Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Kibicowanie na polskich stadionach (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4803)

palikot 11.05.2011 14:21

Dzisiaj nie otworze buzki na meczu, siadam grzecznie i oglądam meczyk, w przewie wychodze, wracam w 60 minucie... ostatni raz kupiłem karnet. Chcą wojenki, będą ją mieli... I radzę szybko działać, bo tak bedzie wyglądać mecz piłkawski w Polsce w najbliższych latach...

Arkas 11.05.2011 14:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DysoN (Post 1089402)
Posrani czy nie, na te chwile sytuacja jest taka ze jak tylko wychilmy kawalek dupy to nam te dupe wladza odstrzeli a satdion zamknie.

Niech zamkną. Zobaczymy jak długo pociągną przy pustych trybunach. Mam nadzieję że się nie wystraszymy i pokażemy niezadowolenie z rządu poprzez okrzyki czy też transparenty.

Football Sorceress 11.05.2011 14:21

http://www.ultraswarta.pl/

Cytat:

Na tym meczu zbiera się nas w młynie około 150 głów w tym 2 osoby z Obry Kościan z flagą - dzięki za wsparcie. Wywieszamy dwie flagi oraz cztery flagi "vlepki", wśród których aż trzy debiutują. Przez pierwsze 10 minut nie prowadzimy dopingu. W tym czasie prezentujemy transparent: "Zakazy, jaja z biletami, młyn rozwiązany". W ten sposób wyrażamy swoje niezadowolenie z zakazów dla naszych dwóch chłopaków oraz z coraz większych utrudnień jakie klub stawia kibicom chcącym pozyskać bilety. Oprócz tego powodem naszego protestu była wiadomość o tym, iż z niewiadomych przyczyn przed niedzielnym meczem rozwiązano młyn. Po krótkiej chwili pojawia się ochrona i nakazuje usunięcie transparentu. Następnie przez całe spotkanie prowadzimy doping, który był najlepszym z dotychczasowych. Po wygranym meczu piłkarze podchodzą w okolice naszego sektora dziękując nam za doping.
Liczba kibiców gości to 11 osób w tym 8 osób z Czarni Jasło.

Worcester 11.05.2011 14:21

Skandal! Nie spodziewałem się, że Tusk tak daleko posunie się. Chyba poruszył lawinę, która prawdopodobnie go wchłonie.

dynek.pl 11.05.2011 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 1089409)

Mówiłem, że posrani od rana

SKWK

cóż, trudno - nie ide na mecz dla oprawy bo tę mógłbym zobaczyć na zdjęciach i zostać w domu
dramatu nie ma


Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1089438)
Dzisiaj nie otworze buzki na meczu, siadam grzecznie i oglądam meczyk, w przewie wychodze, wracam w 60 minucie... ostatni raz kupiłem karnet. Chcą wojenki, będą ją mieli... I radzę szybko działać, bo tak bedzie wyglądać mecz piłkawski w Polsce w najbliższych latach...

i kogo chcesz w ten sposób ukarać ? i kto na tym straci ?

DysoN 11.05.2011 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 1089439)
Niech zamkną. Zobaczymy jak długo pociągną przy pustych trybunach. Mam nadzieję że się nie wystraszymy i pokażemy niezadowolenie z rządu poprzez okrzyki czy też transparenty.

Zamykac bedzie wiojewoda albo policja. Oni na tym nie tylko nie straca ale i zaoszczedza na kosztach ochrony itp. Ich to bolec nie bedzie a straci za to klub i my. Obecna akcja rzadu i grozenie to czysty szantaz.

wiertar 11.05.2011 14:28

no to nie wesolo zaczyna się dziać... mam nadzieje że to wszystko odwróci się przeciwko Tuskowi i jego przydupasom.

żeby już nawet oprawy nie wolno było zaprezentować.... i to ma być demokracja i państwo prawa..

palikot 11.05.2011 14:29

SKWK i grupy kibicowskie nie biorą odpowiedzialności tak jak to do tej pory robiły (koordynowały) za przyśpiewki i transparenty które pojawiać się będą na stadionie.

Czyli nie bedzie zorganizowanego dopingu... no to .... z takimi meczami...

zim zum 11.05.2011 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1089447)

i kogo chcesz w ten sposób ukarać ? i kto na tym straci ?

Ci co za biurkiem licza pieniądze.

Pomysł bojkotu Palikota jest akurat bardzo dobry. To jest coś co może w nich zdecydowanie uderzyć. Jak im od jesieni zostanie 1/2 dzisiejszej publiki na 2 razy większym pieniądzem.

Kociewiak 11.05.2011 14:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1089447)
cóż, trudno - nie ide na mecz dla oprawy bo tę mógłbym zobaczyć na zdjęciach i zostać w domu
dramatu nie ma

Nie zapominaj o ludziach którzy cięzko pracowali żeby taką oprawe zrobić, a nie mogą jej zaprezentować bo nie

PvD 11.05.2011 14:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1089447)
cóż, trudno - nie ide na mecz dla oprawy bo tę mógłbym zobaczyć na zdjęciach i zostać w domu
dramatu nie ma

dramat nie w oprawie, a w działaniu władz Wisły.Jeśli coś masz dograne i ustalone to zmiana reguł nie fair.

Druga sprawa jest akcja wyprowadzania piłkarzy przez dzieci z akcji kto kocha ten wierzy. Akcja wymyślona przez belfasta , koordynowana przez SKWK we współpracy z klubem. Bez jakichkolwiek rozmów władze klubu marketing jak zwał tak zwał ustaliło sobie, ze na Lecha będą wyprowadzały dzieci z konkursu. Bez jakiegokolwiek informowania SKWK i kibiców do tej pory to koordynujących. Tak się nie postępuje.

JohnyTS 11.05.2011 14:32

Nie zapominajmy o jednym... WISŁA TO MY !!

Mario Nh 11.05.2011 14:36

Idą na wojnę? No to pusty stadion od następnego sezonu. Koniec traktowania kibica jako xxx mln w budżecie....

DysoN 11.05.2011 14:39

edit..... <znalalzem>

palikot 11.05.2011 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1089447)
cóż, trudno - nie ide na mecz dla oprawy bo tę mógłbym zobaczyć na zdjęciach i zostać w domu
dramatu nie ma




i kogo chcesz w ten sposób ukarać ? i kto na tym straci ?

WISŁA TO MY!!! Rozumiesz już?

Człowiekowi robi się przykro, bo odbierają mu w sposób bezwzględny, to co kocha, czyli radość z całej tej zabawy jaką jest mecz... a nas mozna karać, obrażać, kpić... my nie możemy nic. Nie będe spiewał, bo jak mam dostać za to zakaz, albo mają zamknąć stadion klubowi to wole siedzieć cicho, a w przyszłości zostać w domu... jak tak bardzo kiboli nie chcą...

DysoN- ze strony SKWK.

dostuffca 11.05.2011 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1089468)
Idą na wojnę? No to pusty stadion od następnego sezonu. Koniec traktowania kibica jako xxx mln w budżecie....

zmiana zasad (zarówno w przypadku oprawy jak i wyprowadzania piłkarzy) z dnia na dzień jest głupia i zupełnie, nie przemyślana, ale jak to jest wojna, to co było na Legii?

Ave 1906 11.05.2011 14:46

To nie bd dopingu

Arkas 11.05.2011 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 1089462)
dramat nie w oprawie, a w działaniu władz Wisły.Jeśli coś masz dograne i ustalone to zmiana reguł nie fair.

Druga sprawa jest akcja wyprowadzania piłkarzy przez dzieci z akcji kto kocha ten wierzy. Akcja wymyślona przez belfasta , koordynowana przez SKWK we współpracy z klubem. Bez jakichkolwiek rozmów władze klubu marketing jak zwał tak zwał ustaliło sobie, ze na Lecha będą wyprowadzały dzieci z konkursu. Bez jakiegokolwiek informowania SKWK i kibiców do tej pory to koordynujących. Tak się nie postępuje.

I działacze z Wisły robią nas też w *uja. Chyba się wystraszyli rządu. Ale my się nie wystraszymy, chcą wojny to ją będą mieć. Pokażmy to dzisiaj na meczu że nie jesteśmy obojętni na to co się dzieje.

flamengista 11.05.2011 14:51

Jako piknik tylko nieśmiało pytam: w czym tkwi problem tej oprawy? Co się klubowi nie podobało? Powiedzieli: nie ma oprawy i już, czy podali powody?

Pytam, bo nie rozumiem o co chodzi. Podkreślam, nie ma tu żadnych złośliwości. Ale jeśli PvD zbulwersowany podaje, że oprawy nie będzie - to usiłuję zrozumieć dlaczego.

Póki nie pozna się stanowiska klubu i dokładnego stanowiska SKWK, naprawdę trudno się odnieść do tej całej sprawy.

A w sprawie kartoflanych gości - czego szukają w królewskim mieście? Na kebab się wybierają, czy na zakupy w Sukiennicach? Przecież meczu na żywo i tak nie zobaczą, więc o co chodzi?

Dla mnie, jeśli ten news się potwierdzi, jest to skrajna głupota. Ba, być może chodzi o to, by na derbach w ogóle nie było kibiców.

Kociewiak 11.05.2011 14:54

dla mnie to z tymi kibicami Lecha dopingującymi Amike którzy niby sie wybierają w sile 2 tys do Krakowa na mecz to zwykła prowokacja, zmyślona historyjka

_gilardino_ 11.05.2011 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1089455)
SKWK i grupy kibicowskie nie biorą odpowiedzialności tak jak to do tej pory robiły (koordynowały) za przyśpiewki i transparenty które pojawiać się będą na stadionie.

Czyli nie bedzie zorganizowanego dopingu... no to .... z takimi meczami...

Oby nie było, na tym i na każdym innym meczu dopóki nam nie odpuszczą. A najlepiej gwizdy cały mecz i buczenie:) Niewielu to pewnie wytrzyma i ludzie przestaną chodzić na mecze, wtedy zacznie się płacz.
Chyba że kolejnym krokiem będą zakazy za gwizdy :D

canarinhos 11.05.2011 14:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1089490)

Dla mnie, jeśli ten news się potwierdzi, jest to skrajna głupota. Ba, być może chodzi o to, by na derbach w ogóle nie było kibiców.


Pewnie głównie o to chodzi. Sprowokować i zamknąć stadion = derby bez kibiców, czyli bez 12 zawodnika Wisły...

Media o tym piszą. Oby się nie potwierdziło.
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...kowa,id,t.html
http://www.gazetakrakowska.pl/aktual...kowa,id,t.html

Greeg 11.05.2011 14:55

Sprawa jest prosta, jeśli klub nie szanuje nas to przynajmniej my powinniśmy się szanować sami.

Zero dopingu dla piłkarzy, przeistoczymy się na ten mecz w zwykłych zjadaczy popcornu. A od przyszłego sezonu nie kupować karnetów, to może kiedy im się przestanie zgadzać kiesa postanowią wrócić do dialogu.

Nie rozumiem też czemu SKWK nie podaje takich informacji do wiadomości publicznej. Wiem, że wiele osób zarzucało Wam jątrzenie w środowisku, ale czas najwyższy podnieść głowę i zmusić klub do traktowania kibiców jako partnerów a nie worki z pieniędzmi.

Mam karnet, ale jak dla mnie mogą zamknąć ten stadion. Jeśli tak ma wyglądać nasza "demokracja". A od przyszłego sezonu protest ...

Jak zobaczą, że się im nie sprzedają bilety na mecze już w pucharach to może przekonają się do rozmów.

lodecki 11.05.2011 14:56

Niech zamykaja stadiony, niech nie wpuszczaja, za rok Wilczek się opamieta jak na nowym stadionie bedzie 5 tysiecy osobó zapłacze za kibicami i ich pieniedzmi. narazie robmy swoje. DONALD MATOLE...!!!

dostuffca 11.05.2011 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kociewiak (Post 1089491)
dla mnie to z tymi kibicami Lecha dopingującymi Amike którzy niby sie wybierają w sile 2 tys do Krakowa na mecz to zwykła prowokacja, zmyślona historyjka

Krakowski komendant wie, ale poznańska policja nie zauważyła, by nagle w sposób zorganizowany 2k opuściło miasto. Moim zdaniem kibice przygotowują się do walki partyzanckiej z rządem i ćwiczą się w niezauważonym poruszaniu się po kraju. Prawdopodobnie przypięli się do podłóg wagonów czy TIRów. Niektórzy nadali się w DHLu. Inni zaś pomykają rzekami w strojach płetwonurków.

Kociewiak 11.05.2011 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez canarinhos (Post 1089495)
Pewnie głównie o to chodzi. Sprowokować i zamknąć stadion = derby bez kibiców, czyli bez 12 zawodnika Wisły...

Media o tym piszą. Oby się nie potwierdziło.
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...kowa,id,t.html

media kłamią, a powtórz jakąs plotke kilka razy to dla jednych stanie się ona prawdą :)

Jaroo1 11.05.2011 15:01

Cytat:

Dzisiaj nie otworze buzki na meczu, siadam grzecznie i oglądam meczyk, w przewie wychodze, wracam w 60 minucie... ostatni raz kupiłem karnet. Chcą wojenki, będą ją mieli... I radzę szybko działać, bo tak bedzie wyglądać mecz piłkawski w Polsce w najbliższych latach...
Moim zdaniem takie niedopingowanie na meczu to nie jest dobry pomysl. Powiedz kogo to zaboli? Nabije Basalaj sobie kieszen z kasy z Twojego biletu? Nabije. takze dla niego to najlepiej jak kupisz ten bilet, w.......isz kielbase, kupisz napoj bo sowjego nie wniesiesz i mozesz sobie spowrotem spie..c do domu. No i jeszcze w tygodniu kup koszulke klubowa. Najbardziej ich boli to ze nie beda mieli kasy z biletow i mysle ze tutaj powinno sie uderzac.
Marzy mi sie zeby we wszystkich klubach w Polsce zrobic to co zrobila Legia podczas wojny z ITI. Czyli pusty stadion. To ze nie ma dopingu to ich wcale nie zaboli, co ich to obchodzi.


Cytat:

cóż, trudno - nie ide na mecz dla oprawy bo tę mógłbym zobaczyć na zdjęciach i zostać w domu
dramatu nie ma
rzcezywiscie dramatu nie ma. Zakazuja nam wywieszenia oprawy. Marnuja kilkanascie tysiecy zlotych z naszych zbiorek i dni ciezkiej pracy Ultrasow. Jesli to dla ciebie nie jest dramat to ja ....a gratuluje. No ale wiadomo, prezentujesz tutaj postawe przecietnego Polaka. W dupie masz wsyztsko i patrzysz tylko na efekt koncowy. Myslisz ze oprawa to tylko 5 minut jej wywieszenia. Tak samo juz sie wczesniej wypowiadales w innych tematach. Wez przejrzyj na oczy!

palikot 11.05.2011 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 1089492)
Oby nie było, na tym i na każdym innym meczu dopóki nam nie odpuszczą. A najlepiej gwizdy cały mecz i buczenie:) Niewielu to pewnie wytrzyma i ludzie przestaną chodzić na mecze, wtedy zacznie się płacz.
Chyba że kolejnym krokiem będą zakazy za gwizdy :D

To już nawet nie jest zabawne... można sie teraz naigrywać... ale tak sie naigrywaliśmy pół roku temu, ludzie brali to z przymróżeniem oka, a teraz patrz...

Nie chcą nas to nie... Niech bawią sie ze swoimi rodzinami z dziećmi... Zobaczymy czy będą przychodzić na mecze jak drużyna przypadkiem zajmie w lidze 8 miejsce...

wisl@k_TS 11.05.2011 15:05

Nasz zarząd jest jakiś w ogóle cipowaty. Zero (realnych) reakcji na bezsensowny zakaz na wyjazd do Kielc, na karę za mecz w Poznaniu, za masę artykułów w gównie szkalujących kibiców Wisły i sam klub. Widać, że nie po drodze im z kibicami i wolą się nie wychylać. Basałaj to idealny pachołek dla Tuska.

Podoba mi się działanie Lecha, tam trzymają z WL mimo nieustannej nagonki. Nawet w Legii też ostatnio prezes ich zarządu nie bał się powiedzieć, że akcja ze stadionem to zwykła pokazówka, ciekawe czy Basałajowi przeszło by to przez gardło :)

palikot 11.05.2011 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1089507)
Moim zdaniem takie niedopingowanie na meczu to nie jest dobry pomysl. Powiedz kogo to zaboli? Nabije Basalaj sobie kieszen z kasy z Twojego biletu? Nabije. takze dla niego to najlepiej jak kupisz ten bilet, w.......isz kielbase, kupisz napoj bo sowjego nie wniesiesz i mozesz sobie spowrotem spie..c do domu. No i jeszcze w tygodniu kup koszulke klubowa. Najbardziej ich boli to ze nie beda mieli kasy z biletow i mysle ze tutaj powinno sie uderzac.
Marzy mi sie zeby we wszystkich klubach w Polsce zrobic to co zrobila Legia podczas wojny z ITI. Czyli pusty stadion. To ze nie ma dopingu to ich wcale nie zaboli, co ich to obchodzi.



rzcezywiscie dramatu nie ma. Zakazuja nam wywieszenia oprawy. Marnuja kilkanascie tysiecy zlotych z naszych zbiorek i dni ciezkiej pracy Ultrasow. Jesli to dla ciebie nie jest dramat to ja ....a gratuluje. No ale wiadomo, prezentujesz tutaj postawe przecietnego Polaka. W dupie masz wsyztsko i patrzysz tylko na efekt koncowy. Myslisz ze oprawa to tylko 5 minut jej wywieszenia. Tak samo juz sie wczesniej wypowiadales w innych tematach. Wez przejrzyj na oczy!

Dzisiaj to juz raczej nie możliwe... ale w perwspektywie masz racje. Dzisiaj nie dopingujemy a od nastepnego sezonu nie kupujemy karnetów. Niech kupują rodzinki... Ja wole dopingować spod bramy...

!!IRIVER!! 11.05.2011 15:10

Zastanawiam się, czy zamiast czerwonej koszulki nie przywdziać dzisiaj czarnej na znak żałoby nad tym, co się dzieje wokół środowiska kibicowskiego. O ile nie uważam się za fanatyka z krwi i kości, o ile nie twierdzę, że za Wisłę oddałbym życie, o tyle takie sytuacje jakie mają miejsce w ostatnim czasie powodują, iż krew burzy się we mnie bardzo i nie mogę pogodzić się z tym, że zaraz się okaże, iż za okrzyki lub, o zgrozo(!) ich brak - zamkną nam stadion.
Masakra. To już nawet nie Anglia. To jest po prostu Stalinizm.

Dubi 11.05.2011 15:20

koniec z moimi glosami na platformę, koniec z wyborami.

tomo 11.05.2011 15:21

A co boli najbardziej ? Ta bezsilność, moja bezsilność gdy kur*a rudy kretyn u władzy postanowił na dzień przed wyborami "zrobić porządek z kibolami" i tak naprawdę NIC nie możesz zrobić, bo nawet na swoim stadionie władze klubu, który kochasz chowają głowę w piasek.

WiślakMyślenice 11.05.2011 15:24

Korwin Mikke panowie ;)

Całkiem do rzeczy gada, nie mówiąc o legalizacjach tego i owego ;)

dynek.pl 11.05.2011 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1089507)


rzcezywiscie dramatu nie ma. Zakazuja nam wywieszenia oprawy. Marnuja kilkanascie tysiecy zlotych z naszych zbiorek i dni ciezkiej pracy Ultrasow. Jesli to dla ciebie nie jest dramat to ja ....a gratuluje. No ale wiadomo, prezentujesz tutaj postawe przecietnego Polaka. W dupie masz wsyztsko i patrzysz tylko na efekt koncowy. Myslisz ze oprawa to tylko 5 minut jej wywieszenia. Tak samo juz sie wczesniej wypowiadales w innych tematach. Wez przejrzyj na oczy!

Sam sie skladalem na tą oprawe i wiem, ze ludzie poświęcili czas ale chyba Ci, któzy to przygotowali to lubią więc robili to hobbistycznie.
Trzeba też zrozumięc klub ile razy płacił kary za zabawy kibiców czy za oprawy (też chyba pieniądze zmarnowane ? i wtedy bylo dobrze ?), że nie chce teraz ryzykować.
Nie wydaje mi sie zeby zakaz pokazania oprawy był powodem do ogranizowania jakiegos protestu.
Pytanie: kogo i po co dopingowaliśmy dotychczas?
prezesów czy piłkarzy żeby wygrywali na chwałe Wisły czy moze tylko przychodzilismy wydrzeć ryja?

impreza 11.05.2011 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1089553)
Sam sie skladalem na tą oprawe i wiem, ze ludzie poświęcili czas ale chyba Ci, któzy to przygotowali to lubią więc robili to hobbistycznie.
Trzeba też zrozumięc klub ile razy płacił kary za zabawy kibiców czy za oprawy (też chyba pieniądze zmarnowane ? i wtedy bylo dobrze ?), że nie chce teraz ryzykować.
Nie wydaje mi sie zeby zakaz pokazania oprawy był powodem do ogranizowania jakiegos protestu.
Pytanie: kogo i po co dopingowaliśmy dotychczas?
prezesów czy piłkarzy żeby wygrywali na chwałe Wisły czy moze tylko przychodzilismy wydrzeć ryja?

Po dzisiejszych nowinach jestem za bardzo nabuzowany żeby polemizować z Twoim postem, uwierz.
Proszę tylko o jedno, skasuj tego posta bo nie wiesz co piszesz.

Greeg 11.05.2011 15:36

Przychodziliśmy wydrzeć ryja bo nasza pasja to Wisła a nie piłkarzyki w modnych ciuszkach i nowych brykach ...

Proszę wybaczyć prostotę przekazu, ale zawsze gdy czytam tego typu posty jak ten wyżej to stwierdzam, że inaczej dotrzeć do niektórych nie można ...

twardybidon 11.05.2011 15:36

Cytat:

Kibice PGE GKS Bełchatów nie obejrzą środowego, wyjazdowego meczu swojej drużyny z Widzewem. Na wniosek policji z Łodzi i Bełchatowa Ekstraklasa SA wyraziła zgodę na to, by spotkanie to odbyło się bez udziału sympatyków gości.

Rzecznik prasowy bełchatowskiego klubu Michał Antczak nie krył zaskoczenia nie tylko samą decyzją, ale też terminem jej podjęcia.

"Na mecz z Widzewem wybierało się 600 naszych kibiców. Wszyscy mieli kupione bilety. Decyzja o tym, że mimo to nie będą wpuszczeni na stadion przyszła w momencie, gdy byli już w autokarach" - powiedział PAP Antczak.
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Kib...346,1,715.html

Jaroo1 11.05.2011 15:41

Cytat:

Pytanie: kogo i po co dopingowaliśmy dotychczas?
prezesów czy piłkarzy żeby wygrywali na chwałe Wisły czy moze tylko przychodzilismy wydrzeć ryja?
Dopingowalismy zeby reprezentowac ABG. Bo oprocz czegos takiego jak klub pilkarski czy pilkarz wystepuje cos takiego jak klub kibica, Stowarzyszenie i kibic. I pilkarz jak gra glownie dla kasy i awansu sportowego a nie po to zeby ktos go dopingowal glosniej to kibic nie tylko jest po to zeby dopingowac pilkarza tylko po to aby reprezentowac grupe. Kibic to nie jest smiec z ktorego mozna wydoic kase, to nie jest baran ktory przychodzi na mecz raz na 2 tygodnie, kibic to jest czlowiek ktory wydaje pieniadze na to aby jezdzic za swoim klubem, kibice to jest zorganizowana grupa ktora reprezentuje jakies wartosci i idealy. to jest jest stado krow ktore mozna upolowac.

I jak nam zakazali wywieszenia oprawy to uderzyli w nas, potraktowali nasze srodowisko jak smieci. A wiec troche szacunku dla samego siebie i ruchu kibicowskiego bo mamy swoje rozumy i przkeonania i nie jestemsy tylko po to zeby drzec ryja albo dopingowac pilkarzy

PS Sorry ze tak chaotycznie ale od jakiejs godizny czuje sie mniejw iecej tak jak po samoboju Jopa rok temu w meczu z Cracovia. Po prostu jestem zdruzgotany i zalamany

Ajax 11.05.2011 15:41

Rozmawiamy tu o zabronieniu oprawy pytanie jest jedno co na niej było?

Powinni ją przed meczem rozłożyć na błoniach i skończą się dywagacja. Zarząd pewnie miał nóż na gardle.

Jeśli oprawa nie była wulgarna/polityczna/rasistowska pokazać co tam było, pewni coś co dotyczył akcji temat zastępczy kibice.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl