Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Genio 24.09.2008 17:08

ad. 2 - tak, bardziej niz pewne [patrz. umiejetnosci jakie pokazywal Jirsak zaraz po przyjsciu do Wisly, a jak to wyglada obecnie]

1q2 24.09.2008 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robert_wislak (Post 607476)
1. Gdzie w Krakowie jest ten nowo otwarty fan shop z tymi legalnymi narkotykami czy czyms takim(ten co w Łodzi)

Ktos mi wczoraj mowil ze na Starowislnej - nru nie znam. I pamietaj - zazywasz przegrywasz:>

wojtas19162 24.09.2008 18:05

i co nie ma nikt juz wiecej ? :(

Nowohucianin^^ 24.09.2008 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nowohucianin^^ (Post 607324)
dla tych co siedzą trochę w telefonach ;)

a więc, w jakiej cenie mniej/więcej będzie kosztowała wymiana ekranika w SE K800i ??

pozdro

podbijam na nowej stronie gdyż bardzo ważne dla mnie !!

taki_maly_ktos 24.09.2008 18:49

gdzie w Krakowie można kupić jakies jajcarskie prezenty... np na 18nastke lub inna okazje?

dostuffca 24.09.2008 19:29

Kontynuacja pytania z rana. Okazuje się, że to nie rapid tylko coś u mnie.

Mam łącze 2mb z UPC. Do wczoraj wszystko śmigało, dziś przestało - coś mnie tknęło i sprawdziłem wydolność łącza na http://www.speedtest.pl/ - tak jak po instalacji (tydzień temu) wynik oscylował w okolicy 1800/1900 - jednego dnia się spieprzył i nie przekracza 200.. Facet na infolinii twierdzi, że u nich wszystko w porządku, a problem może leżeć po mojej stronie. Jakieś pomysły oprócz "postaw system na nowo"? Dodam, że nie istalowałem żadnego nowego softu od tygodnia - 24h temu prędkości było stałe i porządne.

wojtas19162 24.09.2008 20:07

mam pytanie Panowie.. znacie jakis moze ciekawy sklep internetowy oprocz allegro.pl i sklep.wisla.krakow gdzie mozna dostac jakies ciekawe bluzy Wisełki ? szukalem na tych 2 stronach i nic ciekawego nie znalazlem moze jedna :P Fajnie jakby miala napis np Armia Białej Gwiazdy albo Jakąs duzą gwiazde na plecach... licze na Waszą pomoc ;) pozdro .. ŚWL

1q2 24.09.2008 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 607566)
Kontynuacja pytania z rana. Okazuje się, że to nie rapid tylko coś u mnie.

Mam łącze 2mb z UPC. Do wczoraj wszystko śmigało, dziś przestało - coś mnie tknęło i sprawdziłem wydolność łącza na http://www.speedtest.pl/ - tak jak po instalacji (tydzień temu) wynik oscylował w okolicy 1800/1900 - jednego dnia się spieprzył i nie przekracza 200.. Facet na infolinii twierdzi, że u nich wszystko w porządku, a problem może leżeć po mojej stronie. Jakieś pomysły oprócz "postaw system na nowo"? Dodam, że nie istalowałem żadnego nowego softu od tygodnia - 24h temu prędkości było stałe i porządne.

Ja bym jeszcze sprawdzil lacze innymi testerami badz zobaczyl jaka bedzie predkosc sciagajac np z tej strony adobe
http://www.adobe.com/products/acrobat/readstep2.html

Jak nadal bedzie 20-30 kb na sekunde ,to wypadaloby przeskanowac kompa darmowymi programami na wirusy i robaki
Co dalej tego nie wiem.Mozesz np zresetowac modem i z adresu jaki ma - 'zainstalowac' go raz jeszcze
Moze ktos jeszcze Ci pomoze.
Generalnie mozesz zamowic ekipe, ale tylko wtedy jak upewnisz sie ze z kompem jest wszystko ok ,bo jak cos wykryja to bedziesz bulil a tak wiadomo serwis za free.
Mozesz od kogos np laptopa skombinowac na chwile i sprawdzic

Etiop 24.09.2008 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez taki_maly_ktos (Post 607534)
gdzie w Krakowie można kupić jakies jajcarskie prezenty... np na 18nastke lub inna okazje?

W M1 jest sklepik "Śmieszek" czy jakoś tak.

kuba-wisla 24.09.2008 21:58

Witam! Mam pytanie czy nie wie ktoś czy w naszym pięknym kraju dostane takie koszulki http://sellers.cdandlp.com/liste/?seller=844&poch=ok są to koszulki francuskiego zespołu. Może przypadkiem ktoś też ich słucha i spotkał się z tymi t-shirtami, a jeśli nie to czy ktoś kupował coś kiedyś z francji (odzież lub coś podobnego) i jak z przesyłką to wygląda? z góry dzieki za pomoc bo ja siedze na tej stronie 2h i nic mądrego nie moge wymyślić

Kobieta_Wislak 24.09.2008 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 607401)
Jest może gdzieś sprawozdanie z artykułu z gazety Polityka (nr 38) pod tematem: POLICJA, Kiedy stróż staje się myśliwym. Jesli by wiedział ktos gdzie to można znajśc to byłbym bardzo wdzięczny za pomoc:)

sprawozdanie czy artykuł? bo jak chcesz artykuł to tutaj masz:
http://www.polityka.pl/archive/do/re...cle?id=3360623

puchaty1906 24.09.2008 23:53

Kiedy będzie losowanie 1/8 Pucharu Polski?

leyzer87 25.09.2008 00:08

Co się stało z weszlo.com? Też wam się nie otwiera?

fanTS1906 25.09.2008 00:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leyzer87 (Post 607682)
Co się stało z weszlo.com? Też wam się nie otwiera?

Ręka Beenhakkera wreszcie i ich dosiegla :D

szczebrzeszcz 25.09.2008 08:41

gdzie w Krakowie jest parking całodobowy na północ od centrum

sorel 25.09.2008 14:49

znacie moze podobne strony do http://www.yearbookyourself.com/ ?
(wklejamy nasze zdjecie i "program" nam dopasowuje do innych twarzy)

iiYama 25.09.2008 15:13

Dostuffca.

Co do innych testerów to spróbuj np. numion.com


Moje pytanka:
- Jak w Skodzie Fabii ściągnąć centralne kratki nawiewu z konsoli, jak je wyciągnąć?
- oraz gdzie mógłbym kupić zaślepki w miejsce których instaluje się funkcje dodatkowe, np. ogrzewanie tylniej szyby etc. ( klawisze nad schowkiem i kieszenią na radio ) - też Fabia.


Dzięki i pozdrawiam.

rafiABG 25.09.2008 15:17

Czy podczas zapisów do SKWK pobierana jest jakaś składka na samym poczatku ?

wislak_92 25.09.2008 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 607807)
Czy podczas zapisów do SKWK pobierana jest jakaś składka na samym poczatku ?

Tak 25 zł.

(10 znaków)

SpoXsteR 25.09.2008 15:33

Chodzi mi o tą stronkę poprzez którą można np. zobaczyć jak onet.pl wyglądał 6 lat temu.
Kumacie o co chodzi, bo znów zapomniałem nazwy..

"machine" czy coś takiego

rafiABG 25.09.2008 15:35

Dzięki wislak_92.

Marcinklon 25.09.2008 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nowohucianin^^ (Post 607507)
podbijam na nowej stronie gdyż bardzo ważne dla mnie !!


LCD do k800 koszt troche ponad 100 złotych i to nie jest orginalny wyswietlacz

puchaty1906 25.09.2008 16:47

SpoXsteR chodzi ci o Wayback Machine?

http://www.archive.org/web/web.php

Nitrox 25.09.2008 16:53

Poszukuje fajnego laptopa, na ktorym pojdzie PSE8 ?? jestescie w stanie mi cos doradzic ?? ??

SpoXsteR 25.09.2008 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez puhatek1906 (Post 607851)
SpoXsteR chodzi ci o Wayback Machine?

http://www.archive.org/web/web.php


ta, podziękował.

Kobieta_Wislak 25.09.2008 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sorel (Post 607791)
znacie moze podobne strony do http://www.yearbookyourself.com/ ?
(wklejamy nasze zdjecie i "program" nam dopasowuje do innych twarzy)

http://www.photofunia.com/

Zbychu 25.09.2008 18:03

Ile łącznie kibiców będzie mógł pomieścić stadion Wisły na mecz z Tottenhamem?

wtf 25.09.2008 18:14

Potrzebuję porady z natury co kupić, chodzi o radioodtwarzacz, wstępnie wybrałem dwa:
http://www.allegro.pl/item437091126_...goszcz_fv.html
albo
http://www.allegro.pl/item441906076_...f_vatodss.html
czy jakieś inne rozwiązanie?

Speedy 25.09.2008 18:32

Można w kr pograc gdzies w kregle procz fantazy park w placie?
ew ile kosztuje godzina?

Kamil 25.09.2008 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Speedy (Post 607906)
Można w kr pograc gdzies w kregle procz fantazy park w placie?
ew ile kosztuje godzina?

atomic obok c.h zakopianka.
tam byly jezeli dobrze pamietam %%%, ale ceny nie znam

Cytat:

atomic jeszcze funkcjonuje?
a w sumie to nie wiem, dawno temu to bylo:D

medyk 25.09.2008 19:10

atomic jeszcze funkcjonuje?

Kamil1906tsw 25.09.2008 19:16

Kiedy bedzie jakieś info co do wyjazdu do Zabrza??Będzie organizowany spec??:>

Sebo_TS 25.09.2008 19:17

Panowie ( i Panie :P ) Mam problem !!
Mam laptopa HP Pavillion dv6000 przywiezionego z rponad rok temu z USA.... Problem polega na tym że mi wogóle "panel myszki" ( czy jak to się zwie.... chodzi o panel , po którym się "jeździ" hahahah palcem.... :D)
Kompletnie nie działa, szlag mnie trafia bo żeby wejść i łazić po jakiejkolwiek stronie muszę to robić klawiaturą i mnie już chvj strzela..... Co robić? Mam Viste i wszystko po angielsku ;/

Pavay 25.09.2008 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Speedy (Post 607906)
Można w kr pograc gdzies w kregle procz fantazy park w placie?
ew ile kosztuje godzina?

Polecam w Jazz Klubie (obok Montelupich:D) fajna atmosferka + zniżki studenckie.

swirson 25.09.2008 19:22

Był ktoś w tym tygodniu na grzybach w lesie? Jest sens jechać czy za zimno?

dostuffca 25.09.2008 19:28

1q2, mozdzierz - dzięki.

Niestety inne testery pokazują to samo, a trial ac ściągał się z zawrotną prędkością 21kb. Ani Panda ani Mks online nie wykryły niczego. Stawiam system na nowo i jak nie pomoże wzywam serwis. Dzwoniłem jeszcze raz do upc ale po 19min słuchania tej durnej melodyjki i proszę czekać dostałem prawie .......ca.. Szybciej bym do BOKu dojechał.

@Sebo_TS

Ściągnij sterowniki do touchpada (tak to się nazywa z angielska) - google hp dv 6000 drivers powinno zaprowadzić Cię do celu.
Chciałbym podać sprawdzony link, ale tak jak googole ładuje się w ms, tak strona strona hp ładuje się i ładuje... sprawdź co >tu jest - powinny być sterownik, albo jakiś panel "wybierz jaki masz komputer"i, ale nie wiem.

Speedy 25.09.2008 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sebo_TS (Post 607923)
Panowie ( i Panie :P ) Mam problem !!
Mam laptopa HP Pavillion dv6000 przywiezionego z rponad rok temu z USA.... Problem polega na tym że mi wogóle "panel myszki" ( czy jak to się zwie.... chodzi o panel , po którym się "jeździ" hahahah palcem.... :D)
Kompletnie nie działa, szlag mnie trafia bo żeby wejść i łazić po jakiejkolwiek stronie muszę to robić klawiaturą i mnie już chvj strzela..... Co robić? Mam Viste i wszystko po angielsku ;/

a moze masz poprostu wylaczony? mam laptopa hp i jest opcja zeby go wylaczyc i uzywac normalnej myszki.


Dzieki za kregle:)

sorel 25.09.2008 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sebo_TS (Post 607923)
Panowie ( i Panie :P ) Mam problem !!
Mam laptopa HP Pavillion dv6000 przywiezionego z rponad rok temu z USA.... Problem polega na tym że mi wogóle "panel myszki" ( czy jak to się zwie.... chodzi o panel , po którym się "jeździ" hahahah palcem.... :D)
Kompletnie nie działa, szlag mnie trafia bo żeby wejść i łazić po jakiejkolwiek stronie muszę to robić klawiaturą i mnie już chvj strzela..... Co robić? Mam Viste i wszystko po angielsku ;/

ja mam dv6646, u gory nad tym "panalem" musisz miec przycisk ktorym sie wlacza/wylacza panel. Moze to to ?
Chyba ze wczesniej dzialal, to sproboj przeinstalowac mu sterowniki (synaptics hp driver)

Garbaż1906 25.09.2008 20:41

mam do Was pytanie co do http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=19174 powiedzcie mi jakie są wymogi tzn. jakie dokumenty trzeba mieć, czy są jakieś wymogi co do tego czy na przełomie ostatnich miesięcy nie było się w szpitalu itp. ?

Arkas 25.09.2008 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Speedy (Post 607906)
Można w kr pograc gdzies w kregle procz fantazy park w placie?
ew ile kosztuje godzina?

Jeszcze w Hotelu Wilga przy Rondzie Matecznym są.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl