![]() |
przyznam dałem się nabrać
Cytat:
|
Mam wrażenie że niektórzy z Nas zapomnieli o małej rzeczy;p Jest pierwszy kwiecień :) To nie jest prawda !!
|
Prima Aprilis ;););) Zmówili się.
A mi się podoba nawet ten wzór;) |
Niezłe, dałem się nabrać :)
|
No, przyznam, że dałem się nabrać :). Szczerze mówiąc, to IMHO jeden z lepszych dowcipów primaaprilisowych, jakie widziałem na stronach internetowych ever :)
|
Powiem szczerze, że mnie Prima Aprilis naprawdę wkurza.
W dodatku rzadko kiedy portale są w stanie wymyślić zabawny dowcip. Ten właśnie należy do tej grupy. Co gorsza, dzisiaj w zasadzie nie da się nic przeczytać - "dowcipne" newsy stanowią jakieś 50% zawartości niektórych porali, np. krakowskiego oddziału gazeta.pl |
Bez żartów... jakby nie było to wzór krzesełek jest o prostu do 4 liter... Na gorze powinno byc wielkie Wisła a pod spodem 1906 i tyle...
|
Żart zdecydowanie udany.
choć mało śmieszny! mało nie osiwiałem jak to zobaczyłem... |
Zatrwazajace jest jak wiele ludzi sie dalo na to nabrac sadzac po komentarzach pod wiadomoscia...
|
Jezu !! Wiecie że ja w to uwierzyłem ? Boże!!!!!!!!!! ale fuks! Pozdrawiam
|
Ja wiem czy takie zatrważające...? Podejrzewam, że gdyby na głównej stronie zostało napisane, że np: wstrzymują budowę stadionu bo jest już decyzja UEFA i euro bedzie grane tylko w Wawie i Poznaniu (wronkach) to podobna ilość by się nabrała... Niestety ale niektórzy nawet nie probuja zweryfikowac przeczytanej informacji, dlatego zreszta np: fakt czy gazeta wybiórcza maja tylu czytelników ... ;/
|
A może taki wzór rzeczywiście był rozważany, tylko wykorzystano Prima Aprilis żeby poznać w razie czego negatywne opinie kibiców?
Poza tym ten wzór nie jest taki zły. Mi się osobiście nawet podoba. Zobaczcie to: http://www.criteriondesign.co.uk/ima...ton_20park.jpg I dalej twierdzicie że obciachowy? :D |
Wie ktoś może kiedy wreszcie ma być zalewana płyta?
|
http://www.2012.org.pl/pl/miasta-gos...ultimedia.html
pewnie była aczkolwiek chce zwrócic uwage na sama koncówke ,pokazane są trubuny od wewnątrz jak dla mnie bardzo dobrze to wyglada zwłaszcza jak trybuna bedzie tak stroma ,no może nie bardzo ale dobrze |
Bardzo fajna prezentacja multimedialna derr. Dzięki wielkie bo jeszcze jej nie widziałem. Całkiem nieźle to na niej wygląda. Oczywiście mogłaby być troszkę lepiej technicznie zrobiona, bardziej ostra itd ale nie ma co się czepiać szczegółów, ważna że w końcu możemy zobaczyć prawdziwą wizualizację stadionu, który nam budują ;) Są już w połowie budowy więc najwyższy czas, można powiedzieć ;P
A co do tego wzoru na C... No cóż.. Sam nie wiem co tam dać. A ważne jest zarówno to "co" i "jak". Jeśli chodzi o tę pierwszą część to mogę zgłosić kilka mało oryginalnych haseł: Wisła Kraków, Henryk Reyman, 1906 itd. O wiele trudniejsza sprawa jest z tym jak to będzie wyglądać.. Osobiście wydaje mi się, że o wiele lepiej byłoby gdyby ten konkurs miał wyłonić powiedzmy 5 najlepszych wg komisji projektów, a później zdecydowaliby o tym zarówno kibice, miast, klub. Najprościej oczywiście byłoby z ankietą na stronie, ale nie wiem czy w tak ważnej sprawie byłoby to dobre rozwiązanie. Bo wiemy że jakby ktoś bardzo chciał to taką ankietę można by oszukać.. Ale jakby powiedzmy takie trzy strony się spotkały to może coś ciekawego by wybrali. Głos kibiców oczywiście musiałby być reprezentowany przez SKWK. No ale nic, trzymam kciuki, żeby dokonali na prawdę dobrego wyboru.. |
Szczerze, wiecie co ja bym dał?
Na dolnej WISŁA na górnej biała gwiazda z krzesełek na środku. Albo na odwrót. Taka mniejsza od tej co jest na trybunie za bramką. Proste i fajne. Przede wszystkim nazwa klubu i od razu świat wie gdzie jest grany mecz i jaki to klub. Nazwy na trybunach, klasycznie mają wielkie kluby, jak MU np. |
To może wyślecie swoje propozycje!!
|
Jeżeli tradycja i legenda to na środku trybuny powinno być tylko wielkie: " X " i nic więcej po bokach, a krzesła na całej trybunie czerwone, żeby w kontekście stadionu wszystkie barwy reprezentowane były po równo.
|
Tak a propos tego żartu, czy układ siedzisk nowego C wykorzystany w tej fotce- http://galeria.wislakrakow.com/stadi...elka-wawel.jpg był wzięty z projektu i czy taki będzie w rzeczywistości? Czy po prostu ktoś z serwisu go stworzył i nie ma on nic wspólnego z planem?
|
taki będzie układ krzesełek w rzeczywistości
|
Cytat:
Nie strasz chłopaka :P |
układ krzesełek będzie taki, tylko graficznie będzie wyglądał inaczej. Bez Wawelu ;)
|
no tak masz racje, mój błąd :)
|
Cytat:
Oby twoje oblicznia sie sprawdzily :) Bo jesli tak to niewyglada to tak zle. te obecne 11,5 m(wg twoich obliczen) to bliziutko,wiec jesli nowe C bedzie 5 m dalej to tez bedzie niezle,zwlaszcza ak porównac jak to bylo kiedy bylo stare C... |
Wybiorcza chce by Cracovia grala na Wiśle?.
Remont Igołomskiej pilniejszy niż stadion "...Kiedy przyjdą lepsze czasy, będzie można śmiało pakować pieniądze w nową Cracovię - tym bardziej, że ma być również halą koncertową. Wcześniej jednak nic się nie stanie piłkarzom obu drużyn, jeśli przez jeden czy dwa sezony pograją na jednym obiekcie przy Błoniach (już tej jesieni są gotowi grać na przemian na stadionie Hutnika). Miasta nie stać na dwa wielkie stadiony." http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,357...z_stadion.html |
Na szczęście żydowska wyborcza nie ma w tym wypadku nic do gadania. Cracovia nigdy nie będzie grać przy Reymonta w roli gospodarzy!
|
Cytat:
|
Przechodziłem dziś koło 11 obok budowy i w ruchu były koparki oraz spychacz. Po za tym nic nowego.
(Brożek akurat wtedy trenował) |
czekamy na resztki ze stadionu legii czy będzie niebawem się coś działo w kwestii widocznej poprawy stanu robót z trybuna wschodnią..strasznie sie to wlecze u nas...
|
Tempo mają zabójcze fakt,jak do maja wyleją choć troszkę betonu na płytę denną to będzie istne święto,tak dalej chłopaki!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl