![]() |
Sprzedam kamerę do ochrony.
http://www.onlinediystore.co.uk/ekmp...era-3856-p.jpg http://www.onlinediystore.co.uk/ekmp...;2]-3856-p.jpg Kamera jest bezprzewodowa do 200metrów, kolorowa, nagrywa w nocy dzięki diodom na podczerwień, można montować na zewnątrz, można podłączyć do PC, TV i DVR. Cena 400 ,- wysyłka gratis |
Cytat:
|
|
Kupie t-shirt - Unia Tarnów :)
Wiem, że są na forum Tarnowskiego klubu, ale tam nie ma rejestracji... |
Oddam za darmo dodatek do gazety wyborczej Wysokie obcasy praktycznie od początku wydawania aż do ubiegłego roku. Może ktoś (ktośka :-) ) ma na takie coś ochotę. Kontak na priv.
|
|
|
SPRZEDAM
LG KP100 |
3 Załącznik(ów)
Sprzedam 5 gier z w stanie bardzo dobrym, oryginały:
-Championship manager 2008(z intrukcjĄ) -Medal of honor pacific assault( z intrukcjĄ) -Max payne antologia(z intrukcjĄ) -The royal marines commando -Terrorist takedown 3 cena do ustalenia, priv |
Sprzedam komplet 4 felg stalowych 13-calowych, rozstaw śrub 3x98.
Felgi są w bardzo dobrym stanie, proste. W jednej feldze do wymiany wentyl. Pasują do Peugeota 106 oraz do Citroenów Saxo i AX'a. Gratis dorzucam letnie opony Michelin (155/70). Opony niestety już nie są pierwszej młodości, ale jeszcze jeden sezon się na nich pojeździ. Więcej informacji i fotki na priva. |
SERDECZNIE WITAM!Poszukuję w dalszym ciągu w celu zakupu biletów z następujących meczy:
LIGOWE Legia Wa-wa-Wisła Kraków 8.05.10r Cracovia Kraków-Wisła Kraków 11.05.10r PUCHAR POLSKI Lechia Gdańsk-Wisła Kraków 17.03.10r |
Jeżeli ktoś jest zainteresowany zapisaniem się do OSK Pętla w Borku Fałęckim na prawko, to proszę o wiadomość.
Mogę oddać (ZA DARMO) bon na 50 zł. |
sprzedam szal twierdza wrocław, łapówkarze, oraz WIEKLKA WISŁA ... info na pw
|
Cytat:
Na pewno nie pożałujesz ;) |
[s]oferta gadzetów robionych haftem komputerowym[s]
Witam wszystkich jesli ktos z was chciałby sobie zrobic koszulke,bluze,lub inny gadzet zrobiony haftem,to zapraszam,realizuje zamowienia juz od 1 projektu pozdrawiam,pisac wiadomosci jak ktos bedzie chetny
|
|
POLAR WHITE STAR POWER
Stan Bardzo Dobry , prawie wogóle nie chodzony Rozmiar L Cena : 80 zł :) http://i46.tinypic.com/2wqg8lv.jpg http://i46.tinypic.com/13yp21d.jpg 507598610 - kom 2212561 - gg |
Witam. Sprzedam dysk 2.5 cala firmy Samsung. SATA. Pojemność 160 GB, 5400 rpm, bufor 8 mb. Model HM251HI. Cena 135 zł.
|
Kupie PŁASZOWskie gadżety.
(wszytsko) |
Sprzedam Bilety Wisly 1990 do 2010 , spis biletow na priv
|
|
SPRZEDAM GRE UNCHARTED 2 NA PS3 STAN IDEALNY
http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ214418538 |
Redakcja waszapilka.pl poszukuje fotoreporterów, do obsługi meczów Wisły Kraków.
Nie wymagamy doświadczenia, ani profesjonalnego sprzętu, poszukujemy pasjonatów, którzy w zamian za akredytacje (darmowy wstęp na mecze) regularnie przesyłać nam będą foto relacje z meczów drużyny, którym kibicują. Interesują nas wydarzenia zarówno z murawy jak i trybun. Zainteresowanych prosimy o przesłanie podstawowych danych o sobie (ewentualnie zdjęcia swojego autorstwa), oraz wskazanie ewentualnie innej drużyny na meczach, której, chcecie wykonywać zdjęcia. Nasi fotoreporterzy obsługują coraz większą spotkań. Zgłoszenia prosimy przesyłać do 25 lipca na adres: [email protected] |
Nowiutkie koszulki - Połowa społeczeństwa to policyjni szpiedzy!Cena 35zł - b.dobry gatunkowo materiał, nadruk sitodruk transferowy - b.trwały!
http://i48.tinypic.com/f1mfra.jpg http://i49.tinypic.com/amxkjq.jpg Allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=1101790970 |
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4281965
kilka drobiazgow |
ODDAM bon na 50 zł na prawo jazdy w Pętli w Borku Fałęckim.
|
|
|
Kupię telefon marki nokia do 500zł używany. Nie dotykowy.
|
Krótkie spodenki moro bojówki !!
http://images45.fotosik.pl/294/f9e05bf575d7d2ea.jpg rozmiar: XXL (z metki 36) Szerokość w pasie: 102cm długość: 60cm długość od kroku w dół: 30cm zdjęcia w większej rozdzielczości http://img99.imageshack.us/img99/93/obraz001vw.jpg http://img97.imageshack.us/img97/2492/obraz002af.jpg http://img401.imageshack.us/img401/327/obraz003am.jpg http://img408.imageshack.us/img408/8831/obraz004jd.jpg ZAPRASZAM ; ] PRIV.... :) |
Wymienię się pamiątkami z jakiegoś ciekawego Wiślackiego FC za pamiątki FC Żmigród.
Poniżej podaję foto moich fantów. http://i45.tinypic.com/34rhwew.jpg Oferty proszę składać na priv. |
Witam,
POLECAM ubranka dla dzieci: http://www.allegro.pl/item1116978337..._6_9_mies.html http://www.allegro.pl/item1116979610...is_roz_80.html http://www.allegro.pl/item1117764527...rezy_cudo.html http://www.allegro.pl/item1116978250...xt_espirt.html http://www.allegro.pl/item1116979169...40_adidas.html http://www.allegro.pl/item1117762359...40_46_152.html http://www.allegro.pl/item1117762462..._3_6_mies.html http://www.allegro.pl/item1117763335...tcm_warto.html http://www.allegro.pl/item1117763637..._h_m_next.html http://www.allegro.pl/item1117763914..._zara_hsm.html Pozdrawiam ;) |
|
|
|
Sprzedam playstation 2 slim z jedną grą orginalną fight night round 3 i kilkoma piratami konsola przerobiona na swap magic 3. Stan ałkiem niezły ale dobrze nie jest. cena od 150zł Kto zainteresowany i chce wiedzieć więcej pisać na priv
|
Sprzedam Daewoo Matiz 1999r 90tyś na liczniku. Autko zadbane, żadnej rdzy ani usterek blacharskich.
Cena 5500zł (moge ponegocjować) dodaje opony zimowe, bagażnik na dach. Fotki i wiecej info wyśle na pw jak by był ktoś zainteresowany. |
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl