesteśmy drużyną która będzie regularnie sięgać po 3 punkty. Oczywiście Hyballa robi świetną robotę, ale jednak pewnego poziomu umiejetnosci ci zawodnicy nie przeskoczą. Trzeba też się modlić o zdrowie Forbsa bo jeśli by on wypadł to ciężko mi sobie wyobrazić kto miałby go zastąpić z przodu. Medved do mnie nie przemawia.

Uważam że skończymy na miejscach 6-8 z tym że warunkiem jest dobre punktowanie w 4 najbliższych meczach (8-10pkt). Natomiast oczywiście dopóki mamy matematyczne szanse na te puchary to sam osobiście sprawdzam sobie co kolejkę optymistyczne dla nas warianty aby ten scenariusz się mógł się ziścic :)

pawlozm 04.03.2021 08:05

Ja bym tak daleko nie wybiegał. Max do 3 najbliższych meczów. Górnik dom, Lechia wyjazd, Stal dom. Stal obowiązek 3 pkt. Górnik i Lechia może być wszystko. Ale jeśli będziemy narzucać swój styl jak dotychczas, dużo biegać i walczyć, to nie stoimy na straconej pozycji. Górnik nie jest w tym roku dominatorem, a Lechia jak najbardziej do ogrania, nawet na wyjeździe. lechia od 2,3 sezonów to w mojej ocenie taka druzyna nieobliczalna. mogą wygrać w zasadzie z każdym i żadna w tym niespodzianka, zaś przegrana z około 12 zespołami tej ligi (w tym z nami) również nie jest w skali niespodzianki. Mam wrażenie, że tak snują się po tych meczach, a że pozostałe drużyny snują się wolniej to na koniec dnia lądują na 5 miejcu

pepe72 04.03.2021 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gunner1906 (Post 1562519)
Moim zdaniem szansa na 4 miejsce w tym sezonie jest bardzo mała. Niby to tylko 5 punktów ale przed nami jest w tym momencie aż 6 drużyn, a może być 7 jak Płock wygra dzisiaj zaległy w Mielcu.
...
Od meczu z Rakowem to później jedynie w meczu z Warta powinniśmy być wyraźnym faworytem. W pozostałych meczach o zwycięstwa będzie niezwykle ciężko.

Kadrowo też nie wydaje mi się że jesteśmy drużyną która będzie regularnie sięgać po 3 punkty. Oczywiście Hyballa robi świetną robotę, ale jednak pewnego poziomu umiejetnosci ci zawodnicy nie przeskoczą. Trzeba też się modlić o zdrowie Forbsa bo jeśli by on wypadł to ciężko mi sobie wyobrazić kto miałby go zastąpić z przodu. Medved do mnie nie przemawia.
...

Jak na razie wygląda, że wybieganie zwycięstwa działa całkiem sensownie. JEŻELI przygotowania kondycyjnie poszły dobrze to nie musi być tak źle.
Zauważ, że gramy 2-3 młodzieżowcami w pierwszym składzie. Co oznacza, że co najmniej jeden gra za własne zasługi, a nie za wymogi ligi.
Co więcej możliwość tak wielu zmian daje szansę dla "staroci", którzy nie wytrzymają 90 minut gegenpresingu.

Jak lubię Sobola tak życzę mu dziś remisu :>

I jak właśnie sprawdziłem Raków wylosował Craxę. Szkoda, że nie Arkę ale i tak lepiej, że nie Piasta.

Póki są statystyczne i matematyczne szanse to trzymamy kciuki. :p

BlurgH 04.03.2021 15:04

Mi tam w zupełności wystarczy, jeśli zakotwiczymy w Top10. Wisienką na torcie tego sezonu będzie dla mnie zwycięski mecz z Lechem, po którym (już na stadionie), zaśpiewamy sąsiadom zza Błoń "To ostatnia niedziela"...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl