![]() |
Cała Nasza Piłka jest na dnie i systematycznie obniża poziom !!!!...
Udało nam się awansować na 3 imprezy w ciągu 6 lat co okazuje się było maksimum możliwości Polskich piłkarzy. Bo na każdych mistrzostwach było widać ile naszym kopaczom brakuje do czołówki . Dzisiaj jesteśmy w takim momencie że nasze drużyny dostają wpiernicz od Estońskiej drużyny czyni niestety to nasza Wisła !!!... i marzeniem Polskiego klubu staje się awans choćby grup Ligi Europejskiej. Nasze kluby systematycznie mają problem z drużynami które powinny ogrywać bez problemów . Do kadry powołuje się już się ludzi z castingów Na Polskiego obywatela bo w kraju naprawdę brakuje ludzi o odpowiednich predyspozycjach do gry w kadrze Przypuszczałem że pokolenie Brożków, Murawskich , Błaszczykowskiego 23-27 letnie na których powinna być oparta dziś kadra okaże się zasłabłe i niestety to jest prawda. Mamy bardzo przeciętnych piłkarzy którzy od przypadku zagrają dobry mecz towarzyski , czy jeden super mecz w eliminacjach choćby ten z Czechami. Niestety trzeba się obudzić z snu !!! i spojrzeć prawdzie w oczy !!!!. Nasz piłkarze są przeinwestowani . Liga z roku na rok coraz słabsza ( patrz umiejętności piłkarzy w niej grających ( Kluby niech w końcu wypracują jakiś model pracy z młodzieżą . A PZPN niech zacznie myśleć na pierwszym miejscu o skutecznym szkoleniu młodych zawodników w każdym regionie kraju !!!. Na to muszą iść środki , na to trzeba sponsorów . Odpowiednie boiska , hale by było gdzie cały rok trenować i zachęcić młodych do Piłki . Niestety w PZPNIE MYŚLĄ TYLKO O SWOICH KIESZENIACH I WŁASNYM NAPCHANIU DZIURY I WPŁYWACH KTÓRE POZWOLĄ IM UTRZYMAĆ CIEPŁE POSADKI !!!!. Później mamy taką pierwszą reprezentację jaką mamy i to już nie jest kwestia trenera takiego czy owakiego . Mamy po prostu bardzo przeciętnych kopaczy piłki nożnej, Którzy są tak wyszkoleni jak są .... że dziś już Irlandia Pólnocna zdobywa 4 pkt w dwóch meczach z nami !!! co raczej parę lat temu było nie do pomyślenia . Pytanie czy dziś nie stanie się to już normalnością ??? .A tak a propo czy można awansować do Mistrzostw Świata mając na środku obrony parę Żewłakow - Dudka ??? aha i na lewej obronie co ja robię tu Jacka Krzynówka????......................... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Moim zdaniem Beenhaker zje.ał tym ustawieniem drugi mecz z przecietnym przeciwnikiem (pierwszy był ze Słowenią). Fuksiarski gol (Wasyl-Obraniak) w sparingu z Grecją stworzył złudzenie, że tak możemy grać, a wystarczy obejrzeć kilka meczów w canalplus i zobaczyć jak męczą się Brożek i Lewy w 4-5-1 i o ile lepiej grają w 4-4-2 z Małeckim i Reniferem. |
Ni eno ludzie...Ja wiem ze poziom polskich [pilkarzy nie jest rewelacyjny, ale jak doklada sie o takiego czegos jeszcze trener to juz lekka przesada. Ewidentne błedy w selekcji oraz niezrozumiale decyzje w stylu Smolarek za Obraniaka, Krzynowek a nie Gancarczyk, brak powolania dla Glowackiego--obecnie defensora nr 1 naszej ligi, Lobodzinski zamiast Maleckiego czy Peszki, stawianie na Dudke, ktory grzeje lawe w Auxerre, powolania dla Trałki albo Polczaka...No przykro mi , bo bronilem zawsze Benhaakera, ale tym razem nie ma nic na usprawiedliwienie.I... do tego arogancki styl bycia w stylu:" a co to za glupie pytanie", albo słanie faków.
|
Dwa lata temu Tusk mówił że będziemy drugą Irlandią, piłkarsko można powiedziec że sie z nimi zrównaliśmy
|
Prawda jest taka, ze Polska reprezentacja jeszcze przez wiele lat bedzie sredniakiem.
A czemu.... 1) Kasy nikt nie chce wykladac na sport 2) Nie ma boisk treningowych 3) Nie ma szkolek pilkarskich ktore by zajely sie pilkarzami (czemu tak wielu mlodych zdolnych pilkarzy ucieka zagranice??) 4) Trenerzy graja nazwiskami.... 5) Polscy pilkarze nie chca ciezko cwiczyc (prawie w kazdym meczu biegowo sa slabsi o dwie klasy) 6) Psychologa tez potrzeba w reprezentacji bo chlopaki zawsze graja bojazliwie 7) Polskie kluby sa biedne, i najlepszych nie moga zatrzymac a gdy ci ida za granice, grzeja lawe... Jest wiele jeszcze punktow, ale zacznijmy od tego... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ps. Swiete slowa Boniek powiedzial i trzeba wkoncu oczy otworzyc.
Nadzieja mozna zyc, ale tylko w Fifie mozna daleko nasza reprezentacja dojsc... |
nie mamy drużyny w lidze mistrzów od 13 lat a to ona powinna byc naturalnym zapleczem do Reprezentacji.Chociaż jak Legia z Widzewem grały LM to na żaden mundial ani Euro nie awansowaliśmy i tak.
Cienkie bolki jesteśmy w piłke.Czasem uda sie zagrac jak z Portugalią ale to raz na kilka lat. |
Szkoda, ze nie bedziemy mieli porownania co z tymi pilkarzami mozna osiagnac, bo przez nastepne ponad 2 lata bedziemy grac jedynie mecze towarzyskie. Twierdze, ze Kasperczak czy Smuda z tymi samymi graczami, wyszliby z tej najltawiejszej grupy z przyslowiowym palcem w ...
Jak tu niektorzy nie widza roznicy w kadrach Engela, Janasa, a kadra Beenhakkera, to chyba ogladaja mecze naszej reprezentacji dopiero od czasu, kiedy Holender ja przejal. Nie tak dawno temu, gralismy bardzo konsekwetnie, mielismy znakomicie(!) opracowane stale fragmenty gry po ktorych zdobywalismy gole, bylismy poukladani z tylu(od tego podobno buduje sie druzyne, a u dziadka tego nie widzimy), potrafilismy wyjsc szybko z pilka...a dzisiaj zadnego stylu, juz nie mowie o tym, jak to wyglada dla oka. Taka sytuacja ma miejsce juz od 1,5 roku. |
Cytat:
Boniek ogólnie to ma rację, ale wchodząc w szczegóły, to bez jaj żebyśmy sobie gratulowali i uznawali za sukces albo nawet sytuację do przyjęcia remis z Irlandią Płn, albo uznawali za normalne wtopy z Estończykami (vide Wisła) |
Cytat:
Zgadzam sie z toba ze inni trenerzy podchodzili do zespolu inaczej, i mozna powiedziec lepiej (lepsze wyniki) ale w naszej reprezentacji widac te same wady..... Slaba psychika (trema w najwazniejszych meczach), i zero szybkosci (patrzac na inne zespoly.) Nasi zawodnicy nie maja w ogole kondycji (i nie mozna caly czas mowic ze to niech ich wina ze nie graja w swoich zagranicznych klubach.) |
Cytat:
Wystarczy popatrzec w jakich klubach zachodnich (graja) lub nawet siedza nasi zawodnicy zeby wiedziec ze nie mamy kim grac bo sa jedynie w srednich klubach europejskich. Ale najwieksza parodja jest to ze powolywani sa zawodnicy ktorzy grzeja lawe a Ci ktorzy graja i to nawet na przyzwoitym poziomie ogladaja mecze repry w domu w tv |
Cytat:
Powtorze jeszcze raz moje punkty i mysle ze one wiele wytlumacza.. 1) Kasy nikt nie chce wykladac na sport 2) Nie ma boisk treningowych 3) Nie ma szkolek pilkarskich ktore by zajely sie pilkarzami (czemu tak wielu mlodych zdolnych pilkarzy ucieka zagranice??) 4) Trenerzy graja nazwiskami.... 5) Polscy pilkarze nie chca ciezko cwiczyc (prawie w kazdym meczu biegowo sa slabsi o dwie klasy) 6) Psychologa tez potrzeba w reprezentacji bo chlopaki zawsze graja bojazliwie 7) Polskie kluby sa biedne, i najlepszych nie moga zatrzymac a gdy ci ida za granice, grzeja lawe... Jest wiele jeszcze punktow, ale zacznijmy od tego... |
Mam pytanie... Druga drużyna z naszej grupy gra w barażach ? czy awansuje tylko pierwsza drużyna a baraży nie ma ?
|
Z tego co wiem to 6 lub 8 druzyn z drugiego miejsca awansuje.
W grupie jesli pierwsza i druga druzyna beda mialy po tyle samo punktow, to licza sie wtedy bramki a nie mecze tych dwoch druzyn |
Baraże są, ale do baraży nie wchodzi najsłabsza z 9 druzyn z drugich miejsc. Przy czym punkty zdobyte z najsłabszą druzyną danej grupy sie nie liczą (wiec nam np. 6 pkt z san marino odpada). Jak narazie to chyba wlasnie nasza grupa jest pod tym wzgledem najgorsza..
|
Raczej pewne, że za Leo przyjdzie Franz Smuda.Ciekawe, co ten zdziała. W sumie zna nasze realia. Pewnie będziemy się starali grać to co potrafimy. Bo Beenhakker starego psa chciał nowych sztuczek uczyć.
|
Cytat:
Cytat:
http://sport.onet.pl/0,1248770,20381...wiadomosc.html |
Jestem Polakiem i dopóki jest szansa będę wierzył że awansujemy tylko że gdy wygramy Leo zostanie i znów będzie to samo.Z tym człowiekiem nic już nie zdziałamy trzeba budować nową drużynę!
|
Cytat:
No przynajmniej w 2012 roku nie bedzie problemu z awansem bo gramy u siebie no chyba ze nam UEFA turniej zabierze. Zeby zbudowac nowa druzyne czeba by zaczac od PZPNu i ludzi z nim zwiazanim inaczej nie ma szans bedzie to samo tylko w innym opakowaniu |
Cytat:
|
Ja bym naprawde chciał Smude w tej reprezentacji. U niego przynajmniej nie będzie powołan dla gosci co nie grają w klubie a jak juz dostaną powołanie to sie nie starają. Moze beda pojedyncze przypadki, ale przynajmniej jak ktos nie bedzie zapie*** to wyleci , i to mi sie podoba.
|
Cytat:
Zycze mu powodzenia w obejmowaniu stanowiska slekcjonera. |
Przecież trenerem zostanie Majewski. Przyzwyczajcie się do tej myśli, żeby sobie oszczędzić rozczarowania na przyszłość. Smuda jest zbyt niezależny, żeby leśne dziadki go powołały, bo potem będą mieć z nim problemy. A Majewski? Jak Cracovia- układowy i zrobi wszystko, żeby wleźć w dupsko władzy, więc idealny kandydat.
|
ale wiecie jak to będzie brzmialo, z 46 tysięcy gardeł
SSTTTTTTEEEEEEEEFFFFFFFFFFFAAAAAAAANNNNNNNNNNN SSSSSSSSTTTTTTTTTTEEEEEEEEEFFFFFFFAAAAAAAAANNNNNNN NNNNNNNN przeciwnicy sami się będa po tym podkładali szkoda tylko że znając uroki Doktora, w bramce może stanąc Przyrowski na środku będzie panował Polczak z Wasilukiem a w ataku idealny Grzegorz Rasiak |
Jeżeli trenerem reprezentacji miałby zostać Majewski to ja nie obejrzę już żadnego meczu Biało-Czerwonych!Jestem pewien że Smuda dostrzegłby wreszcie Piotrka B.i Arka Głowackiego.
|
Arkowi Głowackiemu to ja dziekuje za mecz z Anglią.
|
To tylko w Polsce jest mozliwe, zeby trener-posmiewisko dostal najlepsza dostepna fuche.
|
Niestety problemem Piotrka Brozka jest to ze w polsce ma opinie zapchajdzury, z racji tego ze juz byl probowany na wielu pozycjach. To odstrasza od powoływania go.
|
Cytat:
|
Jeżeli Majewski na prawdę zostanie trenerem to pod naszą piłką pęknie dno, bo jego już sięgnęliśmy...
|
Cytat:
|
Andrzej Iwan o Wasilewskim
Cytat:
|
No i mądrze prawi pan Iwan.
Woził wilk razy kilka |
Cytat:
|
Ale to były 2 różne mecze.
Dajcie Głowie spokój :) Wisła mu wystarczy. |
Cytat:
Cytat:
W tej wypowiedzi dostrzegam pozwolenie na ostre faule, a co za tym idzie ciężkie kontuzje. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl