Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

WislaFan123 13.08.2011 00:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zulu2001 (Post 1146029)
http://www.sport.pl/sport-krakow/1,115698,10108398,Pieklo_przy_Reymonta.html


Cholernie dumny człowiek jest jak coś takiego czyta.

Z czego dumnym? Czytales oryginalny artykul?

Cytat:

Wisła Kraków will return to the UEFA Champions League this season after another fine finish in the Polish Ekstraklasa. The White Star will be accompanied by their imposing Stadion Miejski, a venue which has had a magical affect on many that have been to the stadium.

It is also linked with the reputation as being one of the most deadliest venues in the world of football today. The club's intense rivalry, dubbed the "Holy War," with fellow Krakow club Cracovia has seen one of the highest totals of football-related deaths in recent history.

That reputation has earned the entire city to be called "The City of Knives." The football fans are no joke in Poland, and thus it can be one truly hostile place to be for club and fan alike.
Cytat:

Tłumaczenie:

Wisła Kraków powróci do Ligi Mistrzów po kolejnym dobrym zakończeniu w Polskiej Ekstraklasie. Biała Gwiazda będzie wspomogana imponującym Stadionem Miejskim, obiektem, który miał magiczny wpływ na wiele drużyn które pojawily sie na stadionie.

Łączy sie go również z opinią, jako był jednym z najpotworniejszych obiektów w dzisiejszej piłce nożnej. Wielka klubowa rywalizacja, zwana "Świętą Wojną", z lokalnym krakowskim klubem cracovia, była świadkiem jednej z największych ilości morderstw powiązanych z piłką nożną w ostatnich czasach.

Ta opinia sprawiła, że całe miasto jest nazywane "miastem noży". Kibice piłkarscy w Polsce to nie żart, i stąd też, może to być naprawde wrogie miejsce dla klubów jaki dla fanów.
Są i dobre, ale również jak i złe akcenty, mimo że 100% prawda, w tym tekście. Opinia o nożownikach i dużej ilości morederstw, ogólnie w odniesieniu do Krakowa, dobrej wizytowki nam nie daje. Co innego jakby napisali cos typu ze jest tam goracy doping trwajacy 120 min co sprawie klopoty z komunikacja u druzyn przeciwnych itp... :) Wiec czas pokazac na trybunach w srode zeby mieli co pisac ! :)

Tominho 13.08.2011 09:28

Możesz dać link do tego artykułu? Chętnie poczytam sobie o innych "piekielnych" obiektach ;)

kriswisla 13.08.2011 09:50

http://bleacherreport.com/articles/7...-venues/page/4 chyba oto Ci chodzi

Tominho 13.08.2011 10:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kriswisla (Post 1146071)

Tak, dokładnie. Dzięki :-)

PiotrG 14.08.2011 12:20

Pytanie - ma ktoś zdjęcia obecnego stanu kiosków gastronomicznych na trybunie północnej (C)?

rainha 14.08.2011 14:17

Mam krótkie pytanko - ile jest rzędów krzesełek u góry na E? I czy to prawda i mit o zasłanianiu wyżej przez telebim. Jeśli to prawda to od których rzędów. Z góry dzięki.

rafalek 14.08.2011 14:19

Telebim zasłanie górnym rzędom nie boisko, a przeciwległy telebim. A rzędów na górnym piętrze jest bodajże 24

wiertar 14.08.2011 14:32

25 12345678

NHwiernyTS 14.08.2011 16:23

Oglądając teraz mecz Lechii to zauważyłem, że u nich na telebimach leci mecz z kamer. U nas też planują tak zrobić nie wiecie? Nie pytam czy się da wyświetlać bo wiem, że da bo już pojawiły się informacje na ten temat, ale czy może to kwestia jakiegoś okablowania albo po prostu nie planują i będzie sam wynik.

JrQ- 14.08.2011 16:48

bedzie, tylko ze zachodnia musi byc oddana

PiotrG 14.08.2011 16:49

Tak, docelowo ma być taka możliwość. Kiedy to nastąpi? Jak rozwiążą sprawę podestu dla kamery głównej i jej przyłączy.

snikki_(konto-usuniete) 15.08.2011 10:09

Wybierzta się kto dziś z aparatem na stadion i zróbcie kilka zdjeć z dzisiejszych przygotowań stadionu co by kibice za granicą nacieszyli serca :)

qchar90 15.08.2011 11:10

http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater

przynajmiej zaslania ten beton

sovinho_02 15.08.2011 11:12

Nie wiem czy tu można używać wulgaryzmów ale nie mogę sie powstrzymać: To jest ....a Zajebiste

staszek001 15.08.2011 11:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 1147010)

Mam nadzieję, że to jest na stałe,

Karherop 15.08.2011 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 1147010)

takie małe a cieszy . Powinno zrobić to już dawno . Mam nadzieję że zrobią taki sam baner (czy jak to się tam nazywa ) na betonie na wyższym piętrze

no i najważniejsze, oby nie ściągali już tego nigdy ;]

kornd 15.08.2011 11:23

To przecież UEFA zakłada te banery. Po meczu z Apoelem pewnie to ściągną i będą ewentualnie zakładać na mecze w fazie grupowej.

albert02 15.08.2011 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1147017)
Mam nadzieję że zrobią taki sam baner (czy jak to się tam nazywa ) na betonie na wyższym piętrze

Na wyzszym pietrze docelowo maja byc nazwy firm, ktore wykupily skyboxy. Tak jak na Legii.

http://legia.com/www/galerie/wydarze...y/big/1029.jpg

troj88 15.08.2011 12:01

Nie czytaliście newslettera? UEFA to zakłada i ściąga po meczu. U nas pewnie też coś takiego zrobią, ale będą tam pewnie reklamy sponsorów;>

KoPer 15.08.2011 12:19

Banery są jednorazowe. Po meczu idą "do kosza". Jesli awansujemy (oby!) to UEFA na każdy mecz przygotowuje nowe :)

snikki_(konto-usuniete) 15.08.2011 12:26

Świetnie to wygląda. Tylko czekać aż zrobią całość i...aż nadejdzie środa :-)

Tuman 15.08.2011 12:52

napewno bedzie na całości czy tylko na tym fragmencie? http://tsw.com.pl/news/Kibice-na-treningu-foto-1256

Ivory1906 15.08.2011 13:42

Bedzie co 2 sektory...raz tu raz tam a moze jeszcze gdzies indziej.
Czesto sie nie wypowiadam na tym forum ale inteligencja nie ktorych uzytkownikow przerasta moje najsmielsze oczekiwania....Blagam Was zastanowcie sie zanim cos napiszecie.

TAK ! BEDZIE NA CALEJ DLUGOSCI ! tak trudno bylo obejrzec jakikolwiek mecz LM zeby dojsc do takiego wniosku ?!

Mocny 15.08.2011 14:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez albert02 (Post 1147063)
Na wyzszym pietrze docelowo maja byc nazwy firm, ktore wykupily skyboxy. Tak jak na Legii.

http://legia.com/www/galerie/wydarze...y/big/1029.jpg



z tego ujecia widac ze ludzie z sekotorow vip zaslaiaja widok skyboxom ?

rafalek 15.08.2011 14:08

To są właśnie po prostu balkony skyboxów...przecież nie będą oglądać meczu z wewnątrz, nie?

dynek.pl 15.08.2011 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 1147010)

A ja jak zwykle musze sie doczepic bo to powinno byc umieszczone na tym betonie na pietrze.
Miejsce gdzie to montuja jest i tak zacienione dosyc mocno podczas meczu granego przy swietle elektrycznym wiec w TV nic nie bedzie widac.

Domello 15.08.2011 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1147297)
A ja jak zwykle musze sie doczepic bo to powinno byc umieszczone na tym betonie na pietrze.
Miejsce gdzie to montuja jest i tak zacienione dosyc mocno podczas meczu granego przy swietle elektrycznym wiec w TV nic nie bedzie widac.

Tak jak ktos z gory juz zauważyl, powinny znajdowac sie reklamy.

krkgiba 15.08.2011 20:00

Wywiad ze "stewardka" z naszego stadionu:

http://www.lovekrakow.pl/artykuly/ko...dionie_49.html

jeśli zły temat to proszę moda o przeniesienie. Nie znalazłem "odpowiedniejszego" :)

murray 15.08.2011 20:09

Dzisiaj na treningu wdałem się w rozmowę i jeden facet zauważył, że boisko zostało zwężone.
1. Czy rzeczywiście?
2. Wynika to z usystematyzowania wszystkiego przez UEFA, jak to jest w przypadku Euro?

barthok 15.08.2011 20:21

^^
przed budową boisko miało chyba 72m teraz 68


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl