![]() |
Cytat:
Nikt nie chce przyjąć do wiadomości że ta cała śmieszna Levadia od kilku lat przed nikim nie pękła w pucharach ale fakt jest 1 niezaprzeczalny - tak szybko to nas nikt nie wyautował, ale już skopanie Skorży, umniejszając poprzednie klęski są wd mnie zupełnie nie na miejscu. To nie czas i nie miejsce by dyskutować czy większa wtopa była z Valerengą, Dbilisi czy Levadią - wszystkie były bolesne jak cholera, i może losowo jedna z nich powinna się zdarzyć ale nie wszystkie trzy. A wracając do tematu i bazując na różnych informacjach to jeśli Skorża da swoją głowę za Kazimierskiego to ja nie będę za nim płakał. Pomijając plotki to naszego trenera bramkarzy nie broni nic.Jego kadencja to upadek Pawełka i nijakość Cebanu. Ja już mam pretensje do Skorży że sam nie podziękował Kazimierskiemu, bo w biznesie jakim niewątpliwie jest piłka nie ma miejsca na kolesiostwo i sentymenty a nasz trener bramkarzy nie dość że nie ma żadnych sukcesów to ma straszne wtopy - Gdzie jest dla mnie jasne że akurat klęska z Levadią to nie Pawełek ale żenua w pomocy/ataku. Tyle że akurat Skorży wd mnie to można wybaczyć(bo ma wyniki mimo tego) i liczyć że jako trener na dorobku, wyniesie z tej klęski, tak odpowiednie wnioski co do swojej osoby, jak i nie dopuści by to w przyszłości miało miejsce. |
1q2
Nie widzialem wywiadu. Uznalem jedynie jego argument, ze tamte zespoly byly jednak silniejsze od Levadii. Jest to subiektywne ocena, ale mysle ze wielu sie z tym zgodzi. Zreszta sam napisales, ze jeszcze nikt nigdy nie wyeliminowal Wisly na tak wczesnym etapie i to sprawia, ze tallinska kleska staje sie najbolesniejsza ze wszystkich wtop. Gdyby tak jeszcze porownac budzety wszystkich trzech pogromcow, to ogromne dysproporcje na niekorzysc Levadii sprawiaja, ze to wlasnie ich nalezy wskazac jako teoretycznie najwiekszych leszczy. No, ale miejmy nadzieje, ze Levadia pojedzie Debreczyn i bedzie to takie umniejszenie naszej obecnej kompromitacji :D Co do Iwana, to szczerze mowiac nie mam zielonego pojecia jakie pobudki mu przyswiecaja. Jesli juz zakladac agitke, to chyba predzej aprobowalby kandydature Lenczyka, z ktorym swego czasu tworzyl sztab szkoleniowy w Wisle. Moze byc jednak tez tak, ze jako kibic czuje sie po prostu mega zawiedziony i juz nie wierzy w Skorze, wierzac tym samym, ze Smuda jest w stanie wypracowac lepsza organizacje gry i w tym momencie zarzucanie mu roznych niecnych intencji, to zwyczajne nieporozumienie :> A co do wspolpracownikow Skorzy, to jego slepa wiara w te osoby jest co najmniej zdumiewajaca. Juz za niejakiego Andrzeja B. byl ponoc sklonny dac sobie uciac glowe. Teraz widocznie zaklada nieomylnosc we wlasnej ocenie Kazimierskiego, jak widac przez inne osoby ocenianego zgola inaczej. W przypadku Janasa upor Skorzy jest jasny - to po prostu jest syn czlowieka, ktory "stworzyl" pilkarskiego Skorze. Ale skoro w klubie postanowiono RJ oszczedzic, to wydawaloby sie, ze JK Skorza moglby sobie i Wisle odpuscic. |
Cytat:
musi być kara |
I myślicie,że nasi gwiazdorzy zgodzą się na jakąś obniżkę płac badź coś w tym stylu?
Wątpię... Im starszy jestem tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu,że nie ma zawodników-Wiślaków, są tylko zawodnicy,którzy grają w koszulce z Białą Gwiazdą i reprezentują ją. Chciałbym dodać godnie,ale to już byłaby przesada. A co do Skorży-czas wreszcie na decyzje,gdyż "lepsza zła decyzja niż brak decyji". Stan zawieszenia nie może dłużej trwać,tym bardziej,że liga za pasem. |
Po trwającej kilka dni analizie przyczyn porażki w dwumeczu z Levadią Tallin władze klubu zadecydowały, że trener Maciej Skorża pozostanie na stanowisku pierwszego trenera Wisły Kraków.
Władze klubu uznały, że winę za przegraną z Levadią Tallin ponosi sztab szkoleniowy i pierwsza drużyna Wisły Kraków. W związku z tym w stosunku do nich zostaną wyciągnięte konsekwencje finansowe. Jednocześnie władze klubu zadecydowały, że trener Skorża pozostanie na stanowisku pierwszego trenera Wisły Kraków. Przeprowadzona analiza wykazała też, że dotychczasowy model organizacyjny struktury klubu nie zdał egzaminu. W związku z tym powstaje konieczność wypracowania nowego modelu funkcjonowania klubu. Wisła Kraków SA |
Bravo !!! Maciek Zostaje !!! Jedziemy Po Mistrza !!!
|
Jedziemy po Mistrza i co dalej? Czy to Dalej będzie Maciejem? Ja myslę że klub powinien zacząć szukać lepszych rozwiązań. NO i mam nadzieję że zostanie Bednarz!
|
najgłupsza z możliwych decyzji.
I jeszcze za nią zapłacimy. ps. znaczy to że Bednarz out a Skorża będzie decydował o transferach? Przypomnę transfery Kasperczaka.... |
z nim zdobyliśmy dwa Mistrzostwa Polski... o czym my gadamy... o bednarz taki dobry ? ja tam jestem za tym zeby go wywalic... moze i sciagnal Kirma, Alvareza, Marcelo... ale ciagle czekamy na bramkarz... 21 sztuk juz testowanych ? nie podoba mi sie w tym piśmie to, żę wszystko jest zrzucone na trenerów i piłkarzy
|
Czyli zaczynamy "wielką wyptrz..." może to i dobrze.
Zawodnicy pozbawieni premi za "majstra" zapewne bedą szukać nowych pracodawców.. I krzyz na drogę.... Dośc bezkarności |
pierwszy raz odkad pamietam w rzadach Tele-Foniki zostala podjeta dobra decyzja a nie podyktowana emocjami itp :) Widze ze nasz wlasciciel uczy sie na bledach
|
Cytat:
|
A na kogo ma być zrzucone? Nie jest przecież winą Bednarza, czy Wilczka, że przegraliśmy z Levadia.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wiadomo, że nic nie wiadomo.
Nie wiadomo, jak długo Skorża zostaje. Może tylko do zimy, a Bednarz (lub nowy dyrektor sportowy) szukać będą teraz nowego szkoleniowca? Nie wiadomo, na jakich warunkach. Czy jego pozycja jest silniejsza, czy słabsza? Czy zostaje Kazimierski, Janas i włoski fizjolog? Czy Skorża będzie miał wpływ na transfery, czy wręcz przeciwnie? Nie wiadomo, co z zarządem. Kto będzie ratował budżet i w jaki sposób? Kto będzie odpowiedzialny za transfery? Pisanie w takiej sytuacji, że jest dobrze - jest głupotą. Rozsądny człowiek wstrzyma się z ocenianiem, póki nie będzie wiedział więcej. |
Jedziemy po Mistrza i co dalej? Czy to Dalej będzie Maciejem? Ja myslę że klub powinien zacząć szukać lepszych rozwiązań. NO i mam nadzieję że zostanie Bednarz!
|
Cytat:
|
Cytat:
nie dla Nurkovicia dzięki Jackowi K. a czy czasem Braz nie był versus Jop :> to wszystko jest paradne a Cupiał wygląda na człowieka który nie uczy się na błędach i nie ma własnego zdania ps. żeby nie było Kirm na papierze wyglądał lepiej niż Bożok. Co do Carlinhosa nikt nie wie jak gra jak wygląda, ale skrają nieodpowiedzialnością była gra przeciw Levadii bez prawego obrońcy. A tą nieodpowiedzialnością popisał się pan trener uwalając Carlinhosa. |
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...e_wladz_klubu/
a co to kurka jasna znaczy? |
Cytat:
|
Czyli w sumie nadal nic nie wiadomo, poza tym,że za rok znów w czapę w pucharach, cokolwiek to będzie. Bo Kazimierski rozumiem pracuje nadal, Janas to samo. Czyli ciągłość mizerii zostaje zachowana.
|
Wiadomo, że nic nie wiadomo ... Jestem ciekawy jak dalej sytuacja się rozwinie, ja mam nadzieję, że jednak JK zostanie zwolniony, bo to co on robi to są jaja. Ale i tak najgorsza sytuacja jest walki Skorży z Bednarzem w sprawie transferów, zobaczymy jak to się rozwinie ...
|
do janasa chyba nic nie powinnismy miec ale do takiego Kazimierskiego tak... stary chlejus nie trener... taka prawda... w klubie juz ukłądy są...
|
Cytat:
|
Cytat:
a może kochają pieniazki a Wisła to dla nich zakład pracy ? Wisłę na pewno kochał Reyman.... |
widze ze wszyscy tutaj odrazu przyjmuja jak najgorszy scenariusz...
|
Oficjalny komunikat klubu tak naprawdę nie mówi nic.
Po pierwsze-jakie konsekwencje finansowe można wyciągnąć wobec piłkarzy czy sztabu? Nie płacić im wynagrodzenia? Niezgodne z prawem, nawet gdyby to dotyczyło części.Nie sądzę, aby w kontraktach były odpowiednie klauzule, żaden piłkarzyk by się na to nie zgodził. Niewypłacić premii za mistrzostwo? Jeżeli stosowny zapis jest w regulaminie wynagradzania to ok, w innym razie to niezgodne z prawem. Po drugie - winny jest sztab szkoleniowy i piłkarze, ale fakt, że wszyscy zostają w połączeniu z tym, co wyżej powoduje, że nie ma wobec nich żadnych konsekwencji. Po trzecie - i chyba najważniejsze. Nowy model funkcjonowania klubu? To może oznaczać naprawdę wszystko. Generalnie więc towarzystwo wzajemnej adoracji Skorża-Kazimierski-Janas-piłkarze pracuje dalej. I to jest jak dla mnie zła wiadomość. |
Teraz tylko ban dla leszekpw za informacje z pierwszej ręki (zdążył już usunąc post, ale pewnie wszyscy go kojarzą).
Dobra decyzja władz, teraz wszystko w nogach piłkarzy, teraz czekamy tylko na info związane z Bednarzem i Wilczkiem. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl