Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

pawelo84 04.08.2010 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaOnly (Post 952017)
Wyobrażacie sobie to na naszym nowym stadionie, kiedy leci ten piękny hymn? http://www.youtube.com/watch?v=NdFQxJ7QY50 Ja bym chyba ryczał!!! Aż mam ciarki! Niech to się wreszcie stanie... :) Mam nadzieję że już za rok!:) Czujecie to???


Obawiam się że prędzej zobaczymy tam mistrza Azerbejdżanu niż Polski. Niestety u nas płaci się kontrakty na poziomie drugiej połówki bundesligi a gra jest na poziomie drugiej połowy 3 ligi angielskiej.

Devonisch 04.08.2010 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAF (Post 951678)
Ja bym postawil mimo wszystko na Paljicia (na podstawie obserwacji treningow przez jednego z forumowiczow)

Nie no chłopie ten argument mnie po prostu zabił. brawo za instynkt trenerski oparty na opinii jednego forumowicza.

WiślakMyślenice 04.08.2010 19:19

Cytat:

Wyobrażacie sobie to na naszym nowym stadionie, kiedy leci ten piękny hymn? http://www.youtube.com/watch?v=NdFQxJ7QY50 Ja bym chyba ryczał!!! Aż mam ciarki! Niech to się wreszcie stanie... :) Mam nadzieję że już za rok!:) Czujecie to???
I przez Ciebie zrobiło mi się zajebiście smutno. Mam nadzieję że kuchenki mi humor poprawią i dostaną w******* po żenującej grze...

tarantulaw2 04.08.2010 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 952027)
I przez Ciebie zrobiło mi się zajebiście smutno. Mam nadzieję że kuchenki mi humor poprawią i dostaną w******* po żenującej grze...

Twoje życzenie (i moje też :P) jak narazie się spełnia :D

Co do jutrzejszego meczu... Nie mamy obrońców na rezerwie - Singlar kontuzjowany!


Wygląda na to że meczowa "18" będzie wyglądała tak (w nawiasie prawdopodobni rezerwowi):

Jovanić - Cikos , Diaz , Kowalski , Piotrek Brożek - Paljić (Kirm) , Sobolewski (Wilk) , Jirsak , Małecki (Łobodziński) - Żurawski (Boguski) - Paweł Brożek

BRTS39 04.08.2010 22:33

http://www.hurriyet.com.tr/_np/2803/6012803.jpgBülent Yıldırım
W ramach przedmeczowych informacji wklejam tu pana sędziego, żebyśmy nie musieli o nim pisać po rewanżu.

Wojtas 04.08.2010 22:36

Kurde serce mówi ze sie uda ,rozum ze bedzie wp****ol.

sam nie wiem czy nastawiac sie jakos specjalnie ,bo nie mam ochoty potem chodzic struty caly tydzien jak po Levadii.
ale oni"postaraja sie o awans"-no dzieki chlopaki ,wasze deklaracje zawsze miały porycie :)

P.S ten sedzia Turecki tez mi sie nie podoba

palikot 04.08.2010 23:15

Właśnie ogladałem powtórke 1 meczu i nadal nie wiem jak myśmy z nimi przegrali... W kazdym elemencie lepsi, ładna gra kombinacyjna, mocny presing, odbiór na połowie rywala, tamci nie wychodzili prawie wogóle z połowy... poprostu wyszły im 2 kontry i strzelili jedną bramke, potem sie otworzylismy i nas kontrowali i nagle mogło sie zrobic 0:3. W tym meczu słabo zagrali poprostu Zuraw i Brozek, nie wychodzili do podan i mało było ruchu z ich strony, boisko było wąskie, mało było miejsca do grania, wiec tamci nawet nie musieli się zbytnio nabiegać, zeby doskoczyć i przerwać akcje... mam nadzieje, ze tam bedzie wiecej miejsca do grania i ch defensywka nie bedzie juz tak skuteczna... atuty mamy wieksze tylko trzeba je z zimną krwią wykorzystać, jak tego nie bedzie, to bedzie lipa... Przynajmniej piłkarsko jesteśmy lepsi, jak tego nie wykorzystają, to mogą ściągać gacie... :-P

Wiślak709 04.08.2010 23:33

Coz z racji tego, ze mam "smykałke" do obstawiania wyników meczy i wyniki czesto sie sprawdzaja to obstawie 3-1 dla Wisełki :). W zasadzie to roztrzygniecia nie trafiłem tylko w pierwszym meczu z Karabachem.

dj_ibutti 05.08.2010 00:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 952186)
Właśnie ogladałem powtórke 1 meczu i nadal nie wiem jak myśmy z nimi przegrali... W kazdym elemencie lepsi, ładna gra kombinacyjna, mocny presing, odbiór na połowie rywala, tamci nie wychodzili prawie wogóle z połowy... poprostu wyszły im 2 kontry i strzelili jedną bramke, potem sie otworzylismy i nas kontrowali i nagle mogło sie zrobic 0:3. W tym meczu słabo zagrali poprostu Zuraw i Brozek, nie wychodzili do podan i mało było ruchu z ich strony, boisko było wąskie, mało było miejsca do grania, wiec tamci nawet nie musieli się zbytnio nabiegać, zeby doskoczyć i przerwać akcje... mam nadzieje, ze tam bedzie wiecej miejsca do grania i ch defensywka nie bedzie juz tak skuteczna... atuty mamy wieksze tylko trzeba je z zimną krwią wykorzystać, jak tego nie bedzie, to bedzie lipa... Przynajmniej piłkarsko jesteśmy lepsi, jak tego nie wykorzystają, to mogą ściągać gacie... :-P

Na trzeźwo oglądałeś?

WislaOnly 05.08.2010 00:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 952027)
I przez Ciebie zrobiło mi się zajebiście smutno. Mam nadzieję że kuchenki mi humor poprawią i dostaną w******* po żenującej grze...

Mówisz- masz! :D

Co do jutra, to nie ma sensu się zbytnio napalać, myślę, że my, kibice czujemy większą presję zwycięstwa niż piłkarze, więc będzie jak zawsze. Jutro wstanę rano, pojadę na działkę skleić terra dla moich pajączków, zjem obiad, pokopie w ogródku, wracając zakupię piwo (może nie- jest miesiąc trzeźwości :D), po powrocie zasiądę na forum, poczytam jak się niektórym głowy grzeją, później spokojnie zasiądę przed telewizorem. Taki jest mój plan! W zeszłym tygodniu za dużo mnie to wszystko kosztowało złych emocji, tym razem zrezygnuję ze śledzenia składów, statystyk przedmeczowych i innych informacji, podejdę do tego na chłodno, bo chyba tak należy przy obecnej sytuacji. A jeśli umoczymy to nie wchodzę wieczorem na forum (1. serwer padnie 2. lament i rozpacz. 3. sam nie wiem:p). Mam tylko nadzieję, że piłkarze nie oleją tego meczu i awansują. Jeśli nie dla siebie to dla nas- najwspanialszych kibiców w Europie. Jeśli mają trochę szacunku do nas- powalczą, jeśli nie- stracą mój (wasz?) szacunek na zawsze ( nie wyobrażam sobie drugiej Levadii). Miłych snów i mniej troski o jutro, carpe diem!!!:D

zajacek 05.08.2010 01:14

Nawiązując do palikota. Jeszcze raz powiem - ci Azerowie to ogórki. Pod presją mają problem zarówno w grze obronnej, jak i przy wyprowadzaniu piłki z własnej połowy. Z kontry zagrać potrafią, ale wyprowadzić ze dwie składne kontry w meczu to i Bytovia potrafi(ła). Problem w tym, by na nich tę presję odpowiednio wywrzeć. Mądry, dozowany pressing to klucz - oczywiście kłania się przygotowanie wydolnościowe.
Jeśli więc odpadniemy z taką drużynką, to po prostu nie zasługujemy na żadne europejskie salony, ani Saloniki :)

Filippo123321 05.08.2010 01:58

Twente sobie tam nie porwadzilo, rok temu Rosenborg, w tym roku niestety czas na nas.

LAB 05.08.2010 02:36

Ale z tą druzyną czy ogólnie w Baku?

dubi16 05.08.2010 03:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Filippo123321 (Post 952214)
Twente sobie tam nie porwadzilo, rok temu Rosenborg, w tym roku niestety czas na nas.

Lepiej nie kracz!! Mnie denerwuje jak ktos kraczy przed meczem ze przegramy! Z takim nastawieniem to sie mozesz w dupe kopnac! A propo Twente gralo pierwszy mecz u siebie i wygralo wysoko wiec mogli sobie tamten mecz w Baku odpuscic.A jak masz takie przypuszczenia ze przegramy to sobie to zachowaj dla siebie... Trzeba wierzyc i wazne aby Wisla w 1 polowie strzelila gola bo inaczej bedzie nerwowka w 2 polowie.

bridgeburner 05.08.2010 07:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zajacek (Post 952209)
Nawiązując do palikota. Jeszcze raz powiem - ci Azerowie to ogórki. ...

Mnie ciekawi, ile razy i z jakim przeciwnikiem trzeba dostac lanie w pucharach
zeby sie na forum takie bzdury nie pojawiały
Przytaczano tu juz ich wynki z zeszlych lat
w samym meczu nie mielismy 1 składnej akcji
A tu nadal moge przeczytac ze to sa ogorki:rotfl:
To my kur... kim jestesmy?

zim zum 05.08.2010 07:51

Singlar nabawił się kontuzji w samolocie ?

kolend 05.08.2010 08:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 952237)
Mnie ciekawi, ile razy i z jakim przeciwnikiem trzeba dostac lanie w pucharach
zeby sie na forum takie bzdury nie pojawiały
Przytaczano tu juz ich wynki z zeszlych lat
w samym meczu nie mielismy 1 składnej akcji
A tu nadal moge przeczytac ze to sa ogorki:rotfl:
To my kur... kim jestesmy?

Twoje ostatnie zdanie jest znamienne, nie powiem kim my jesteśmy, ale na pewno jak na swój poziom - w PL lidze są wyjebiste zarobki :)
nie zmieniam zdania - Azerowie to słabiutka drużyna, ale PL piłka puka już w dno od spodu

tomasz_19 05.08.2010 08:22

oj wiem, że to mało realne... ale coś czuję w kościach, że dziś pykniemy ich 3:0 :P

bridgeburner 05.08.2010 08:25

Wg mnie jestesmy ,biorac pod uwage proporcjonalnie
ilosc ludnosci
zainteresowanie pilka nozna
sytuacje ekonomiczna kraju
Najgorsza profesjonalna ligą piłkarską Europy
a grajacy w niej kopacze sa najbardziej przepłaconymi "piłkarzami" na starym kontynencie
Wiec nie mamy moralnego prawa nazywac kogokolwiek ogórkami albo słabeuszami

Pablo84 05.08.2010 08:36

No ale zaraz wpadnie rw88 i napisze, że to kompletny brak profesjonalizmu, bo w całej europie rosną pensję piłkarzy...
:lol:

Vinci 05.08.2010 08:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 952238)
Singlar nabawił się kontuzji w samolocie ?

Pewnie laptop spadł na nogę, w trakcie turbulencji...:lol:

W ogóle, jak oglądam te galerie z lotu do Baku, to przypomina mi się bardziej eskapada wakacyjna... jeszcze tylko słomianych kapeluszy brakowało...

pawelbombel 05.08.2010 09:03

żeby tak Wisła dzis wygrała ten dwumecz, oj niewazne na kogo padnie w 4 rundzie, bedzie rios chavez no i juz bedzie lepsze zgranie moze ... oj zeby przeszli mimo ze graja fatalnie poki co

rw88 05.08.2010 09:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 952258)
No ale zaraz wpadnie rw88 i napisze, że to kompletny brak profesjonalizmu, bo w całej europie rosną pensję piłkarzy...
:lol:

Pensje są w dalszym ciągu za małe, żeby się liczyć w Europie i zdania nie zmienię, problem w tym kto je otrzymuje...I przez to, że nikt nie chce robić kominów płacowych dla zawodników zagranicznych, jesteśmy w czarnej dupie - nikt sensowny z zagranicy do nas za takie grosze nie przyjdzie, stąd jesteśmy zmuszeni kupować zawodników na naszym podwórku i koło się zamyka...Ktoś może powiedzieć, są z zagranicy Kirm, Bunoza, Jovanic, Pajic, Diaz itd. i kokosów nie zbijają, ale czy przynajmniej jeden z nich jest rzeczywiście kluczową postacią Wisły? No właśnie...Chociaż to, co robi Wisła i Legia to już jakaś droga, nawet jak nie wzrośnie poziom gry, to wzmoże się konkurencja w składzie.

Pablo84 05.08.2010 09:14

Czekaj czekaj, ale wcześniej nie chodziło Ci o naszych gwiazdorów ligowych?To nie Ty pisałeś o tym jaką mamy zdolną niedocenianą polską młodzież ?

rw88 05.08.2010 09:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 952276)
Czekaj czekaj, ale wcześniej nie chodziło Ci o naszych gwiazdorów ligowych?To nie Ty pisałeś o tym jaką mamy zdolną niedocenianą polską młodzież ?

Ja nie generalizuje tak jak Ty. To że jest część przepłacona, nie znaczy że wszyscy są przepłaceni. Mamy sporo zdolnej młodzieży, ale ta jest zabijana przez myśl szkoleniową takich panów jak Kasperczak czy Zieliński. Zresztą co ma potencjał naszej młodzieży do przepłaconych gwiazdek w stylu Garguła czy Łobodziński? Lech w podobnym składzie potrafił jeszcze dwa lata temu klepał Nancy, Austrię czy Deportivo, grał jak równy z równym z Udinese czy CSKA - czy więc wczorajsza dyspozycja to przejaw przepłacenia? Nie sądzę, to zdecydowanie przejaw nieudolności ich aktualnego szkoleniowca w stosunku do poprzednika. To samo tyczy się Wisły - dwa lata temu ogrywała Beitar 5:0, ugrała coś tam honorowo z FCB i prowadziła równy bój z Tottenhamem, minimalnie ulegając. I co? I rok temu w wzmocnionym składzie poległa z tuzami z Estonii, a w tym jest bliska katastrofy z Azerami. Skoro dwa lata temu Ci sami zawodnicy potrafili grać dobrze w piłkę, to oznacza, że teraz też jest to możliwe. Ale do tego trzeba szkoleniowca, który zna sie na rzeczy i będzie potrafił naszych kopaczy ustawić i przygotować fizycznie - tak wiele by to dało, a tak niewiele trzeba w tym momencie zrobić...

WiślakMyślenice 05.08.2010 09:35

Czyli co? Skorża wróć? Co się takiego zmieniło że z tego boskiego sezonu przegrał w kolejnym z Estończykami? Co zadecydowało, co zaważyło?

Pablo84 05.08.2010 09:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rw88
.......................

No ale ja mam identyczne zdanie.

Z tym że, ja uważam, że dyktuje się zbyt dużą kasę za polskich graczy.Ale to przecież nie wina samych zawodników.
Niech tylko pózniej Szymek, nie ma pretensji "że w Wiśle jest za mało polskich graczy".
Również uważam, że brakuje nam solidnego przygotowania fizycznego i taktycznego.Człowieka skręca, jak kopacze zamiast biegać po boisku za akcją chodzą i zamiast wychodzić na pozycję, dobiegac do piłki, czekają w miejscu lub chowają się za przeciwnikiem.


P.S
Wcześniej mieli jednak Murawskiego Lewandowskiego i Rengifo, wiec nie wiem czy taki samy skład

Gucio25 05.08.2010 09:49

Wisła - Saragossa 4:1
Wisła - Parma 4:1
Wisła - Iraklis 1:0

i nadzieja umiera ostatnia ludzie.
wierzymy!

JrQ- 05.08.2010 09:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rw88 (Post 952286)
Ja nie generalizuje tak jak Ty. To że jest część przepłacona, nie znaczy że wszyscy są przepłaceni. Mamy sporo zdolnej młodzieży, ale ta jest zabijana przez myśl szkoleniową takich panów jak Kasperczak czy Zieliński. Zresztą co ma potencjał naszej młodzieży do przepłaconych gwiazdek w stylu Garguła czy Łobodziński? Lech w podobnym składzie potrafił jeszcze dwa lata temu klepał Nancy, Austrię czy Deportivo, grał jak równy z równym z Udinese czy CSKA - czy więc wczorajsza dyspozycja to przejaw przepłacenia? Nie sądzę, to zdecydowanie przejaw nieudolności ich aktualnego szkoleniowca w stosunku do poprzednika.

Glupoty pleciesz z tym Lechem, wtedy jak grali z sukcesami w Europie w składzie byli m.in. Lewandowski, Murawski czy Rengifo - zawodnicy z pierwszej jedenastki. Jak ich zabrakło, skończyła się gra. Podobna sytuacja jak była u nas przed meczem z Anderlechtem, gdy odeszli Kuźba i Kosa, a Uche spierd*lił.

Wiec przywalanie sie do trenerow akurat w tym przypadku mocno chybione.

jason wiślak 05.08.2010 09:54

Cóż...powodów takiego stanu rzeczy jaki jest u nas jest wiele. Może zamiast ośmiu transferów graczy takich jakich mamy, trzeba było dokonać 4 naprawdę mocnych? Nie wiem, wszystko wyjdzie w praniu. Na pewno nie zarzucałbym w tej chwili drużynie złego przygotowania. Do Henia mam tylko jeden zarzut: Dlaczego przy stanie 0:1, gdy widzi ze gra się nie klei nie wyskoczy z ławy i huknie na piłkarzy?
Wisła musi dzisiaj zagrać to co potrafi. To jest naprawdę zespół który jest w stanie powalczyć o grę w grupie i o Mistrzostwo Polski z powodzeniem. Tylko oni muszą chcieć. Musi być walka, wiara we własne umiejętności, trochę zgrania i jakiś pomysł. Bo ostatni mecz był raczej pokazem braku pomysłów. Mam nadzieję że dziasiaj Wiślacy uratują klub przed kompromitacją i zniechęceniem Cupiała i dadzą nam nadzieję na naprawdę super sezon.....Może jestem głupi ale wierzę w to....WISŁA! :-)

rw88 05.08.2010 10:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 952292)
Czyli co? Skorża wróć? Co się takiego zmieniło że z tego boskiego sezonu przegrał w kolejnym z Estończykami? Co zadecydowało, co zaważyło?

Skorża to młody trener, popełnił błąd, przyznał się do tego od razu, zdawał sobie z tego w pełni sprawę i jestem pewien, że w Legii zrobi bardzo dobrą robotę, a efekty zobaczymy za rok w pucharach - możesz sobie nawet zapisać to zdanie i przypomnieć mi za rok, jestem pewien że tak będzie. Jego Wisła z Levadią przynajmniej miała jakąkolwiek organizację gry, wiedziała co ma grać, stwarzała sytuacje, zadecydowała w dużej mierze nieskuteczność i późne przygotowanie fizyczne. Teraz Lech i Wisła nie tylko nie mają dobrego przygotowania fizycznego, ale również organizacja gry leży i kwiczy na całej linii, można nawet powiedzieć, że w tych klubach nie istnieje aktualnie coś takiego jak organizacja gry...Zieliński prowadzi drużynę, która od blisko 500 minut nie zdobyła bramki, a po meczu ze Spartą wygłasza, że "zadecydowały detale". O Kasperczaku szkoda nawet gadać, chyba że dziś jakoś się wybroni, to po zastanowieniu może powinien jeszcze szansę otrzymać...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 952296)
No ale ja mam identyczne zdanie.

Z tym że, ja uważam, że dyktuje się zbyt dużą kasę za polskich graczy.Ale to przecież nie wina samych zawodników.
Niech tylko pózniej Szymek, nie ma pretensji "że w Wiśle jest za mało polskich graczy".
Również uważam, że brakuje nam solidnego przygotowania fizycznego i taktycznego.Człowieka skręca, jak kopacze zamiast biegać po boisku za akcją chodzą i zamiast wychodzić na pozycję, dobiegac do piłki, czekają w miejscu lub chowają się za przeciwnikiem.

Nie chcę ich bronić, bo że to są lenie i trzeba na nich bata to fakt, ale widać po prostu i w Wiśle, i w Lechu, że szkoleniowcy tych drużyn kompletnie nie mają pomysłu na grę swojej drużyny. Oczywiście nie wszyscy polscy szkoleniowcy są kiepscy, bardziej chodzi mi o tych starszej daty jak Kasperczak, Białas, Majewski czy Zieliński, osobiśćie bardzo cenię Probieża, Skorżę czy Janasa (mimo że wiekowo pasuje do pierwszej grupy), nieźle zapowiadają się Ulatowski z Kafarskim. Ale jeszcze trochę wody w Wiśle upłynie zanim Ci młodzi złapią pucharowe doświadczenie i będą w stanie dobrze przygotować swoje drużyny do gry w Europie. Dlatego naprawde cieszę się że i Skorża, i Probież mieli taką możliwość, bo na pewno z tego wyciągną wnioski na przyszłość. Jednak mimo wszystko uważam, że najwyższy czas, aby kluby czołówki naszej tabeli wyszły poza polski grajdołek i Wisła z Lechem zainwestowały w charakternych trenerów, z warsztatem z Niemiec, Włoch, Holandii czy Francji.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarTSW (Post 952304)
Glupoty pleciesz z tym Lechem, wtedy jak grali z sukcesami w Europie w składzie byli m.in. Lewandowski, Murawski czy Rengifo - zawodnicy z pierwszej jedenastki. Jak ich zabrakło, skończyła się gra. Podobna sytuacja jak była u nas przed meczem z Anderlechtem, gdy odeszli Kuźba i Kosa, a Uche spierd*lił.

Wiec przywalanie sie do trenerow akurat w tym przypadku mocno chybione.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 952296)
P.S
Wcześniej mieli jednak Murawskiego Lewandowskiego i Rengifo, wiec nie wiem czy taki samy skład

Teoretycznie tak, ale jest też Krivets, w meczu z Deportivo nie grał Arboleda (grał Tanevski), a teraz był, doszedł Gancarczyk, czy Wichniarek. Jeśli słabszy, to tylko nieznacznie, a przepaść w stylu gry była masakryczna, nie do pomyślenia jeszcze dwa lata temu że tak nisko ze stylem gry upadną. Sam Lewandowski jeszcze wtedy tak nie szalał, a już na pewno nie w Pucharach. A że to wina Zielińskiego, świadczy o tym najlepiej dyspozycja Wojtkowiaka, Peszki, Stilicia, Injacia, czy nawet Wilka, którzy są cieniami piłkarzy z tamtego okresu...

Pablo84 05.08.2010 10:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 952303)
Wisła - Saragossa 4:1
Wisła - Parma 4:1
Wisła - Iraklis 1:0

i nadzieja umiera ostatnia ludzie.
wierzymy!

http://www.youtube.com/watch?v=zdvcX...layer_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=gnn5b3imY4s
http://www.youtube.com/watch?v=boSjh...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=D8BTb...eature=related

Jest moc.


Uważam, że pralka nawet nie zbliżyła się do tego poziomu gry w pucharach

Gucio25 05.08.2010 10:15

musiałeś przypomnieć PAO? :(
nie poprawia.

edyta mówi, że jakby sobie pomyśleć o tej radości nas wszystkich wtedy kiedy Sobol huknął tą bramę w Atenach, to jednak działa pozytywnie i obyśmy dziś taką mogli przeżyć.

Proud 05.08.2010 10:18

Pablo84, tego ostatniego filmiku mogłes nam oszczędzić... ;/

ile razy to oglądam to mnie coś w gardle ściśka...

Pablo84 05.08.2010 10:19

http://www.youtube.com/watch?v=lYjBD...eature=related

Do LM awansoaliśmy, tylko ją ten pan w zółtym ukradł

A teraz idę się nakręcać dalej do 18 :D

farben 05.08.2010 10:21

Paweł Brożek: 30 tysięcy kibiców nas nie wystraszy

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...aszy,id,t.html

tofik 05.08.2010 10:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 952316)
musiałeś przypomnieć PAO? :(
nie poprawia.

Jeden z gorszych dni ever. Na pewno życie skrócił o kilka lat! Ale od tamtego czasu jestem ostry jak brzytwa. Levadie przełknąłem bez problemu:D

koyoot 05.08.2010 10:41

No, panstwo, 6 godzin 20 minut do godziny zero. Zgryzc ich tam!

WiślakMyślenice 05.08.2010 10:48

Cytat:

Jeden z gorszych dni ever. Na pewno życie skrócił o kilka lat! Ale od tamtego czasu jestem ostry jak brzytwa. Levadie przełknąłem bez problemu:D
Ja się autentyncznie zamknąłem w sobie przybity jak paczka gwoździ. Nawet mój stary który jest za pasiastymi nie mógł się opanować. Do dzisiejszego dnia gdybnym miał okazję spotkać jebanego Rileya sam na sam to bym mu w*******ił bez żalu.

mitmichael 05.08.2010 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 952303)
Wisła - Saragossa 4:1
Wisła - Parma 4:1
Wisła - Iraklis 1:0

i nadzieja umiera ostatnia ludzie.
wierzymy!

Wystarczy sobie tylko przypomniec mecz z Saragossa. Tak na prawde w tamtym pojedynku było wiecej nerwow niz teraz. Zniwelowac bledy do 0 i wygrywamy to dzisiaj.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl