Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Lacrima 16.09.2012 17:48

Kupię gdzieś stacjonarnie taki kabel: http://allegro.pl/org-kabel-wtyk-do-...tml#tabsAnchor ?

Mistel 16.09.2012 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pawel.Busko (Post 1276463)
Bracia zakupiłem sobie czarną, skórzana kurtkę i teraz moje pytanie. Jakie buty pasują do niej?

Ja zakładam do jeansów i czarnych butów Lonsdale Fulham. Królem stylu nie jestem, ale póki co nikt nie mówił że nie pasuje ;)

MatMario 16.09.2012 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lacrima (Post 1276464)
Kupię gdzieś stacjonarnie taki kabel: http://allegro.pl/org-kabel-wtyk-do-...tml#tabsAnchor ?

Z tego co kojarzę, na ul.Pomorskiej był sklep z takimi gadżetami. Wejście jak do "komisariatu W11".

Pawel.Busko 16.09.2012 21:18

dzięki Mistel za odpowiedź;)

MatMario 16.09.2012 21:51

No zależy jaką ta skórę masz, z jakimi ściągaczami czy bez, jak pod szyją, jaki kołnierz.

Najlepiej zobacz trenera Śląska i bądź jak najdalej od jego stylu z poprzedniego meczu :)

El'kabat 16.09.2012 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pawel.Busko (Post 1276463)
Bracia zakupiłem sobie czarną, skórzana kurtkę i teraz moje pytanie. Jakie buty pasują do niej?

Jak dla mnie to jakieś półbuty.Albo sportowe,tylko stonowane-całe czarne. Vansow albo marathonow do tego raczej nie zalozysz ;)

Lacrima 16.09.2012 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1276506)
Z tego co kojarzę, na ul.Pomorskiej był sklep z takimi gadżetami. Wejście jak do "komisariatu W11".

Dzięki.

Jeszcze jakieś propozycje, gdyby tam nie było?

PrzemooTSW 17.09.2012 06:31

Potrzebuje do jednej anteny sat podpiąć dwa kable antenowe?
Da się to jakoś zrobić do konwentera z jednym wejsciem?

MatMario 17.09.2012 08:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrzemooTSW (Post 1276567)
Potrzebuje do jednej anteny sat podpiąć dwa kable antenowe?
Da się to jakoś zrobić do konwentera z jednym wejsciem?

Po co kombinować? Konwerter na dwa wyjścia jest tak tani że jest to po prostu irracjonalne.

Niby gdzieś widziałem rozgałęźniki czy coś takiego ale jak to działa i czy w ogóle to nie mam pojęcia.

Marcin_fan 17.09.2012 08:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrzemooTSW (Post 1276567)
Potrzebuje do jednej anteny sat podpiąć dwa kable antenowe?
Da się to jakoś zrobić do konwentera z jednym wejsciem?

Pewnie że sie da. Idziesz do odpowiedniego sklepu i mówiśz że potrzebujesz rozdzielacz antena-kabel

StelmiOriginal 17.09.2012 11:51

A ja się podłącze do tematu telewizji. Sąsiad ma dość dobrą antenę na dachu, chcę się podłączyć (oczywiście za jego zgodą :) ) do jego anteny. Chodzi o odbiór bezproblemowy DVB-T na terenie Nowej Huty. I pytanie jest takie: jaki jest obecnie najlepszy splitter na rynku, taki by od razu przy antenie na dachu podzielić sygnał na 2 kable tak, by nie było żadnej różnicy między tym co obecnie ma sąsiad, a co będzie miał po moim podłączeniu się. Ile taki splitter kosztuje? Dajcie znać, bo chcę dziś/jutro jechać i kupić takie ustrojstwo :)

Padre1906 17.09.2012 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrzemooTSW (Post 1276567)
Potrzebuje do jednej anteny sat podpiąć dwa kable antenowe?
Da się to jakoś zrobić do konwentera z jednym wejsciem?

Nie ma co kombinować z rozdzielaczami których (wątpliwe) działanie Cię nie zadowoli. Kup sobie konwerter Twin np. ten:
http://allegro.pl/konwerter-twin-0-2...615485222.html
lub coś z Inverto, będą działały bez problemu. Przy takim konwerterze bez problemu używasz niezależnie od siebie dwóch tunerów.

Lacrima 17.09.2012 12:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lacrima (Post 1276464)
Kupię gdzieś stacjonarnie taki kabel: http://allegro.pl/org-kabel-wtyk-do-...tml#tabsAnchor ?

Ponawiam...

Kamil_mchw 17.09.2012 15:46

czym się różny niebieski olej napędowy od normalnej ropy?
ile kosztuje za litr i czy jest łatwo dostępny?

kolejna sprawa:
mam problem z photo shopem... dostałem kilka plików w PS i nie mogę ich nawet otworzyć... jak próbuje bezpośrednio to wyskakuje błąd że PS nie czyta takich formatów (plik ma format PS RAW), a jak z PS biorę open... i wybieram plik to włącza się małe okienko 2cmx2cm i nic na nim nie widać... ocb!!??

nie pozwólcie aby to były moje 4 i 5 pytanie w tym miesiącu na które nie otrzymałem pomocy z forum Wisły...
pokażcie że nie zawodzicie tak jak Wisła w tym sezonie...

PrzemooTSW 17.09.2012 19:37

Dzieki za Odp.
Jeszcze Pytanko jak zapłacic mandat bez formularza?

cahill 18.09.2012 00:20

też wam wysiadło UPC, czy to tylko u mnie?

medyk 18.09.2012 10:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1275695)
Dysponuje ktos zaproszeniem na BTGigs, albo cos podobnego? :)

(nie bojcie sie o ratio ;) )

opróżnij sobie skrzynke bo masz zapchaną, i podaj swojego meila na PW.

rafil 18.09.2012 15:51

gdzie w Krakowie można sprawdzić, jaką ma się grupę krwi?

Kolumbus 18.09.2012 16:43

albo przez oddawanie krwi, albo w placówce gdzie badają krew - 30 zł ponoc

TSW Fanatyk 18.09.2012 17:22

potrzebuje jakieś namiary na darmowa szkołę w której jeszcze jest rekrutacja. chodzi o szkołę policealną, zależy mi na legitymacji tylko

Lacrima 18.09.2012 19:49

Istnieje jakaś strona, na której znajdę aktualne informacje o kontuzjach i zawieszeniach zawodników? Interesuje mnie głównie liga polska, niemiecka.

Przemas 18.09.2012 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 1276907)
potrzebuje jakieś namiary na darmowa szkołę w której jeszcze jest rekrutacja. chodzi o szkołę policealną, zależy mi na legitymacji tylko

Cosinus na Grodzkiej. Jeszcze parę lat temu był darmowy (przynajmniej niektóre kierunki). No chyba, że sprawdzałeś ta szkołę i jednak nie jest tam darmo.

Krav 19.09.2012 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafil (Post 1276869)
gdzie w Krakowie można sprawdzić, jaką ma się grupę krwi?

Centrum Krwiodawstwa na ul. Rzeźniczej, idąć od strony Ronda Grzegórzeckiego po prawej stronie. Tam na pewno.

Bartuk1906 19.09.2012 19:04

Witam :) jakby któryś z Wiślackich braci umiał język angielski i miał trochę wolnego czasu prosił bym go o pomoc w rozwiązaniu tego testu, bo niestety ja leże z językami obcymi a potrzebuję żeby został zrobiony przynajmniej w 80% dobrze. O rozwiązania lub jakieś porady prosił bym na pw. ;)

OpEnTaNy 19.09.2012 20:31

Gdzie w Krakowie złoze albo kupie komputer w dobrej cenie?

MatMario 19.09.2012 21:05

Spróbuj kdo.pl, krsystem.pl ale tutaj chyba głównie lapki, bit na krzyza, pcprojekt jeszcze byl i wlodipol.

Spróbuj kdo.pl, swego czasu bylo u nich korzystnie, a na stronie jest info że składają.

Aha jeszcze crann na miasteczku.

3120c 20.09.2012 10:33

Gdzie w Krakowie jest jakaś hurtownia alkoholi, gdzie można się w parę zgrzewek browarów zaopatrzyć, albo w miarę dobry i sprawdzony sklep? Potrzeba na gościnę Braci z Gdańska :)

kuczmen 20.09.2012 18:03

Witam.Jestem na etapie kupna kuchenki .w gre wchodzi tylko na prąd .mam pytanko jaką polecacie? elekktryczną taką zwykłą czy z płytą indukcyjną? i jaką konkretnie moglibyscie polecic .z góry dziękuje

piter116 20.09.2012 19:31

http://www.netkrak.pl/
Może się ktoś wypowiedzieć nt tej firmy ? Polecić lub nie, każda informacja mile widziana :)

palikot 20.09.2012 20:21

Wie ktoś, w jakim miejscu na czarnym rynku można jeszcze nabyć najzwyklejszą żarówkę, tą co do niedawna można jeszcze było kupić, ale teraz nie wolno bo unia zakazała?

Kaan 20.09.2012 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1277310)
Wie ktoś, w jakim miejscu na czarnym rynku można jeszcze nabyć najzwyklejszą żarówkę, tą co do niedawna można jeszcze było kupić, ale teraz nie wolno bo unia zakazała?

Fakt, coraz ciężej kupić coś normalnego. Żarówkę "normalna" jeszcze nie dawno widziałem prawie wszędzie ale jedynie do 40 W, rozporządzenie zakazuje produkcji i importu ale chyba nie sprzedaży, więc coś jeszcze powinno być, choćby jak w moim osiedlowym Lewiatanie. Swego czasu były chińskie i ukraińskie 100 ale teraz nie widziałem. Widziałem na Alledrogo i podobno w supermarketach ale pod nazwą... ogrzewacze, grzejniki itp.

wiślak 86 20.09.2012 23:14

potrzebuję kupić róże w bukiecie około 20szt. zalezy mi aby były długie (na urodziny) gdzie je dostanę najtaniej? giełda kwiatowa na balicach?
wie ktoś na jaki wydatek musze sie przygotowac? a może jest jakieś inne miejsce gdzie je kupię?
i czy jak już na balicach to oni tam na miejscu je przystrajają?

MatMario 21.09.2012 07:38

Najtaniej dostaniesz na giełdzie, tylko już trochę mało czasu masz, chyba że myślisz o sobocie, ale wtedy giełda kwiatowa jest do godziny 8.

Nie wiem o jakie przystrojenie ci chodzi ale raczej bym nie liczył, są obok budki i stanowiska gdzie sprzedają wszystko co sobie wymarzysz do kwiatów.

wiślak 86 21.09.2012 11:20

Nie chodzi o ten weekend wiec mam trochę czasu jeszcze. A wiesz może ile by kosztował taki wypasiony bukiet? Bo nigdzie nie mogę znaleźć cen ani sprzedawców.

gypsy 21.09.2012 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lacrima (Post 1276940)
Istnieje jakaś strona, na której znajdę aktualne informacje o kontuzjach i zawieszeniach zawodników? Interesuje mnie głównie liga polska, niemiecka.

Jeśli chodzi o polską ligę, to przed każdą kolejką pojawia się na WP.pl Fantasy Raport: http://sport.wp.pl/kat,125714,title,...l?ticaid=1f354

Amptiq 21.09.2012 12:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1277310)
Wie ktoś, w jakim miejscu na czarnym rynku można jeszcze nabyć najzwyklejszą żarówkę, tą co do niedawna można jeszcze było kupić, ale teraz nie wolno bo unia zakazała?

Musisz szukać żarówek wstrząsoodpornych, przemysłowych, do lamp ulicznych (ew. elektrycznych urządzeń cieplnych z gwintem) - jak się chce coś sprzedać to się sposób zawsze znajdzie. Swego czasu (na początku miesiąca) widziałem żarówki wstrząsoodporne 100W w sklepie spożywczym na Królewskiej (tym obok biprostalu, niedalego poczty)

labtec 21.09.2012 13:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1277310)
Wie ktoś, w jakim miejscu na czarnym rynku można jeszcze nabyć najzwyklejszą żarówkę, tą co do niedawna można jeszcze było kupić, ale teraz nie wolno bo unia zakazała?

nie wiem jak teraz, ale jak wprowadzono ten durny przepis, to te zwykłe, najpopularniejsze żarówki można było normalnie kupić w hipermarketach, na tych halach.
Tylko że był napis przy nich, że to żarówki uszkodzone i nienadająće się do świecenie ;)

Może podjechać do auchan jakiegoś i sprawdź czy nie mają jeszcze?

frg 21.09.2012 13:34

U mnie ojciec kupił całą zgrzewkę 100W i 75W. Jest na nich napisane "wstrząsoodporne", żarówki specjalistyczne i że nie nadają się do oświetlenia w domu.

Oczywiście to ściema, ale jako żarówki "specjalistyczne" nie podlegaja tej durnej ustawie.

Radzę poszukać i popytać w sklepach typu "castorama" / "obi", powinni mieć.

fidello 21.09.2012 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kuczmen (Post 1277282)
Witam.Jestem na etapie kupna kuchenki .w gre wchodzi tylko na prąd .mam pytanko jaką polecacie? elekktryczną taką zwykłą czy z płytą indukcyjną? i jaką konkretnie moglibyscie polecic .z góry dziękuje

Najlepiej zapytaj na forum fanów Amiki POZnan :D....... a tak poważnie, to ja mam właśnie amikę, z płytą ceramiczną. Do kuchenek z płytą indukcyjną chyba trzeba mieć specjalne gary, które tanie nie są...

palikot 21.09.2012 16:26

Dzięki panowie :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl