![]() |
kupie gdzies taka bluze jak ma Kafarski tu na zdjeciu ?
http://lechia.przegladsportowy.pl/Ki...,3577,787.html |
OpEnTaNy, dosyć stary to model, ale znalazłam na takiej stronce: http://www.sklep.kibicfanshop.pl/ind...roduct_id=2314
|
Czy jest jakaś strona na której mogę sprawdzić archiwalne progi punktowe do Liceów w Krakowie? Interesują mnie progi punktowe do V LO w 2008 r.
|
Pilne pytanie. Dzisiaj kolega wylał Piwo w samochodzie na dywanik, niby trochę wytarłem i położyłem ręcznik żeby jeszcze wsiąknęło w miarę. I co z tym dalej można zrobić? Zaprać czymś? Tylko czym?
|
najlepiej upierz ekstrakcyjnie...
|
Żarcie chińskie prowadzone przez CHIŃCZYKA nie przez polaka, gdzie takie znajdę? Najlepiej w centrum.
|
Poleci ktoś krawca na terenie Nowej Huty, muszę zamek w kurtce wymienić. :)
|
Cytat:
|
Cytat:
edit: a wszelkie informacje znajdziesz tutaj: http://kskrakow.futbolowo.pl/ edit2: cena za kurs to 70zl(no chyba ze cos sie zmienilo) |
i do tego jak już sie zdecydujesz to nie możesz odmówić sędziowania w dany weekend. tzn masz rozpiske zostajesz przydzielony i masz jechać. Możesz miec tylko kilka zwolnien np. urodziny itp ale tak to w każdy weekend musisz być dyspozycyjny. Tak jak kolega wyżej napisał testy egzaminy zebrania zajmują kupę czasu. Weź też pod uwagę że nie bedziesz sęziował tam gdzie chcesz a tam gdzie Cię wyślą więc możesz jechać nawet 60km za Kraków. Mecze są przeważnie koło 15 seniorzy i 11 młodsi. więc tak naprawdę masz cały dzień zarąbany bozanim dojedziesz i wrócisz to mija średnio 5godzin. a to czego się nasłuchasz z trybun to Twoje :P
|
Cytat:
Kurczak po wietnamsku-zajebisty. Ale na przeciwko masz jeszcze lepsze jedzenie w barze u Ewy ;) |
Cytat:
EDIT: Sorry, nie zaczaiłem innych odpowiedzi, najebanym. |
Panowie z gory przepraszam że w nieodpowiednim temacie ale zależy mi na czasie. włączam dzisiaj kompa i wyskakuje mi takie coś :
Veryfing DMI Pool Data............... Boot from CD : Nvidia Boot Agent 201.0440 zaznaczam że próbowałem coś w biosie poprzestawiać i patrzyłem czy kabla są po dociskane.. proszę o pomoc. |
po mojemu poprzestawiales bootowanie, jako pierwsze urządzenie powinno byc zazwyczaj ustawiony dysk twardy
|
Co to za knajpa i co to za Ewa? ;)
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
i teraz wyskakuje : disk boot failure insert system disk and press enter.. |
to moze tasmy zle podpiales i dysku ci teraz nie widzi, bo ustawione masz ok
|
Cytat:
|
ale co innego twardziela dopinałeś? jaki interfejs SATA? czy IDE?
|
Cytat:
z tego co widziałem to raczej SATA |
Dobry dentysta/stka (o przyzwoitych cenach) w okolicy Pradnika Bialego/Krowodrzy - polecicie?
|
bardzo potrzebuje kogoś kto sie zna BARDZO DOBRZE na stowarzyszeniach, a dokładnie na działalności stowarzyszenia zwykłego.\2,3 pytania mam, tylko czas nagli ;/
priv jakby ktos cos :) |
Nie wiem czy to odpowiedni dział forum, ale prosiłbym Was o obiektywną opinię nt. wyborów na stołek prezesa PZPN.
Lato na pewno nie zostanie już prezesem, nie dostał odpowiedniej liczby głosów. Dwóch pionków Antkowiaka i Pionka nawet nie wymieniam, bo nie mają żadnych szans. No i teraz jest pytanie... Boniek - który ma koneksję, zna języki i jest pewność że wprowadziłby by jakiegoś kuratora i zrobił porządek z całą tą korupcją. Kosecki - ewidentnie osoba związana z polityką ( poseł PO ), ale nie, nie chce wrzucać na Platformę, tylko zastanawiam się, czy ma szanse? Czy podczas głosowania na prezesa, głosujący nie wybiorą kogoś apolitycznego? Kręcina- przy całej mojej , jak i Waszej niechęci do tego spasionego chlora, czy on jednak nie ma największych szans? Jako sekretarz związku, czy kim on tam jest - może wiele. I wiele na pewno naobiecywał baronom jak i klubom. Jak Wy to widzicie? |
dorabiał kotś klucze Wilka w dobrej cenie? gdzie?
|
Nie pamiętam gdzie cytowali Koseckiego, ale wypowiadał się kiedyś tam dawno dawno temu gdy nie był jeszcze w PO, że prezesem powinien być człowiek apolityczny, bez poparcia żadnej partii. Koseckiego szanuję i lubię, ale jak dla mnie to śmierdzi POdpuchą i próbą położenia łapska Tuska i jego bandy na PZPN. Gdybym miał prawo głosu i gdyby Kosecki nie posłował to miałbym duży problem z wyborem pomiędzy nim a Bońkiem. Teraz dla mnie wybór jest jasny. Zbigniew Boniek najlepszym kandydatem jak dla mnie. O Zdzisku to nawet nie ma co mówić bo to raczej maskotka nikt normalny nie wybierze ubabranego po uszy Zdziska. Poparcia poparciami ale głosy w tajnym głosowaniu to inna sprawa.
Cytat:
|
witam,
chce w AutoCadzie powiększyć pewien obiekt na skale 2:1. jednak chciałbym zeby wymiary pozostały jak przy skali 1:1, (nie mnożyło mi razy 2) mam nadzieje że jasno to napisałem. jest w ogóle taka mozliwość? |
Takie pytanie: mam wykupiony miesięczny na jedną linię (od 15.09), wynikła mi teraz taka sytuacja, że dobrze by było żebym miał na wszystkie, od 1.10. Mogę iśc do MPK i dopłacić różnicę, żeby mieć sieciówke, ale od 1.10 czy np poprosić, żeby zwrócili mi tą część kasy proporcjonalnie do pozostałych do 14.10 dni, i wtedy dopiero będę mógł kupić na wszystkie. Miał ktoś taką sytuację ? Dzięki za pomoc.
|
Cytat:
a tu recenzja Nowickiego ;) |
Jaki gadżet przywiozła Lechia ze sobą? Podobno jakieś smyczki. mógłby ktoś dać zdjęcie?
|
W temacie sprzedam,kupię, zamienię masz ofertę jak i zdjęcia ww smyczki:)
|
Ja mam pytanie gdzie w Szczawnicy jest C+ bo wybieram się na weekend nie ten ale następny i pasowało by mecz w piątek obejrzeć.
|
To jest ta co koleś chce za nią 40 zeta?
|
Nie wiedziałem w którym temacie napisać więc uderzam z gorącą prośbą tutaj:
Kto ma fejsa i 5 sekund żeby pomóc? https://www.facebook.com/pages/Ultras/387641861303859 jak się uda zebrać trochę ludzi to będą zapisy i konkursy na konkretne wzory odzieży szali i smyczek odbiegające znacznie poziomem od wielu gniotów i oklepanych wzorów serwowanych w necie :) |
Mam pytanie odnośnie systemu usosuj. Nie mogę sobie poradzić z zapianem na WF oraz Język Łaciński. Mógłby ktoś pomóc , wszystkie przedmioty udało mi się odnaleźć ale niestety tych dwóch nie... Chodzi o kierunek : Polonistyka - dziennie, jeśli ktoś jest z innego kierunku też fajnie byłoby jakby pomógł :) Drugie pytanie. Ma ktoś szkic Herbu TS WISŁA ? Dostępne są w Fanatyku, szablony grafitii ? Potrzebuje namalować u siebie w domu na ścianie ;)
|
Korzystał ktoś z karty od Orange do Media Markt lub Saturn? Trzeba ją aktywować gdzieś i czy na pewno jest ona na wszystkie rzeczy (głośniki, wieże, książki, płyty, koszulki itd) w tychże sklepach?
Proszę o odpowiedź jak najszybciej, najlepiej na priv jeśli to nie problem (bym nie przeoczyła). Z góry wielkie dzięki! Pozdr :) |
Chce wysłać komuś link do piosenki na YouTubie, ale konkretnie żeby mu odpaliło się w 1:38 minucie, a nie od początku.
Jest jakaś taka opcja? http://www.youtube.com/watch?v=gimwumfucQE Pomóżcie proszę, bo szukam w okienku filmu jakis ustawień, ale poza opcjami obrazu i powiększeniem obrazu nie znalazłem tam nic innego |
dajesz pauze w interesującym Cię momencie, a następnie klikasz prawym przyciskiem myszy na okienko odtwarzacza
tam możesz wybrać "kopiuj URL od bieżącego momentu" |
Czy ktoś z Was ma tego rodzaju drzwi - http://allegro.pl/drzwi-przesuwne-no...640548993.html ?
Czy drzwi odstają od ściany? jeśli tak to jak dużo? Pies z łatwością otworzy takie drzwi czy będzie miał problem? Pytam bo nigdzie nie ma realnych zdjęć, w sklepach też takich drzwi znaleźć nie potrafię :-/ |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl