Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

dostuffca 18.08.2011 17:55

nagłośnienie jest niezbędne do zachowania bezpieczeństwa na trybunie. Już widzę jak emeryci z ochrony robią za nagłośnienie i spokojnym tonem informują o ewakuacji :]

zulu2001 18.08.2011 18:06

....naglosnienie to tylko wynik zaniedban w kontroli podczas procesu budowy.... wszedzie gdzies jest cos niepodpiete albo niedokonczone albo wogole niewybudowane, slawny system oddymiania to cos bardzo waznego jezeli chodzi o bezpieczenstwo takiego obiektu brak jego nie wiem czy w projekcie czy w wykonaniu tylko jest karygodnym bledem..... i biorac pod uwage jak oni to wszytsko buduja to straz pozarna nie dopusci tego obiektu do konca roku jak zaczna sprawdzac to i owo........
ja sie tylko pytam gdzie sa te wszystkie pieniadze utopione w ten obiekt prawie 600 milionow publicznych zlotych poszlo....... a po tym obiekcie wogole nie widac zeby byl nowoczesny nowatorski albo chociazby ladny..... ale kosztowal bardzo duzo (przypomina ze jeszcze nie jest skonczony wiec nie znamy jeszcze ile bedzie kosztowac....)........... czepianie sie wszystkliego nawet najmniejszego bubla jest naszym obowiazkiem jako glownych urzytkownikow tego miejskiego obiektu ktory zostal wybudowany (bedzie...oby) za nasze pieniadze......

Kibic_1906 18.08.2011 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zulu2001 (Post 1149299)
....naglosnienie to tylko wynik zaniedban w kontroli podczas procesu budowy.... wszedzie gdzies jest cos niepodpiete albo niedokonczone albo wogole niewybudowane, slawny system oddymiania to cos bardzo waznego jezeli chodzi o bezpieczenstwo takiego obiektu brak jego nie wiem czy w projekcie czy w wykonaniu tylko jest karygodnym bledem..... i biorac pod uwage jak oni to wszytsko buduja to straz pozarna nie dopusci tego obiektu do konca roku jak zaczna sprawdzac to i owo........
ja sie tylko pytam gdzie sa te wszystkie pieniadze utopione w ten obiekt prawie 600 milionow publicznych zlotych poszlo....... a po tym obiekcie wogole nie widac zeby byl nowoczesny nowatorski albo chociazby ladny..... ale kosztowal bardzo duzo (przypomina ze jeszcze nie jest skonczony wiec nie znamy jeszcze ile bedzie kosztowac....)........... czepianie sie wszystkliego nawet najmniejszego bubla jest naszym obowiazkiem jako glownych urzytkownikow tego miejskiego obiektu ktory zostal wybudowany (bedzie...oby) za nasze pieniadze......

100% poparcia chłopie!! Bo jak widzę to niektórzy by mogli nawet w chlewie siedzieć i by im to nie przeszkadzało..

crazykaro 18.08.2011 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 1149240)
Ja pier....le ale niektórzy mają problemy. Zachodnia nie oddana- bo oddymiania brak, nie ma szatni gospodarzy w tej trybunie, w kilku miejscach widać cegły/pustaki - prowizorka w kilku innych miejscach a problem nagle się pojawił z nagłośnieniem trybuny która jest od kilku lat i do tej pory nikomu to nie przeszkadzało

Nie wiem czy ty mecze tylko w tv oglądasz i nie wiesz o co chodzi, ale do tej pory zawsze głośniki były rozstawione na doel trybuny więc nagłośnienie, mimo że prowizoryczne, było

farben 18.08.2011 21:42

Stadion Wisły Kraków: klub organizacyjnie jest już w Lidze Mistrzów

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...idze,id,t.html

UEFA pod wrażeniem organizacji i kibiców. Miłe

vote-for-mikey 18.08.2011 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sinoos (Post 1149052)
A może wchodzili przez peron 9 i 3/4 :D

A na adres sekretariatu to możecie sobie wysyłać :/ U nic ta skrzynka odbiorcza chyba w całości trafia do folderu SPAM, bo wysłałem im już kilka maili i na żaden nie dostałem jakiejkolwiek odpowiedzi :/

Bo może im spamujesz skrzynkę? Mi odpisują :)

Arapaho 18.08.2011 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic_1906 (Post 1149279)
Widzisz kolego, tak się składa że jak płacę za bilet to wymagam. To jest absolutne minimum - nagłośnienie. Jak lubisz być traktowany jak bydło to Twoja sprawa.

O to,to....Zapomniałeś dodać że absolutne minimum to jeszcze kiełbaska i staward w czystej , jaskrawo-żółtej kamizelce. Jak czytam takich ludzi to mnie przeraża ilu kinomanów vel kosmitów zagląda na R22. Jakoś przez 20 lat mojej bytności na Reymonta jak ktoś chciał śpiewać to śpiewał niezależnie czy były jakieś głośniki - lepsze lub gorsze (zwykle) czy wogóle ich nie było ( chyba nie o tym była mowa crazycaro? tylko stałym nagłośnieniu, czyż nie?) Bo chyba ci nie chodzi o słuchanie spikera- tu trzeba być głuchym żeby nie słyszeć co mówi - nie trzeba mieć do tego głośnika 10 m nad głową
A jak bydło to jesteśmy traktowani już od dawna tylko jak trzeba było przeciwko temu zaprotestować i pisaliśmy o tym w tym temacie wielokrotnie ( braki,wady i niedociągnięcia przy budowie stadionu, odbieranie ,blokowanie kasy na halę ) to jakoś imć wielmożowie łaskawie nie podnosili ręki że to wstyd i hańba , nie zgłaszali chęci pomocy w spotkaniach i protestach.Takich osób było z tego forum raptem kilka. Reszta siedziała w domkach nie poświęcejąc tej ponoć kochanej Wisełce- chwili czasu-oczywiście poza klikaniem w klawiaturę - tu fanatyków jest zawsze wielu.Niedostrzegając przy okazji że dla pana prezydenta jesteście/jesteśmy właśnie bydłem (już nawet pomijam odrębną kwestię premiera Donka dla któych kibol=bydło no ale nie spodziewam się żebyś tu też protestował-wpisów Twoich z oburzeniem w temacie politycznym nie widzę)

crazykaro 18.08.2011 23:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 1149612)
Jakoś przez 20 lat mojej bytności na Reymonta jak ktoś chciał śpiewać to śpiewał niezależnie czy były jakieś głośniki - lepsze lub gorsze (zwykle) czy wogóle ich nie było ( chyba nie o tym była mowa crazycaro? tylko stałym nagłośnieniu, czyż nie?) Bo chyba ci nie chodzi o słuchanie spikera- tu trzeba być głuchym żeby nie słyszeć co mówi - nie trzeba mieć do tego głośnika 10 m nad głową

Jeśli słyszałeś wczoraj spikera na G to gratuluję.
Mnie wisi czy nagłośnienie jest stałe czy tymczasowe. Klubowi powinno zależeć na stałym nagłośnieniu. Ja chcę tylko słyszeć dobrze hymn LM, chcę wiedzieć jakie są zmiany i kto dostaje źółte kartki bo z 3 kartek zauważyłem tylko jedną

PiotrG 21.08.2011 00:18

Arapaho, problem nie leży w tym, czy coś było kiedyś, ale w tym, że nagłośnienie trybuny to rzecz absolutnie podstawowa i niezbędna.
Niestety jest to już kolejna tak podstawowa rzecz, o której "zapomniał" inwestor. Skoro na wschodniej, zachodniej i północnej dało się zamontować, to da się zamontować i na południowej. Trzeba tylko chcieć.

orzeu 21.08.2011 20:10

Bez naglosnienia ktore jak znam zycie pelni rownoczesnie funkcje DSO na tej trybunie to nie wiem jak ta trybuna moze byc oddana do uzytkowania. No chyba ze DSO jest oddzielnie.
Naglosnienia regularnie nie ma na prawie zadnym sektorze gosci w Polsce, no moze teraz sie to troche zmienia ale dawniej nigdzie nie bylo a jak bylo to nie dzialalo ;)

Arapaho 23.08.2011 11:13

Nie twierdze przecież że nie powinno byc nagłosnienia na trybunie stadionu za ponad 500 baniek....bo to powinna byc podstawa Twierdzę tylko że to nagłośnienie to pikuś przy dziesiątkach niedoróbek i wad tego stadionu w tym takich jak elewacja wygladająca jakby własnie w Krakowie skończyla się II wojna światowa, straszące centarale na elewacjach, okrąglak, wyjazd dla kosiarek ze środka trybuny, jakies wady szatni gospodarzy w trybunie głównej uniemozliwijące jej oddanie, telebim zasłaniający widok kamerom z konstrukcją nad która teraz myślą jak wykorzystać żeby nie straszyła, byle jakie mam nadzieję tymczasowe stanowiska dla dziennikarzy, cała wykończeniówka zachodniej szczególnie przy wejściu i wjazdach dla autokarów

vote-for-mikey 23.08.2011 14:04

kilka zdjęć:

http://img684.imageshack.us/img684/2...1427617313.jpg

http://img546.imageshack.us/img546/7...7760946013.jpg

http://img806.imageshack.us/img806/8...3427615113.jpg

Kibic_1906 23.08.2011 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 1149612)
O to,to....Zapomniałeś dodać że absolutne minimum to jeszcze kiełbaska i staward w czystej , jaskrawo-żółtej kamizelce. Jak czytam takich ludzi to mnie przeraża ilu kinomanów vel kosmitów zagląda na R22. Jakoś przez 20 lat mojej bytności na Reymonta jak ktoś chciał śpiewać to śpiewał niezależnie czy były jakieś głośniki - lepsze lub gorsze (zwykle) czy wogóle ich nie było ( chyba nie o tym była mowa crazycaro? tylko stałym nagłośnieniu, czyż nie?) Bo chyba ci nie chodzi o słuchanie spikera- tu trzeba być głuchym żeby nie słyszeć co mówi - nie trzeba mieć do tego głośnika 10 m nad głową
A jak bydło to jesteśmy traktowani już od dawna tylko jak trzeba było przeciwko temu zaprotestować i pisaliśmy o tym w tym temacie wielokrotnie ( braki,wady i niedociągnięcia przy budowie stadionu, odbieranie ,blokowanie kasy na halę ) to jakoś imć wielmożowie łaskawie nie podnosili ręki że to wstyd i hańba , nie zgłaszali chęci pomocy w spotkaniach i protestach.Takich osób było z tego forum raptem kilka. Reszta siedziała w domkach nie poświęcejąc tej ponoć kochanej Wisełce- chwili czasu-oczywiście poza klikaniem w klawiaturę - tu fanatyków jest zawsze wielu.Niedostrzegając przy okazji że dla pana prezydenta jesteście/jesteśmy właśnie bydłem (już nawet pomijam odrębną kwestię premiera Donka dla któych kibol=bydło no ale nie spodziewam się żebyś tu też protestował-wpisów Twoich z oburzeniem w temacie politycznym nie widzę)

Po pierwsze kolego - "kinomanem vel kosmitą" raczej nie może być osoba która na mecze chodzi od blisko 8 lat. Po drugie - może i jestem głuchy bo nie słyszę absolutnie nic co mówi spiker. A po trzecie - jak już chcesz udawać mecenasa to naucz się pisać poprawie :D

Voin 23.08.2011 16:24

Te zdjęcia wyglądają jakby to były screeny z Fify :D

baro1995 23.08.2011 16:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Voin (Post 1152734)
Te zdjęcia wyglądają jakby to były screeny z Fify :D

dokładnie to samo pomyślałem :D

wonski_eNHa 23.08.2011 16:36

^^ Więcej i więcej, takich zdjęć! Z zewnątrz poniemieckie bunkry, ale w środku stadion wygląda niesamowicie. Branding CL, pełen stadion, dwie wielkie drużyny na placu gry... prawie jak z FIFY czy innej gry.

Kon®ado 23.08.2011 17:57

no na tych fotach fajnie wyszlo :) co do stadionu wewnatrz super zewnatrz no szalu nie ma ale tez nie jest tragicznie ale moze mi ktos powiedziec co to jest te blaszane dzaidostwa wiszace mniej wiecej posrodku ?
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5993569479.jpg
jak dla mnie to to szpeci ten stadion najbardziej pomijajac ten cudowny beton

Heero 23.08.2011 23:34

Wie ktoś może, czy klub/Tele-Fonika/BC mają ziemię pod budowę bazy treningowej? Bo obecne tereny na pewno nie wystarczą, a baza na poziomie europejskim powinna znaleźć się na powierzchni porównywalnej z Błoniami...

martin_6 23.08.2011 23:39

Nie ma LM, nie ma bazy. Tak mówił Basałaj, mam nadzieję, że "góra" jeszcze to sobie przemyśli.

SZYMEK_TSW 23.08.2011 23:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Heero (Post 1153327)
Wie ktoś może, czy klub/Tele-Fonika/BC mają ziemię pod budowę bazy treningowej? Bo obecne tereny na pewno nie wystarczą, a baza na poziomie europejskim powinna znaleźć się na powierzchni porównywalnej z Błoniami...

... z Central Parkiem w NY.

Przeciez potrzeba kilku (4-5) pełnowymiarowych boisk + jakaś większa hala z funkcją całego zaplecza.

Heero 23.08.2011 23:56

Cytat:

Od sezonu 2012/2013 każdy klub Ekstraklasy i I ligi będzie musiał posiadać przynajmniej dwa pełnowymiarowe boiska treningowe z naturalną trawą i jedno pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią.
Wymagania na nowy sezon... dla porównania baza APOEL-u:
  • Szatnie I zespołu
  • Szatnie II zespołu
  • Szatnie III zespołu
  • Sala konferencyjna
  • Biuro I trenera
  • Biuro trenerów
  • Biuro asystenta trenera
  • Pokój fizjoterapeutyczny
  • Sala gimnastyczna
  • Siłownia
  • Stołówka
  • Biuro trenera akademii
  • 2 boiska treningowe (105 Χ 55) z oświetleniem
  • Trzecie boisko (60Χ40)
Niby tak niewiele, ale i tak lata przed nami...

maciekTSW 24.08.2011 00:18

Może od natłoku emocji sz. p. Bogusław zwariował i jutro ze swoich pieniędzy postanowi wybudować turbo zaplecze? ;)
Nie ma tego złego.. ;)
Pozostaje nadzieja!

anthony09 24.08.2011 08:48

Bogusław Cupiał chciał wybudować kiedyś kompleks treningowy w Myślenicach, gdzie piłkarze mieli mieszkać, trenować a grać w Krakowie, co byłoby naprawdę kolejną wpadką miasta Kraków.
Popatrzcie na inwestycję budowy stadionu, ile tutaj pieniędzy zniszczono, które mogłyby dać porządne zaplecze ;/

krakus76 24.08.2011 08:55

A ja powiem tak. Nie ma LM nie ma oddanego wcześniej stadionu :) Czyli na zachodniej może latem przyszlego roku :)

Jagul 24.08.2011 09:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakus76 (Post 1153559)
A ja powiem tak. Nie ma LM nie ma oddanego wcześniej stadionu :) Czyli na zachodniej może latem przyszlego roku :)

Też tak pomyślałem :D. Kochany Jacuś już nie musi się spieszyć...

jaszczur90 24.08.2011 10:37

Majcher to chyba się wczoraj posikał ze szczęścia.. stadionu nie trzeba kończyć , bo taki jaki jest wystarcza na LE... czyli mają rok spokoju :-/

Arapaho 24.08.2011 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic_1906 (Post 1152648)
Po pierwsze kolego - "kinomanem vel kosmitą" raczej nie może być osoba która na mecze chodzi od blisko 8 lat. Po drugie - może i jestem głuchy bo nie słyszę absolutnie nic co mówi spiker. A po trzecie - jak już chcesz udawać mecenasa to naucz się pisać poprawie :D

8 lat ? ale się pochwalileś.W erze Bogusia C nie jeden ,dwóch czy nawet kilkuset kosmitów tylko kilka tysięcy stwierdzilo że są fanami Wisełki. Nie obraź się ale dla mnie wyznacznikiem bycia fanatykiem Białej Gwiazdy nie jest li tylko zasiadanie raz na 2 tygodnie na R22. Nie znam cię , nie chcę oceniać i nie kontynuujmy tego wątku ale czas próby bycia kibicem Wisły dla nowych kibicow Wisły jeszcze nie nadszedł. Pamiętam mecz Wisły z ŁKS kiedy lecieliśmy do II ligi - na X było nas może 400-500 ,na calym stadionie nie wiem czy 1000. To byli fanatycy i ich nazywam kibicami bo zdali egzamin z bycia Wiślakiem. Gdzie byli pozostali , gdzie byłeś wtedy?Bywalcy R22 z poczatków XXI w na ten egzamin dopiero czekają (nie piszę celowo tu o ekipach ultras cz H bo rozumiem że w nich nie jesteś a to jeszcze inna bajka)
Po drugie ja byłem na Litexie na F (na Apoelu na C) zaraz przy barierkach sektora G i wszystko słyszalem idealnie - wiec są dwa wyjascia albo na Apoelu bylo gorzej albo faktycznie jesteś głuchy.
Po trzecie - polonista sie znalazł, znaków interpunkcyjnych też często na forum nie kontroluje więc może coś jeszcze znajdziesz

PiotrG 24.08.2011 14:26

Sektory F i C MAJĄ nagłośnienie. G nie.

Kibic_1906 24.08.2011 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 1153701)
8 lat ? ale się pochwalileś.W erze Bogusia C nie jeden ,dwóch czy nawet kilkuset kosmitów tylko kilka tysięcy stwierdzilo że są fanami Wisełki. Nie obraź się ale dla mnie wyznacznikiem bycia fanatykiem Białej Gwiazdy nie jest li tylko zasiadanie raz na 2 tygodnie na R22. Nie znam cię , nie chcę oceniać i nie kontynuujmy tego wątku ale czas próby bycia kibicem Wisły dla nowych kibicow Wisły jeszcze nie nadszedł. Pamiętam mecz Wisły z ŁKS kiedy lecieliśmy do II ligi - na X było nas może 400-500 ,na calym stadionie nie wiem czy 1000. To byli fanatycy i ich nazywam kibicami bo zdali egzamin z bycia Wiślakiem. Gdzie byli pozostali , gdzie byłeś wtedy?Bywalcy R22 z poczatków XXI w na ten egzamin dopiero czekają (nie piszę celowo tu o ekipach ultras cz H bo rozumiem że w nich nie jesteś a to jeszcze inna bajka)
Po drugie ja byłem na Litexie na F (na Apoelu na C) zaraz przy barierkach sektora G i wszystko słyszalem idealnie - wiec są dwa wyjascia albo na Apoelu bylo gorzej albo faktycznie jesteś głuchy.
Po trzecie - polonista sie znalazł, znaków interpunkcyjnych też często na forum nie kontroluje więc może coś jeszcze znajdziesz

Wiesz , podejrzewam że wtedy byłem jeszcze w wózku u rodziców. Takie licytowanie się nie ma sensu. Tak samo jak nie ma sensu to, że na trybunie G nie ma nagłośnienia co powinno być rzeczą tak naturalną jak amen w pacierzu.

Krolik 25.08.2011 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 1153701)
8 lat ? ale się pochwalileś.W erze Bogusia C nie jeden ,dwóch czy nawet kilkuset kosmitów tylko kilka tysięcy stwierdzilo że są fanami Wisełki. Nie obraź się ale dla mnie wyznacznikiem bycia fanatykiem Białej Gwiazdy nie jest li tylko zasiadanie raz na 2 tygodnie na R22. Nie znam cię , nie chcę oceniać i nie kontynuujmy tego wątku ale czas próby bycia kibicem Wisły dla nowych kibicow Wisły jeszcze nie nadszedł. Pamiętam mecz Wisły z ŁKS kiedy lecieliśmy do II ligi - na X było nas może 400-500 ,na calym stadionie nie wiem czy 1000. To byli fanatycy i ich nazywam kibicami bo zdali egzamin z bycia Wiślakiem. Gdzie byli pozostali , gdzie byłeś wtedy?Bywalcy R22 z poczatków XXI w na ten egzamin dopiero czekają (nie piszę celowo tu o ekipach ultras cz H bo rozumiem że w nich nie jesteś a to jeszcze inna bajka)
Po drugie ja byłem na Litexie na F (na Apoelu na C) zaraz przy barierkach sektora G i wszystko słyszalem idealnie - wiec są dwa wyjascia albo na Apoelu bylo gorzej albo faktycznie jesteś głuchy.
Po trzecie - polonista sie znalazł, znaków interpunkcyjnych też często na forum nie kontroluje więc może coś jeszcze znajdziesz

Arapaho, jestes kibic ze hoho, respect , ale inni moga miec INNE wymagania anizeli Ty po przyjsciu na stadion, a Tobie guzik do tego co kto oczekuje !!!! Lubisz Wolisz Kochasz.... wiec masz swoj sektor na ktorym krzycz do woli, na ktorym stoj, na ktorym rob co chcesz..... Takie jest prawo wiekszych stadionow, jest sektor "dla zagorzałych" jest sektor rodzinny i sa sektory na ktorych ludzie chca obejrzec mecz czyli "pikniki" jak zaczeliscie ich nazywac w ostatnich latach...... :-))))
PS
Na Wisle jezdze od ponad Trzydziestu lat i uwierz mi , nie chce mi sie juz pyska drzec, ani latac z koszami na smieci po ulicach, ja juz swoje "narozrabialem" :-) w 80-tych latach po roznych Mielcach , Szczecinach ,Lublinach, Poznaniach etc ..... teraz tak jak piszesz... CHCE SIEDZIEC NA DUPIE , pic piwko i zrec kielbache od stewarda w czystej zoltej kamizelce , i DOBRZE Slyszec co leci w glosniku :-)))) !
Pozdr .."Młoda Wiaro" ....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl