![]() |
nagłośnienie jest niezbędne do zachowania bezpieczeństwa na trybunie. Już widzę jak emeryci z ochrony robią za nagłośnienie i spokojnym tonem informują o ewakuacji :]
|
....naglosnienie to tylko wynik zaniedban w kontroli podczas procesu budowy.... wszedzie gdzies jest cos niepodpiete albo niedokonczone albo wogole niewybudowane, slawny system oddymiania to cos bardzo waznego jezeli chodzi o bezpieczenstwo takiego obiektu brak jego nie wiem czy w projekcie czy w wykonaniu tylko jest karygodnym bledem..... i biorac pod uwage jak oni to wszytsko buduja to straz pozarna nie dopusci tego obiektu do konca roku jak zaczna sprawdzac to i owo........
ja sie tylko pytam gdzie sa te wszystkie pieniadze utopione w ten obiekt prawie 600 milionow publicznych zlotych poszlo....... a po tym obiekcie wogole nie widac zeby byl nowoczesny nowatorski albo chociazby ladny..... ale kosztowal bardzo duzo (przypomina ze jeszcze nie jest skonczony wiec nie znamy jeszcze ile bedzie kosztowac....)........... czepianie sie wszystkliego nawet najmniejszego bubla jest naszym obowiazkiem jako glownych urzytkownikow tego miejskiego obiektu ktory zostal wybudowany (bedzie...oby) za nasze pieniadze...... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Stadion Wisły Kraków: klub organizacyjnie jest już w Lidze Mistrzów
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...idze,id,t.html UEFA pod wrażeniem organizacji i kibiców. Miłe |
Cytat:
|
Cytat:
A jak bydło to jesteśmy traktowani już od dawna tylko jak trzeba było przeciwko temu zaprotestować i pisaliśmy o tym w tym temacie wielokrotnie ( braki,wady i niedociągnięcia przy budowie stadionu, odbieranie ,blokowanie kasy na halę ) to jakoś imć wielmożowie łaskawie nie podnosili ręki że to wstyd i hańba , nie zgłaszali chęci pomocy w spotkaniach i protestach.Takich osób było z tego forum raptem kilka. Reszta siedziała w domkach nie poświęcejąc tej ponoć kochanej Wisełce- chwili czasu-oczywiście poza klikaniem w klawiaturę - tu fanatyków jest zawsze wielu.Niedostrzegając przy okazji że dla pana prezydenta jesteście/jesteśmy właśnie bydłem (już nawet pomijam odrębną kwestię premiera Donka dla któych kibol=bydło no ale nie spodziewam się żebyś tu też protestował-wpisów Twoich z oburzeniem w temacie politycznym nie widzę) |
Cytat:
Mnie wisi czy nagłośnienie jest stałe czy tymczasowe. Klubowi powinno zależeć na stałym nagłośnieniu. Ja chcę tylko słyszeć dobrze hymn LM, chcę wiedzieć jakie są zmiany i kto dostaje źółte kartki bo z 3 kartek zauważyłem tylko jedną |
Arapaho, problem nie leży w tym, czy coś było kiedyś, ale w tym, że nagłośnienie trybuny to rzecz absolutnie podstawowa i niezbędna.
Niestety jest to już kolejna tak podstawowa rzecz, o której "zapomniał" inwestor. Skoro na wschodniej, zachodniej i północnej dało się zamontować, to da się zamontować i na południowej. Trzeba tylko chcieć. |
Bez naglosnienia ktore jak znam zycie pelni rownoczesnie funkcje DSO na tej trybunie to nie wiem jak ta trybuna moze byc oddana do uzytkowania. No chyba ze DSO jest oddzielnie.
Naglosnienia regularnie nie ma na prawie zadnym sektorze gosci w Polsce, no moze teraz sie to troche zmienia ale dawniej nigdzie nie bylo a jak bylo to nie dzialalo ;) |
Nie twierdze przecież że nie powinno byc nagłosnienia na trybunie stadionu za ponad 500 baniek....bo to powinna byc podstawa Twierdzę tylko że to nagłośnienie to pikuś przy dziesiątkach niedoróbek i wad tego stadionu w tym takich jak elewacja wygladająca jakby własnie w Krakowie skończyla się II wojna światowa, straszące centarale na elewacjach, okrąglak, wyjazd dla kosiarek ze środka trybuny, jakies wady szatni gospodarzy w trybunie głównej uniemozliwijące jej oddanie, telebim zasłaniający widok kamerom z konstrukcją nad która teraz myślą jak wykorzystać żeby nie straszyła, byle jakie mam nadzieję tymczasowe stanowiska dla dziennikarzy, cała wykończeniówka zachodniej szczególnie przy wejściu i wjazdach dla autokarów
|
|
Cytat:
|
Te zdjęcia wyglądają jakby to były screeny z Fify :D
|
Cytat:
|
^^ Więcej i więcej, takich zdjęć! Z zewnątrz poniemieckie bunkry, ale w środku stadion wygląda niesamowicie. Branding CL, pełen stadion, dwie wielkie drużyny na placu gry... prawie jak z FIFY czy innej gry.
|
no na tych fotach fajnie wyszlo :) co do stadionu wewnatrz super zewnatrz no szalu nie ma ale tez nie jest tragicznie ale moze mi ktos powiedziec co to jest te blaszane dzaidostwa wiszace mniej wiecej posrodku ?
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5993569479.jpg jak dla mnie to to szpeci ten stadion najbardziej pomijajac ten cudowny beton |
Wie ktoś może, czy klub/Tele-Fonika/BC mają ziemię pod budowę bazy treningowej? Bo obecne tereny na pewno nie wystarczą, a baza na poziomie europejskim powinna znaleźć się na powierzchni porównywalnej z Błoniami...
|
Nie ma LM, nie ma bazy. Tak mówił Basałaj, mam nadzieję, że "góra" jeszcze to sobie przemyśli.
|
Cytat:
Przeciez potrzeba kilku (4-5) pełnowymiarowych boisk + jakaś większa hala z funkcją całego zaplecza. |
Cytat:
|
Może od natłoku emocji sz. p. Bogusław zwariował i jutro ze swoich pieniędzy postanowi wybudować turbo zaplecze? ;)
Nie ma tego złego.. ;) Pozostaje nadzieja! |
Bogusław Cupiał chciał wybudować kiedyś kompleks treningowy w Myślenicach, gdzie piłkarze mieli mieszkać, trenować a grać w Krakowie, co byłoby naprawdę kolejną wpadką miasta Kraków.
Popatrzcie na inwestycję budowy stadionu, ile tutaj pieniędzy zniszczono, które mogłyby dać porządne zaplecze ;/ |
A ja powiem tak. Nie ma LM nie ma oddanego wcześniej stadionu :) Czyli na zachodniej może latem przyszlego roku :)
|
Cytat:
|
Majcher to chyba się wczoraj posikał ze szczęścia.. stadionu nie trzeba kończyć , bo taki jaki jest wystarcza na LE... czyli mają rok spokoju :-/
|
Cytat:
Po drugie ja byłem na Litexie na F (na Apoelu na C) zaraz przy barierkach sektora G i wszystko słyszalem idealnie - wiec są dwa wyjascia albo na Apoelu bylo gorzej albo faktycznie jesteś głuchy. Po trzecie - polonista sie znalazł, znaków interpunkcyjnych też często na forum nie kontroluje więc może coś jeszcze znajdziesz |
Sektory F i C MAJĄ nagłośnienie. G nie.
|
Cytat:
|
Cytat:
PS Na Wisle jezdze od ponad Trzydziestu lat i uwierz mi , nie chce mi sie juz pyska drzec, ani latac z koszami na smieci po ulicach, ja juz swoje "narozrabialem" :-) w 80-tych latach po roznych Mielcach , Szczecinach ,Lublinach, Poznaniach etc ..... teraz tak jak piszesz... CHCE SIEDZIEC NA DUPIE , pic piwko i zrec kielbache od stewarda w czystej zoltej kamizelce , i DOBRZE Slyszec co leci w glosniku :-)))) ! Pozdr .."Młoda Wiaro" .... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl