Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

bula1010 02.05.2009 18:48

rocco_1906 z całym szacunkiem ale jaki 0:0 lub 1:1 zobaczysz że dziś będzie festiwal bramek czysta 2 pozdro

bula1010 02.05.2009 18:50

i po pieniądzach lyon przegrywa do przerwy 2:0 ;/

TSW_PDW 02.05.2009 18:55

lyon to jest słabą jebaną drużyną teraz i ****y nie mają kim grać i przez takich pionków jebanych gwizdorów LUDZIE PIENIĄDZE TRACĄ I NERWY

WiślakNH 02.05.2009 18:56

szkoda,że Lyon nie strzelił chociaż tej jednej bramki w 1szej połowie,bo teraz będzie na prawdę ciężko,chociaż czuje,że wygrają 2:3

rocco_1906 02.05.2009 18:59

ludzie ale Lyon to juz od dawna nie jest ta druzyna co kiedys;/ granie dzis na nich to bylo mega ryzyko. ale dopoki pilka w grze to macie szanse.powodzenia

kadziolek1906 02.05.2009 19:02

A ja miałem dzisaj do fortuny skoczyc , ale moi rodzice powiedzieli ,,Znowu kase przegrasz" no to sobie pomyślałem aa dobra nie idę ale miałem kupony napisane i co siadło :( już by było 100zł

Jakieś typy na jutro ???

TSW_PDW 02.05.2009 19:19

Panowie w co wy wierzycie :D:D LYON NIE MA SZANS SIĘ PODNIEŚĆ TO SĄ JUŻ STARE GWIAZDECZKI !!

P.S JA TEŻ W TO NIE WIERZE !

bula1010 02.05.2009 19:40

Barcelona już 1:3 :D:D

TSW_PDW 02.05.2009 19:42

BULA JAK OGLĄDASZ NA C+ to masz cały obraz ?

bula1010 02.05.2009 19:53

TSW_PDW tak mam cały czas cały obraz a co nie działa Ci??

Aro1234 02.05.2009 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW_PDW (Post 719109)
BULA JAK OGLĄDASZ NA C+ to masz cały obraz ?

Jak masz TV z HD to musisz przestawić w ustawieniach tunera obraz bodajże na panoramiczny. :P

TSW_PDW 02.05.2009 19:56

HD mam do 15 minuty ok ok i coś sie porobiło

daniello1987 02.05.2009 20:18

alez mecz Real - Barca 2-4!!!

El'kabat 02.05.2009 20:51

Haaaa gratulacje !! 2-6 :)

PrawdziwośćDlaGry 02.05.2009 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 718697)
po nocce ładnie Miami planowo i czekam na Djoko.
w pełni popieram typ na over 5.5 (ja mam go po 1.89) w meczu WAS - PIT. Aczkolwiek w przeciwieństwie do Rocco całym sercem jestem z Pingwinami lecz od typowania 1x2 się powstrzymam i ograniczę się do oglądania meczu:) no i masz rację co do stwierdzenia że to przedwczesny finał.

na dziś też lekko derby ojropy: Real - Barca DNB @2.02 (pinni)

i lekko na Lechie DNB @3.80

bo Górniki bez Gory, Zahorskiego i Banasia, a Lechia podbudowana ostatnimi dwoma meczami i upatruję korzystnego dla nich rezultatu. Można też stawiać na Lechia strzeli po całkiem dobrym kursie 1.70.

Barca :O i kilka znaków... ;)

WiślakNH 02.05.2009 21:06

I jeszcze Olympique Marsylia przegrywa ;/

Bobic 02.05.2009 21:25

Panowie to co gra Barca to jest KOSMOS są wstanie pyknąć każdego(oprócz nas oczywiście) wiec polecam taki zakład:

Chelsea - Barcelona Typ:2 Kurs:2.65

Dodam tylko że kurs 10 minut temu wynosił 2.85

jgw 02.05.2009 21:30

Marsylia :( mogło być pięknie wyszło jak zawsze...

pan Dudi 02.05.2009 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 719160)
Panowie to co gra Barca to jest KOSMOS są wstanie pyknąć każdego(oprócz nas oczywiście) wiec polecam taki zakład:

Chelsea - Barcelona Typ:2 Kurs:2.65

Dodam tylko że kurs 10 minut temu wynosił 2.85


Spokojnie. Pamiętaj, że mecz meczowi nie równy.



Schalke i Marsylia.:evil:

WiślakNH 02.05.2009 21:56

Dzisiaj mecze rozjeb*** mi system.Zaczynam pić,bo ostatnio rozkminiłem fajny,zwycięski kupon na fazie :) jak rozkminie to wrzucę tu

Na jutro :
Liverpool - Newcastle 1
Tubize - Anderlecht 2
Bordeaux - Sochaux 1
Aachen - Oberhausen 1
Nurnberg - Ingolstadt 1
Kurs : 4,16

rocco_1906 02.05.2009 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 719160)
Panowie to co gra Barca to jest KOSMOS są wstanie pyknąć każdego(oprócz nas oczywiście) wiec polecam taki zakład:

Chelsea - Barcelona Typ:2 Kurs:2.65

Dodam tylko że kurs 10 minut temu wynosił 2.85

to dobrze,niech kurs na Chelsea rosnie i ja na nich zagram 1 w ost chwili;].abstrachujac od tego ze anglicy po raz kolejny zmiazdza i zmaltretuja ich fizycznie to dodatkowo w dzisiejszym meczu z fulham 3-1 pokazali ze rowniez POTRAFIA GRAC W PILKE i to ładnie i skutecznie.
Marsylia dala troche ciała ale tez zapomnieliscie ze w Tuluzie gra najlepszy strzelec ligi Andre-Pierre Gignac(czy jak to sie pisze) i stało sie.

ja dzis na + :) tak jak i Washington

hunter 02.05.2009 23:14

Na nockę zagram tak:

Vancouver - Chicago 1 2.05
Boston Celtics - Chicago Bulls (-6,5/+6,5) 2 1.85

ako 3.79

Niech się dzieje wolna Nieba :-)

rocco_1906 03.05.2009 08:05

na dziś:
Liverpool
Lech
Bordeaux

ps: http://www.youtube.com/watch?v=01Ow7Kxaqb4
z meczu Washingtonu.interwencja sezonu bramkarza.polecam

bula1010 03.05.2009 09:32

dziś polecam:
lech-ruch 02
cracovia-polonia 10
hsv-hertha 1
catania-milan 2
za 10 zł do wygrania 108 zł :)

Waldus88 03.05.2009 12:10

Za ostatnie pieniądze:

Sparta - Ajax 2 @ 1,53
Nurnberg - Inglostadt 1 @ 1,35
Kamaz - Nosta 1 @ 1,55
Freiburg - Frankfurt 1 @ 1,40
Santa Clara - Aves 1 @ 1,45

AKO: 6.50
stawka: 8
Zakładana wygrana: 46.80


T.Gollob(11,5pkt) 2 @ 1,70
Czestochowa - Bydgoszcz(+8) 1 @ 1,85
Zielona Góra - Gdańsk(+14) 1 @ 1,60
L.Adams(11,5pkt) 2 @ 1,80
Toruń - Leszno(+8) 2 @ 1,70

AKO: 15.40
stawka: 5
Zakładana wygrana: 69.30

Ogólnie ciężkie kupony, szczególnie żużel.

banasik 03.05.2009 13:49

Maritimo - Porto 2 1.55
Fiorentina - Torino 1 1.48
Sparta - Ajax 2 1.53
Catania - Milan 2 1.60
HSV - Hertha 1 1.95

ako: 10.95

Lech - Ruch x2 2.70
Twente - AZ x2 1.86
Cracovia - Polonia X 3.00
Sunderland - Everton 1 2.58

ako: 38.87 :)

kameleon2323 03.05.2009 13:49

R.Kosciecha-K.Kasprzak(+2) 2
Czestochowa-Bydgoszcz(+8) 1
Torun-Leszno(+4) 2
R.Sullivan(+1)-L.Adams 2
Gorzow-Wroclaw(+12) 2
Hancock-Sajfutdinov(+3) 2

wklad 5zl
Do wygrania : 162.52zl

"na wariata"

WiślakNH 03.05.2009 14:18

Jak to możliwe żeby Aachen nie potrafiło sobie poradzić z grającym o nic Oberhausen?!

Bobic 03.05.2009 14:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 719407)
Jak to możliwe żeby Aachen nie potrafiło sobie poradzić z grającym o nic Oberhausen?!

Już nie takie cuda się w piłce działy:-p

banasik 03.05.2009 14:43

Lecce prowadiz z Juve na wyjeździe...

...jajca dnia!

bula1010 03.05.2009 15:29

Lecce prowadiz z Juve na wyjeździe...

...jajca dnia!juve wygrywa 2:1 większą sensacją jest to że ajax przegrał 4:0 tak mi się wydaje :)

MCX 03.05.2009 15:41

Barca grała wczoraj piłkę z kosmosu w pełnym tego słowa znaczeniu.
Przeglądam oferty na Ligę Mistrzów.
Na BAH za wygraną Barcy z handicapem (1:0 dla Chelsea stan wyjściowe) kurs jest ponad 5.
Chyba się skuszę, dla zabawy postawię dyszkę :)

Johnny B 03.05.2009 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 719407)
Jak to możliwe żeby Aachen nie potrafiło sobie poradzić z grającym o nic Oberhausen?!


tez na tym ostro kminie...

Co na noc?
Szarów podaj swoje typy :P!

rocco_1906 03.05.2009 17:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 719524)
Cały dzień byłem w trasie wróciłem niedawno. Moglibyście mi polecić coś ciekawego jeszcze na dzisiaj?

Detroit Red Wings
Bordeaux

Johnny B 03.05.2009 17:56

Boston Bruins

Zwierze 03.05.2009 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 716934)
nbns nigdy bym nie postwaił na Lecha 1000zł. Oni grają piach, pewnie i wygrają ale po co kusić los?

Mam nadzieję że mnie posłuchałeś!

bula1010 03.05.2009 18:21

dziś polecam:
lech-ruch 02
cracovia-polonia 10
hsv-hertha 1
catania-milan 2
za 10 zł do wygrania 108 zł :)

mogło być tak pięknie :( hehe gramy dalej :)

Waldus88 03.05.2009 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Waldus88 (Post 719326)
Za ostatnie pieniądze:

Sparta - Ajax 2 @ 1,53
Nurnberg - Inglostadt 1 @ 1,35
Kamaz - Nosta 1 @ 1,55
Freiburg - Frankfurt 1 @ 1,40
Santa Clara - Aves 1 @ 1,45

AKO: 6.50
stawka: 8
Zakładana wygrana: 46.80


T.Gollob(11,5pkt) 2 @ 1,70
Czestochowa - Bydgoszcz(+8) 1 @ 1,85
Zielona Góra - Gdańsk(+14) 1 @ 1,60
L.Adams(11,5pkt) 2 @ 1,80
Toruń - Leszno(+8) 2 @ 1,70

AKO: 15.40
stawka: 5
Zakładana wygrana: 69.30

Ogólnie ciężkie kupony, szczególnie żużel.

10 znaków.

iwan149 03.05.2009 21:37

Ja chyba mam przeklętego pecha,nie da rady wygrać u mnie. Postawiłem na anderlecht bruksela--potrafili ku..a zremisowac z tubize.

KosaPS 03.05.2009 22:07

Chelsea-Fulham 1 @ 1.45
Tottenham-West Bromwich 1 @ 1.5
Aberdeen-Celtic 2 @ 1.60
Trabzonspor-Kayserispor 1 @ 1.52
Liverpool-Newcastle 1 @ 1.30
Sunderland-Everton 2 @ 2.5
Middlesbrough-Manchester 2 @ 1.5
Rangers-Hearts 1 @ 1.4

stawka: 2
Wygana :65

Teraz tylko żałuje że więcej nie postawiłem tak z 10zł


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl