![]() |
Cytat:
Co do piłki na Cyprze, rzeczywiście kluby solidnie się wzmocniły, ale poczekajmy i zobaczmy teraz czy w tym sezonie równie dobrze się pokażą co w poprzednim, bo jednorazowe wyskoki mogą się zdarzyć nawet drużynie z Białorusi, a chyba każdy jest daleko od nazywania tejże ligi mianem silnej. Co do Kosowskiego, to ten zawodnik to po prostu wielki talent, ma jakąś niespotykaną przebojowość, bo zawsze z tymi swoimi kulasami był nie do zatrzymania na skrzydle, a w tej chwili dodatkowo jest w formie. Wysunę taką tezę, że gdyby on z takim nastawieniem grał teraz, co przez te lata kłótni z Kaiserslautern, tułania się po ligach angielskich i innych pierdołach, to teraz byłby szanowanym piłkarzem w Europie i grał w jakimś solidnym klubie. Odchodząc od nas niestety nikt się nie spodziewał, że liga cypryjska może dorównać lidze polskiej i dla Kosy będzie to sportowa degradacja, emerytura itd., a jednak gra dla takiego APOEL-u okazała się być czymś innym, dodatkowo sam Kamil nie stracił motywacji i imponuje formą znaną z Krakowa. A co do reprezentacji, na lewe skrzydło dlaczego nie, ale już argument o tym, że Kosowski może lepiej zagrać od większości pomocników w kadrze i na niemal każdej pozycji, to niestety bajka. Był taki mecz, kiedy Kosowski wszedł do przodu, na fałszywego napastnika, no i niestety niczym nie zachwycał oraz wzorcowo spieprzył bramkową kontrę. Niemniej jednak rzeczywiście podczas niemocy na lewym skrzydle, dziwi brak jakiegokolwiek zainteresowania Kosowskim. |
Chyba jeszcze nie było, zatem...
Cytat:
To moje SZKODA - jest trochę warunkowe. Gdyby został Brożek, nie byłoby problemu. Sęk w tym, że on też marzy o zachodzie i trudno mu się dziwić. Dlatego szkoda Żurawia - bardziej go cenię nawet dziś, niż przewrażliwione gwiazdki a' la Matusiak. |
To samo bylo z Legią i Jackiem Bąkiem. Kasa, kasa, kasa...
|
Cytat:
A co do Steauy...Tam by pracować trza mieć nerwy ze stali a i tak pewnie prędzej niż później wylatujesz. Chyba że Dan chce skończyć w bagażniku właściciela:> http://www.tvn24.pl/0,1594390,0,2,uw...wiadomosc.html |
Cytat:
|
Skrzydłowi starzeją się najwcześniej... ;]
|
Kamil odbiera medal za zdobycie mistrzostwa:
http://www.youtube.com/watch?v=R885sCUFRQg a tutaj można popatrzeć, jak cieszą się Cypryjczycy :-D http://www.youtube.com/watch?v=8raHI...eature=related |
zaczęła się 28 kolejka w lidze rumuńskiej - wczoraj rozegrano dwa mecze: Unirea Dana Petrescu wygrała z Glorią 3:0 i jest na razie liderem - 56 punktów, za Unireą jest Dinamo - 55 pkt, ktore gra dzisiaj z CFR Cluj. Porażka Dinama przy jednoczesnej stracie punktow przez Timisoarę (52 pkt) pozwoli Unirei dłużej byc liderem
1. Unirea 56 2.Dinamo 55 - jeden mecz mniej 3.Timisoara 52 - jeden mecz mniej 4 Steaua 48 5 CFR Cluj. 48 - jeden mecz mniej |
Kuba 67 minut w wygranym meczu 0-2
czy wrócił już do pełnej dyspozycji? |
|
Co by nie mówić, kawał dobrej roboty odstawia tam Petrescu.
|
Jestem troche w szoku,mały klub a Dan potrafił wziasc chłopakow za jajca i walczyc z Steuą,czy Cluj.
Naprawde wielkie brawa dla niego ,ale trzyma ich tam ostro i sie nie patyczkuje i sa efekty. |
|
|
Grzegorz P., zwany dawniej Paterem - obchodzi dzisiaj 35 urodziny ;]
|
Kuba Błaszczykowski strzelił bramke dla Borrusii Dortmund, narazie prowadzą 1:0, prawie koniec pierwszej połowy
|
No, to wykorzystał limit na następne 7 miesięcy ;]
|
|
Cytat:
...... hmmmm i dość oryginalny sposób wyrażenia radości ....... :-) |
No to mamy trochę zaskakujące porównanie Dana i Kaspra... Dan walczy o LM, a Kasper o utrzymanie i jak na razie jest za drużynami typu ŁKS, Piast, Polonia i Odra, które mają mniejszy budżet (ŁKS to chyba w ogóle nie ma budżetu tylko długi) i chyba jednak gorszych piłkarzy, a trenerów bez nazwisk i osiągnięć... I na dodatek te opnie "Górnik jak straci bramkę to już koniec", "Górnik nie umie kreować gry" i chyba najgorsza: "Górnik nie walczy" (ostatnia Liga+). Ale jak sobie przypomnę to Wisła z Dynamem tez nie za bardzo walczyła...
|
Cytat:
to tak jak pisanie że gdyby Kasperczak nie odszedł to było by lepiej, może byłoby a może nie |
Franek sie zaciął (Jaga gra cholernie słabo teraz), ale przynajmniej asystuje
http://transfermarkt.de/de/spieler/1...ungsdaten.html |
Drużyna Dana Petrescu zremisowała 1:1 w ostatnim meczu kolejki z aktualnym mistrzem i uczestnikiem LM - CFR Cluj.
Właściciel Dinama Vasile Turcu twierdzi, że bez Dana na lawce trenerea drużyna z Urziceni bylaby co najwyżej na szostym, siódmym miesjcu w lidze. Tabela przed ostatnimi 4 meczami: 1. Dinamo 62 2. Urziceni 60 3.Timisoara 58 4.Steaua 52 5.Craiova52 6.CFR Cluj 52 7. Rapid 51 strona ze skrotami z meczu http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/urma...00-137642.html |
Powiedzmy sobie szczerze - gdyby nie Dan to Unirea prawdopodobnie skończyła by swoja przygodę w ekstraklasie rumuńskiej na jednym sezonie.Nie zebym robił z niego Hiddinka od razu, ale to bardzo solidny trener i przyszłość jest przed nim...Oby za wcześnie nie poszedł do Steauy bo to wariatkowo przy którym Dysko-polo to normalny klub;)
a przed Unireą prawdziwy horror na koniec.Dinamo,Timisoara,Steaua...Myślę że mistrza nie zdobędą , o drugie miejsce dające eliminacje do LM też będzie bardzo ciężko , ale brązowy medal jest jak najbardziej w zasięgu. |
Unirea spotka się kolejno z
Otelulem - w pierwszym meczu było w domu 3:1 (zw.Unirei) Dinamo - w pierwszym meczu na wyjeździe było 0:1 (zw. Unirei) Timisoarą - w pierwszym meczu było w domu 1:1 Steauą - w pierwszym meczu było na wyjeździe 1:0 (zw. Steauy) |
|
Cytat:
Zawsze wiedzialem ze jakby wybieral Wisla czy Widzew to wybrał by Widzew.Choc z tamtad nie jest. |
Adam Nawałka i Marek Motyka są kandydatami do objecia posady trenera Korony Kielce
http://goool.pl/main_v3.php?id=19833 |
|
Najmniejszy na boisku Frankowski strzela bramkę głową ;p
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl