Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

PiotrG 15.08.2011 21:15

Boisko zostało zwężone. Obecnie ma wymiary 105x68m, zgodnie z wymogami UEFA.

qqq_b 15.08.2011 21:45

Dokładnie. Są to wymiary zgodne z UEFA, które ona zdecydowała, że takie musza miec boiska nowe, czyli takie, które zostały wybudowane od podstaw.

Maciuś 16.08.2011 06:30

Boisko zwezamy czyli bedzie defensywa w meczu z Apoelem.

Pablo84 16.08.2011 07:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krkgiba (Post 1147325)
Wywiad ze "stewardka" z naszego stadionu:

http://www.lovekrakow.pl/artykuly/ko...dionie_49.html

jeśli zły temat to proszę moda o przeniesienie. Nie znalazłem "odpowiedniejszego" :)

Oj chyba kojarzę tą fryzurkę.Bardzo ładna dziewczyna z niesamowitym uśmiechem (jesli to ta sama).:-D
Kojarzę ją z "fety" . Stała zaraz przy G1 a G2 .:P
Przegrałem kontakt wzrokowy :(

farben 16.08.2011 09:41

Stadion Wisły Kraków. Przygotowania do Ligi Mistrzów [ZDJĘCIA]

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ecia,id,t.html

FraMat 16.08.2011 09:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 1147520)
Boisko zwezamy czyli bedzie defensywa w meczu z Apoelem.

rozumiem, ze czasami trzeba byc ironicznym, ale nie każdy twoja ironię załapie

domin_czyzyny 16.08.2011 09:55

ciekawe czy wymyją ptasie odchody z balustrad balkonu I piętra...

baro1995 16.08.2011 10:16

Wczoraj byłem na stadionie i widziałem równe 10 sprzątaczek ze zmiotami i ścierami więc na pewno wszystko będzie aż lśniło :-D

Bąbel 16.08.2011 10:22

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...leria-material nie sądzicie, ze jak już ma coś wisieć koło telebimu, to powinno być większe? w porównaniu do całości, te flagi to proporczyki. Śmiesznie to dla mnie wygląda.

snikki_(konto-usuniete) 16.08.2011 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bąbel (Post 1147592)
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...leria-material nie sądzicie, ze jak już ma coś wisieć koło telebimu, to powinno być większe? w porównaniu do całości, te flagi to proporczyki. Śmiesznie to dla mnie wygląda.

Kolego, stadion to nie choinka, żeby przystrajać na kolorowo. Ale nam Polakom nigdy nie dogodzi i zawsze komuś nie bedzie coś pasowało. Poczekajmy na zakończenie tych prac, mnie już się podoba. Szkoda tylko że nie będę mógł przyjść na mecz...

Bąbel 16.08.2011 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snikki (Post 1147631)
Kolego, stadion to nie choinka, żeby przystrajać na kolorowo. Ale nam Polakom nigdy nie dogodzi i zawsze komuś nie bedzie coś pasowało. Poczekajmy na zakończenie tych prac, mnie już się podoba. Szkoda tylko że nie będę mógł przyjść na mecz...

ja nigdzie nie napisałem, ze kolory mi nie pasują, lub jest ich mało, albo żebym chciał zdobić stadion...odniosłem się tylko do rozmiaru tych flag w stosunku do szkieletu. Tyle.

crazykaro 16.08.2011 12:46

Tak to wygląda w regulaminie

Cytat:

VIII Stadiums and Match Organisation
Article 13
Stadium categories
13.01 Unless stipulated otherwise in these regulations, matches in the competition must be played in a stadium which meets the structural criteria of the following categories as defined in the UEFA Stadium Infrastructure Regulations (2010 edition):
a) category 2 for the first and second qualifying rounds;
b) category 3 for the third qualifying round;
c) category 4 from the play-offs to the semi-finals.
The final must be played in a stadium which meets the structural criteria as defined in the staging agreement.

Exceptions to a structural criterion

13.02 The UEFA administration may grant an exception to a specific structural criterion for the stadium category in question in cases of particular hardship and upon reasoned request, for instance owing to the current national legislation or if the fulfilment of all the required criteria would force a club to play its home matches on the territory of another association. An exception can be granted for one or more matches in the competition or for the whole duration of the competition. Such decisions are final.

M89 16.08.2011 15:55

Klub potwierdza, że jest problem, bo wiadomo, że jest fizyczna możliwość przyspieszenia prac, a wcześniejsze otwarcie stadionu = więcej wpływów z biletów. Jak już napisałem na stronie SKWK - ktoś w uefie musiałby na mózg upaść, żeby kazać nam grać poza R22 w momencie gdy stadion jest na ukończeniu i w kwalifikacjach/lidze mecze rozgrywane są normalnie.

FraMat 16.08.2011 16:13

TO JEST TEMAT O BUDOWIE STADIONU A NIE O TYM GDZIE EWENTUALNIE ZAGRAMY W LIDZE MISTRZÓW.
Proszę sie trzymac tematu i nie wklejac po raz n-ty informacji o tym gdzie rzekomo zagramy

Voin 16.08.2011 16:33

Yea, beton między kondygnacjami zasłonięty!A proporczyki[?] nie wiszą na telebimie.
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5072016857.jpg

Tak już było, czy teraz to tam zawiesili?
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5072006340.jpg

Wszystkie zdjątka:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...enili_stadion/

Sinoos 16.08.2011 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Voin (Post 1147823)
Yea, beton między kondygnacjami zasłonięty!A proporczyki[?] nie wiszą na telebimie.
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5072016857.jpg

Tak już było, czy teraz to tam zawiesili?
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5072006340.jpg

Wszystkie zdjątka:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...enili_stadion/

było było, jeszcze przed fetą założyli o ile się nie mylę :)

Donki 16.08.2011 16:37

Jesli chodzi Ci o herb to był tam już na meczu z Zagłebiem :)

Voin 16.08.2011 16:38

I jeszcze film z próby grania Hymnu LM:
https://www.facebook.com/video/video...d=185885066281
Oby był grany więcej niż jeden raz :) A jutro meczyk... już nie mogę się doczekać.

WiślakMyślenice 16.08.2011 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sinoos (Post 1147827)
było było, jeszcze przed fetą założyli o ile się nie mylę :)


Mogliby cały ten beton zasłonić, a nie tylko ten kawałek.

Grisza1 16.08.2011 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 1147864)
Ciekaw jestem tylko czy zniknęły te prowizoryczne schodki dla dziennikarzy, które to mogliśmy obserwować na poprzednich meczach pucharowych. Wie ktoś?

Zniknęły :-) Tzn. zamiast tych bodajże trzech płyt, które leżały, pojawiły się stopnie jednolite, aczkolwiek nie połączone z murem, tylko takie dostawiane. Kołyszą się mniej niż te płytoschodki ;)

czeslaw 16.08.2011 18:53

O co chodzi z tym telebimem? Wygląda tak jakby zrobili jakieś wielkie 'rusztowanie' pod telebim, a teraz co, nie mieli kasy, chcieli przyoszczędzić i zamontowali tańszy i mniejszy ekran? :D Komicznie to niestety wygląda. Będzie coś z tym jeszcze robione, coś dodawane, czy tak to ostatecznie będzie wyglądać?


http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5072004007.jpg

northrop 16.08.2011 18:58

^Jesli dobrze pamietam, to jak juz kiedys Wisla znajdzie sponsora tytularnego, to tam maja zawisiec banery sponsora.

_ukoL 16.08.2011 19:42

Wystarczyło kilka szczegółów by ten stadion wypiękniał. Kosmicznie się prezentują te logotypy Ligi Mistrzów zakrywające beton - kosmos!

kornd 16.08.2011 20:33

A tak wyglądają stanowiska na kamery:
http://tsw.com.pl/upload/gallery/zgBMZ3XnoR.jpg

http://tsw.com.pl/upload/gallery/zHxLORQotT.jpg

zibi2000 16.08.2011 21:30

Kiepsko to wygląda ze stanowiskami dla kamer.Operator ma ledwie 50 cm przestrzeni. A skoro zastosowano takie rozwiązanie, to widocznie na tej trybunie lepszego miejsca pod kamerę nie było. Ciekawe czy docelowe miejsce dla kamer jest przewidziane na przeciwległej trybunie, czy projektant zapomniał o takim szczególe jak kamery. Pewne jest, że w przypadku otwarcia 4 trybuny taka prowizorka nie będzie mogła mieć miejsca.
Wie ktoś, kto jest odpowiedzialny za realizacje transmisji w przypadku awansu do fazy grupowej (Polsat/TVN, czy UEFA deleguje jakąś firmę do realizacji transmisji)?

KA*M*IL 17.08.2011 08:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zibi2000 (Post 1148081)
Kiepsko to wygląda ze stanowiskami dla kamer.Operator ma ledwie 50 cm przestrzeni. A skoro zastosowano takie rozwiązanie, to widocznie na tej trybunie lepszego miejsca pod kamerę nie było. Ciekawe czy docelowe miejsce dla kamer jest przewidziane na przeciwległej trybunie, czy projektant zapomniał o takim szczególe jak kamery. Pewne jest, że w przypadku otwarcia 4 trybuny taka prowizorka nie będzie mogła mieć miejsca.
Wie ktoś, kto jest odpowiedzialny za realizacje transmisji w przypadku awansu do fazy grupowej (Polsat/TVN, czy UEFA deleguje jakąś firmę do realizacji transmisji)?

Z tego, co pamiętam, na E, nad literą S jest stanowisko dla kamer. Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę, np. PiotrG. Pozdr

PiotrG 17.08.2011 10:30

Cytat:

Z tego, co pamiętam, na E, nad literą S jest stanowisko dla kamer. Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę, np. PiotrG. Pozdr
A no jest. Podobnie jak są stanowiska na trybunach N/S.

Te stanowiska kamer na I poziomie trybuny zachodniej są tymczasowe, rozstawiła je UEFA.

dostuffca 17.08.2011 10:54

a czy na miejsca za kamerą są sprzedawane bilety w normalnych cenach? Przecież to musi ograniczać widoczność jeszcze bardziej niż te filary w Gdyni!

@Adaśko - co racja to racja. Nie przyjrzałem się dokładnie :)

Adaśko 17.08.2011 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 1148374)
a czy na miejsca za kamerą są sprzedawane bilety w normalnych cenach? Przecież to musi ograniczać widoczność jeszcze bardziej niż te filary w Gdyni!

Z tego co widzę na powyższych zdjęciach to te kamery ustawione są na trybunie, która jeszcze nie została oddana do użytku więc nikomu nie będzie ograniczać widoczności, bo bilety nie były w sprzedaży :P

qchar90 17.08.2011 11:00

http://wislaportal.pl/news.php?id=20826
Majchrowski dał głos.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl