![]() |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Możesz dać link do tego artykułu? Chętnie poczytam sobie o innych "piekielnych" obiektach ;)
|
http://bleacherreport.com/articles/7...-venues/page/4 chyba oto Ci chodzi
|
Cytat:
|
Pytanie - ma ktoś zdjęcia obecnego stanu kiosków gastronomicznych na trybunie północnej (C)?
|
Mam krótkie pytanko - ile jest rzędów krzesełek u góry na E? I czy to prawda i mit o zasłanianiu wyżej przez telebim. Jeśli to prawda to od których rzędów. Z góry dzięki.
|
Telebim zasłanie górnym rzędom nie boisko, a przeciwległy telebim. A rzędów na górnym piętrze jest bodajże 24
|
25 12345678
|
Oglądając teraz mecz Lechii to zauważyłem, że u nich na telebimach leci mecz z kamer. U nas też planują tak zrobić nie wiecie? Nie pytam czy się da wyświetlać bo wiem, że da bo już pojawiły się informacje na ten temat, ale czy może to kwestia jakiegoś okablowania albo po prostu nie planują i będzie sam wynik.
|
bedzie, tylko ze zachodnia musi byc oddana
|
Tak, docelowo ma być taka możliwość. Kiedy to nastąpi? Jak rozwiążą sprawę podestu dla kamery głównej i jej przyłączy.
|
Wybierzta się kto dziś z aparatem na stadion i zróbcie kilka zdjeć z dzisiejszych przygotowań stadionu co by kibice za granicą nacieszyli serca :)
|
|
Nie wiem czy tu można używać wulgaryzmów ale nie mogę sie powstrzymać: To jest ....a Zajebiste
|
Cytat:
|
Cytat:
no i najważniejsze, oby nie ściągali już tego nigdy ;] |
To przecież UEFA zakłada te banery. Po meczu z Apoelem pewnie to ściągną i będą ewentualnie zakładać na mecze w fazie grupowej.
|
Cytat:
http://legia.com/www/galerie/wydarze...y/big/1029.jpg |
Nie czytaliście newslettera? UEFA to zakłada i ściąga po meczu. U nas pewnie też coś takiego zrobią, ale będą tam pewnie reklamy sponsorów;>
|
Banery są jednorazowe. Po meczu idą "do kosza". Jesli awansujemy (oby!) to UEFA na każdy mecz przygotowuje nowe :)
|
Świetnie to wygląda. Tylko czekać aż zrobią całość i...aż nadejdzie środa :-)
|
napewno bedzie na całości czy tylko na tym fragmencie? http://tsw.com.pl/news/Kibice-na-treningu-foto-1256
|
Bedzie co 2 sektory...raz tu raz tam a moze jeszcze gdzies indziej.
Czesto sie nie wypowiadam na tym forum ale inteligencja nie ktorych uzytkownikow przerasta moje najsmielsze oczekiwania....Blagam Was zastanowcie sie zanim cos napiszecie. TAK ! BEDZIE NA CALEJ DLUGOSCI ! tak trudno bylo obejrzec jakikolwiek mecz LM zeby dojsc do takiego wniosku ?! |
Cytat:
z tego ujecia widac ze ludzie z sekotorow vip zaslaiaja widok skyboxom ? |
To są właśnie po prostu balkony skyboxów...przecież nie będą oglądać meczu z wewnątrz, nie?
|
Cytat:
Miejsce gdzie to montuja jest i tak zacienione dosyc mocno podczas meczu granego przy swietle elektrycznym wiec w TV nic nie bedzie widac. |
Cytat:
|
Wywiad ze "stewardka" z naszego stadionu:
http://www.lovekrakow.pl/artykuly/ko...dionie_49.html jeśli zły temat to proszę moda o przeniesienie. Nie znalazłem "odpowiedniejszego" :) |
Dzisiaj na treningu wdałem się w rozmowę i jeden facet zauważył, że boisko zostało zwężone.
1. Czy rzeczywiście? 2. Wynika to z usystematyzowania wszystkiego przez UEFA, jak to jest w przypadku Euro? |
^^
przed budową boisko miało chyba 72m teraz 68 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl