Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

dymek_nhs 30.08.2008 20:35

Cytat:

PS. Ktoś pytał dosyć dawno temu czy da się zmienić podział GB na partycje w kompie bez formatowania, chyba padła odpowiedź... szukałem, ale nie znalazłem tego pytania, może ktoś wie jak to zrobić ??
Program Partition Magic

Cytat:

po instalacji nowego systemu nie wyswietlaja sie informacje we wlasciowsciach-podsumowanie. wie ktos jak mozna to wlaczyc? bede bardzo wdzieczny za pomoc
we własciwosciach czego ??

TSW Fanatyk 30.08.2008 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 595585)
Uher czyli nie musze sie bawić w to ładowanie 2 razy po 12 godzin itp.?

Nie, nie musisz :)

KamiK 30.08.2008 20:45

Jak można zapisać parę stron w PDF'ie w jednym pliku? z góry dziękuję;)

Awe 30.08.2008 20:48

Da się sprawdzić serial na jakim zainstalowany jest dany Windows?

Kamson 30.08.2008 23:38

1. http://www.logitech.pl/produkty/gami...mblepad-2.html
2. http://www.logitech.pl/produkty/gami...illstream.html
3. http://www.logitech.pl/produkty/gami...k-gamepad.html

Który byście wzieli? (Bez patrzenia na cene)

born2b3k 31.08.2008 00:09

w domu mam nr 1 - polecam
bezprzewodowy, z wibra, elegancko sie pyka w PES'a
wybor nalezy do ciebie :)

Uran235 31.08.2008 01:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 595660)

2 bezapelacyjnie. Mam, korzystam i jestem zadowolony. Wibracje są niepotrzebne, a chłodzenie naprawdę działa. Ponadto obecnie wiele gier to konwersje z X360, więc tutaj chillstream też ma przewagę.

Jednakże podstawowa przewaga chillstreama nad dowolnym innym padem to analogowe spusty. W samochodówkach działają jakbyś miał pedał gazu i hamulca, tego nie ma chyba żaden inny pad, a w wielu grach bardzo się przydaje.

hrabia 31.08.2008 06:21

Gdzie moglibyście polecić jakiś tani nocleg w Krk ? Akaemik albo coś w tym stylu ?

Z góry thx

Manson33 31.08.2008 07:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hrabia (Post 595686)
Gdzie moglibyście polecić jakiś tani nocleg w Krk ? Akaemik albo coś w tym stylu ?

Z góry thx

Może ktoś sypnie Ci cenami, moi znajomi trzy lata temu byli zadowoleni z Schroniska Turystycznego i Pola Namiotowego "EXPRESS" ul. Wrocławska 91; 30-017 Kraków tel./fax 633-88-62

Popatrz na ofertę Bursy Jagiellońskiej na przykład: http://www.bursa.krakow.pl/noclegi/p...FR44ZwodKkJQPg

Inne linki info:

http://www.pokoje.info/mpkrakow.html

http://www.123noclegi.info/malopolsk...e-noclegi.html

R33 31.08.2008 13:00

Jest w Krakowie serwis zajmujący się naprawą aparatów cyfrowych firmy NIKON ?

mckoval 31.08.2008 13:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 595206)
jesli w tel marki SAMSUNG wyswietla sie na gorze ekranu "E" tzn ze internet sie wlaczyl czy jak?

nie wiem do końca jak w samsungach, ale w SE nawet w instrukcji napisali, zę E to możliwe połączenie z EDGE :-)


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Awe (Post 595604)
Da się sprawdzić serial na jakim zainstalowany jest dany Windows?

a we właściwościach "Mojego Komputera" nie masz?

Konrad. 31.08.2008 13:33

Kojarzy ktoś telefon (palmptop) z gpsem wbudowanym i slotem na karty, który posiada:
- dotykowy ekran
- zwykłą 12 przyciskową klawiature (nie qwerty, tylko abcdef)


??

MatMario 31.08.2008 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 595843)
Kojarzy ktoś telefon (palmptop) z gpsem wbudowanym i slotem na karty, który posiada:
- dotykowy ekran
- zwykłą 12 przyciskową klawiature (nie qwerty, tylko abcdef)


??

Chyba takiego nei ma. Jak dotykowy ekran to wtedy nie ma klaiatury. Bo po co przyciski jak sie wyswietla na dotykowym?

miki2006 31.08.2008 15:13

szukam



zaproszenia na PolishTracker


posiada ktoś ? PRV !!

Gordian 31.08.2008 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 595859)
Chyba takiego nei ma. Jak dotykowy ekran to wtedy nie ma klaiatury. Bo po co przyciski jak sie wyswietla na dotykowym?

Otóż mylisz się, bo wiele takich fonów jest, m. in. Sony Ericsson P1, tylko że ten akurat nie ma chyba GPSa. Co do palmtopa z tymi wszystkimi funkcjami co napisał Konrad, to nie wiem czy takie są bo się nie znam, ale jeśli chodzi o telefon to chyba najbliższa będzie Nokia N95. Ma zwykłą klawiaturę, ma GPS ale brakuje dotykowego ekranu

gris 31.08.2008 20:29

Wie ktoś kiedy się kończy kontrakt Dawidowskiemu?

michu-k 31.08.2008 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 596268)
Wie ktoś kiedy się kończy kontrakt Dawidowskiemu?

30.06.2009

666 znaków.

Mario Nh 31.08.2008 20:36

Wie ktoś co zrobić by niemal non-stop nie przełączał mi się tryb obrazu w telewizorze ? ( Kino 1, Kino, napisy itd. )

Strasznie mnie to irytowało, szczególnie podczas oglądania derbów.

dymek_nhs 31.08.2008 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 596268)
Wie ktoś kiedy się kończy kontrakt Dawidowskiemu?

Lepiej niech już na emeryturę idzie bo jak go oglądałem przed chwila w derbach to mnie chciał szlag jasny trafić i krew nagła zalać

maciek777 31.08.2008 21:41

Zna ktos moze miejsce w Krakowie,gdzie zajmuja sie wycena starych monet,czy po prostu mozna sie dowiedziec ile sa warte?Mam troche tego i przydałoby sie cos z tym zrobic,a nie mam pojecia ile jest warte ;/

Musiek1906 31.08.2008 21:54

W kazdym salonie numizmatycznym. Z tego co pamietam to na ul. Rakowickiej 8 jest taki salon i tam ci powinni wycenic kolekcje.
Pozdro

rafiABG 31.08.2008 22:08

Może mi ktoś wytłumaczyć jakie przesłanie miała oprawa Lecha w Zurychu ?Wogule nie rozumiem ,co ona miała oznaczac.

P.e.c.h 31.08.2008 22:08

Ile orientacyjnie może kosztować wynajęcie boiska trawiastego, ligowego na 2 godziny?

Konrad. 31.08.2008 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 595859)
Chyba takiego nei ma. Jak dotykowy ekran to wtedy nie ma klaiatury. Bo po co przyciski jak sie wyswietla na dotykowym?

Dotykowy ekran mi potrzebny, do gpsa, spróbuj przeglądać mapę bez niego...

Zaś klawiatura potrzebna do pisania smsów, spróbuj pisać rysikiem prowadząc samochód... Qwerty mnie denerwuje, bo wolniej sie pisze bez słownika...

MatMario 01.09.2008 00:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 596470)
Dotykowy ekran mi potrzebny, do gpsa, spróbuj przeglądać mapę bez niego...

Zaś klawiatura potrzebna do pisania smsów, spróbuj pisać rysikiem prowadząc samochód... Qwerty mnie denerwuje, bo wolniej sie pisze bez słownika...

No dziś w tamacie o komorkach padlo pytanei o SE g900. Ma klawiature i dotykowy ekran, jest na symbianie ale nie ma gps. jedynie dokupic odzielnie moduł gps chyba zostaje. A co do map i nie dotykowych telefonow to polecam ci Route 66. I w miare daje radę.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gordian (Post 595927)
Otóż mylisz się, bo wiele takich fonów jest, m. in. Sony Ericsson P1, tylko że ten akurat nie ma chyba GPSa. Co do palmtopa z tymi wszystkimi funkcjami co napisał Konrad, to nie wiem czy takie są bo się nie znam, ale jeśli chodzi o telefon to chyba najbliższa będzie Nokia N95. Ma zwykłą klawiaturę, ma GPS ale brakuje dotykowego ekranu

Sony P1 ma qwerty klawiature.

tomo 01.09.2008 11:15

Przymierzam się do zakupu konta premium na rapidshare, mam parę pytań do posiadacza takowego.
1. Opłaca się kupić takie coś, czy rzeczywiście jest szybszy transfer aniżeli na darmowym koncie ?
2. Jaka jest prędkość przy jednoczesnym ściąganiu kilku plików ?
3. Czy jeżeli mam neostradę i mam nadajnik radiowy w domu to inni także będą mogli korzystać z konta premium jeżeli ja np jestem w tym samym momencie zalogowany ?

born2b3k 01.09.2008 12:18

gdzie w Krk zamontuje w miarę tanio centralny zamek vel autoalarm??

TSW Fanatyk 01.09.2008 13:12

Co było napisane na oprawach cracovii?

Wiślak_358 01.09.2008 13:16

Że chcą się przenieść do Izraela bo tam jest ich miejsce :rotfl:

WiślakNH 01.09.2008 14:17

ujebał mnie mój pies..wystarczy odkazic?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl