Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

_ukoL 21.04.2010 19:59

Oprawa Bayernu niesamowita.

Marcin_fan 21.04.2010 20:02

dokładnie !!

!!IRIVER!! 21.04.2010 20:04

a ja przegapiłem... jak znajdziecie jakieś zdjęcia to proszę wrzucić. :)

rafkur 21.04.2010 20:20

Ja mimo że lubię Barcę to chyba bym się cieszył jakby popłynęli z Interem. Jak oglądam ich mecze u siebie to odnoszę wrażenie że grają sami dla siebie i dla kasy a nie dla kibiców. Nie ich wina ale moje wrażenie jest takie że kibice mają w d.... Odezwą się ze 3 x w meczu i tyle. Podobno Hiszpanie są emocjonalni - nie wiem to chyba zebrali na trybunach emigrantów. Tacy nowi wymarzeni przez Waltera kibice Legii. W Madrycie chyba jeszce gorzej. Nie lubię Szkopów ale szacun za oprawę. Piłka nożna dla kibiców którzy żyją swoją drużyną a nie dla znudzonych statystów na trybunach.

banasik 21.04.2010 20:40

Śmieszy mnie gadka któregoś z forumowiczów, że Barca na finał zasłużyła. NA tę chwilę jak widać absolutnie nie zasłużyła - to Inter zagrał taki futbol, aby zupełnie zgasić Messiego i resztę świty, co więcej, drugi raz widziałem tak odważnie i mocno do przodu grającą drużynę która traci w meczu z Barceloną bramkę (pierwszą był Rubin), po prostu na własnym stadionie Inter rzucił wszystko na jedną kartę i opłaciło się.

Na Camp Nou catenaccio wynik w granicach 0:0 lub 1:0 dla Barcelony i wielkie tezy, że Barcelona to drużyna wszech czasów pójdą do lamusa.

Dzisiaj faworytem Bayern, ale Lyon już pokazał w tej edycji LM, że potrafi zagrozić teoretycznie lepszemu rywalowi i to za nich dziś trzymam kciuki.

PS. Ribery czerwona - nie wytrzymał chłop ciśnienia...

brylant17 21.04.2010 20:41

hymm czyżby Ribery nie wytrzymał presji ? w związku z tym skandalem? czerwo zasłużone

LuKiTS89 21.04.2010 20:43

Za takie zagranie od razu czerwona wejść tak w nogę- to jest nienormalne...

rafkur 21.04.2010 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 887018)
Śmieszy mnie gadka któregoś z forumowiczów, że Barca na finał zasłużyła. ...

Prawda - na finał zasługuje ta drużyna, która w nim gra , tak samo jak na mistrza zasługuje ta drużyna która go zdobywa. A gadanie że ktoś gra ładnie itd - sorry za wrażenia artystyczne punkty dają w łyżwiarstwie figurowym. Na naszym podwórku Lech gra od 2 lat ładnie i co? jajco ))) Przypuszczałem że Inter ostudzi Barcelonę chociaż nie sądziłem że aż tak. Barca ( zachowując wszystkie proporcje )))) przypominała mi Wisłę w przegranych meczach - czyli dużo szumu, 70 % posiadania piłki i g.... z tego.

A co do Bayern-Lyon: lubię Ribery bo ma jaja ale dzisiaj przesadził. Czerwona bezdyskusyjna. Co do Lyonu to jakoś dziwnie widzę go w finale z Interem. Swoją drogą kto wcześniej stawiał na nich że dojdą do półfinału? )))

SpoXsteR 21.04.2010 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 886996)
Oprawa Bayernu niesamowita.

co w niej takiego niesamowitego?
zwykla kartoniada w dwoch kolorach.. dosc fajna bo duzy stadion, nic poza tym.. poza tym to chyba jest jak na Barcelonie (gdzie przeciez wiele grup ultras sie wycofalo z dzialanosci) i innych stadionach gdzie specjalne firmy robia te oprawy.. ukladaja kartoniki po krzeselkach, i wszyscy przychodza na gotowca.. , nie mylic z ultrasami, ktorzy cos tam doloza od siebie

faul jak faul.. rownie dobrze nic mogloby sie nie stac.. nie panikujcie

qchar90 21.04.2010 21:04

Pep popelnia bledy, nie rozumiem dlaczego kombinuje ze skladem
po co Maxwell na lewym ataku? to dowodzi ze nie ufa ani Bojanowi ani Henremu
mam nadzieje ze za tydzien wyjdzie dobry sklad, Abidal na lewej obronie zagra, Toure zagra w srodku
jest 90 minut i sa w stanie wygrac z Interem choc latwo nie bedzie.

Mareq 21.04.2010 21:13

Cytat:

co w niej takiego niesamowitego?
Ogrom , precyzja i to , że zdecydowana większość(jak mniemam pikników) nie dała dupy i oprawa utrzymała się przez dobrych kilka minut.
Zresztą ten fragment oprawy z herbem , który był trybunie zajmowanym przez Schickerie , to nie były ,,tylko dwa kolory'' .
Bardzo fajna ,,kartoniada'' i tyle .

Lyon ma bardzo duże szanse na korzystny wynik przed rewanżem i oby to wykorzystali.

edyta:

no i wykorzystali przewagę ...

qchar90 21.04.2010 21:33

i teraz sie moze okazac ze w finale zagraja Robben i Sneijder, w Realu sie tego nie doczekali(niechciani,niedoceniani), w Bayerni i Interze sa szanowani.

Robben szybko zostal pouczony przez Van Gaala.

sandbender 21.04.2010 21:43

Ależ ten mecz teraz to pyta jest. Lyon nie umie wymienić dwóch podań, Niemcy umieją tylko nie wiedzą po co.

LuKiTS89 21.04.2010 21:47

Zachowanie Robbena-dziecinne. Zachowanie piłkarzy Bayernu-żenada. Mecz taki sobie pare szybkich akcji ale nie widze tu zespołu który mógłby pokonac Inter, który liczę wystąpi w finale

prober 21.04.2010 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 887045)
i teraz sie moze okazac ze w finale zagraja Robben i Sneijder, w Realu sie tego nie doczekali(niechciani,niedoceniani), w Bayerni i Interze sa szanowani.

Real jest najlepszą drużyną na świecie w marnowaniu swojego potencjału. Raz Zidane uratował ich od klęski, wygrali LM. Poza tym jest trwające już wiele lat pasmo rozczarowań i frustracji. Sam obserwuję to niejako z satysfakcją, bo ich blamaże pokazują, że sport to nie tylko pieniądze i marketing. Bayern to podobna kategoria, choć pewnie z jednym zerem na końcu mniej jeśli chodzi o finanse.
Dlatego ekipa Mourinho w finale zapowiada się obiecująco, prawdziwa piłka nożna jeszcze nie umarła ;)

Donki 21.04.2010 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 886998)
a ja przegapiłem... jak znajdziecie jakieś zdjęcia to proszę wrzucić. :)

http://img13.abload.de/img/mnchenv2y6.jpg

studio2 21.04.2010 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mareq (Post 887037)
Ogrom , precyzja i to , że zdecydowana większość(jak mniemam pikników) nie dała dupy i oprawa utrzymała się przez dobrych kilka minut.
Zresztą ten fragment oprawy z herbem , który był trybunie zajmowanym przez Schickerie , to nie były ,,tylko dwa kolory'' .
Bardzo fajna ,,kartoniada'' i tyle .

I właśnie dlatego cieszyłem się że Bayern wszedł do półfinału a nie ManU, kibice w Niemczech zdecydowanie przebijają kibicowaniem zachodnie drużyny, a zawsze będę kibicowanie stawiał wyżej niż najpiękniejszą piłkę.

Dziś 1:0, za tydzień jeszcze ciekawszy mecz będzie.

_ukoL 21.04.2010 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 887031)
co w niej takiego niesamowitego?
zwykla kartoniada w dwoch kolorach.. dosc fajna bo duzy stadion, nic poza tym.. poza tym to chyba jest jak na Barcelonie (gdzie przeciez wiele grup ultras sie wycofalo z dzialanosci) i innych stadionach gdzie specjalne firmy robia te oprawy.. ukladaja kartoniki po krzeselkach, i wszyscy przychodza na gotowca.. , nie mylic z ultrasami, ktorzy cos tam doloza od siebie

faul jak faul.. rownie dobrze nic mogloby sie nie stac.. nie panikujcie


1. A'propos kartoniady, jak dla mnie fantastyczny efekt dała nawet ta prosta zabawa kolorami plus herb. Nie musisz się ze mną zgadzać. Tak wiem, Ty byś lepiej to zaaranżował.

2. Jeżeli dla Ciebie to zwykły faul to widać, że laik z Ciebie w kwestii piłki nożnej. Jak można tak brutalne i niebezpieczne zagranie nazwać 'faul jak faul'. Kopiesz piłkę amatorsko? To życzę Tobie by nigdy nikt tak Tobie nie wszedł w nogę jak to zrobił Riberry temu Lisandro, bo Jego miałby kto poskładać, a w Polsce nie wiem czy by Tobie lekarze poskładali kulosa.

Pozdrawiam. :-)

SZYMEK_TSW 21.04.2010 22:31

Dobrze Wojtek mówi...

Każdego z grających częściej lub rzadziej w piłkę, widząc takie zagrania nawet przed telewizorem zabolą kości.

SpoXster nie mów, że to było normalne wejście w walce o piłkę, Ribery ewidentnie spóźnił się i miażdży chłopowi kostkę jakby trafił pare centymetrów wyżej to być może łamie nogę

flamengista 21.04.2010 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 887052)
(...)

:shock:

Rozumiem, że chcesz powiedzieć - Real ma przepłacane gwiazdy, a Inter to biedacy?

Moratti przepuścił na futbol niemal tyle samo, co Florentino Perez. Tyle, że Perez coś przynajmniej odzyskał, Moratti przepuścił wszystko. Do niedawna to Inter nawet o Scudetto mógł pomarzyć.

Mourinho dostał gwiazdorski kontrakt i mógł kupić niemal każdego piłkarza, jakiego sobie zamarzył. Nie kwestionuję jego umiejętności, ale to nie jest żadna sensacja przy takich nakładach.

prober 21.04.2010 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 887080)
:shock:

Rozumiem, że chcesz powiedzieć - Real ma przepłacane gwiazdy, a Inter to biedacy?

Nie. Real ma przepłacane gwiazdy. Inter też ma przepłacane gwiazdy. Ale Real ma dużo większy potencjał niż drużyna z Mediolanu i nie wygrywa praktycznie nic. Cofnijmy się 7 lat do tyłu, zacznijmy czasy współczesne od jesieni 2003 roku. Co zdobył Real? 2 mistrzostwa Hiszpanii (na 6 możliwych). Jeden Superpuchar Hiszpanii (na 6). Przez 6 ostatnich lat ani raz madrytczykom nie udało się przejść 1/16 finału LM. 3 trofea w 7 lat, kiedy drużyna tego formatu powinna mieć ich przynajmniej z osiem.

Mourinho z Interem zrobił coś, co dla drużyny z Madrytu jest nieosiągalne od dawna, a powinno być normą (!).

Na ten moment Real to klub z wielką marką, rozpoznawalną wszędzie na świecie. Głośnymi nazwiskami. Wielkimi pieniędzmi. Ze składem, który gra kilka genialnych meczów w roku. Z tradycją i z rekordami wszech czasów. I tyle, reszta to pasmo niepowodzeń. W klubowej piłce rządzą inni.

banasik 21.04.2010 23:26

Zbyt wybiórczo to potraktowałeś, bo jeżeli za "czasy współczesne" przyjmiemy cały XXI wiek, no to Real sukcesów ma więcej - 4x mistrzostwo Hiszpanii, 3x Superpuchar Hiszpanii, 2x Liga Mistrzów, 1x Puchar Interkontynentany, 1x Superpuchar Europy = 11 trofeów, więc już nie tak katastrofanie mało, a myślę, że właśnie początek XXI, końcówka XX w można uznać za początki budowy nowego, galaktycznego Realu

Ponadto Real odpadał w 1/8, a nie 1/16 w sześciu edycjach z rzędu

!!IRIVER!! 21.04.2010 23:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 887094)
Zbyt wybiórczo to potraktowałeś, bo jeżeli za "czasy współczesne" przyjmiemy cały XXI wiek, no to Real sukcesów ma więcej - 4x mistrzostwo Hiszpanii, 3x Superpuchar Hiszpanii, 2x Liga Mistrzów, 1x Puchar Interkontynentany, 1x Superpuchar Europy = 11 trofeów, więc już nie tak katastrofanie mało, a myślę, że właśnie początek XXI, końcówka XX w można uznać za początki budowy nowego, galaktycznego Realu

Ponadto Real odpadał w 1/8, a nie 1/16 w sześciu edycjach z rzędu


Zachowaj choć odrobinę obiektywizmu człowieku. Wiem, że kochasz Real, wiem też, że nienawidzisz Barcelony, ale zrozum - od 2002 roku Real w "EUROPIE" nie znaczy nic. "EUROPA" = Liga Mistrzów.
Nikt tutaj nie kwestionuje wielkich sukcesów Królewskich sprzed lat, ale nie oszukujmy się, od kiedy zaczęto przesadzać ze sprowadzaniem gwiazd - czyli mniej więcej od 2002 roku - Real stracił sportowo. Marketingowo zyskał, oczywiście. Tylko pytanie - co wolisz? Lepszy klub piłkarsko czy marketingowo? Ja wybieram to pierwsze i na ten moment, lepiej piłkarsko prezentuje się Barcelona.

A jeśli liczysz trofea z lat 2000-2010:
Barcelona: 3x Mistrzostwo Hiszpanii, 2x LM, 1x Superpuchar Europy, 1x Puchar Interkontynentalny, 3x Superpuchar Hiszpanii, 1x Copa del Rey, więc... jak dobrze liczę - też 11 trofeów. :>

Co do dzisiejszego meczu. Ciekawe spotkanie, wielkie emocje, ładny gol Robbena, czerwone kartki, a więc sporo też tych negatywnych emocji. Rewanże, obydwa, będą bardzo, ale to bardzo pasjonujące. :)

1q2 22.04.2010 00:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 887080)
:shock:

Rozumiem, że chcesz powiedzieć - Real ma przepłacane gwiazdy, a Inter to biedacy?

Moratti przepuścił na futbol niemal tyle samo, co Florentino Perez. Tyle, że Perez coś przynajmniej odzyskał, Moratti przepuścił wszystko. Do niedawna to Inter nawet o Scudetto mógł pomarzyć.

Mourinho dostał gwiazdorski kontrakt i mógł kupić niemal każdego piłkarza, jakiego sobie zamarzył. Nie kwestionuję jego umiejętności, ale to nie jest żadna sensacja przy takich nakładach.

Biedaki to nie ale jak byś tak dokładnie spojrzał na zakupy po przyjściu Mourinho, to szału one nie robią.W pierwszym wydane 50 mln euro - z tego połowa utopiona totalnie(Quaresma)

W tym zarobione 10 mln w ogólnym rozrachunku.Poza tym nie czarujmy się - Liga włoska jest w kryzysie.To nie ta liga co jeszcze jakiś czas temu i jej atrakcyjność dla wybitnych zawodników nie jest tak duża jak to ma miejsce w Anglii i Hiszpanii więc Mourinho wcale nie jest w tak znakomitej sytuacji.Wd mnie Inter na dziś na słabszy skład niż Chelesea, ManU, Barca i Real i to słabszy dosyć znacznie , oczywiście nie na tyle by nie móc z nimi rywalizować i Inter ma jednak mniejsze pole manewru niż czołowe kluby angielskie i hiszpańskie - jeśli chodzi o transfery.

ps i jak już jestem przy Interze - sukces w LM już niewątpliwie jest - może być mega sukces, ale w lidze są o krok od utraty mistrzostwa a zdobywali je przez ostatnie 4 lata co rok.Jak widać coś za coś.

banasik 22.04.2010 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 887096)
Zachowaj choć odrobinę obiektywizmu człowieku. Wiem, że kochasz Real, wiem też, że nienawidzisz Barcelony, ale zrozum - od 2002 roku Real w "EUROPIE" nie znaczy nic. "EUROPA" = Liga Mistrzów.
Nikt tutaj nie kwestionuje wielkich sukcesów Królewskich sprzed lat, ale nie oszukujmy się, od kiedy zaczęto przesadzać ze sprowadzaniem gwiazd - czyli mniej więcej od 2002 roku - Real stracił sportowo. Marketingowo zyskał, oczywiście. Tylko pytanie - co wolisz? Lepszy klub piłkarsko czy marketingowo? Ja wybieram to pierwsze i na ten moment, lepiej piłkarsko prezentuje się Barcelona.

A jeśli liczysz trofea z lat 2000-2010:
Barcelona: 3x Mistrzostwo Hiszpanii, 2x LM, 1x Superpuchar Europy, 1x Puchar Interkontynentalny, 3x Superpuchar Hiszpanii, 1x Copa del Rey, więc... jak dobrze liczę - też 11 trofeów. :>

Co do dzisiejszego meczu. Ciekawe spotkanie, wielkie emocje, ładny gol Robbena, czerwone kartki, a więc sporo też tych negatywnych emocji. Rewanże, obydwa, będą bardzo, ale to bardzo pasjonujące. :)

Wiem, że Real od dłuższego czasu nie radzi sobie w Europie i nie próbuję nawet na ten temat dyskutować, wiem, że idea budowania klubu za wielkie pieniądze jak na razie w Europie się nie sprawdza (bo w rozgrywkach ligowych jak najbardziej), ale uważam, że kwestią czasu jest zgranie się tej konstelacji gwiazd. Czy to potrwa jeszcze pół roku, czy może cały sezon - nieważne, wierzę w to, że w końcu wypali.

Kamil91 27.04.2010 20:24

Ma ktoś link do relacji z bayern-lyon w dobrej jakości?

prober 27.04.2010 20:32

Chyba zostało 65 minut bez większych emocji: Lyon musiałby strzelić trzy bramki aby awansować. Mission impossible przeciwko zdyscyplinowanemu Bayernowi.

tofik 27.04.2010 21:16

Zapowiada się brzydki, defensywny, taktyczny finał Bayern Inter.

SZYMEK_TSW 27.04.2010 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 889736)
Zapowiada się brzydki, defensywny, taktyczny finał Bayern Inter.

ee tam jutro 2-0 ;)

Mareq 27.04.2010 21:39

Rozkminy komentatorów na eNce o tym dlaczego Olic po strzeleniu bramki dotknął się w głowę , bezcenne .

Cytat:

Zapowiada się brzydki, defensywny, taktyczny finał Bayern Inter.
i za kim tu być :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl