![]() |
Boisko zostało zwężone. Obecnie ma wymiary 105x68m, zgodnie z wymogami UEFA.
|
Dokładnie. Są to wymiary zgodne z UEFA, które ona zdecydowała, że takie musza miec boiska nowe, czyli takie, które zostały wybudowane od podstaw.
|
Boisko zwezamy czyli bedzie defensywa w meczu z Apoelem.
|
Cytat:
Kojarzę ją z "fety" . Stała zaraz przy G1 a G2 .:P Przegrałem kontakt wzrokowy :( |
Stadion Wisły Kraków. Przygotowania do Ligi Mistrzów [ZDJĘCIA]
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ecia,id,t.html |
Cytat:
|
ciekawe czy wymyją ptasie odchody z balustrad balkonu I piętra...
|
Wczoraj byłem na stadionie i widziałem równe 10 sprzątaczek ze zmiotami i ścierami więc na pewno wszystko będzie aż lśniło :-D
|
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...leria-material nie sądzicie, ze jak już ma coś wisieć koło telebimu, to powinno być większe? w porównaniu do całości, te flagi to proporczyki. Śmiesznie to dla mnie wygląda.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Tak to wygląda w regulaminie
Cytat:
|
Klub potwierdza, że jest problem, bo wiadomo, że jest fizyczna możliwość przyspieszenia prac, a wcześniejsze otwarcie stadionu = więcej wpływów z biletów. Jak już napisałem na stronie SKWK - ktoś w uefie musiałby na mózg upaść, żeby kazać nam grać poza R22 w momencie gdy stadion jest na ukończeniu i w kwalifikacjach/lidze mecze rozgrywane są normalnie.
|
TO JEST TEMAT O BUDOWIE STADIONU A NIE O TYM GDZIE EWENTUALNIE ZAGRAMY W LIDZE MISTRZÓW.
Proszę sie trzymac tematu i nie wklejac po raz n-ty informacji o tym gdzie rzekomo zagramy |
Yea, beton między kondygnacjami zasłonięty!A proporczyki[?] nie wiszą na telebimie.
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5072016857.jpg Tak już było, czy teraz to tam zawiesili? http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5072006340.jpg Wszystkie zdjątka: http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...enili_stadion/ |
Cytat:
|
Jesli chodzi Ci o herb to był tam już na meczu z Zagłebiem :)
|
I jeszcze film z próby grania Hymnu LM:
https://www.facebook.com/video/video...d=185885066281 Oby był grany więcej niż jeden raz :) A jutro meczyk... już nie mogę się doczekać. |
Cytat:
Mogliby cały ten beton zasłonić, a nie tylko ten kawałek. |
Cytat:
|
O co chodzi z tym telebimem? Wygląda tak jakby zrobili jakieś wielkie 'rusztowanie' pod telebim, a teraz co, nie mieli kasy, chcieli przyoszczędzić i zamontowali tańszy i mniejszy ekran? :D Komicznie to niestety wygląda. Będzie coś z tym jeszcze robione, coś dodawane, czy tak to ostatecznie będzie wyglądać?
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5072004007.jpg |
^Jesli dobrze pamietam, to jak juz kiedys Wisla znajdzie sponsora tytularnego, to tam maja zawisiec banery sponsora.
|
Wystarczyło kilka szczegółów by ten stadion wypiękniał. Kosmicznie się prezentują te logotypy Ligi Mistrzów zakrywające beton - kosmos!
|
A tak wyglądają stanowiska na kamery:
http://tsw.com.pl/upload/gallery/zgBMZ3XnoR.jpg http://tsw.com.pl/upload/gallery/zHxLORQotT.jpg |
Kiepsko to wygląda ze stanowiskami dla kamer.Operator ma ledwie 50 cm przestrzeni. A skoro zastosowano takie rozwiązanie, to widocznie na tej trybunie lepszego miejsca pod kamerę nie było. Ciekawe czy docelowe miejsce dla kamer jest przewidziane na przeciwległej trybunie, czy projektant zapomniał o takim szczególe jak kamery. Pewne jest, że w przypadku otwarcia 4 trybuny taka prowizorka nie będzie mogła mieć miejsca.
Wie ktoś, kto jest odpowiedzialny za realizacje transmisji w przypadku awansu do fazy grupowej (Polsat/TVN, czy UEFA deleguje jakąś firmę do realizacji transmisji)? |
Cytat:
|
Cytat:
Te stanowiska kamer na I poziomie trybuny zachodniej są tymczasowe, rozstawiła je UEFA. |
a czy na miejsca za kamerą są sprzedawane bilety w normalnych cenach? Przecież to musi ograniczać widoczność jeszcze bardziej niż te filary w Gdyni!
@Adaśko - co racja to racja. Nie przyjrzałem się dokładnie :) |
Cytat:
|
http://wislaportal.pl/news.php?id=20826
Majchrowski dał głos. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl