Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

sqallpl 09.07.2009 19:22

6000 ogladajacych i rosnie :)

HEDu 09.07.2009 19:23

Co z tym kuszo, czemu mam biało czarne kropki :D ?

jakos głosu jest yyy ... i jak takie ustawienie kamery ma byc w meczu Wisły to haha ...

Maciuś 09.07.2009 19:25

Tez macie skopany glos?

Konrad. 09.07.2009 19:26

No właśnie ja też...

Jaja jak **** w tym kraju, każdy kto jeszcze płaci ten haracz radiowo telewizyjny jest nienormalny...

sqallpl 09.07.2009 19:26

Musza sciszyc mic. Wczoraj na testach bylo ok.

Domas 09.07.2009 19:29

widze, ze mecz juz sie rozpoczął?
myslalem ze o 20.30

ps mowili ile na trybunach?

koszmarna ta jakość

HEDu 09.07.2009 19:32

chyba mowili ze DUZO. ale nie da sie tego sluchac/ ogladac

Wojtas 09.07.2009 19:39

Operator kamery głownej chyba wczoraj byl na imieninach bo juz drugi raz kamera mu uciekla ,tak ze mozna bylo poogladac dach trybuny glownej :lol:



A Dysko-Polo caly czas kontroluje gre i pewnie tak caly mecz

11tys ludzi to oglada,nawet niezle a licznik caly czas idzie w gore

prober 09.07.2009 19:43

Robimy zrzutke dla KuszoTV i kupimy im statyw pod kamerę? :)

Taki szczególik, a powoduje, że oglądanie transmisji jest niesamowicie męczące :/

palikot 09.07.2009 19:44

strasznie tnie...

Schabek 09.07.2009 19:45

Daj spokój jakość słaba(o ile nie bardzo słaba) tak jakby operator nie nadążał za piłką ( jest wogóle operator?)

StelmiOriginal 09.07.2009 19:45

Głowna kamera ma statyw ale widocznie tylko go obsluguja w poziomie, a nie w pionie... :)

Maciuś 09.07.2009 19:46

Za darmo to i ocet słodki.

Kibic_1906 09.07.2009 19:48

TVP to farsa , złodzieje i naciągacze!Już pomijam to że nie ma Ekstraklasy , I ligi , dwóch meczów LM itd. ale to jest PARANOJA żeby meczów POLSKICH DRUŻYN w Europejskich Pucharach nie pokazywali!!!KORZENIOWSKIEGO POWINNI WYWALIĆ Z TEGO TVP BO ON TYLKO WIDZI TE SWOJE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE KTÓRE OGLĄDA 1/10 TYCH LUDZI ,CO OGLĄDNĘLI BY MECZ!!!

palikot 09.07.2009 19:49

dobre i to, zawsze moglismy czytac relacje lajw

prober 09.07.2009 19:49

Hm, może chłopaki trochę popracują do następnego meczu nad instrukcją do tej kamery i znajdą rozdział dotyczący funkcji zoom. O opcji replay na razie nie wspominam :>

pysio 09.07.2009 19:49

zasada nr 1 dla początkującego operatora posiadającego słaby sprzęt (bo taki posiada ten z kuszoTV):

obracać kamerą za pomocą "gumki", a nie trzymając za uchwyt w statywie, wtedy przesunięcia obrazu są płynne, a nie szarpane

zasada nr 2:

nie przybliżać i oddalać obrazu!

zasada nr 3:

statyw trzeba mocno i solidnie usztywnić na ziemi, bo często jest tak, że przy przesuwaniu za uchwyt statyw się podnosi, przesuwa itp..

pozdro

PasiorWKS 09.07.2009 19:51

"Zupełnie... pusty lewy obrońca" :lol:

kuba126 09.07.2009 19:51

u mnie chodzi plynnie, zero ścieć, głos tez w porządku wiec nie ma co narzekac bo za darmo, oczywiscie byłbym skłonny zapłacic te 5 zl za lepszą jakość

palikot 09.07.2009 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic_1906 (Post 759400)
TVP to farsa , złodzieje i naciągacze!Już pomijam to że nie ma Ekstraklasy , I ligi , dwóch meczów LM itd. ale to jest PARANOJA żeby meczów POLSKICH DRUŻYN w Europejskich Pucharach nie pokazywali!!!KORZENIOWSKIEGO POWINNI WYWALIĆ Z TEGO TVP BO ON TYLKO WIDZI TE SWOJE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE KTÓRE OGLĄDA 1/10 TYCH LUDZI ,CO OGLĄDNĘLI BY MECZ!!!

to ze nie ma ekstraklasy to akurat plus... i to wielki plus... bo to bylby dramat... Bez C+ polska pilka to byl by wielki syf

****a 15 tys ogląda to w głupim internecie... gdzie nie kazdy ma dostęp i nie kazdy wie i nie kazdemu sie chce...

Angmir 09.07.2009 20:02

Ogląda ktoś tą relacje na Orange Sport bo ja tam widze tylko mecz z powtórki

Wiślak-1990 09.07.2009 20:05

A jakie mają być?

Angmir 09.07.2009 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak-1990 (Post 759419)
A jakie mają być?


Podobno co 15 minut maja sie łaczyć ze stadionem m i pokazywac co ciekawsze momenty ?

prober 09.07.2009 20:19

0:0 do przerwy, Polonia bliżej pasjonującego dwumeczu z sanmaryńczykami :)

P.S. W TV jest wywiad w przerwie! :)

boro92 09.07.2009 20:20

na internecie oglądalność dochodzi do 15500 widzów a transmisja jest prowadzona co tu dużo mówić amatorsko a TVP i Polsat żałowały paru groszy....

pysio 09.07.2009 20:26

"Wisła dzisiaj dzwoniła, ale nie za bardzo"

słyszeliście?

gaciu 09.07.2009 20:28

Słyszeliśmy, oni chyba nie wiedzieli, że ich słychać:)

raciborzanin 09.07.2009 20:28

Taa i cos tam w stylu o sparingach z Austrii( czy coś takiego) ale transmisja z Levadia to nie bardzo - ciekawych rzeczy sie można dowiedzieć.

Perel 09.07.2009 20:30

No jak dla mnie to plus dla kuszo. Widac że to nie są zawodowcy ale transmisja przynajmniej jest. Duży plus za wywiady :0

Grzesiek_177 09.07.2009 20:30

Angmir: też patrze na Orange ale widzę tam tylko mecz Piast-Cracovia, pierwsze wejście na stadion miało być podobno o 20.30...

matt_1906 09.07.2009 20:33

Wejścia w tv miały być na Orange Sport INFO który .... niewystartowal ;) ma być drugi program Orange Sport gdzie będą same wiadomości cały dzień testowali ten kanał jednak nie wystartowal ;)

Jaroo1 09.07.2009 20:36

z glosem były problemy na poczatku (trzeszczało) ale juz sie uporali. Z obrazem gorzej :P Jakosc słaba ale to pewnie wina sprzetu i łatwo tego nie poprawia w przyszłosci. Jak na piersza transmisje to spoko, moze byc, lepsze to niz "czytanie meczu" ... :)

sqallpl 09.07.2009 20:36

Polonia przegrywa.

GonzoNS 09.07.2009 20:36

0:1 Ivan Vukovic

gaciu 09.07.2009 20:38

Mogliby nadawać bez komentatora, albo z komentatorem tylko w ważnych sytuacjach. Bo ciężko się gościa słucha.

snyrting 09.07.2009 20:45

Widać, że komentator się stara. Czasami się miesza, ale generalnie prezentuje się to, jak na amatorską relacja, całkiem nieźle.

Jednej rzeczy nie moge ździerżyć- "Drużyna z Podgorlic" ;o

GonzoNS 09.07.2009 20:48

"wiemy ze jarosław lato nie nalezy do ślimaków" ;p

Zwierze 09.07.2009 20:49

No i nie jest 0-0 jak by się ktoś teraz podłaczył:)
Polonia całkiem dobrze gra tylko bez szczęścia

ciacho 09.07.2009 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gaciu (Post 759452)
Mogliby nadawać bez komentatora, albo z komentatorem tylko w ważnych sytuacjach. Bo ciężko się gościa słucha.

Na głośnikach masz coś takiego jak VOLUME. To służy do ściszania lub wręcz, wyobraź sobie, do wyłączania dźwięku.. K***a ludzie się starają za darmochę, żeby kibice mogli popatrzeć a ci jeszcze jakieś ale..

gaciu 09.07.2009 20:50

uuu, czerwień ciężko teraz będą mieli. Mam nadzieję, że remis chociaż będzie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl