![]() |
Kupię gdzieś stacjonarnie taki kabel: http://allegro.pl/org-kabel-wtyk-do-...tml#tabsAnchor ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
dzięki Mistel za odpowiedź;)
|
No zależy jaką ta skórę masz, z jakimi ściągaczami czy bez, jak pod szyją, jaki kołnierz.
Najlepiej zobacz trenera Śląska i bądź jak najdalej od jego stylu z poprzedniego meczu :) |
Cytat:
|
Cytat:
Jeszcze jakieś propozycje, gdyby tam nie było? |
Potrzebuje do jednej anteny sat podpiąć dwa kable antenowe?
Da się to jakoś zrobić do konwentera z jednym wejsciem? |
Cytat:
Niby gdzieś widziałem rozgałęźniki czy coś takiego ale jak to działa i czy w ogóle to nie mam pojęcia. |
Cytat:
|
A ja się podłącze do tematu telewizji. Sąsiad ma dość dobrą antenę na dachu, chcę się podłączyć (oczywiście za jego zgodą :) ) do jego anteny. Chodzi o odbiór bezproblemowy DVB-T na terenie Nowej Huty. I pytanie jest takie: jaki jest obecnie najlepszy splitter na rynku, taki by od razu przy antenie na dachu podzielić sygnał na 2 kable tak, by nie było żadnej różnicy między tym co obecnie ma sąsiad, a co będzie miał po moim podłączeniu się. Ile taki splitter kosztuje? Dajcie znać, bo chcę dziś/jutro jechać i kupić takie ustrojstwo :)
|
Cytat:
http://allegro.pl/konwerter-twin-0-2...615485222.html lub coś z Inverto, będą działały bez problemu. Przy takim konwerterze bez problemu używasz niezależnie od siebie dwóch tunerów. |
Cytat:
|
czym się różny niebieski olej napędowy od normalnej ropy?
ile kosztuje za litr i czy jest łatwo dostępny? kolejna sprawa: mam problem z photo shopem... dostałem kilka plików w PS i nie mogę ich nawet otworzyć... jak próbuje bezpośrednio to wyskakuje błąd że PS nie czyta takich formatów (plik ma format PS RAW), a jak z PS biorę open... i wybieram plik to włącza się małe okienko 2cmx2cm i nic na nim nie widać... ocb!!?? nie pozwólcie aby to były moje 4 i 5 pytanie w tym miesiącu na które nie otrzymałem pomocy z forum Wisły... pokażcie że nie zawodzicie tak jak Wisła w tym sezonie... |
Dzieki za Odp.
Jeszcze Pytanko jak zapłacic mandat bez formularza? |
też wam wysiadło UPC, czy to tylko u mnie?
|
Cytat:
|
gdzie w Krakowie można sprawdzić, jaką ma się grupę krwi?
|
albo przez oddawanie krwi, albo w placówce gdzie badają krew - 30 zł ponoc
|
potrzebuje jakieś namiary na darmowa szkołę w której jeszcze jest rekrutacja. chodzi o szkołę policealną, zależy mi na legitymacji tylko
|
Istnieje jakaś strona, na której znajdę aktualne informacje o kontuzjach i zawieszeniach zawodników? Interesuje mnie głównie liga polska, niemiecka.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Witam :) jakby któryś z Wiślackich braci umiał język angielski i miał trochę wolnego czasu prosił bym go o pomoc w rozwiązaniu tego testu, bo niestety ja leże z językami obcymi a potrzebuję żeby został zrobiony przynajmniej w 80% dobrze. O rozwiązania lub jakieś porady prosił bym na pw. ;)
|
Gdzie w Krakowie złoze albo kupie komputer w dobrej cenie?
|
Spróbuj kdo.pl, krsystem.pl ale tutaj chyba głównie lapki, bit na krzyza, pcprojekt jeszcze byl i wlodipol.
Spróbuj kdo.pl, swego czasu bylo u nich korzystnie, a na stronie jest info że składają. Aha jeszcze crann na miasteczku. |
Gdzie w Krakowie jest jakaś hurtownia alkoholi, gdzie można się w parę zgrzewek browarów zaopatrzyć, albo w miarę dobry i sprawdzony sklep? Potrzeba na gościnę Braci z Gdańska :)
|
Witam.Jestem na etapie kupna kuchenki .w gre wchodzi tylko na prąd .mam pytanko jaką polecacie? elekktryczną taką zwykłą czy z płytą indukcyjną? i jaką konkretnie moglibyscie polecic .z góry dziękuje
|
http://www.netkrak.pl/
Może się ktoś wypowiedzieć nt tej firmy ? Polecić lub nie, każda informacja mile widziana :) |
Wie ktoś, w jakim miejscu na czarnym rynku można jeszcze nabyć najzwyklejszą żarówkę, tą co do niedawna można jeszcze było kupić, ale teraz nie wolno bo unia zakazała?
|
Cytat:
|
potrzebuję kupić róże w bukiecie około 20szt. zalezy mi aby były długie (na urodziny) gdzie je dostanę najtaniej? giełda kwiatowa na balicach?
wie ktoś na jaki wydatek musze sie przygotowac? a może jest jakieś inne miejsce gdzie je kupię? i czy jak już na balicach to oni tam na miejscu je przystrajają? |
Najtaniej dostaniesz na giełdzie, tylko już trochę mało czasu masz, chyba że myślisz o sobocie, ale wtedy giełda kwiatowa jest do godziny 8.
Nie wiem o jakie przystrojenie ci chodzi ale raczej bym nie liczył, są obok budki i stanowiska gdzie sprzedają wszystko co sobie wymarzysz do kwiatów. |
Nie chodzi o ten weekend wiec mam trochę czasu jeszcze. A wiesz może ile by kosztował taki wypasiony bukiet? Bo nigdzie nie mogę znaleźć cen ani sprzedawców.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Tylko że był napis przy nich, że to żarówki uszkodzone i nienadająće się do świecenie ;) Może podjechać do auchan jakiegoś i sprawdź czy nie mają jeszcze? |
U mnie ojciec kupił całą zgrzewkę 100W i 75W. Jest na nich napisane "wstrząsoodporne", żarówki specjalistyczne i że nie nadają się do oświetlenia w domu.
Oczywiście to ściema, ale jako żarówki "specjalistyczne" nie podlegaja tej durnej ustawie. Radzę poszukać i popytać w sklepach typu "castorama" / "obi", powinni mieć. |
Cytat:
|
Dzięki panowie :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl