Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

Kamil 27.04.2010 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 889754)
ee tam jutro 2-0 ;)

dla Interu :]

!!IRIVER!! 27.04.2010 21:44

hattrick Olicia - masakra... :foch:

toć to oni jeszcze całą LM wygrają - nie przeżyję tego.

mitmichael 27.04.2010 22:02

Chociaz nie lubie niemieckich ekip to jednak Lyon zagrał słabo i nie zasluzyl na awans.

studio2 27.04.2010 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mareq (Post 889756)
Rozkminy komentatorów na eNce o tym dlaczego Olic po strzeleniu bramki dotknął się w głowę , bezcenne .


Trzeba było oglądać na Sat.1 Trzeba być szalonym by słuchać tych debili z iti

arth_ur 28.04.2010 19:00

Na CYFRA + będzie mecz Barca - Inter ?

Marcin_fan 28.04.2010 19:24

bedzie na polsacie otwartym

mitmichael 28.04.2010 19:49

4-1 dla Barcelony ;) Skoro Inter potrafił wygrac u siebie to tym bardziej Barca na CN.

pablo92TSW 28.04.2010 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 890251)
bedzie na polsacie otwartym


A na Public Sport?

ponury 28.04.2010 20:03

A moze skoro Inter potraił wygrac u siebie to wygra tez na wyjezdzie ;-)

Awans dla Interu !

rafalek 28.04.2010 20:47

Czy gdzies na cyfrze jest mecz??

For_FuN_ 28.04.2010 20:51

Narazie to jest mecz Inter vs Sedzia...co ten pan odpieprza, to jest poprostu skur... UEFA poraz kolejny chce ustawic final, juz rok temu pan norweg przekrecil Chelsea. Wstyd, ze taki klub jak Barcelona musi wygrywac dzieki pomocy sedziow.

Teqcontroller 28.04.2010 20:52

dajcie linka do meczu ;/

qchar90 28.04.2010 20:53

choć lubie Barcelona to marnie to widze, Mourinho stary wyjadacz, mam de javu z tamtego roku, tak samo sie broni Inter jak Chelsea.

Kris54 28.04.2010 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 890301)
Narazie to jest mecz Inter vs Sedzia...co ten pan odpieprza, to jest poprostu skur... UEFA poraz kolejny chce ustawic final, juz rok temu pan norweg przekrecil Chelsea. Wstyd, ze taki klub jak Barcelona musi wygrywac dzieki pomocy sedziow.

przeciez narazie nie wygrywa

qchar90 28.04.2010 20:54

For_Fun_
Busqutes nie zle przyaktorzył
ale Chelsea w tamtym roku na wlasne zyczenie przerabalo final, Drogba mial trzy setki i nie strzelil...sami sa sobie winni

For_FuN_ 28.04.2010 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris54 (Post 890304)
przeciez narazie nie wygrywa

Oczywiscie, ze nie, ale jest cala druga polowa, a w takim tempie w jakim kartkuje graczy Interu, to pewnie skoncza mecz w 9, moze w 8.

Luk_Biala_Gwiazda 28.04.2010 20:56

Mourinho mistrz :-)

qchar90 28.04.2010 20:57

ja jak widze jak obrona Interu sobie radzi z Barcelona to narazie marnie widze gole dla Barcelony
jedynie ze opadna z sil kolo 70minuty gracze Interu
chociaz graja w 10 to Inter ma bardzo duze szanse na gre finale

kpn 28.04.2010 20:58

Barecelona powinna 2:0 spokojnie wygrac. Inter nie istnieje

!!IRIVER!! 28.04.2010 20:59

Dostali 4 żółte kartki - wszystkie prawidłowe, nie wiem o co wam k...a chodzi i jakiego przekrętu się dopatrujecie? :|
jakoś w zeszłym tygodniu, jak ewidentnego karnego nie podyktował Barcelonie to nikt się nie udzielał...

tofik 28.04.2010 21:00

murinjo ma pecha zawsze muszą mu zawodnika wyrzucić gdy gra na cn w 11 jeszcze chyba nie przegrał w każdym razie barca całkiem nieźle ciśnie jeszcze ze 2 graczy interu sędzia wywali i może coś strzela ha ha

SpoXsteR 28.04.2010 21:00

nudny mecz.. wolalbym obejrzec jeszcze raz Amika - Lechia
FCB jak i Inter lata mi kolo freda, ale wolalbym zeby to Inter awansowal.. cieszy mnie ze odpadly druzyny Angielskie, teraz czas na FCB a na ich miejsce nowe, czesto slabsze z mniejszymi budzetami kluby

prober 28.04.2010 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kpn (Post 890311)
Barecelona powinna 2:0 spokojnie wygrac. Inter nie istnieje

Istnieje, istnieje. I ma się dobrze. Dobry kanał w TV włączyłeś?

Zbyychu 28.04.2010 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 890312)
Dostali 4 żółte kartki - wszystkie prawidłowe, nie wiem o co wam k...a chodzi i jakiego przekrętu się dopatrujecie? :|
jakoś w zeszłym tygodniu, jak ewidentnego karnego nie podyktował Barcelonie to nikt się nie udzielał...

mecz w zeszłym tygodniu to pierwszy od daaaaaaaaaaaaaawna, w którym sędziowie nie gwizdali pod Barcę. A cóż, od dawna FCB nie wygrała ciężkiego dwumeczu w lidze mistrzów bez pomocy sędziów. Zresztą, jest różnica pomiędzy nieodgwizdanym karnym w jednym meczu a systematycznie nieodgwizdywanymi przez kilka ostatnich sezonów karnymi przeciwko Barcy, systematycznie wyrzucanymi i kartkowanymi zawodnikami przeciwników itd.
ehehehe, wszystkie prawidłowe. Zwłaszcza ta dla Julio Cesara jest standardową praktyką sędziów w 30 minucie :)

gromaders 28.04.2010 21:17

aż niedobrze mi się robi jak widzę grę Interu ...

qchar90 28.04.2010 21:19

Inter gra to samo co Chelsea w tamtym roku, dobrze im to wychodzi

!!IRIVER!! 28.04.2010 21:24

Fatalny jest ten mecz.. Nie da się oglądać.

qchar90 28.04.2010 21:27

tego sie nie da ogladac, powtorka z tamtego roku
a Barcelona klepie i klepie i gowno z tego ma. nic nie ma z posiadania pilki.
fatalny mecz.

For_FuN_ 28.04.2010 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 890312)
Dostali 4 żółte kartki - wszystkie prawidłowe, nie wiem o co wam k...a chodzi i jakiego przekrętu się dopatrujecie? :|
jakoś w zeszłym tygodniu, jak ewidentnego karnego nie podyktował Barcelonie to nikt się nie udzielał...

Zartujesz chyba?

Za co kartka dla Julio Cesara? Wznawia dlugo, ale w granicach normy(na codzien to widzimy).
Kuriozum z faulem Chivu, ktory jak pokazaly powtorki, czysciutko wygarnal pilke, tyle ze pozniej trafil w noge zawodnika Barcelony...mozna bylo puscic, mozna bylo gwizdnac faul, ale napewno nie karac zolta kartka.
Jeszcze wieksze kuriozum z faulem Motty, ktory jedynie dotknal(nie uderzyl!) twarzy przeciwnika. Po drugie nawet nie widzial, kto jest za nim, bo gdyby to byl jakis normalnie zbudowany mezczyzna, a nie konus, to ta reka znajdowalaby sie na wysokosci piersi takiego pilkarza. Gdyby karac w meczu za dotkniecia twarzy przeciwnika, to kilka czerwonych kartek by sie uzbieralo.

brylant17 28.04.2010 21:34

Wszystko wskazuje,że Barca odpadnie i dobrze nie lubię ich Interu też no ale nie gra MU Inter zapewne zgarnie LM :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl