![]() |
Ja chyba jestem slepy - gdzie wy widzicie ceny?
|
Cytat:
|
|
pewnie w ten sposób
http://img.interia.pl/sport/nimg/6/z...al_4466852.jpg na Legii też mają beton i to zakleili |
Skyboxy ma na pewno Legia, Lech i Cracovia. Będą miały także Śląsk i Lechia.
Na Legii najdroższe są za ok. 300tyś, a na Cracovii najtańsze są takie, że użytkownik forum SSC napisał, że ze znajomymi sobie wynajęli i urządzają imprezy podczas meczy. Więcej nie wiem. |
Cennik skyboxow i miejsc VIP jest podany na oficjalnej
|
Czy my czasem nie sprzedajemy Inflantów ?
Przecież stadion jest miejski, wykorzystujemy (dzierżawimy) go na podstawie jakieś tymczasowej umowy wynajmu. Chyba, że o czymś nie wiem(y) albo ta tymczasowa umowa jest tak dobrze skonstruowana, ze prawnie jest to możliwe. Mogłoby to tłumaczyć brak pośpiechu w zawieraniu nowej umowy operatorskiej. W każdym razie nieboskrzynki całkiem OK |
Nie wiem czy dobrze rozumuje, ale nawet sie jakos nie wczytywalem. Miejsce VIP na 16 meczy u siebie to koszt 4,5tysiaca? Jesli tak to musze przyznac, ze jest to wedlug mnie bardzo dobra cena.
|
Cytat:
miejsce VIP Silver 4,5 tys. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie wiemy co jest w umowie, ale to chyba Wisla wylozyla kase na wykonczenie bo nie wierze ze miasto by sie tak postaralo patrzac na caloksztalt |
Cytat:
Bo przecież niby nie wolno a nawet w reklamówce alkohol jest. |
http://www.wisla.krakow.pl/panorama/
Mam nadzieję, że po wprowadzeniu sprzedaży biletów przez internet pojawi się podobna panorama, gdzie będzie można zobaczyć jak z danej perspektywy wygląda widok na murawę. Swoją drogą to poprawiliby ten beton w skyboxach... |
oczywiście, że będą mogli .... takie praw ViP-ów :), nie po to płacą 200 tyś. zł - aby jeszcze ktoś im patrzył co mają w szklance ...
|
Cytat:
W klubie coraz bardziej Europą powiewa i oby tylko piłkarze pochwycili ten wiatr. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Oj, Polimex się strasznie spieszy... |
Cytat:
|
Już teraz na VIPowskich i SkyBoxach jest alkohol :) Ostatnio jak byłem podawali wino :)
A co do murka - nie poprawili. Mało tego, część osób siedzi na vipowskich fotelach a część...na zwykłych składanych, które są bliżej murka! |
|
Było 7 postów wyżej.
|
na RMF mówili o naszych skyboxach w faktach o 20
co ciekawe, jest już 10 chętnych, po 5 dniach od ogłoszenia możliwości kupna także artykuł: http://www.rmf24.pl/sport/news-ekskl...sly,nId,352622 |
będąc dzisiaj na stadionie podczas treningu Liteksu postanowiłem zrobić zdjęcie z pierwszego rzedu. Siedział w miarę oparty o siedzenie mam ok. 177 cm:
http://img41.imageshack.us/img41/3241/pierwszyt.jpg Uploaded with ImageShack.us W zasadzie to nie widać tylko kawałka za linią boczną |
Tam coś wisi na konstrukcji telebimu czy mi się wydaje ?? :P
|
flaga "UEFA" oraz "RESPECT"
|
wisiało już na meczu ze skonto
|
Wiem, że sprawa nijak łączy się z naszym klubem, ale obrazuje jak nieudolną instytucją jest ZIKiT, który prowadzi budowę naszego stadionu:
Cytat:
|
ogladalem w nieidziele rozpoczecie TdPologne i pokazywali ujecia z helikoptera...z calej mojej niecheci i antypatii do Legii , architektonicznie i estetycznie ich stadion prezentuje wysoką jakość. Przestrzenie komponuje sie z miejscem, harmonizuje urbanistycznie otoczenie...z dotychczasowych inwestycji stadionowych w Polsce to taką szanse ma obiekt we Wroclawiu no i moze w Gdansku , Narodowy imponuje tylko skalą...przepraszam za offtop ale Wisly obiekt o olbrzymim potencjale miejsca i przestrzeni niesprostal oczekiwaniom i napewno ogranicza pole biznesowe mocno...ale to malo ważne :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl