![]() |
Cytat:
|
|
Pare książek do sprzedania:
„INNY PUNKT WIDZENIA” G. Miecugow http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ175811622 "FIRST CERTIFICATE FOR THE REVISED EXAM" - SUE O’CONNELL http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ175381484 "J. ANGIELSKI powtórka przed egzaminem" - Matasek M. http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ175385083 FORMAT MAGAZINE - podr. do języka angielskiego- Diana Pye, Hanna Kryszewska http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ175829511 "Technologia informacyjna nie tylko dla uczniów" - E. Krawczyński, Z. Talaga, M. Wilk http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ175824573 |
Sprzedam nową podkładkę pod mysz Los Angeles Lakers za 14zł
http://img705.imageshack.us/img705/5...wanie0005t.jpg http://www.allegro.pl/item861920121_...es_lakers.html |
Fajne kurteczki
http://www.allegro.pl/item845669363_..._futro_roz_l.h |
http://www.allegro.pl/item857394263_...ozmiar_xl.html
http://i47.tinypic.com/10xg6t2.jpg 3h zostało do końca zapraszam |
Sprzedam Porfel
do usuniecia
|
Nowe Sony Play Station 3 120GB w oryginalnym pudelku,przywieziona z UK
http://www.allegro.pl/item857274893_nowa_ps3_120gb.html Nowa Nokia N97 Mini http://www.allegro.pl/item855914540_...a_n97mini.html |
Książka: "Sam naprawiam Opel Astra I", kilka razy się przydała. Polecam:
http://allegro.pl/show_item.php?item=862976293 WIŚLAKOWI sprzedam w cenie promocyjnej :) poza allegro. |
Sprzedam :
telefon Sagem my501x stan idealny ze wszystkim. Oferty i pytania na PW. |
Sprzedam Tel: Nokia 5220 Xpress Music + karta pamięci. Prawie w ogole jej nie uzywam poniewaz mam inny i wole go tyrac. Sim Lock na Orange. Na gwarancji. Cena 200 zł poniewaz swieta sie zblizają i kasa potrzebna.. zdjecia lub cos na priv
|
Kupie szal ' Wiślackie rewiry ' ;)
|
Wymienie sie szalem Wislackie Lacko (drugi wzor) na Nowa Hute lub FC Zakopane. oferty na priv
|
Sprzedam:
60 zł: http://photos01.allegroimg.pl/photos...8/27/845782734 70 zł: rozmiary: xs, s i m http://photos01.allegroimg.pl/photos...4/80/840148058 90 zł: rozmiar l http://photos01.allegroimg.pl/photos...1/41/839414142 90 zł m i l http://i47.tinypic.com/fad9c4.jpg 90 zł m i l: http://i49.tinypic.com/10z7dbk.jpg 90 zł: m http://photos01.allegroimg.pl/photos...4/58/858245827 105 zł m http://i49.tinypic.com/i557uq.jpg 80 zł xl sweterek http://i49.tinypic.com/jshspi.jpg 55 zł: rozmiar s i m http://photos01.allegroimg.pl/photos...6/50/842665050 |
Witam!Poszukuję w celu zakupu biletów domowych z tego sez są to:
Wisła Kraków-Polonia Wa-wa Wisła kraków-Cracovia Jeżeli ktoś z państwa posiada któryś z biletów proszę o kontakt.Jan1 |
|
Kupię koszulkę precz z komuną Lechii lub Wisły rozmiar XXl
|
Sprzedam
do usuniecia
|
Wielkie Kluby Europy
|
Tissot PR 50 Gent
1 Załącznik(ów)
Sprzedam zegarek Tissot PR 50 Gent (T34.1.481.53). Zegarek jest nowy, oryginalnie zapakowany, otrzymany na gwiazdkę. Niestety nie jest on w moim guscie ze względu na to, że jest to dosć klasyczny zegarek pasujący raczej do osoby starszej. Zaznaczam także, że jest na pasku, a nie na branzolecie. Cena to 450 zł lub zamiana na inny model:)
|
kupie xboxa
|
Sprzedam:
Vlepki - Wisła, Śląsk, Jaga, Lechia, Unia, Polska! http://i50.tinypic.com/14uxr43.jpg Szalik - Mistrz Polski 2008, Ultras Śląsk, Hej Śląsk! http://i49.tinypic.com/14303np.jpg + spodnie dresowe Nike, ubrane kilka razy tylko! http://i45.tinypic.com/231p28.jpg |
Siema, do sprzedania 2 telefony - nokia 6600i slide i 2700 classic, zalezy mi na czasie wiec sprzedam taniej. telefony nowe, nieuzywane, prosto z salonu, bez simlocka, folie na wyswietlaczach, pelen zestaw itd etc
6600i slide - 700zl, (telefon, bateria, karta 1gb, ladowarka, sluchawki, kabel do kompa, instrukcja, gwarancja, pudelko) 2700 - 250zl. (telefon, bateria, karta 1gb, ladowarka, sluchawki, instrukcja, gwarancja, pudelko) - czyli zestawy prosto z salonu. Telefony nie maja simlocka wiec dzialaja w kazdej sieci. Jezeli ktos zdecyduje sie na 2 telefony to powiedzmy ze 900zl Pozdrawiam |
[FONT=Arial]ADIDAS + F50.9 TUNIT[/FONT]
http://www.allegro.pl/item863094819_...cz_249_zl.html |
|
Sprzedam
do usuniecia
|
Zapraszam do zakupu w wyprzedaży u nas
TANIO I OKAZYJNIE !! http://www.allegro.pl/show_user_auct...p?uid=14784294 Kurtka za 69,99 zł http://photos03.allegroimg.pl/photos...5/54/868055444 buty po 89,99 zł http://i46.tinypic.com/eticmr.jpg http://i50.tinypic.com/23msb4x.jpg http://i34.tinypic.com/23t0c2f.jpg http://i49.tinypic.com/s4p9iq.jpg oraz kilka prezentów dla dam (kibicek) bluzy po 69,99 zł http://i46.tinypic.com/flbj4g.jpg http://i50.tinypic.com/vr98bm.jpg http://i49.tinypic.com/2pqwg9j.jpg http://i46.tinypic.com/2mobcit.jpg Zapraszamy i polecam kontakt tylko: [email protected] |
Sprzedam również:
-czerwoną koszulke nike rozmiar S http://img121.imageshack.us/gal.php?g=img0145kw.jpg -bluze nike w bdb stanie, rozmiar na metce : M http://img692.imageshack.us/gal.php?g=img0148u.jpg -czarna bluze Levisa, na metce rozmiar XL ale jest to typowa L Wszelkie zapytania i propozycje cen, jak już wspominałem wyżej na privie oraz gg:9065555! |
NOWY telewizor LG 23" !!! http://allegro.pl/item867218789_nowy...gwarancja.html
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl