![]() |
ad. 2 - tak, bardziej niz pewne [patrz. umiejetnosci jakie pokazywal Jirsak zaraz po przyjsciu do Wisly, a jak to wyglada obecnie]
|
Cytat:
|
i co nie ma nikt juz wiecej ? :(
|
Cytat:
|
gdzie w Krakowie można kupić jakies jajcarskie prezenty... np na 18nastke lub inna okazje?
|
Kontynuacja pytania z rana. Okazuje się, że to nie rapid tylko coś u mnie.
Mam łącze 2mb z UPC. Do wczoraj wszystko śmigało, dziś przestało - coś mnie tknęło i sprawdziłem wydolność łącza na http://www.speedtest.pl/ - tak jak po instalacji (tydzień temu) wynik oscylował w okolicy 1800/1900 - jednego dnia się spieprzył i nie przekracza 200.. Facet na infolinii twierdzi, że u nich wszystko w porządku, a problem może leżeć po mojej stronie. Jakieś pomysły oprócz "postaw system na nowo"? Dodam, że nie istalowałem żadnego nowego softu od tygodnia - 24h temu prędkości było stałe i porządne. |
mam pytanie Panowie.. znacie jakis moze ciekawy sklep internetowy oprocz allegro.pl i sklep.wisla.krakow gdzie mozna dostac jakies ciekawe bluzy Wisełki ? szukalem na tych 2 stronach i nic ciekawego nie znalazlem moze jedna :P Fajnie jakby miala napis np Armia Białej Gwiazdy albo Jakąs duzą gwiazde na plecach... licze na Waszą pomoc ;) pozdro .. ŚWL
|
Cytat:
http://www.adobe.com/products/acrobat/readstep2.html Jak nadal bedzie 20-30 kb na sekunde ,to wypadaloby przeskanowac kompa darmowymi programami na wirusy i robaki Co dalej tego nie wiem.Mozesz np zresetowac modem i z adresu jaki ma - 'zainstalowac' go raz jeszcze Moze ktos jeszcze Ci pomoze. Generalnie mozesz zamowic ekipe, ale tylko wtedy jak upewnisz sie ze z kompem jest wszystko ok ,bo jak cos wykryja to bedziesz bulil a tak wiadomo serwis za free. Mozesz od kogos np laptopa skombinowac na chwile i sprawdzic |
Cytat:
|
Witam! Mam pytanie czy nie wie ktoś czy w naszym pięknym kraju dostane takie koszulki http://sellers.cdandlp.com/liste/?seller=844&poch=ok są to koszulki francuskiego zespołu. Może przypadkiem ktoś też ich słucha i spotkał się z tymi t-shirtami, a jeśli nie to czy ktoś kupował coś kiedyś z francji (odzież lub coś podobnego) i jak z przesyłką to wygląda? z góry dzieki za pomoc bo ja siedze na tej stronie 2h i nic mądrego nie moge wymyślić
|
Cytat:
http://www.polityka.pl/archive/do/re...cle?id=3360623 |
Kiedy będzie losowanie 1/8 Pucharu Polski?
|
Co się stało z weszlo.com? Też wam się nie otwiera?
|
Cytat:
|
gdzie w Krakowie jest parking całodobowy na północ od centrum
|
znacie moze podobne strony do http://www.yearbookyourself.com/ ?
(wklejamy nasze zdjecie i "program" nam dopasowuje do innych twarzy) |
Dostuffca.
Co do innych testerów to spróbuj np. numion.com Moje pytanka: - Jak w Skodzie Fabii ściągnąć centralne kratki nawiewu z konsoli, jak je wyciągnąć? - oraz gdzie mógłbym kupić zaślepki w miejsce których instaluje się funkcje dodatkowe, np. ogrzewanie tylniej szyby etc. ( klawisze nad schowkiem i kieszenią na radio ) - też Fabia. Dzięki i pozdrawiam. |
Czy podczas zapisów do SKWK pobierana jest jakaś składka na samym poczatku ?
|
Cytat:
(10 znaków) |
Chodzi mi o tą stronkę poprzez którą można np. zobaczyć jak onet.pl wyglądał 6 lat temu.
Kumacie o co chodzi, bo znów zapomniałem nazwy.. "machine" czy coś takiego |
Dzięki wislak_92.
|
Cytat:
LCD do k800 koszt troche ponad 100 złotych i to nie jest orginalny wyswietlacz |
|
Poszukuje fajnego laptopa, na ktorym pojdzie PSE8 ?? jestescie w stanie mi cos doradzic ?? ??
|
Cytat:
ta, podziękował. |
Cytat:
|
Ile łącznie kibiców będzie mógł pomieścić stadion Wisły na mecz z Tottenhamem?
|
Potrzebuję porady z natury co kupić, chodzi o radioodtwarzacz, wstępnie wybrałem dwa:
http://www.allegro.pl/item437091126_...goszcz_fv.html albo http://www.allegro.pl/item441906076_...f_vatodss.html czy jakieś inne rozwiązanie? |
Można w kr pograc gdzies w kregle procz fantazy park w placie?
ew ile kosztuje godzina? |
Cytat:
tam byly jezeli dobrze pamietam %%%, ale ceny nie znam Cytat:
|
atomic jeszcze funkcjonuje?
|
Kiedy bedzie jakieś info co do wyjazdu do Zabrza??Będzie organizowany spec??:>
|
Panowie ( i Panie :P ) Mam problem !!
Mam laptopa HP Pavillion dv6000 przywiezionego z rponad rok temu z USA.... Problem polega na tym że mi wogóle "panel myszki" ( czy jak to się zwie.... chodzi o panel , po którym się "jeździ" hahahah palcem.... :D) Kompletnie nie działa, szlag mnie trafia bo żeby wejść i łazić po jakiejkolwiek stronie muszę to robić klawiaturą i mnie już chvj strzela..... Co robić? Mam Viste i wszystko po angielsku ;/ |
Cytat:
|
Był ktoś w tym tygodniu na grzybach w lesie? Jest sens jechać czy za zimno?
|
1q2, mozdzierz - dzięki.
Niestety inne testery pokazują to samo, a trial ac ściągał się z zawrotną prędkością 21kb. Ani Panda ani Mks online nie wykryły niczego. Stawiam system na nowo i jak nie pomoże wzywam serwis. Dzwoniłem jeszcze raz do upc ale po 19min słuchania tej durnej melodyjki i proszę czekać dostałem prawie .......ca.. Szybciej bym do BOKu dojechał. @Sebo_TS Ściągnij sterowniki do touchpada (tak to się nazywa z angielska) - google hp dv 6000 drivers powinno zaprowadzić Cię do celu. Chciałbym podać sprawdzony link, ale tak jak googole ładuje się w ms, tak strona strona hp ładuje się i ładuje... sprawdź co >tu jest - powinny być sterownik, albo jakiś panel "wybierz jaki masz komputer"i, ale nie wiem. |
Cytat:
Dzieki za kregle:) |
Cytat:
Chyba ze wczesniej dzialal, to sproboj przeinstalowac mu sterowniki (synaptics hp driver) |
mam do Was pytanie co do http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=19174 powiedzcie mi jakie są wymogi tzn. jakie dokumenty trzeba mieć, czy są jakieś wymogi co do tego czy na przełomie ostatnich miesięcy nie było się w szpitalu itp. ?
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl