![]() |
ta cabaj ta pala puszcza takie szmaty ze szok...kiedys sie dorbze zapowiadal ale zjadla go tu zydowska buta....niech skonczy w aklasie. a ty powinienes bana dostac za taka propozycje.
|
pamiętam że ten piłkarz parę lat temu błyszczał , nie wiem jak gra ostatnio lewy pomocnik jeżeli wierzyć transfermarkt kończy mu sie kontrakt , lewy pomocnik :http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ic/profil.html
wiadomo Bednarz zna czeska lige ;) wysoki napastnik http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ek/profil.html |
Cytat:
hahahahaa nie widziałęm w regulaminie takiego punktu jak chwalenie piłkarzy Cracovii. Pomijając kwestię jego przynależności klubowej, to każdy trener i osoba znająca się na piłce, potrafiąca analizować grę na chłodno, a nie podniecać czymś, co komentator powie, przyzna mi racje że Cabaj daje wiecej Cracovi niż jakikolwiek inny bramkarz z naszej ligi swojej drużynie. Powiedzcie który to bramkarz naszej ligi ma więkze umiejętności czysto techniczne - może Wyparło, ale ten jest ślepy(wada wzroku) i jak przystało na swój wiek ślamazarny. Mucha ma niezły refleks, a tak to bazuje na solidnej Legijnej obronie (co by nie powiedzieć jak na nasze warunki), ppełnia za to masę błędów przy wychodzeniu do piłki i ma niepewny chwyt. Pawełek jest za to strasznie nerwowy i spala sie psychicznie choć warunki fizyczne, skocznośc na bardzo dobrą. Dobrze też wyczuwa moment w którym trzeba ruszyć do piłki, byłby najlepszy gdyby nie słaba głowa. Przyrowski też ma warunki dobre i grę w powietrzu, ale za to całkowity brak refleksu, i na lini zawodzi. Turiny nie oceniam bo jest gorszy od Kotorowskiego, który bramkarzem jest co najwyzej średnim, bywa przestraszony gorzej od Pawełka, a całe jego bronienie to masa szczęścia i zaangarzowania, bo tego mu odmówić nie można - widać że stara się za dwóch. A Cabaj niedośc że świetnie spisuje się na linii, to jeszcze dobrze gra na przedpolu, potrafi dokładnie wprowadzić piłkę do gry i świetnie czyta akcje. Do tego jak pisałem z czystotechnicznego punktu widzenia jest wyszkolony chyba najlepiej. Zawsze wie jak ma się ustwić żeby utrudnić robotę przeciwnikowi i zdaje sie zawsze panować w pou karnym... i tu jest jego największa wada, że czasem niczym boruc, panuje aż za bardzo, a tu piłka niepostrzeżenie wędruje do sieci. MA momenty dekoncentracji, nie zdarzają się one jednak jakoś strasznie ciężko. Poza momentami słabości, jest bramkarzem naprawdę dużej klasy. Ktoś pisał że się dobrze zapowiadał - zapowiadał się i jest dobry. Nie widać tego tak bardzo bo gra gdzie gra no i nikt nie przygląda się pracy bramkarzy czy obrońców, z wyjątkiem kiedy im przydarzają się kiksy, lub gdy pada gol. Ewentualnie chwali sie bramkarzy w momencie kiedy napastnicy typu Ćwielong strzelają prosto w nich i potem się mówi wspaniały mecz Bramkarza xxx yyy. Dla kogoś kto sie nie zgadza neich poda kto jest niby taki dobry z naszej ligi |
Cytat:
Za cabaja w Wisle to chyba pojdziesz od razu na przyszloroczny final LM. |
Cabaj.... : )))) rzeczywiscie nieprzecietnego babola potrafi puscic. Jeden ze sredniakow w ekstraklasie. Owszem, to co leci w niego wybroni, ale 90% innych strzalow wpada bez problemu. Nawet Pawelek bije go w cuglach, a jest tylko przecietnym. Chociazby popatrz na bramki z tego sezonu jakie Cabaj puszczal. Jedynie na plus u niego to czytanie akcji, poza tym nic nie prezentuje.
Pamietam zaklady, kto pusci wiekszego babola, Cabaj czy Przyrowski. I nie pisze tak dlatego ze jest z drugiej strony blon |
Cabaj ? hahahaha ludzie my mamy w tej chwili dwóch lub trzech lepszych technicznie bramkarzy i to u nas w klubie ! Pawełek to jest trzeci bramkarz ekstraklasy :) Nie wiem po co tak o tym bramkarzu piszemy - dodatkowy bramkarz jest potrzebny tylko dlatego żeby w Pawełku odezwało sie coś takiego " o cholera teraz musze grac na maxa " Po prostu żeby grał fajnie i nie puszczał głupich bramek musi miec konkurencje.
To jest moje zdanie |
Cytat:
Cabaj daje wiele ale nie C. tylko kibicom innych klubów radości jak puszcza kolejne szmaty :rotfl: :rotfl: ty się chłopie jednak nie znasz na piłce |
Cytat:
Angmir ty z Cabajem to tak na serio? Bez żartów... My się mamy bić o LM a nie o utrzymanie. |
Rozumiem że pisze długie posty ale jak ktoś całęgo nie przeczyta to takie kwiatki wychodzą.
Cabaj w Wiśle ? wolnego ani to możliwe, ani zważając że jest już nie młody to końca sensowne, zwłaszcza że Pawełek dużo gorszy nie jest. Jest na 2gim miejscu w lidze mniej więcej jak Przyrowski i Mucha. Odsyłam do moich postów. Wszyscy mówiąc Cabaj przypominaą sobie tylko kilka nagłośnionych kiksów z powtórek, i szyderczych wypowiedzi Szczęsnego. Obejżyjcie sobie w cało ści jakiś mecz Cracovi z tej rundy (nawet z nami jeśli nie dacie rady innego) i popatrzcie jak wielokrotnie ratuje swój zespól. Widać że za każdym razem wie co robi i jak powinien się zachować. O jego syndromie ala Boruc też pisałem. Z mojej stony o cabaju to koniec. Miałem tylko podizelić się moją opiniąi moimi obserwacjami,a nie zależy mi na Cabaju żeby na siłę was do niego przekonywać, po prużności. |
Za Cabaja w Wiśle powinny być bany bez ostrzeżenia.****a, te forum to dno i kilometr mułu z gównem, jak już tego typu rzeczy się wypisuje....
|
polecam zwrocic uwage na krola strzelcow czeskiej 2. ligi 15 goli (22 lata) Jirouš Martin
super warunki 1.93 m obecnie gra w Baniku Sokolov http://www.transfermarkt.co.uk/en/sp...in/profil.html oraz krola strzelcow Gambrinus Ligi ( 1. czeska) Andrej Kerič (23 lata, 1.73 m) 14 goli Jego zespol Slovan Liberec (dostal sie w tym sezonie do Ligi Europejskiej, a moze i LM) http://www.fotbalportal.cz/hrac/1343...-keric/profil/ |
a ten Martin Jirous to wypożyczony nie jest przypadkiem do Banika Sokolov, a normalnie ma kontrakt z Slovanem?
|
Cytat:
przede wszystkim tego że Cabaj nie jest dobrym bramkarzem a w Wiśle miejsca dla niego nigdy nie będzie i nie ma a przede wszystkim naucz się ortografii.... |
Pytanie ile Kowalewski chciałby zarabiać bo myśle że jak dostanie oferte z zachodu bądz wschodu to pieniądze zadecydują.
|
Cytat:
Ja bym proponował Kieszka z Vitorii Setubal/Bragi. http://www.sporttv.pt/Videos/Videos.asp tutaj można sobie z każdej kolejki obejrzeć co się działo. |
Cytat:
|
Gdybym był Bednarzem dałbym Brożkowi kontrakt podwójnej wysokości (np. Cantoro+ Niedzielan) 500-600 tyś euro i niech chłopak gra tu do końca kariery. Tylko, że u nas jest zasada, ze nie przekraczamy pewnej kwoty (250-300 tyś euro) ale trzyamy kilku piłkarzy z takimi kontraktami którzy w ogóle dla nas nie grają (np. Dawidowski i dwóch juz wymienionych). A ja bym tych kilku zamienił na tego jednego i przez jakieś 8 lat nie martwilibyśmy się kto ma strzelać bramki.
Tak się chciałem wyzalić :) |
Ja tez uwazam, ze Brozek w przeciwienstwie do np. Zurawskiego czy Kosowskiego, nie pali sie tak strasznie do wyjazdu za granice. I gdyby otrzymal jakis super kontrakt to na pewno rozwazylby pozostanie w Wisle.
A powiedzmy sobie szczerze, nawet placac mu 0,5 mln Euro rocznie to i tak bedzie sie to Wisle bardziej oplacalo ze sportowego i finansowego punktu widzenia niz sprowadzenie napastnika podobnej klasy, ktory co wcale nie jest pewne musialby sie tu jeszcze zaaklimatyzowac. Brozek 0,5 mln Euro rocznie - przez 4 lata = 2 mln Euro. Nowy napastnik podobnej klasy, minimum 1,5 mln Euro + kontrakt + musi sie jeszcze sprawdzic wiec rachunek jest prosty. Trzeba wykorzystac to, ze Brozkowi sie nie pali jakos strasznie do wyjazdu i ze wszystkich sil sprobowac go zatrzymac w Wisle. |
Cytat:
Przychodzi okres, gdy piłkarz gra najlepiej w karierze (26-29 lat) ,więc podwoić mu gażę. Pawłowi już do setki (goli) dużo nie zostało,więc powiedzmy - strzeli 100 bramek i dopiero wyjeżdza. Na pewno na tym nie stracimy. |
Może by tak Vuković ściągnąć mają z nim rozwiązać kontrakt? Przy okazji też Wojciech Kowalewski rozwiązał kontrakt
Kowal http://ekstraklasa.wp.pl/kat,75914,t...wiadomosc.html Vuković http://sport.onet.pl/0,0,1978360,wiadomosc.html |
Mamy podobno problem z bramkarzem, no to jest za darmo do wzięcia Kowalewski, potrzebny jest nam jeszcze jeden stoper, bo dwóch nie wystarczy, a kto wie czy Marcelo zostanie, także jest za darmo do wzięcia Hernani. Bednarz musi takie dwie promocyjne okazje wykorzystać! MUSI!!!
|
Cytat:
Kontrakt wysokości 400-450 tys. euro myślę jest w naszym zasięgu dla Pawła, ale najważniejsze jest to, co on chce. Oddał nam dużo, dwie korony, dwa mistrzostwa - jeśli będzie oferta i przede wszystkim on będzie chciał się spróbować na Zachodzie, to nie ma co targać szat, tylko z godnością pozwolić mu odejść - a napastnika na jego miejsce powinniśmy mieć już przygotowanego od dawna, choć będzie pewnie jak zawsze. To nie tak, że nie chciałbym aby Paweł został u nas, ja też widzę tylko same plusy z tego stanu rzeczy, ale są jeszcze te sprawy powyżej, a także aspekt finansowy naszego klubu, który jak wiemy musi się utrzymywać jakoś - to wszystko każe powoli oswajać się z myślą sprzedaży naszego najlepszego snajpera. PS. Kowalewski i Hernani, to cele jak najbardziej realne i naprawdę godne uwagi. Kowalewskiego nie lubię i nie uważam, żeby był hiperbramkarzem, ale jednak patrząc na nasze realia, za darmo, sprawdzonego golkipera w niższej cenie kontraktu, nie dostaniemy. Hernani za darmo to również świetna propozycja. |
Cytat:
A poza tym ,to chyba nie grali w jakiś wielce klasowych klubach ,by się nie sprawdzić a w ich wypadku tak jest. |
Hernani z Korony ma kontrakt do czerwca 2009!! Wisla musi to wykorzystac. musi byc zabezpieczenie srodka obrony!
|
kristos ktoś chciał Roger'a do Wisły ściągnąć :P
|
Gdybym był Bednarzem przetestował bym Petera Bajzata z FC ETO Gyor.Jest to zawodnik ,który w średniaku węgierskiej ekstraklasy strzelił 20 bramek(plus jeszcze jedna w PU),kontrakt kończy mu się 30.06.2009,ma 27 lat.Wyceniany jest na 575 tys euro.Nie mówię ,żeby od razu z nim kontrakt podpisywać,poprostu przetestować tak jak bramkarzy.Poza tym pozbył bym się Niedzielana,Cantoro próbował bym obniżyć zarobki,jeśli by się nie zgodził sprzedał bym go.Dawidowskiemu wygasa kontrakt więc nie podpisywał bym z nim nowej umowy;D.
Ale wracając do Bajzata: Oto kilka linków z jego grą i bramkami-http://www.youtube.com/watch?v=ozXWn0R-dqQ&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=R8RqKdhbqfs http://www.youtube.com/watch?v=o2UHdAzDTts Ps.Nie należy wyśmiewać się z piłkarzy z Węgier ,przykład tego dał Balázs Dzsudzsák. Profil zawodnika oparty o transfermarkt.de:-D |
Co do lewego pomocnika to w oczy rzucił mi się Tomas Micola. Reprezentant czeskiej młodzieżówki. 20 lat. Przyszłość przed nim.
http://transfermarkt.de/de/spieler/6...la/profil.html kristos No koleś wymiata. np tutaj: asysta przy nie uznanej bramce i bramka na 2:0. Zobaczas sobie. http://www.youtube.com/watch?v=nUb9Oa_eAjk To mógłby być nasz jedyny transfer gotówkowy. Fajnie by było mieć skrzydła Małecki(20lat) Micola(20lat):) PS... można by w pakiecie z tym: http://transfermarkt.de/de/spieler/6...ungsdaten.html może by wyszło nieco taniej razem. :) |
Cytat:
|
http://sport.onet.pl/74331,1248675,1...wiadomosc.html
Hernaniemu kończy się kontrakt. Na środku mamy tylko Głowę i Marcelo, warto by się zainteresować kimś, kto nie ustępuje umiejętnościami w znaczącym stopniu w perspektywie walki o mistrza i europejskie puchary. |
Micola to ciekawy zawodnik, z tym że jest on prawonożny i często gra na prawej pomocy, nie na lewej.
|
Cytat:
tu jest napisane że obunożny, zresztą te 2 akcje zrobił lewą nogą. |
a ja tu proponuje poszukac
http://transfermarkt.de/de/spieler/2...go/profil.html http://transfermarkt.de/de/spieler/6...go/profil.html |
Cytat:
|
Cytat:
niestety, w rzeczywistości nie wyszło jak powinno. Miał tworzyc nowy atak w reprze, ale jest w takiej formie, ze trener czeszków przywraca zawieszonych ;] |
Cytat:
|
Środkowych pomocników nie ma co sprowadzać ... Mamy Sobola, Jirsaka, Diaz, Garguła no i Boguskiego można zaliczyć do tego(bardziej ofensywny), no i Mauro w odwodzie przez pół roku ... Teraz najważniejsze jest sprowadzenie lewo skrzydłowego i Napastnika, a nawet 2 :P
|
No tak wiadomo jakie sa dwa cele napastnik i lewoskrzydlowy i moze jescze bramkarz
|
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl