Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

kubanczyk 27.05.2009 22:23

ta cabaj ta pala puszcza takie szmaty ze szok...kiedys sie dorbze zapowiadal ale zjadla go tu zydowska buta....niech skonczy w aklasie. a ty powinienes bana dostac za taka propozycje.

Lemoniadowy Joe 27.05.2009 22:51

pamiętam że ten piłkarz parę lat temu błyszczał , nie wiem jak gra ostatnio lewy pomocnik jeżeli wierzyć transfermarkt kończy mu sie kontrakt , lewy pomocnik :http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ic/profil.html

wiadomo Bednarz zna czeska lige ;)

wysoki napastnik http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ek/profil.html

Angmir 27.05.2009 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubanczyk (Post 736115)
ta cabaj ta pala puszcza takie szmaty ze szok...kiedys sie dorbze zapowiadal ale zjadla go tu zydowska buta....niech skonczy w aklasie. a ty powinienes bana dostac za taka propozycje.


hahahahaa nie widziałęm w regulaminie takiego punktu jak chwalenie piłkarzy Cracovii.

Pomijając kwestię jego przynależności klubowej, to każdy trener i osoba znająca się na piłce, potrafiąca analizować grę na chłodno, a nie podniecać czymś, co komentator powie, przyzna mi racje że Cabaj daje wiecej Cracovi niż jakikolwiek inny bramkarz z naszej ligi swojej drużynie.
Powiedzcie który to bramkarz naszej ligi ma więkze umiejętności czysto techniczne - może Wyparło, ale ten jest ślepy(wada wzroku) i jak przystało na swój wiek ślamazarny.
Mucha ma niezły refleks, a tak to bazuje na solidnej Legijnej obronie (co by nie powiedzieć jak na nasze warunki), ppełnia za to masę błędów przy wychodzeniu do piłki i ma niepewny chwyt.
Pawełek jest za to strasznie nerwowy i spala sie psychicznie choć warunki fizyczne, skocznośc na bardzo dobrą. Dobrze też wyczuwa moment w którym trzeba ruszyć do piłki, byłby najlepszy gdyby nie słaba głowa.
Przyrowski też ma warunki dobre i grę w powietrzu, ale za to całkowity brak refleksu, i na lini zawodzi.
Turiny nie oceniam bo jest gorszy od Kotorowskiego, który bramkarzem jest co najwyzej średnim, bywa przestraszony gorzej od Pawełka, a całe jego bronienie to masa szczęścia i zaangarzowania, bo tego mu odmówić nie można - widać że stara się za dwóch.

A Cabaj niedośc że świetnie spisuje się na linii, to jeszcze dobrze gra na przedpolu, potrafi dokładnie wprowadzić piłkę do gry i świetnie czyta akcje. Do tego jak pisałem z czystotechnicznego punktu widzenia jest wyszkolony chyba najlepiej. Zawsze wie jak ma się ustwić żeby utrudnić robotę przeciwnikowi i zdaje sie zawsze panować w pou karnym... i tu jest jego największa wada, że czasem niczym boruc, panuje aż za bardzo, a tu piłka niepostrzeżenie wędruje do sieci. MA momenty dekoncentracji, nie zdarzają się one jednak jakoś strasznie ciężko. Poza momentami słabości, jest bramkarzem naprawdę dużej klasy. Ktoś pisał że się dobrze zapowiadał - zapowiadał się i jest dobry. Nie widać tego tak bardzo bo gra gdzie gra no i nikt nie przygląda się pracy bramkarzy czy obrońców, z wyjątkiem kiedy im przydarzają się kiksy, lub gdy pada gol. Ewentualnie chwali sie bramkarzy w momencie kiedy napastnicy typu Ćwielong strzelają prosto w nich i potem się mówi wspaniały mecz Bramkarza xxx yyy.

Dla kogoś kto sie nie zgadza neich poda kto jest niby taki dobry z naszej ligi

7 kotów 27.05.2009 23:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 735926)

kiedy indziej zajmę się innymi pozycjami teraz na finał LM idę.


Za cabaja w Wisle to chyba pojdziesz od razu na przyszloroczny final LM.

mic 27.05.2009 23:47

Cabaj.... : )))) rzeczywiscie nieprzecietnego babola potrafi puscic. Jeden ze sredniakow w ekstraklasie. Owszem, to co leci w niego wybroni, ale 90% innych strzalow wpada bez problemu. Nawet Pawelek bije go w cuglach, a jest tylko przecietnym. Chociazby popatrz na bramki z tego sezonu jakie Cabaj puszczal. Jedynie na plus u niego to czytanie akcji, poza tym nic nie prezentuje.

Pamietam zaklady, kto pusci wiekszego babola, Cabaj czy Przyrowski.

I nie pisze tak dlatego ze jest z drugiej strony blon

jerry1990 28.05.2009 06:44

Cabaj ? hahahaha ludzie my mamy w tej chwili dwóch lub trzech lepszych technicznie bramkarzy i to u nas w klubie ! Pawełek to jest trzeci bramkarz ekstraklasy :) Nie wiem po co tak o tym bramkarzu piszemy - dodatkowy bramkarz jest potrzebny tylko dlatego żeby w Pawełku odezwało sie coś takiego " o cholera teraz musze grac na maxa " Po prostu żeby grał fajnie i nie puszczał głupich bramek musi miec konkurencje.
To jest moje zdanie

emjot 28.05.2009 07:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 736163)
hahahahaa nie widziałęm w regulaminie takiego punktu jak chwalenie piłkarzy Cracovii.

Pomijając kwestię jego przynależności klubowej, to każdy trener i osoba znająca się na piłce, potrafiąca analizować grę na chłodno, a nie podniecać czymś, co komentator powie, przyzna mi racje że Cabaj daje wiecej Cracovi niż jakikolwiek inny bramkarz z naszej ligi swojej drużynie.
Powiedzcie który to bramkarz naszej ligi ma więkze umiejętności czysto techniczne - może Wyparło, ale ten jest ślepy(wada wzroku) i jak przystało na swój wiek ślamazarny.
Mucha ma niezły refleks, a tak to bazuje na solidnej Legijnej obronie (co by nie powiedzieć jak na nasze warunki), ppełnia za to masę błędów przy wychodzeniu do piłki i ma niepewny chwyt.
Pawełek jest za to strasznie nerwowy i spala sie psychicznie choć warunki fizyczne, skocznośc na bardzo dobrą. Dobrze też wyczuwa moment w którym trzeba ruszyć do piłki, byłby najlepszy gdyby nie słaba głowa.
Przyrowski też ma warunki dobre i grę w powietrzu, ale za to całkowity brak refleksu, i na lini zawodzi.
Turiny nie oceniam bo jest gorszy od Kotorowskiego, który bramkarzem jest co najwyzej średnim, bywa przestraszony gorzej od Pawełka, a całe jego bronienie to masa szczęścia i zaangarzowania, bo tego mu odmówić nie można - widać że stara się za dwóch.

A Cabaj niedośc że świetnie spisuje się na linii, to jeszcze dobrze gra na przedpolu, potrafi dokładnie wprowadzić piłkę do gry i świetnie czyta akcje. Do tego jak pisałem z czystotechnicznego punktu widzenia jest wyszkolony chyba najlepiej. Zawsze wie jak ma się ustwić żeby utrudnić robotę przeciwnikowi i zdaje sie zawsze panować w pou karnym... i tu jest jego największa wada, że czasem niczym boruc, panuje aż za bardzo, a tu piłka niepostrzeżenie wędruje do sieci. MA momenty dekoncentracji, nie zdarzają się one jednak jakoś strasznie ciężko. Poza momentami słabości, jest bramkarzem naprawdę dużej klasy. Ktoś pisał że się dobrze zapowiadał - zapowiadał się i jest dobry. Nie widać tego tak bardzo bo gra gdzie gra no i nikt nie przygląda się pracy bramkarzy czy obrońców, z wyjątkiem kiedy im przydarzają się kiksy, lub gdy pada gol. Ewentualnie chwali sie bramkarzy w momencie kiedy napastnicy typu Ćwielong strzelają prosto w nich i potem się mówi wspaniały mecz Bramkarza xxx yyy.

Dla kogoś kto sie nie zgadza neich poda kto jest niby taki dobry z naszej ligi

faktycznie
Cabaj daje wiele ale nie C. tylko kibicom innych klubów
radości
jak puszcza kolejne szmaty :rotfl: :rotfl:
ty się chłopie jednak nie znasz na piłce

Gordian 28.05.2009 07:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jerry1990 (Post 736213)
Cabaj ? hahahaha ludzie my mamy w tej chwili dwóch lub trzech lepszych technicznie bramkarzy i to u nas w klubie ! Pawełek to jest trzeci bramkarz ekstraklasy :) Nie wiem po co tak o tym bramkarzu piszemy - dodatkowy bramkarz jest potrzebny tylko dlatego żeby w Pawełku odezwało sie coś takiego " o cholera teraz musze grac na maxa " Po prostu żeby grał fajnie i nie puszczał głupich bramek musi miec konkurencje.
To jest moje zdanie

Trudno się z tym zdaniem Twoim nie zgodzić. Pawełek grać potrafi, co udowodnił już nie raz. Nie przypadkiem też powoływany był do reprezentacji, w której na bramce jest bardzo silna konkurencja. Tak jak jerry1990 napisał, potrzeba mu motywacji.

Angmir ty z Cabajem to tak na serio? Bez żartów... My się mamy bić o LM a nie o utrzymanie.

Angmir 28.05.2009 09:44

Rozumiem że pisze długie posty ale jak ktoś całęgo nie przeczyta to takie kwiatki wychodzą.

Cabaj w Wiśle ? wolnego ani to możliwe, ani zważając że jest już nie młody to końca sensowne, zwłaszcza że Pawełek dużo gorszy nie jest. Jest na 2gim miejscu w lidze mniej więcej jak Przyrowski i Mucha. Odsyłam do moich postów.

Wszyscy mówiąc Cabaj przypominaą sobie tylko kilka nagłośnionych kiksów z powtórek, i szyderczych wypowiedzi Szczęsnego. Obejżyjcie sobie w cało ści jakiś mecz Cracovi z tej rundy (nawet z nami jeśli nie dacie rady innego) i popatrzcie jak wielokrotnie ratuje swój zespól. Widać że za każdym razem wie co robi i jak powinien się zachować. O jego syndromie ala Boruc też pisałem. Z mojej stony o cabaju to koniec. Miałem tylko podizelić się moją opiniąi moimi obserwacjami,a nie zależy mi na Cabaju żeby na siłę was do niego przekonywać, po prużności.

Pablo84 28.05.2009 09:51

Za Cabaja w Wiśle powinny być bany bez ostrzeżenia.****a, te forum to dno i kilometr mułu z gównem, jak już tego typu rzeczy się wypisuje....

wisla.beczarka 28.05.2009 16:37

polecam zwrocic uwage na krola strzelcow czeskiej 2. ligi 15 goli (22 lata) Jirouš Martin
super warunki 1.93 m obecnie gra w Baniku Sokolov

http://www.transfermarkt.co.uk/en/sp...in/profil.html


oraz krola strzelcow Gambrinus Ligi ( 1. czeska) Andrej Kerič (23 lata, 1.73 m) 14 goli
Jego zespol Slovan Liberec (dostal sie w tym sezonie do Ligi Europejskiej, a moze i LM)

http://www.fotbalportal.cz/hrac/1343...-keric/profil/

_barszczu 28.05.2009 17:43

a ten Martin Jirous to wypożyczony nie jest przypadkiem do Banika Sokolov, a normalnie ma kontrakt z Slovanem?

emjot 28.05.2009 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 736288)
Rozumiem że pisze długie posty ale jak ktoś całęgo nie przeczyta to takie kwiatki wychodzą.

Cabaj w Wiśle ? wolnego ani to możliwe, ani zważając że jest już nie młody to końca sensowne, zwłaszcza że Pawełek dużo gorszy nie jest. Jest na 2gim miejscu w lidze mniej więcej jak Przyrowski i Mucha. Odsyłam do moich postów.

Wszyscy mówiąc Cabaj przypominaą sobie tylko kilka nagłośnionych kiksów z powtórek, i szyderczych wypowiedzi Szczęsnego. Obejżyjcie sobie w cało ści jakiś mecz Cracovi z tej rundy (nawet z nami jeśli nie dacie rady innego) i popatrzcie jak wielokrotnie ratuje swój zespól. Widać że za każdym razem wie co robi i jak powinien się zachować. O jego syndromie ala Boruc też pisałem. Z mojej stony o cabaju to koniec. Miałem tylko podizelić się moją opiniąi moimi obserwacjami,a nie zależy mi na Cabaju żeby na siłę was do niego przekonywać, po prużności.

nic nie rozumiesz
przede wszystkim tego że Cabaj nie jest dobrym bramkarzem
a w Wiśle miejsca dla niego nigdy nie będzie
i nie ma

a przede wszystkim naucz się ortografii....

matheo91 29.05.2009 09:19

Pytanie ile Kowalewski chciałby zarabiać bo myśle że jak dostanie oferte z zachodu bądz wschodu to pieniądze zadecydują.

tofik 29.05.2009 09:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kk666 (Post 736914)
Tu jest bramkarz! Doświadczony, ograny w Europie i co najważniejsze, ZA DARMO!!!

http://www.weszlo.com/news/3075

Szkoda tylko, że to nie ten sam zawodnik, jak z eliminacji w meczu z Portugalią. Teraz to on puszcza przekomiczne szmaty.

Ja bym proponował Kieszka z Vitorii Setubal/Bragi.
http://www.sporttv.pt/Videos/Videos.asp tutaj można sobie z każdej kolejki obejrzeć co się działo.

Bartosz 29.05.2009 09:43

Cytat:

Część futbolistów Korony Kielce rozgląda się w poszukiwaniu nowych pracodawców - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".
Najbardziej aktywny jest brazylijski stoper kieleckiego klubu, Hernani, któremu 30 czerwca kończy się kontrakt. Włodarze Korony chętnie by go zatrzymali, ale nie są w stanie podołać finansowym żądaniom futbolisty, który zażyczył sobie miesięcznie gaży w wysokości 11 tysięcy euro.

Wiele wskazuje na to, że jeśli Korona nie awansuje, Brazylijczyk i tak od lipca zagra w najwyższej klasie rozgrywkowej, bo pytali o niego przedstawiciele kilku klubów - między innymi Legii Warszawa i Jagiellonii Białystok.
Więcej w "Przeglądzie Sportowym"
Jeśli informacja prawdziwa to Łysy ma szansę się wykazać.

Guli 29.05.2009 09:45

Gdybym był Bednarzem dałbym Brożkowi kontrakt podwójnej wysokości (np. Cantoro+ Niedzielan) 500-600 tyś euro i niech chłopak gra tu do końca kariery. Tylko, że u nas jest zasada, ze nie przekraczamy pewnej kwoty (250-300 tyś euro) ale trzyamy kilku piłkarzy z takimi kontraktami którzy w ogóle dla nas nie grają (np. Dawidowski i dwóch juz wymienionych). A ja bym tych kilku zamienił na tego jednego i przez jakieś 8 lat nie martwilibyśmy się kto ma strzelać bramki.

Tak się chciałem wyzalić :)

nesta 29.05.2009 09:52

Ja tez uwazam, ze Brozek w przeciwienstwie do np. Zurawskiego czy Kosowskiego, nie pali sie tak strasznie do wyjazdu za granice. I gdyby otrzymal jakis super kontrakt to na pewno rozwazylby pozostanie w Wisle.

A powiedzmy sobie szczerze, nawet placac mu 0,5 mln Euro rocznie to i tak bedzie sie to Wisle bardziej oplacalo ze sportowego i finansowego punktu widzenia niz sprowadzenie napastnika podobnej klasy, ktory co wcale nie jest pewne musialby sie tu jeszcze zaaklimatyzowac.

Brozek 0,5 mln Euro rocznie - przez 4 lata = 2 mln Euro.

Nowy napastnik podobnej klasy, minimum 1,5 mln Euro + kontrakt + musi sie jeszcze sprawdzic wiec rachunek jest prosty.

Trzeba wykorzystac to, ze Brozkowi sie nie pali jakos strasznie do wyjazdu i ze wszystkich sil sprobowac go zatrzymac w Wisle.

kristos 29.05.2009 10:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Guli (Post 736952)
Gdybym był Bednarzem dałbym Brożkowi kontrakt podwójnej wysokości (np. Cantoro+ Niedzielan) 500-600 tyś euro i niech chłopak gra tu do końca kariery. Tylko, że u nas jest zasada, ze nie przekraczamy pewnej kwoty (250-300 tyś euro) ale trzyamy kilku piłkarzy z takimi kontraktami którzy w ogóle dla nas nie grają (np. Dawidowski i dwóch juz wymienionych). A ja bym tych kilku zamienił na tego jednego i przez jakieś 8 lat nie martwilibyśmy się kto ma strzelać bramki.

Tak się chciałem wyzalić :)

To by było najlepsze wyjście z sytuacji .
Przychodzi okres, gdy piłkarz gra najlepiej w karierze (26-29 lat) ,więc podwoić mu gażę.
Pawłowi już do setki (goli) dużo nie zostało,więc powiedzmy - strzeli 100 bramek i dopiero wyjeżdza.
Na pewno na tym nie stracimy.

brylant17 29.05.2009 10:02

Może by tak Vuković ściągnąć mają z nim rozwiązać kontrakt? Przy okazji też Wojciech Kowalewski rozwiązał kontrakt

Kowal
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,75914,t...wiadomosc.html
Vuković

http://sport.onet.pl/0,0,1978360,wiadomosc.html

Pele77 29.05.2009 10:19

Mamy podobno problem z bramkarzem, no to jest za darmo do wzięcia Kowalewski, potrzebny jest nam jeszcze jeden stoper, bo dwóch nie wystarczy, a kto wie czy Marcelo zostanie, także jest za darmo do wzięcia Hernani. Bednarz musi takie dwie promocyjne okazje wykorzystać! MUSI!!!

eye63 29.05.2009 10:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 736957)
Ja tez uwazam, ze Brozek w przeciwienstwie do np. Zurawskiego czy Kosowskiego, nie pali sie tak strasznie do wyjazdu za granice. I gdyby otrzymal jakis super kontrakt to na pewno rozwazylby pozostanie w Wisle.

A powiedzmy sobie szczerze, nawet placac mu 0,5 mln Euro rocznie to i tak bedzie sie to Wisle bardziej oplacalo ze sportowego i finansowego punktu widzenia niz sprowadzenie napastnika podobnej klasy, ktory co wcale nie jest pewne musialby sie tu jeszcze zaaklimatyzowac.

Brozek 0,5 mln Euro rocznie - przez 4 lata = 2 mln Euro.

Nowy napastnik podobnej klasy, minimum 1,5 mln Euro + kontrakt + musi sie jeszcze sprawdzic wiec rachunek jest prosty.

Trzeba wykorzystac to, ze Brozkowi sie nie pali jakos strasznie do wyjazdu i ze wszystkich sil sprobowac go zatrzymac w Wisle.

No tak, tylko odejmij jeszcze od kwoty napastnika podobnej klasy ok. 3 miliony euro (za które pewnie pójdzie Brożek) i wtedy rachunek już jest in plus.
Kontrakt wysokości 400-450 tys. euro myślę jest w naszym zasięgu dla Pawła, ale najważniejsze jest to, co on chce. Oddał nam dużo, dwie korony, dwa mistrzostwa - jeśli będzie oferta i przede wszystkim on będzie chciał się spróbować na Zachodzie, to nie ma co targać szat, tylko z godnością pozwolić mu odejść - a napastnika na jego miejsce powinniśmy mieć już przygotowanego od dawna, choć będzie pewnie jak zawsze.

To nie tak, że nie chciałbym aby Paweł został u nas, ja też widzę tylko same plusy z tego stanu rzeczy, ale są jeszcze te sprawy powyżej, a także aspekt finansowy naszego klubu, który jak wiemy musi się utrzymywać jakoś - to wszystko każe powoli oswajać się z myślą sprzedaży naszego najlepszego snajpera.

PS. Kowalewski i Hernani, to cele jak najbardziej realne i naprawdę godne uwagi. Kowalewskiego nie lubię i nie uważam, żeby był hiperbramkarzem, ale jednak patrząc na nasze realia, za darmo, sprawdzonego golkipera w niższej cenie kontraktu, nie dostaniemy. Hernani za darmo to również świetna propozycja.

kristos 29.05.2009 10:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 736968)
Może by tak Vuković ściągnąć mają z nim rozwiązać kontrakt? Przy okazji też Wojciech Kowalewski rozwiązał kontrakt

Kowal
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,75914,t...wiadomosc.html
Vuković

http://sport.onet.pl/0,0,1978360,wiadomosc.html

Masz jeszcze jakiegoś z Legii oprócz nich ,czy to już wszyscy ?
A poza tym ,to chyba nie grali w jakiś wielce klasowych klubach ,by się nie sprawdzić a w ich wypadku tak jest.

daniello1987 29.05.2009 10:42

Hernani z Korony ma kontrakt do czerwca 2009!! Wisla musi to wykorzystac. musi byc zabezpieczenie srodka obrony!

brylant17 29.05.2009 11:26

kristos ktoś chciał Roger'a do Wisły ściągnąć :P

zawiślak23 29.05.2009 12:05

Gdybym był Bednarzem przetestował bym Petera Bajzata z FC ETO Gyor.Jest to zawodnik ,który w średniaku węgierskiej ekstraklasy strzelił 20 bramek(plus jeszcze jedna w PU),kontrakt kończy mu się 30.06.2009,ma 27 lat.Wyceniany jest na 575 tys euro.Nie mówię ,żeby od razu z nim kontrakt podpisywać,poprostu przetestować tak jak bramkarzy.Poza tym pozbył bym się Niedzielana,Cantoro próbował bym obniżyć zarobki,jeśli by się nie zgodził sprzedał bym go.Dawidowskiemu wygasa kontrakt więc nie podpisywał bym z nim nowej umowy;D.

Ale wracając do Bajzata:

Oto kilka linków z jego grą i bramkami-http://www.youtube.com/watch?v=ozXWn0R-dqQ&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=R8RqKdhbqfs
http://www.youtube.com/watch?v=o2UHdAzDTts

Ps.Nie należy wyśmiewać się z piłkarzy z Węgier ,przykład tego dał Balázs Dzsudzsák.
Profil zawodnika oparty o transfermarkt.de:-D

Raporter 29.05.2009 15:13

Co do lewego pomocnika to w oczy rzucił mi się Tomas Micola. Reprezentant czeskiej młodzieżówki. 20 lat. Przyszłość przed nim.
http://transfermarkt.de/de/spieler/6...la/profil.html

kristos
No koleś wymiata. np tutaj: asysta przy nie uznanej bramce i bramka na 2:0. Zobaczas sobie. http://www.youtube.com/watch?v=nUb9Oa_eAjk
To mógłby być nasz jedyny transfer gotówkowy.


Fajnie by było mieć skrzydła Małecki(20lat) Micola(20lat):)
PS... można by w pakiecie z tym: http://transfermarkt.de/de/spieler/6...ungsdaten.html może by wyszło nieco taniej razem. :)

kristos 29.05.2009 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raporter (Post 737187)
Co do lewego pomocnika to w oczy rzucił mi się Tomas Micola. Reprezentant czeskiej młodzieżówki. 20 lat. Przyszłość przed nim.
http://transfermarkt.de/de/spieler/6...la/profil.html

To znaczy co ,przystojny blondyn ,czy widziałeś jak gra ?

MCX 29.05.2009 15:35

http://sport.onet.pl/74331,1248675,1...wiadomosc.html

Hernaniemu kończy się kontrakt.
Na środku mamy tylko Głowę i Marcelo, warto by się zainteresować kimś, kto nie ustępuje umiejętnościami w znaczącym stopniu w perspektywie walki o mistrza i europejskie puchary.

K4millo 29.05.2009 15:48

Micola to ciekawy zawodnik, z tym że jest on prawonożny i często gra na prawej pomocy, nie na lewej.

Raporter 29.05.2009 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K4millo (Post 737220)
Micola to ciekawy zawodnik, z tym że jest on prawonożny i często gra na prawej pomocy, nie na lewej.

http://transfermarkt.de/de/spieler/6...ungsdaten.html
tu jest napisane że obunożny, zresztą te 2 akcje zrobił lewą nogą.

MessiWisła4ever_tsw 29.05.2009 16:21

a ja tu proponuje poszukac
http://transfermarkt.de/de/spieler/2...go/profil.html


http://transfermarkt.de/de/spieler/6...go/profil.html

PasiorWKS 29.05.2009 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MessiWisła4ever_tsw (Post 737248)

Nie ma szans. W Egipcie koleś zarabia pewnie z milion dolców rocznie

szprotson 29.05.2009 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raporter (Post 737228)
http://transfermarkt.de/de/spieler/6...ungsdaten.html
tu jest napisane że obunożny, zresztą te 2 akcje zrobił lewą nogą.

tak,Tomi Micola, znany w FM :)

niestety, w rzeczywistości nie wyszło jak powinno. Miał tworzyc nowy atak w reprze, ale jest w takiej formie, ze trener czeszków przywraca zawieszonych ;]

urit1906 29.05.2009 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez daniello1987 (Post 737007)
Hernani z Korony ma kontrakt do czerwca 2009!! Wisla musi to wykorzystac. musi byc zabezpieczenie srodka obrony!

Gosc solidny, chce niby kontrakt ok 130 tys euro rocznie. Korona jak nie awansuje to napewno odejdzie za darmo

Raporter 29.05.2009 17:51

Czechy za free.
http://transfermarkt.de/de/spieler/3...ik/profil.html
http://transfermarkt.de/de/spieler/2...da/profil.html
http://transfermarkt.de/de/spieler/6...ie/profil.html
http://transfermarkt.de/de/spieler/7...va/profil.html
http://transfermarkt.de/de/spieler/3...os/profil.html
Chorwacja:
ci co grali w PESA to go znają:) http://transfermarkt.de/de/spieler/2...di/profil.html
http://transfermarkt.de/de/spieler/2...ic/profil.html

Nehiar 29.05.2009 18:41

Środkowych pomocników nie ma co sprowadzać ... Mamy Sobola, Jirsaka, Diaz, Garguła no i Boguskiego można zaliczyć do tego(bardziej ofensywny), no i Mauro w odwodzie przez pół roku ... Teraz najważniejsze jest sprowadzenie lewo skrzydłowego i Napastnika, a nawet 2 :P

MessiWisła4ever_tsw 29.05.2009 19:40

No tak wiadomo jakie sa dwa cele napastnik i lewoskrzydlowy i moze jescze bramkarz

Krystian168 30.05.2009 13:18

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...at/profil.html
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...or/profil.html

IpkiS_Samo_zŁo 30.05.2009 13:21

Krystian powiedz nam laskawie cos wiecej o tych zawodnikach :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl