Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Island 29.07.2011 16:14

Ja chyba jestem slepy - gdzie wy widzicie ceny?

jaszczur90 29.07.2011 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MDW (Post 1136294)
Na podstawie części "Skybox" w tym folderze można wywnioskować kilka kolejnych kroków klubu. Pojawią się ponownie programy na meczach, zostanie rozbudowana strona internetowa itd. Nie bardzo mogę sobie wyobrazić co oznacza ekspozycja logotypu od strony murawy (gdzie?) ale pewnie już niedługo się dowiemy.
Chyba rzeczywiście dobrze dobrano hasło "to dopiero początek.."

Walną reklamy na tych ścianach co miały niby być zlikwidowane i zamienione na szklane

KoPer 29.07.2011 16:17

dokładnie tutaj prezes Basałaj mówi o cenach:

http://tsw.com.pl/news/Basalaj-Chcem...la-siebie-1185

CH. 29.07.2011 16:18

pewnie w ten sposób
http://img.interia.pl/sport/nimg/6/z...al_4466852.jpg

na Legii też mają beton i to zakleili

Voin 29.07.2011 16:22

Skyboxy ma na pewno Legia, Lech i Cracovia. Będą miały także Śląsk i Lechia.
Na Legii najdroższe są za ok. 300tyś, a na Cracovii najtańsze są takie, że użytkownik forum SSC napisał, że ze znajomymi sobie wynajęli i urządzają imprezy podczas meczy. Więcej nie wiem.

cassius31krakow 29.07.2011 16:35

Cennik skyboxow i miejsc VIP jest podany na oficjalnej

Elefant 29.07.2011 16:46

Czy my czasem nie sprzedajemy Inflantów ?

Przecież stadion jest miejski, wykorzystujemy (dzierżawimy) go na podstawie jakieś tymczasowej umowy wynajmu.
Chyba, że o czymś nie wiem(y) albo ta tymczasowa umowa jest tak dobrze skonstruowana, ze prawnie jest to możliwe. Mogłoby to tłumaczyć brak pośpiechu w zawieraniu nowej umowy operatorskiej.

W każdym razie nieboskrzynki całkiem OK

albert02 29.07.2011 17:00

Nie wiem czy dobrze rozumuje, ale nawet sie jakos nie wczytywalem. Miejsce VIP na 16 meczy u siebie to koszt 4,5tysiaca? Jesli tak to musze przyznac, ze jest to wedlug mnie bardzo dobra cena.

tomek100 29.07.2011 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez albert02 (Post 1136333)
Nie wiem czy dobrze rozumuje, ale nawet sie jakos nie wczytywalem. Miejsce VIP na 16 meczy u siebie to koszt 4,5tysiaca? Jesli tak to musze przyznac, ze jest to wedlug mnie bardzo dobra cena.

miejsce VIP Gold 6 tys.
miejsce VIP Silver 4,5 tys.

1q2 29.07.2011 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez albert02 (Post 1136333)
Nie wiem czy dobrze rozumuje, ale nawet sie jakos nie wczytywalem. Miejsce VIP na 16 meczy u siebie to koszt 4,5tysiaca? Jesli tak to musze przyznac, ze jest to wedlug mnie bardzo dobra cena.

pamiętaj że to miejsca z ograniczoną widocznością ;)

rav 29.07.2011 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1136445)
pamiętaj że to miejsca z ograniczoną widocznością ;)

Mylisz miejsce VIP z miejscem w skyboksie.

saklak1906 29.07.2011 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Voin (Post 1136287)
Kasa za skyboxy i miejsca Vip idzie do klubu czy miasta?

Jak by szla do miasta to chyba miasto zajelo by sie promocja bo co klub mial by z tego?
Nie wiemy co jest w umowie, ale to chyba Wisla wylozyla kase na wykonczenie bo nie wierze ze miasto by sie tak postaralo patrzac na caloksztalt

1q2 29.07.2011 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1136579)
Mylisz miejsce VIP z miejscem w skyboksie.

Faktycznie - a wie ktoś czy Vipy bądź skyboxowcy, będą mogli spożywać alkohol:>?
Bo przecież niby nie wolno a nawet w reklamówce alkohol jest.

piter116 29.07.2011 22:04

http://www.wisla.krakow.pl/panorama/
Mam nadzieję, że po wprowadzeniu sprzedaży biletów przez internet pojawi się podobna panorama, gdzie będzie można zobaczyć jak z danej perspektywy wygląda widok na murawę.

Swoją drogą to poprawiliby ten beton w skyboxach...

domin_czyzyny 29.07.2011 22:14

oczywiście, że będą mogli .... takie praw ViP-ów :), nie po to płacą 200 tyś. zł - aby jeszcze ktoś im patrzył co mają w szklance ...

PhantomRanger 29.07.2011 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1136637)
Faktycznie - a wie ktoś czy Vipy bądź skyboxowcy, będą mogli spożywać alkohol:>?
Bo przecież niby nie wolno a nawet w reklamówce alkohol jest.

Jeśli wynajmą skyboxy to te miejsca przestana być miejscem publicznym :) Na Vipowskich także alkohol będzie. :) Kto wie może i mnie za jakieś 10 czy 15 lat będzie stać, aby kupić opcję silver

W klubie coraz bardziej Europą powiewa i oby tylko piłkarze pochwycili ten wiatr.

WiernyWiśle 29.07.2011 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CH. (Post 1136303)
pewnie w ten sposób
http://img.interia.pl/sport/nimg/6/z...al_4466852.jpg

na Legii też mają beton i to zakleili

Ja u nas chciałbym zobaczyć gwiazdki z LM a nie sponsorów :D

PhantomRanger 29.07.2011 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiernyWiśle (Post 1136710)
Ja u nas chciałbym zobaczyć gwiazdki z LM a nie sponsorów :D

Krótko mówiąc - Amen

PiotrG 30.07.2011 00:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 1136668)
http://www.wisla.krakow.pl/panorama/
Mam nadzieję, że po wprowadzeniu sprzedaży biletów przez internet pojawi się podobna panorama, gdzie będzie można zobaczyć jak z danej perspektywy wygląda widok na murawę.

Swoją drogą to poprawiliby ten beton w skyboxach...

Ciekawe kiedy zostały wykonane te zdjęcia, ale raczej niedawno. Jeszcze biedacy sufitu podwieszanego na balkonie nie zdążyli zrobić. Stanu betonu lepiej nie komentować, to wygląda jak wnętrze bunkru z czasów II WŚ. Ciągle brak nagłośnienia na trybunie południowej, loże komentatorów nie gotowe, dalej straszą drewniane barierki...
Oj, Polimex się strasznie spieszy...

picasso 30.07.2011 16:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 1136746)
Ciekawe kiedy zostały wykonane te zdjęcia, ale raczej niedawno. Jeszcze biedacy sufitu podwieszanego na balkonie nie zdążyli zrobić. Stanu betonu lepiej nie komentować, to wygląda jak wnętrze bunkru z czasów II WŚ. Ciągle brak nagłośnienia na trybunie południowej, loże komentatorów nie gotowe, dalej straszą drewniane barierki...
Oj, Polimex się strasznie spieszy...

jeżeli przyjąć,ze druga wojna śwatowa jest historią,to ten beton przypominający bunkry dobrze wpisuje się w historyczny wlaśnie klimat naszego miasta.kto wie może taki był zamysł projektantów,wykonawców i inwestorów?

Sinoos 30.07.2011 16:48

Już teraz na VIPowskich i SkyBoxach jest alkohol :) Ostatnio jak byłem podawali wino :)

A co do murka - nie poprawili. Mało tego, część osób siedzi na vipowskich fotelach a część...na zwykłych składanych, które są bliżej murka!

iiYama 31.07.2011 10:06

Było?

http://www.wisla.krakow.pl/panorama/

Panorama stadionu ze środka boiska :)

milansport 31.07.2011 10:55

Było 7 postów wyżej.

JrQ- 01.08.2011 19:04

na RMF mówili o naszych skyboxach w faktach o 20
co ciekawe, jest już 10 chętnych, po 5 dniach od ogłoszenia możliwości kupna

także artykuł: http://www.rmf24.pl/sport/news-ekskl...sly,nId,352622

KoPer 02.08.2011 21:55

będąc dzisiaj na stadionie podczas treningu Liteksu postanowiłem zrobić zdjęcie z pierwszego rzedu. Siedział w miarę oparty o siedzenie mam ok. 177 cm:

http://img41.imageshack.us/img41/3241/pierwszyt.jpg

Uploaded with ImageShack.us

W zasadzie to nie widać tylko kawałka za linią boczną

tomaslfc14 02.08.2011 22:59

Tam coś wisi na konstrukcji telebimu czy mi się wydaje ?? :P

KoPer 02.08.2011 23:01

flaga "UEFA" oraz "RESPECT"

medyk 02.08.2011 23:41

wisiało już na meczu ze skonto

milansport 03.08.2011 14:22

Wiem, że sprawa nijak łączy się z naszym klubem, ale obrazuje jak nieudolną instytucją jest ZIKiT, który prowadzi budowę naszego stadionu:

Cytat:

Szykują się kolejne opóźnienia na rondzie Ofiar Katynia. Trójpoziomowe skrzyżowanie z tunelem i estakadą na pewno nie będzie gotowe we wrześniu - jak zapowiadali urzędnicy. A to już był trzeci termin zakończenia plac budowlanych wyznaczony przez urzędników miejskich.

Gotowym rondem kierowcy pojadą najwcześniej na przełomie listopada i grudnia. Ale jeśli ulewne deszcze dalej będą wstrzymywać prace, niewykluczone, że i tego terminu nie uda się dotrzymać. Wtedy pojawi się groźba oddania ronda do użytku dopiero w roku 2012. Ta budowa zaczyna powoli przypominać prace nad stadionem Wisły Kraków. Rozpoczęły się w 2004 roku, a zostaną zakończone w zimie 2012.

Nowoczesne rondo pierwotnie miało zostać ukończone dla kierowców już 31 grudnia 2010 roku.
Bardzo podobna sytuacja jak na stadionie Wisły, kolejne opóźnienia, kolejne terminy..

Smyrgu 03.08.2011 17:09

ogladalem w nieidziele rozpoczecie TdPologne i pokazywali ujecia z helikoptera...z calej mojej niecheci i antypatii do Legii , architektonicznie i estetycznie ich stadion prezentuje wysoką jakość. Przestrzenie komponuje sie z miejscem, harmonizuje urbanistycznie otoczenie...z dotychczasowych inwestycji stadionowych w Polsce to taką szanse ma obiekt we Wroclawiu no i moze w Gdansku , Narodowy imponuje tylko skalą...przepraszam za offtop ale Wisly obiekt o olbrzymim potencjale miejsca i przestrzeni niesprostal oczekiwaniom i napewno ogranicza pole biznesowe mocno...ale to malo ważne :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl