Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Czesław 31.08.2009 20:47

Koledzy z MPO pewnie już szykują płótno: "Judasz" ;)

PS: ale jedyna faza grupowa UEFA to w sumie dzięki niemu :D

flamengista 31.08.2009 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hunter (Post 787375)
A ja chciałbym widzieć w każdym jedenastu takich "chamów" na boisku w koszulkach Wisły. Nikola jeśli chodzi o boiskowe zaangażowanie w grę powinien być wzorem dla każdego zawodnika. Facet zapier*alał cały mecz, bez względu na to, czy graliśmy z Legią, Cracovią, czy Odrą. Niemniej zadziorny i waleczny był też na każdym treningu.

O jego pozaboiskowym zachowaniu dyskutował nie będę, bo tutaj chyba wszyscy jesteśmy w tym temacie zgodni.

Tak, szczególnie "zapier*alał" na kacu, po kolejnej wizycie w Kameleonie.

Fakt, początki Serba w Wiśle były niesamowite. Byłem przekonany, że Nikola zrobi wielką międzynarodową karierę i szybko nas opuści. Ale co było potem...

Ja bym jednak Nikolę jednak chamem nie nazywał. To określenie zupełnie do niego nie pasuje. Nie do osoby, która ma wyraźne problemy z głową.

wolfy 31.08.2009 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Czesław (Post 787602)
Koledzy z MPO pewnie już szykują płótno: "Judasz" ;)

Własnie, jak jest z tym jego wyrokiem? Przedawnił się? Przecież go nie odpracował, tylko uciekł...

As 31.08.2009 22:17

Tez sie nad tym zastanawialem, to byla pierwsza mysl ktora przyszla mi do glowy. Moze zaplacil kare finansowa w zastepstwie?

@ kristos & 1q2, dajecie sobie czas do konca rundy? To chyba rozsadny okres czsu.

Wojtas 31.08.2009 22:28

Nikos bezrobotny to kazdego zajciecia i klubu sie chwyci.

Jakby mu Topór Tenczyn propowal godziwy kontrakt to co w jego sytuacjii by nie przystał???

Taki zawod,takie zycie....ja tam goscia i tak lubilem :)

laxa 01.09.2009 05:38

40 urodziny Grzegorz Lewandowski

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=1138

AS82 01.09.2009 06:16

Pewnie dziennikarzyny nie maja o czym pisać i Nikoli przypisuja slowa ktorych nie powiedzial .Gosc sam sobie nagrabil w Krakowie(najebany po knajpach chodził) ,ale Wisła nie jest tu w niczym winna

KoPer 01.09.2009 06:48

nie mówiąc juz o tym, że dawała mu szanse (chyba Kulawik go wrócił do 1 drużyny)

firstborn 01.09.2009 08:13

oczywiscie, ze pieprzy glupoty o tym, ze nie dostal sszansy, bo dostal szanse i pod wzgledem sportowym i zarzad tez do konca w lasciwie trzymal jego strone. jednak mimo wszystko szkoda, ze sie go pozbylismy. jakby nie bylo to dzieki niemu gralismy w grupie UEFA:) a ja uwazam, ze byl to na prawde solidny gracz

dj_ibutti 01.09.2009 08:36

Czy on przypadkiem nie ma wyroku w Polsce?

saklak1906 01.09.2009 09:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 787699)
Czy on przypadkiem nie ma wyroku w Polsce?

Z tego co poamietam musi odpracowac kilkanascie godzin spolecznie. Ale moze sie wywina placac kase

kolend 01.09.2009 09:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 787699)
Czy on przypadkiem nie ma wyroku w Polsce?

no właśnie mam dziwne uczucie/wspomnienie, że uciekł przed karą

mam jeszcze jedno pytanie - do znawców tematu, bo akurat w tym czasie mnie nie było - A. Niedzielan - on poszedł do Ruchu na zasadzie wypożyczenia? Transferu? Wisła coś dopłaca do jego pensji? Ruch za niego coś płacił? O problemach finansowych Ruchu było dość głośno, a A. wymagania miał niebylejakie jak na Ruch... Jeśli Ruch miał za niego zapłacić, to pewnie za kilka lat Wisła dostanie kolejnego 'Ćwielonga' za długi ;)

a sam A. jak na Ruch, to zawodnik robiący wielką różnicę (wiem, bo widziałem kilka spotkań), tak więc powodzenia

Pablooo 01.09.2009 09:16

Za porozumieniem stron rozwiązano kontrakt z Niedzielanem i podpisał z Ruchem

manson777 01.09.2009 09:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 787699)
Czy on przypadkiem nie ma wyroku w Polsce?

ma
czort wie ile godzin do odpracowania w MPO

Rob_Zombie 01.09.2009 12:23

Wie ktoś co tam u Zienia słychać? Gra? Grzeje ławę? Czy co?

Pablooo 01.09.2009 12:31

Grał w ostatniej kolejce z Panathinaikosem 57 minut. Przegrali 0-1

Krystian168 01.09.2009 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 787778)
Wie ktoś co tam u Zienia słychać? Gra? Grzeje ławę? Czy co?

http://www.igol.pl/article,13393.html

AYALA 02.09.2009 11:15

Nikola podczas pierwszej konferencji prasowej w Koronie.

http://korona-kielce.pl/fotki/7138.jpg

Wojtas 02.09.2009 17:44

Jesli Nikola choc troche zmadrzal i sie ogarnął ,to w Koronie moze grac na dobrym poziomie.

Pilkarz mimo wszytsko to dobry,walczak on by tam temu murzynowi za Wasyla jeb** nał hehe

Ciekawe czy ma ten swoj zwod na lewa noge i do przodu :D

tofik 03.09.2009 18:13

Tylko czekać aż znowu odwali jakaś głupotę. Ten człowiek się powinien leczyć.

Co nie zmienia faktu, że jak gra to na maxa.

wolfy 03.09.2009 20:26

Na ile można wierzyć "weszło", to mamy chyba odpowiedź na pytanie "co z wyrokiem Nikoli?".

Pablooo 03.09.2009 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 788879)

To nie wymysł Weszło, tylko depesza PAPu :)


03.09. Kraków, Kielce (PAP) - Serbski piłkarz, obecnie zawodnik Korony Kielce, Nikola Mijailovic
jest w porządku wobec polskiego prawa - poinformował PAP rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w
Krakowie Rafał Lisak.

"Zgodnie z polskim prawem jest osobą karaną. Fakt o tym figuruje w kartotece karnej Krajowego
Rejestru Karnego, ale kary, które zostały nałożone są już rozliczone. W jednym wypadku była to kara
ograniczenia wolności w wymiarze 13 miesięcy i ona na etapie postępowania wykonawczego została
zamieniona na zastępczą karę grzywny w wysokości 3 900 zł. Ta grzywna została przez skazanego
uiszczona" - powiedział Lisak.

Sprawa ta dotyczyła wydarzeń z marca 2005 roku. Piłkarz, wówczas grający w Wiśle Kraków, będąc pod
wpływem alkoholu, pobił w krakowskim pubie kilka osób. Prokuratura w akcie oskarżenia zarzuciła mu
m.in. dwukrotne uderzenie w twarz oraz kopnięcie studenta broniącego swoich koleżanek przed
niewybrednymi zaczepkami sportowca i jego kolegi; naruszenie nietykalności dwóch kobiet i obrażenie
ich słowami powszechnie uważanymi za obraźliwe oraz wypowiadanie gróźb uszkodzenia ciała. Zdaniem
sądu, wina oskarżonego nie budziła wątpliwości. Dlatego sąd skazał go na karę 13 miesięcy
ograniczenia wolności, polegającą na wykonywaniu nieodpłatnej, kontrolowanej pracy społecznej w
Miejskim Przedsiębiorstwie Oczyszczania w wymiarze 40 godzin miesięcznie (karę tę zamieniono potem
na grzywnę).

"W drugim wypadku mieliśmy do czynienia z karą pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem jej
wykonania. Nie było podstaw do jej wykonania. Obok tej kary i w tym wypadku była też grzywna i ona
przez skazanego została uiszczona" - dodał Lisak.

Mijailovic został w kwietniu 2007 r. skazany przez krakowski sąd na rok pozbawienia wolności w
zawieszeniu na dwa lata i nieco ponad 7 tys. zł grzywny za naruszenie przepisów ruchu drogowego
oraz napaść na policjanta. Wyrok zapadł bez przeprowadzania przewodu sądowego, ponieważ piłkarz
zgłosił chęć dobrowolnego poddania się karze.

31 sierpnia Mijailovic podpisał roczny kontrakt z Koroną Kielce, do której przeszedł z Crvenej
Zvezdy Belgrad. (PAP)

IncognitoTSW 03.09.2009 21:08

Bądź co bądź na weszło nie napisali głupot, bo kara finansowa dla Nikoli jest śmieszna w porównaniu do jego zarobków . A sprzątanie ulic to jednak by nauczyło pokory.

flamengista 03.09.2009 22:14

Uf, Scyzory odetchnęły z ulgą.

Cytat:

w kwietniu 2007 r. skazany przez krakowski sąd na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata
Czyli minęło w kwietniu 2009. Ma znowu czyste konto. Hulaj dusza, piekła nie ma...

jova 04.09.2009 06:07

Duży wywiad z Błaszczem na onecie:
http://sport.onet.pl/74456,1248770,2...wiadomosc.html

IncognitoTSW 06.09.2009 10:37

Na głównej artykuł o Majdanie, aż się przypomniała jego widowiskowa gra i charyzma.

pirat.z.karaibow 06.09.2009 11:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 789794)
Na głównej artykuł o Majdanie, aż się przypomniała jego widowiskowa gra i charyzma.

A Panathinaikos też? :lol:

StelmiOriginal 06.09.2009 11:20

Lepiej czekajcie na Taniec z Gwiazdami dzisiaj ;]

Ciekawe co zrobi Polonia, bo Majdan jest II bramkarzem, i przypuscmy ze Polonia gra w niedziele o 19 mecz i co wtedy? Transmisja na zywo z boiska? :)

brylant17 06.09.2009 11:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 789807)
Lepiej czekajcie na Taniec z Gwiazdami dzisiaj ;]

Ciekawe co zrobi Polonia, bo Majdan jest II bramkarzem, i przypuscmy ze Polonia gra w niedziele o 19 mecz i co wtedy? Transmisja na zywo z boiska? :)

Radzio ma to gdzieś, że jest drugim bramkarzem kasa ważniejsza, jak mu zapłacili 10-15 tysięcy zł za odcinek i kładzie na to lage.A kasa leci....

StelmiOriginal 06.09.2009 11:35

Radzio bedzie miał chyba najwieksza widownie od czasu Wisły :)

DJ Hazel 06.09.2009 11:45

Ja już szczerze wole naszego Pawełka od Majdana jakoś nigdy za nim nie przepadałem dobrze że odszedł piłkarz powinien skupić się wyłącznie na grze a nie gdzie indziej kreować swój wizerunek.

IncognitoTSW 06.09.2009 12:00

Ja go polubiłem po meczu z USA w Korei. Jak dla mnie był dobrym bramkarzem, z jajami. Może później mu nieco odbiło, ale bramkarz zawsze powinien być choć odrobinę walnięty.

brylant17 06.09.2009 17:13

za 2 h wszyscy trzymamy kciuki za Radzia :D

vote-for-mikey 06.09.2009 17:28

Raaadek Majdan!

Zawsze gościa lubiłem, gorszy od Pawełka moim zdaniem nie był, i dalej nie jest.

A dzisiaj wysyłamy esemsy, w ramach podziękowania za te parę lat w Wiśle. I kij z Panathą ;)

Wojtas 06.09.2009 18:29

Majdan przynajmniej mial odwage przyznac ze jest w Wisle dla kasy bo w sercu ma Pogon.

jasno i klarownie za to go szanowałem

A bramkarzem byl bardzo dobrym.

IncognitoTSW 06.09.2009 20:54

Olo zagrał cały mecz, Pogoń pokonała 2:0 Motor Lublin u siebie.

kicu 06.09.2009 20:56

Warto dodać, że jedną z bramek dla Pogoni zdobył były Wiślak Maciej Mysiak :)

brylant17 06.09.2009 21:15

widziałem pierwszy taniec Radzia a drugi już tańczył ? bo z psem musiałem wyjść :/

StelmiOriginal 06.09.2009 21:23

A tanczyli jakis drugi taniec? :)

WHITE*STAR 07.09.2009 18:57

Były piłkarz Wisły Kraków, czyli młody i utalentowany, 17-letni Michał Jonczyk grający na co dzień w Sandecji zagrał już w 5 meczach 1 ligi w których zdobył 2 bramki.
http://www.youtube.com/watch?v=ikwDJTilccU Akcja od 1:15
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/z...02-2--1-a.html Bramka na 2:1 w 53 minucie.

Jak na razie możemy tylko żałować pozbycia się tego zawodnika.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl