![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
jesli w tel marki SAMSUNG wyswietla sie na gorze ekranu "E" tzn ze internet sie wlaczyl czy jak?
|
Cytat:
ale ze jak nie bootowalna, wczesniej jak mialem XP i go formatowalem ta plytka nie bylo zadnych problemow, teraz jebana Viste postawilem, chce sie jej pozbyc i co ? i nie da rady. |
Cytat:
|
Mógłby mi ktoś polecić jakiegoś dobrego pada do komputera (wejście przez USB najlepiej)? Najlepiej takiego na wzór pada z Play Station.
W cenie do 100zł i żeby sie nie rozwalił po kilku miesiącach. |
jak wrzucić jakieś pliki na rapidshera?? albo inny serwer??
edit: dzięki DrewniaQ & Reksio33 pozdr |
rapidshare to szajs, jak nie masz konta i nie płacisz.
Możesz używać: www.wyslijto.pl www.plikus.pl http://www.sendspace.pl/ i klikasz upload czy wyślij i wybierasz co! |
Cytat:
a jak nie to Zapraszam na giełdę :) ja kupiłem takiego pada za 70zł z 4lata temu i sie trzyma :} |
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Cytat:
narazie chodzi bez zarzutow. wczesniej mialem rowniez liteon nagrywarka chodzila swietnie (3 lata) nagrywajac tysiace plyt :D ale polecam wybrac sie na gielde komputerowa cena bedzie taka sama a za przesylke nie trzeba placic i nagrywakre ma sie od reki. |
Dzięki Nero :).
|
|
Cytat:
http://www.allegro.pl/item414175634_najlepszy_pad_gamepad_do_pc_logitech _gwar2lata_fv.html i sobie chwale Zola ta nuta to kawałek Kamyka i Pio - Wisła |
Cytat:
Cytat:
PS. Ktoś pytał dosyć dawno temu czy da się zmienić podział GB na partycje w kompie bez formatowania, chyba padła odpowiedź... szukałem, ale nie znalazłem tego pytania, może ktoś wie jak to zrobić ?? |
Jaka drużyna go wykonuje i jak nazywa się ten kawałek w oryginale (nie, nie chodzi mi o Arkę)
http://www.youtube.com/watch?v=bVEkCIIDGV4 Już znalazłem ;) Ale jakby ktoś jeszcze nie wiedział to: BH Fanaticos - Nas Stav |
kibice repry Bośni i Hercegowiny - BHFanaticos - Nas Stav
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jest jakaś możliwość żeby Radio Kraków odebrać na Pomorzu?
|
Internet, www.radio-krakow.pl
|
Ostatnio kupiłem LG KU990 Viewty i niewiem jak wyglada sprawa z tym pierwszym ładowaniem baterii ? Jest ktoś biegły w tym temacie ? W instrukcji niema słowem wspomniane o długości pierwszego ładowania :/ Z góry dziękuje :)
|
Cytat:
Nowe telefony nie wymagają formatowania bateri. |
moze mi ktos podac adres stronki z ktorej sciagne mecz Wisła Barca sport live czy jakos tak z gory dzieki z pamieci mi wyleciało
|
Cytat:
|
Cytat:
podnosze 10 znaków |
Cytat:
|
dzieki Kamson ale to nie ta stronka podbijam
moze mi ktos podac adres stronki z ktorej sciagne mecz Wisła Barca sport live czy jakos tak z gory dzieki z pamieci mi wyleciało |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl