![]() |
Jak czytam niektóre posty to ręce mi opadają... Co Wy pier****cie za przeproszeniem o naszym stadionie?! Byliście w Poznaniu przecież nasz jest o niebo lepiej zrobiony tam jest wszystko tak paskudne ze szok rury i beton ! Nasze trybuny przy tym to jest 5 gwiazdkowy hotel a w Poznaniu 2 max! A to że miało być o wiele lepiej ... ? No cóż już na to nic nie poradzimy .
|
Panowie, nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale ciągniecie kolejną stronę dyskusji z jakimś napinaczem, z jakiegoś zadupia, z cholernie niskim poziomie inteligencji i przede wszystkim z niewiarygodnym wręcz oporem przed przyjmowaniem do wiadomości rzeczy, które są faktami. Często dyskutujemy tutaj z legionistami, często też nie zgadzamy się z ich opiniami, często podnoszą nam ciśnienie i my im i to jest ok. Natomiast za tak skrajną głupotę jaką reprezentują ludzie tacy jak DDP czy inne wronieckie przeszczepy albo jeszcze niedawno PoloniaDumaStolicy, powinien być dożywotni ban. Sorry że nie na temat, ale dyskusja już od kilku dobrych godzin od tematu odbiega. Dziękuję :)
|
Cytat:
Pomyśl tak racjonalnie i spokojnie: Jak Kraków mógł przegrać z Poznaniem w np. bazie noclegowej? No jak? Pomijam inne punkty klasyfikacji miast, żeby cię głowa od myślenia nie rozbolała, skupmy się tylko na tym jednym - na bazie hotelowej. Jak miasto mające w sumie prawie 3 razy więcej hoteli (każdej klasy, od nie mającej ani jednej gwiazdki, po te pięciogwiazdkowe), mogło w rankingu zostać uznane za mające gorszą bazę hotelową? Czekam na odpowiedź. Zwalanie całej winy na Majchrowskiego, który to niby przygotował źle pod względem formalnym wniosek jest bardzo wygodne, ale szyte grubymi nićmi. Całą uwagę chcecie skupić na tym małym aspekcie sprawy, który można było w każdej chwili naprawić, podczas gdy smród przekrętu uwidaczniający się w rankingu miast ciągnie się aż do teraz. |
DDP
Wartość merytoryczna Twojego wpisu po prostu rzuca na kolana. Co miał zrobić Majchrowski nienależący do żadnej z opcji politycznych, za rządów której do organizacji EURO wybrano Polskę (PiS), ani do tej, za której zaczęto mieszać (PO). Majchrowski miał drugie, co do wielkości polskie miasto, które obiektywna UEFA oceniała przez pewien czas najwyżej, do tego miał projekt przebudowy lotniska i połączenia kolejowego z miastem, miał projekt i teren pod Centrum Kongresowe, miał stadion w zaawansowanej przebudowie, w trakcie realizacji był fragment autostrady na Ukrainę oraz gotowe połączenie do granicy z Niemcami. Dodaj do tego punkty, które wrzucił Orzeu. Organizacja EURO przez Kraków była niemal tak oczywista, jak ta przez Warszawę. |
Cytat:
http://wiadomosci.dziennik.pl/sport/...i-na-euro.html jednak skoro niektorzy piszacy mają chyba po dwanaście lat.... to jasne, że pewnych rzeczy nie pamiętają. Jesli jednak są dorosli i nie pamiętają, to pora zmienić lekarza |
Prawda jest taka ze kibic moze byc wk**** na to jaki stadion mu postawili, ale czasami woli chwalic wlasny bubel, niz cudze dzielo sztuki.
Ja sie kibicom Lecha nie dziwie, bo to nie oni ten stadion budowali, mieli kilka obiekcji co do calej inwestycji, a ze wyszlo tak jak wyszlo to coz... Niektorzy naprawde przesadzaja i chyba jednak czuja sie lepiej ze moga do**** kibicom Lecha za cos, co tak naprawde nie od nich zalezalo, z drugiej jednak strony kibice Lecha czesto zaklinaja rzeczywistosc. Z tego wszystkiego powstaje taki wlasnie tok rozmowy :D Co do Euro, to jasna sprawa jest ze z Krakowem to byla pomylka. Z cala moja niechecia do Cracovii, z calymi moimi checiami by Wisla byla zawsze pod Legia potrafie jednak stwierdzic oczywista oczywistosc ze pod wzgledem wizerunkowym/kulturowym/logistycznym/sportowym/zaplecza hotelowego - Krakow pozostawial wiekszosc miast w tyle. Mozna bylo sie przyczepic do lotniska, bo nie ma co ukrywac terminal to jakis matrix. Ja do dzisiaj nie potrafie zrozumiec czemu nie wybrali Krakowa. Nie mowie za jakie miasto, po prostu nie miesci mi sie to w glowie. |
Po prostu mieli dosyć 30-tysięczników na mistrzostwach, vide EURO2008.
|
|
Cytat:
A tak poza tym to powoli pojawia się plecionka na Narodowym w stolycy, fajnie to wygląda :D http://i55.tinypic.com/2ldtew.jpg |
DDP, pozwolisz że ci wyłoże łopatologicznie o co chodzi z tym waszym stadionem :) Ale po kolei:
W poniższej wypowiedzi każde użyte słowo "wy, was, ...ście" uderza głównie we władze miejskie / klubowe, NIE w kibiców. Problem z wami jest taki, że jesteście "majstrami" marketingu, co was poniekąd gubi. Po co była akcja "a u nas już trawa rośnie"? Czy widziałeś podobne billboardy w stylu "a u nas się już stadion buduje" kiedy Wisła jako pierwsza zaczynała przebudowę stadionu? Czy widziałeś żeby jakikolwiek inny stadion/(miasto) tak się woził po całej Polsce? Odpowiem ci - nie. Jeśli więc czytam pół roku temu że w Poznaniu już trawa rośnie, jakież jest moje ogromne zdziwienie kiedy widzę że wrony sobie po nim chodzą i dziobią, a trawę to mam (słowo daje) ładniejszą u siebie przed domem. Druga sprawa jaka wiąże się z ów marketingiem - zawód. Przez ostatnich kilka miesięcy byłem bombardowany zewsząd pochwałami, achami, zachwytami na temat stadionu w Poznaniu. A to projekt piękny, a to ogromne trybuny, super funkcjonalny, no po prostu cud techniki. Próba oświetlenia, podnieceni kibice w każdym wydaniu wiadomości, koncerty, no jaja. Dopiero po pewnym czasie zaczęły wychodzić na jaw pewne zdjęcia, fakty, chociażby jak to Arboleda na trening idzie, zdjęcia trawy, zdjęcia słynnego siedzenia "bez widoku" czy zdjęcia okolic stadionu (slumsy). I okazuje się, że jednak ten cud architektoniki wcale takim cudem nie jest, że o dziwo na tym rajskim stadionie też jest cała masa błędów i niedoróbek. Szok po prostu. Piszesz coś o kompleksach kolego - owszem, ale jeśli ktoś tu ma kompleksy to bynajmniej nie są to kibice Wisły. Czemuż to z innymi kibicami można pisać w tym temacie merytorycznie i rzeczowo o innych stadionach (pozwolę sobie przywołać totylkoja, jakoś mi utkwił w pamięci, może przez swój podpis :) ), również o niedoróbkach i niedociągnięciach, a z wami nie? Jak tylko ktoś napisze złe słowo o Lechu, przybiega cała chmara lechitów którzy zdzierają swoje koszulki i niczym rejtan bronią dobrego imienia swojego klubu. Zaiste, szlachetny czyn. Teraz konkretnie do was - narażacie się na śmieszność broniąc czegoś czego obronić się nie da. Na stadionie na którym już powinien być komplet publiczności, na którym odbędą się mecze euro, UEFA znajduje mnóstwo bubli i fuszerek. A podważając coś o czym wie cała Polska - o punktacje przy przyznawaniu euro - no cóż, z serii no comment :rotfl: Pozdrawiam i życzę chłodnej główki :) Obserwując jaja przy stadionie w *POZnaniu zastanawiam się jak to będzie u nas kiedy przyjdą jakieś mecze w pucharach. Chodzi mi głównie o wyjścia z trybun południowej i północnej. Stojąc nie tak wysoko muszę czekać dobry kwadrans żeby wyjść z G, tym z najwyższych punktów zajmuje to spokojnie z 20, 25 minut. Nie znam się na przepisach, regulaminach, wytycznych itp ale tak na chłopski rozum, moim zdaniem za mało tych wyjść z trybun. Oby i nam uefa nie pogroziła paluszkiem w tym względzie bo projektant nie żyje, prezydent umyje ręce, odpowiedzialnego nie będzie, pieniędzy na poprawki też nie, i co wtedy? Kiszka. |
Cytat:
|
|
i dobrze niech im zamkną w....u ten stadion, to może sie naucza:)
ps. prosze nei kasowac moich postów:) ja wam bede w śledziowie pomagał a Wy moje posty kasujecie:P |
Krzesełka na wrocławskim stadionie, zdjęcia Smir1 ze SSC, linki zapodam tylko:
http://img696.imageshack.us/i/p2190002n.jpg/ http://img38.imageshack.us/i/p2190003.jpg/ |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Z obecnie budowanych stadionów < 30000 pojemności najciekawiej prezentuje się ten przy Łazienkowskiej.
Całkiem fajnie to wygląda,zwłaszcza trybuna ze skyboxami,dobrze dobrana kolorystyka krzesełek,poprawna fasada.Lekkim minusem jest dach który moim zdaniem mógł bardziej "zachodzić" na trybuny. U Nas mozna jeszcze kilka spraw poprawić ,okrąglak zupełną porażką jest podobnie jak głowne wejście . Poznański prezentuje się solidnie ale tylko w tv.Trybuny za bramkami jak i te narożne to jakas pomyłka (zwłaszcza te na wiszących konstrukcjach) widać tutaj ręke laika i totalne przekombinowanie,szkoda tylko ,że tyle kasy poszło w błoto. |
Cytat:
-A4 Szarów - Brzesko ............................... 23,1 km.....12/2009 - 12/2011 -A4 Brzesko - Wierzchosławice .................... 20,8 km.....02/2010 - 02/2012 -A4 Wierzchosławice - Krzyż ....................... 13,0 km.....01/2010 - 01/2012 -A4 Krzyż - Dębica Pustynia ....................... 34,8 km.....07/2010 - 06/2012 -A4 Dębica Pustynia - Rzeszów Zachodni ...... 32,8 km.....05/2010 - 06/2012 -A4 Rzeszów Zachód – Rzeszów Centralny ...... 3,5 km.....04/2010 - 10/2011 -A4 Rzeszów Centralny - Rzeszów Wschód ...... 6,9 km.....02/2010 - 08/2011 -A4 Rzeszów Wschód - Jarosław .................. 41,2 km.....09/2010 - 05/2012 -A4 Jarosław, w. Wierzbna - Radymno ........... 25,0 km.....07/2010 - 04/2012 -A4 Radymno – Korczowa ............................ 22,0 km....12/2009 - 04/2012 Małe sprostowanie w tej kwestii. A4 ma być cała ukończona jeszcze w 2012 roku. |
Cytat:
Na pewno będzie wybudowana obwodnica Rzeszowa w biegu A4 i Jarosławia DK4 więc przejazd będzie i tak płynny (większość drogi w strone Ukrainy od Krk jest po remoncie) A cała reszta jest bardzo zagrożona, a niektóre odcinki jak Dębica - Rzeszów, Rzeszów - Jarosław czy ostatnio głośny środkowy odcinek Szarów - Tarnów są wręcz nierealne |
Byłem dzisiaj w gdańsku... Szkoda ze u nas nie ma takiego stadionu, normalnie zazdroszczę Lechii... Widziałem też stadion śledzi, nic ciekawego, tylko fajnie krzesełka wyglądają tak ułożone, ale podobne są na legii...
|
Fajny będzie jak zostanie zapełniony choćby 50% (choć i wtedy komicznie to będzie wyglądać)
Bo równie dobrze po euro może się okazać że błędem było go budowanie, więc nie zachwalajcie dnia przed zachodem słońca :) Po mojemu przesadzilili z tymi stadionami we Wrocku i Gdańsku, Lech, który ma największy potencjał jeśli chodzi o frekwencję zapełnił swój w 70-80% w meczu z nami. Reszta meczów i 50% wolnego. Poznań ma całą Wielkopolskę dla siebie a i tak się męczy by połowę stadionu zapełnić na większość meczów. Nie pesymistą, a realistą, porównania robię z Lechem i nie widzę przesłanek by ten stadion był jako tako zapełniony (wiadomo, na pierwsze mecze to będzie bum, bo nowy stadion i trzeba zobaczyć). Oczywiście życzę Wam pełnego stadionu na każdym meczu :) czas pokaże.. |
a Ty nie musisz być takim pesymistą :) Znasz sytuacje w Gdańsku, Trójmieście czy ogólnie na pomorzu? Jeśli nie to nie osądzaj przedwcześnie.
Edit. Dokładnie czas pokaże co i jak. Ja jestem optymistycznie nastawiony |
Trzej królowie wielkich miast będą mieli stadiony na ponad 110 tys. miejsc (razem). Nikt nam nie podskoczy frekwencyjnie :). Dla przykładu Amica ze swoimi szaraczkami z noymi kurnikami znacznie mniej. A wię czas pracuje dla naszych klubów.
|
Ja .......e,widzę w Gdańsku stadion zapełniony w 100%( w snach).Przy dobrych wichrach z Wisłą lub Śląskiem będzie max 25-30 tysiaków .Nie oszukujmy się ,poziom naszej piłki to dno do kwadratu a 30000 tysiaków w Gdańsku to szczyt mozliwości a raczej marzenie.Ale kto wie ,może za kilka lat....
|
I własnie o to chodzi z tymi stadionami. Wlodarze klubu beda teraz mieli o czym myslec i co robic zeby takie stadiony pozapelniac. Co za tym idzie powinien byc prestiz klubow podnoszony, lepsze transfery, wyzsze cele sportowe, lepszy marketing, cos co przyciagnie kibicow. I tak machina miejmy nadzieje bedzie sie nakrecac
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Zdjęcia z Gdańska: http://sport.wp.pl/gid,13136823,kat,...iazdjecie.html |
No i wkracza CBA
http://sport.interia.pl/raport/lech-...-lecha,1600444 My też czekamy po wybudowaniu na panów w kominiarkach :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl