![]() |
ja tam mam nadzieję, (bo pewności żadnej), że dobrze to przygotowano pod względem prawnym i ta banda cwaniaków i złodziei powędruje tam, gdzie ich miejsce, czyli do Wrocławia.
Ale triumfująca mina Listka czy Koźmińskiego za miesiąc, dwa wcale nie wykluczona, już nie raz pokazali, że kuci na 4 nogi są |
Chcieli zdążyć na czas czyli nie dopuścić do zjazdu i wyborów bo może ktoś od "nich" nie załapałby się w nowych strukturach lub grupie odpowiedzialnej za projekt E 2012 , jedno jest pewne termin nie służy polskiemu futbolowi .
|
Cytat:
A co do terminu, to kazdy termin bedzie zly ,jednak ten nie jest przypadkowy - rozwalic to talatajstwo tuz przed wyborami , bylo by wspaniale, tyle ze po pierwsze do tego dluga droga a po drugie narazie nie ma gwarancji ze ci co przyjda beda choc troche mniej umoczeni. |
Nie wiem moze sie myle, ale tak jak pisalem w inny watku dla mnie to inaczej troche wyglada.. Miro zebral kwity, mial dowody, ze zarzad dziala neizgodnei z prawem, a wiec i wybory bylyby o kant dupy potluc. Przekazal te dokumenty do arbitrazu, i to arbitraz, a nie minister powolal kuratora.
Jakos nei widze wiec tutaj mozliwosci na zawieszenie, bo po to jest arbitraz, aby takie rzeczy robic. Gdyby to Miro wprowadzil swojego kuratora, to bylo by kuku na 100%. |
Nigdy nie będzie terminu na takie działanie, by służył polskiemu futbolowi. Zawsze będą jakieś eliminacje czy to klubów czy repry, występy na MŚ czy nawet na ME :)
Tym razem dochodzi jeszcze organizacja ME, ale ponieważ Kraków z eliminacji i tak wyślizgany, to mnie tak bardzo by nie bolało, jedyny dla nas zysk to stadion na Reymonta dla klubu. A działanie Listka and his boys to tak bardzo naszemu futbolowi służy? W imię jakichś tam wyższych celów mamy się godzić na działanie tej mafii? Zresztą, jeszcze nikt nas nie zawiesił, do czwartku decyzji nie będzie :) |
Na mój gust dzięki naszemu rządowi sończyliśmy grać w UEFA...
kolejna burda w naszym związku musi zakończyć się zawieszeniem a wtedy żegnaj UEFA żegnaj MUndial , żegnaj kaso od sponsorów... |
Poza tym, chyba dla dobra piłki polskiej (a mam nadzieję, że ta cała zawierucha coś pozytywnego przyniesie) można nawet wyrzucić te polskie drużyny z pucharów. Nie wiem jak Wy, ale wg mnie to mogą Lecha i Wisłę wywalić, ważne by rozgonić tych komuchów ze związku.
|
Nawet jak nas wywalą, to co z tego? Wolę stracić puchary i mistrzostwa świata , byleby tylko zrobioną jakiekolwiek sensowne reformy. Nawet jakbyśmy awansowali do MŚ 2010, a kluby do fazy grupowej, to i tak w 90% spotkań byłyby same klęski. A tak może sprawy ruszą do przodu. Obawiam się tylko, że PO robi to pod publikę i bez planu sensownego, a za miesiąc Listek dalej będzie prezesem.:lol:
|
ja podobnie: dość mam tej prowizorki.
liga jak cyrk na kółkach, reprezentacja na poziomie amatorów, do tego bezczelny trener i mafioso prezes. Gorzej wiele byc nie może, wiec rok bez pucharów czy bez mundialu nic nam nie zrobi Niemniej jakoś nie wierze, że uda sie zrobić jakąs rewolucję, będzie parę zamarkowanych ruchów i tyle |
Cytat:
Na razie jest wszystko modelem Włoskim, i jest to zrobione rozsądnie byle tak dalej... a może, jak potrzęsiemy trochę to odczepią sie od stołków, pamiętacie "niezatapialnego" Zdzisia, on też się odczepił Impossible is Nothing. To jakby choć brzmi to fantastycznie, odczepili się od stołków to później tylko wyrzucić Leo, skończyć powoływać Rogera, i będzie można powiedzieć że jest... normalnie(j). P.S.: A Zdzisiu Kapka dalej niszczy ŁKS? czy ma szansę nie daj Bóg znowu gdzieś wypłynąć? |
Bardzo dobrze się stało, niech pogonią kijami tych komuchów z PZPN-u. Czas jest odpowiedni bo już UEFA się z EURO w Polsce nie może z byle powodu wycofać po ostatnim zebraniu, a nowego prezesa PZPN-u jeszcze nie wybrano.
Mnie tylko nurtuje, czy sprawnie oczyszczą związek z tego towarzycha czy będzie taka fuszerka jak za Lipca. |
Cytat:
A o Listkiewicza (cwanego lisa) sie nie boj, on juz sobie odpowiednia posadke zagwarantowal, takze o prezesa sie juz starac nie musi. |
POkazowka i tyle.
|
Zgadzam się że akcja w PZPN to POkazówka, boję się że za 2 miechyalbo wcześniej znowu kuratorzy i komisarze będą uciekać przed "betonem" z podkulonymi ogonami ,mam też obawy co do losów WISEŁKi w puefa. ale szczerze mówiąc to nieważne, potop przetrzymamy a stajnię jaką jest PZPN, z zarządem, wszystkimi tymi dostojnymi "członkami", niezastąpionymi dziadami, 80-letnimi innowatorami, całą tą odporną na krytykę sitwą, klakierami z okręgu ,szarymi eminencjami trzeba raz na zawsze wysprzątać. Już od jakiegoś czasu raz ten raz inny dziad wysyłają w wywiadach sygnały że ich zdaniem jest dobrze,nic i nikogo nie trzeba zmieniać,dziady są niezastąpione itd.Wybory mają być z góry ustawione .Ciemny lud wszystko przyjmie?? O nie kolesie , mam nadzieję że nie tym razem.
|
A mnie się wydaję, że Listek o wszystkim wiedział, dostanie w ramach zadośćuczynienia lepszą fuchę w komitecie EURO, byleby pozwolił poodczepiać tłuściochów od stołków i troszkę załagodził sprawę z UEFA. Tzn, chciałbym żeby tak było, wtedy jest szansa na normalność w PZPN i brak dyskwalifikacji przez Platiniego.
|
Listek jest niestety nie do ruszenia, do tego ta menda ma niestety dobre kontakty ze swoimi zagranicznymi odpowiednikami wiec niech on w tym euro2012 zostanie.
A czy to POkazowka czy nie, okaze sie...Ja sam nie wiem czy znow to by nie byla zmiana kosmetyczna, ale mimo ze do konca zaufania do Bonka nie mam, to mysle ze jest on najbardziej rozsadna kandydatura i jesli rzeczywiscie ten roz**** jest chocby po to, to zawsze cos. ps. reakcje dochodzace z burdelu bezcenne:> I proponuje w tym akurat przypadku wzniesc sie ponad upodobania polityczne - przynajmniej do czasu gdzie zobaczymy czym to sie skonczy. Ja bardzo anty co do poprzedniego rzadu, kibicowalem Lipcowi a ze nic nie wyszlo to trudno.Moze teraz sie uda choc nadgryzc ten uklad. |
Wprowadzenie kuratora w tym momencie to totalny idiotyzm. Nie wiem o co chodzi PO w tym momencie ale raczej nie o dobro polskiej piłki. Prędzej to zagranie pod publiczkę. Usuwanie Listkiewicza na siłę kosztem wyrzucenia z rozgrywek międzynarodowych przyniesie moim zdaniem więcej złego niż dobrego.
|
Arked - ale jakie wyrzucenie? - w najgorszym wypadku skonczy sie tak jak za Lipca, czyli powrot do przeszlosci.
Co jak co ale PO dobrze kalkuluje - odebranie euro to by byl totalny samoboj i uwierz mi , oni tego sobie nie strzela:> |
Zgadzam sie z 1q2, PO nie pozwoli sobie na utrate euro, nie ma takiej szansy. Niemniej jednak podchodze do tego z nadzieja bo oczekuje konkretnych dzialan juz od lat a to co bylo dotychczas mozna nazwac tylko sciema.
Ja kuratorowi kibicuje, ale zdaje sobie sprawe ze sam nic nie zrobi. By dokonac zmian potrzeba konkretnych i przemyslanych zmian w statucie zwiazku a do tego trzeba tych delegatow i innych pijawek zeby to przeglosowaly. Oni sami z siebie tego oczywiscie nie zrobia, bo straca swoje wplywy i interesy. Dlatego trzeba znalezc na nich bata. Ostatecznym rozwiazaniem kwestii pezetpeenowskiej byloby rozwiazanie w ****u tego towarzystwa i utworzenie nowego zwiazku z nowymi ludzmi. Problem jednak bedzie z tym jakie to pociagnie konsekwencje na arenia miedzynarodowej, ale moze warto kiedys taka cene zaplacic. |
Cytat:
:-) |
Cytat:
|
Co do kuratora ,to napewno ma to zwiazek z wyborami i chyba jedyny sensowne uzasadnienie ze stalo sie to wlasnie teraz ,ze Boniek ktory gral z Platinim w jednym klubie :lol: bedzie "silowo" przez Ministerstwo Sportu obsadzony na funkcji prezesa PZPN.Chca sie zabezpieczyc aby Listek i jego ludzie nei wygrali wyborow w PZPN.Mam nadzieje ze nie wyp*erdola tylko Wisly z pucharow,ale jak odpadniemy w czwartek to moga robic coc chca na reprezentacji mi wogole nei zalezy ,moga nas wywalic ,jesli to przyczyni sie do zmiany w PZPN
|
Cytat:
|
Na razie to dobrze Iwańskiego dożywiliście ;)
|
Cytat:
|
Rozśmiesza mnie ten Drzewiecki. Myślał, że jest sprytny. Wykorzystał trybunał arbitrażowy przy PKOL, by wprowadzić kuratora do związku - i myślał, że UEFA z FIFĄ to zaakceptują. :lol:
Panie Ministrze, co wolno wojewodzie (Włochom), to nie nam, Polakom. Rozwalił mnie również dziennikarzyna sportowy z TVN24, który twierdził, że UEFA i FIFA "z pewnością nie przeczytały" raportu o nieprawidłowościach, bo gdyby czytały - to by uznały racje trybunału i ministerstwa. To tak, jakby wymagać od Dona Corleone, by ukarał Lukę Brasiego - przecież on mordował ludzi! Przecież Platini i spółka świetnie wiedzą, co się dzieje w PZPN. Bo Listkiewicz i jego spółka to tylko pionki w globalnej piłkarskiej "rodzinie". Słowem - smutne to i śmieszne zarazem. Smutne - bo beton w PZPN jest nie do ruszenia, chyba że doczekamy Putina, albo choćby Łukaszenki. Śmieszne - bo to nie do pomyślenia, żeby na takim stanowisku (minister w rządzie) zatrudniać tak naiwnych ludzi. Najwyższa pora powiedzieć Panu Drzewieckiemu, że to nie św Mikołaj roznosi prezenty. Tylko nie w tym tygodniu, za dużo przykrych rewelacji może go załamać. |
Cytat:
Ja myślę, że nie do końca masz rację. Oczywiście może się okazać, że PZPN jest nie do ruszenia, jest to całkiem prawdopodobne. Ale jeśli jest cień szansy i już próbujemy cokolwiek z nimi zrobić, to uważam, że Drzewiecki wybrał bardzo dobry moment na działanie. Zresztą temat jest bardzo ładnie przewałkowany w temacie o przekrętach i aferach :> |
Całe to zamieszanie z wprowadzeniem kuratora tymczasowego do PZPN jest źle przygotowane i skończy się tym co zawsze czyli podkuleniem ogona i dalszym panowaniem piłkarskiej mafii Misia Listkiewicza. Moim zdaniem rząd z ministrem sportu Mirosławem "ogórki na kaca" Drzewieckim wykonuje pochopny i nastawiony na medialny oddźwięk ruch (z resztą nie jest to pierwsza tego typu akcja chłopaków Słońca Kaszub). Wszyscy ludzie PZPN-u mają jedną rzecz wypisaną na twarzy mówiąc piękne słowa o autonaprawie i samoczyszczeniu - "ch uja nam zrobić możecie ,za nami UEFA ,za nami FIFA a wy misie nie zaryzykujecie". W tej chwili w całych naczelnych władzach związkowych nie ma nikogo kto by mógł doprowadzić do rewolucji mentalnej i organizacyjnej kto nie zostanie wybrany (Lato ,Boniek - to chyba jakiś żart te kandydatury) i tak będzie to samo. Problem leży w tym ,że związek paraliżowany jest przez struktury lokalne (doły) które składają się albo ze sprytnych małych geszefciarzy którzy cała swoje komusze życie tylko żerowali na systemie i doili państwo, albo ludzi ociężałych umysłowo dla który komuna nigdy się nie skończyła. Tego się nie przeskoczy bo oni nikogo młodego nie dopuszczą. Muszą te wszystkie hieny odkorkować może wtedy odczepią się od koryta.
|
Tylko ze zanim wykorkuja wyszkola sobie nastepne pokolenie dzialaczy, ktore wyroslo w tym bagnie i ktore bedzie sie niewiele roznic od obecnego zarzadu. Po za tym ja nie chce czekac 20 lat zeby sie przekonac czy mialem racje czy nie. Akcja z kuratorem faktycznie wyglada na zle przygotowana. Jak juz sie za cos takiego biora to niech za kuratorem idzie caly zespol prawnikow, menedzerow i specjalistow a nie ze kurator przychodzi, rozglada sie i chce tam jakies papiery itp. Liste dokumentow do sprawdzenia powinni miec gotowa zanim wogole przekrocza prog pzpn a zespol glodnych hien prawniczych i audytorow powinien czekac za rogiem zeby to wszystko analizowac jak najszybciej. A tu znowu pewnie jakas wymiana dokumentow i pism i tak do usranej smierci.
|
Kurator w pojedynkę sam nic nie zrobi, może co najwyżej Koźmińskiemu zaparzyć herbaty a Listkiewiczowi umyć samochód. Tutaj powinien wejść prokurator , policja ,prawnicy, specjaliści od finansów cały zespół ludzi. Zabezpieczyć każdy papierek a wszystkich cwaniaków z Misiem Listkiewiczem na czele wymieść i nie wypuszczać do budynku. Przecież w tym PZPN-ie to jest taki bałagan w papierach ,że hej. A najlepiej się kradnie wtedy kiedy jest burdel w papierach i do niczego nie można dojść. Leni ,złodziei w autobus i do Wrocławia i niech nas zawieszą. Tusk zrób wreszcie coś dobrego dla tego kraju bo na razie to mielisz jęzorem. Wykastruj PZPN z polskiego sportu. Na czele związku to powinien stać zespół ekspertów z prawdziwego zdarzenia ,którzy znają się na administrowaniu i zarządzaniu a nie tabun niedokształconych byłych trenerów i piłkarzy ,którzy dobrze czytać i pisać nie potrafią. WSI i PZPN to ostatnie relikty komunizmu. Zdeptać sowieckie systemy kontroli na naszą ojczyzną.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl