Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

maTyS. 17.06.2012 16:24

Pany potrzebuję się dostać na lotnisko Katowice - Pyrzowice z Krakowa. i moje pytanie brzmi , kto zna jakąś tanią linię typu - autokar - bus co by mnie podwiozła pod samo lotnisko. i skąd taka linia jedzie ?

z góry dzięki za odpowiedź.

bojantsw 17.06.2012 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 1257957)
Pany potrzebuję się dostać na lotnisko Katowice - Pyrzowice z Krakowa. i moje pytanie brzmi , kto zna jakąś tanią linię typu - autokar - bus co by mnie podwiozła pod samo lotnisko. i skąd taka linia jedzie ?

z góry dzięki za odpowiedź.

ja mogę polecić tą firmę http://www.matuszek.com.pl/transfery.html
kilka razy jechałem, busy mają komfortowe, pod samo lotnisko.....a rezerwując powrót po przylocie busik czeka na Ciebie:)

aaaa jedzie z dworca głownego z górnej płyty......przy rezerwacji telefonicznej (ja tak robilem) wszystko powiedzą

brzydki.brzydal 17.06.2012 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 1257957)
Pany potrzebuję się dostać na lotnisko Katowice - Pyrzowice z Krakowa. i moje pytanie brzmi , kto zna jakąś tanią linię typu - autokar - bus co by mnie podwiozła pod samo lotnisko. i skąd taka linia jedzie ?

z góry dzięki za odpowiedź.

Wizzbus - z dworca RDA na lotnisko. Acz nie pamietam, ile ta przyjemnosc.

maTyS. 17.06.2012 18:41

dzięki wielkie,być może skorzystam :)

LanceTS 17.06.2012 22:15

Jest ktoś w stanie powiedzieć ile mniej więcej było ludzi na meczach z Rosją i Czechami w krakowskiej strefie kibica? Bo coś wydawało mi się, że na Czechach komplet na pewno był przekroczony.

Zola 18.06.2012 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 1258012)
Jest ktoś w stanie powiedzieć ile mniej więcej było ludzi na meczach z Rosją i Czechami w krakowskiej strefie kibica? Bo coś wydawało mi się, że na Czechach komplet na pewno był przekroczony.

http://www.2012.org.pl/pl/aktualnosc...i-w-sobot.html

u Nas - 35 tysięcy (z Czechami) :shock:

a 13 tysięcy na Ruskach

LanceTS 18.06.2012 14:11

Czyli dobrze myślałem. Stawiałem że było 10 i 30tysiecy, nie dużo się pomyliłem.

Dzięki za odpowiedź.

maTyS. 19.06.2012 14:04

kantor w Krakowie z najlepszymi kursami ? gdzie ? :)

sanderuss 19.06.2012 15:09

z doświadczenia to najlepsze kursy zawsze były na floriańskiej, albo na Szpitalnej na przeciwko teatru

Krzysiek 19.06.2012 16:52

Cześć. Potrzebuje sprzedać książki, z których korzystałem pisząc licencjat. Gdzie w Krakowie jest jakiś antykwariat z przystępną ceną? Na jakiej zasadzie odbywa się wycena?

Dziku 19.06.2012 17:31

potrzebuje pomocy, mianowicie jakas ładna grafike, patriotyczna, Wiślacka, badz widok, powyzej 160dpi

maTyS. 19.06.2012 17:39

kupię w Krakowie gdzieś koszulki na ramiączkach firmy Fruit of the loom ?

dzięki Hamas_kr :)

sprzedają pojedyncze sztuki czy tylko duże ilości ?

Hamas_kr 19.06.2012 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 1258476)
kupię w Krakowie gdzieś koszulki na ramiączkach firmy Fruit of the loom ?

ul.Składowa 2 - "Alter Graf"

Zola 19.06.2012 18:18

Orientuje się ktoś jak jest z 2 (dodatkowa) rekrutacją na studia (SUM) niestacjonarne na UJ, na wydział Zarzadzania?
Faktycznie jest sporo WOLNYCH miejsc we wrzesniu, czy raczej marne szanse na dostanie sie?

Z góry dzięki! :)

iiYama 19.06.2012 22:39

Cześć

Macie kogoś znajomego pracującego jako technik-instalator w UPC? Potrzebowałbym zacisnąć ok. 2-3 złączek kompresyjnych na kablu koncentrycznym a maszynka do tego jest piekielnie droga.

Może być na prv.

Pozdrawiam

labtec 21.06.2012 12:50

na chłopski rozum, co oznacza określenie

audiowizualny ekwiwalent stylu ??

chodzi dokładniej o to, czy Kieślowskiemu,udało się odnaleźć taki ekwiwalent, w ' opowiesciach z cudzego wesela ' hanny krall

partyzant1983 21.06.2012 20:25

Witam

Potrzebuję skontaktować się z kimś w miarę obeznanym w obsłudze stron internetowych... bardzo ale to bardzo potrzebuje pomocy. Temat pewnie dziecinnie prosty dla osób znających się na tym. Na forum jest pewnie wiele takich osób więc proszę o priv.
z góry dziękuję...


zapomniałem dodać że jest to pilne...

jcts 22.06.2012 18:15

Sprawa dosyć pilna więc proszę o szybką odpowiedź jeśli ktoś wie:

1) Czy w booking.com da się zarezerwować hotel/zapłacić używając eKarty zamiast karty kredytowej?
2) Jak nie to są jakieś strony gdzie można zarezerwować hotel za granicą (Wiedeń) bez posiadania karty kredytowej?
3) Czy jak bym pojechał do Wiednia bez zarezerwowanego wczesniej pokoju znalazłbym jakiś w miare rozsądnej cenie, czy wszystko pozajmowane albo same drogie już zostaną? :D

Kolumbus 22.06.2012 22:53

bawi sie ktos w edycje filmow np za pomocą pinnacle studio albo adobe premiere pro? potrzebuje w skorcie dowiedziec sie czy tym pinnacle mozna cos w miare profesjonalnego zrobic?

MatMario 23.06.2012 00:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jcts (Post 1259229)
Sprawa dosyć pilna więc proszę o szybką odpowiedź jeśli ktoś wie:

1) Czy w booking.com da się zarezerwować hotel/zapłacić używając eKarty zamiast karty kredytowej?
2) Jak nie to są jakieś strony gdzie można zarezerwować hotel za granicą (Wiedeń) bez posiadania karty kredytowej?
3) Czy jak bym pojechał do Wiednia bez zarezerwowanego wczesniej pokoju znalazłbym jakiś w miare rozsądnej cenie, czy wszystko pozajmowane albo same drogie już zostaną? :D

1) Najprościej spróbuj. Jak karta nie przejdzie dostaniesz maila z 24 godz. czasem na poprawę, albo będziesz musiał zapłacić na miejscu.
2) Hotele.pl, płacisz przelewem.
3) Takie ceny będzie ciężko uzyskać, warto kupić wczesniej. Na booking, główna strona, podaj swojego maila, co piątek,a często co kilka dni, są promocje z taką rakietą, zdaza sie 50% zniżki.

maTyS. 23.06.2012 10:39

jaki najlepszy program p2p polecacie ?

WislakWiDoK , raczej chodziło mi bardziej o ściąganie muzy ? bo filmy przez ten program ściągam :)

dziękóweczka !

WislakWiDoK 23.06.2012 10:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 1259294)
jaki najlepszy program p2p polecacie ?

utorrent (10zn)

najprościej mp3.teledyski.info

South 24.06.2012 23:23

ten"dziki"parking koło GK jeszcze istnieje ?
bo dawno tam nie parkowałem

fialo 25.06.2012 00:22

Jak najbardziej istnieje. Tylko dziury takie, że można tłumik zgubić..

wiślak 86 25.06.2012 15:54

Gdzie w miarę możliwości najbliżej centrum lub okolic AGH TANIO odświeżę marynarkę lub cały garnitur?

maTyS. 25.06.2012 16:28

Panowie jakie są relacje na Cyprze Północnym niedaleko Nikozji , z Chorwatami ? gdyż mam czapkę z daszkiem Chorwacji i zastanawiam się czy mnie nie odstrzelą przypadkiem :P

rafalek 25.06.2012 18:23

Pytanie turystyczne. Czy ktoś z Was podróżował linią Orangeways do Budapesztu? Czy te autobusy kursują tylko do końca sierpnia czy we wrześniu również? Niestety, na polskiej stronie nie ma żadnych informacji, poza brakiem rozkładu na wrzesień, a po węgiersku raczej nie uda mi się nic odczytać..

Krakus! 25.06.2012 20:09

Zna ktoś stronę gdzie można porozmawiać z obcokrajowcami żeby poduczyć się j. angielskiego ?

@ labtec dzięki ;)

labtec 25.06.2012 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krakus! (Post 1259862)
Zna ktoś stronę gdzie można porozmawiać z obcokrajowcami żeby poduczyć się j. angielskiego ?

a nie próbowałeś jakiegoś czatu na onecie.pl wp.pl czy interii.pl i pokoju obcokrajowcy, polonia za granica czy coś tkaiego ?


bo jest niby czat roulette ( czyli czatowa ruletka ) i polega to na tym, że odpalasz kamerkę internetową i losuje Ci system jakaś przypadkową osobę. Z brazylii, indii, albo z czech - jak to w ruletce, nie wiesz kto Ci się trafi.


No i rozmawiasz o czym chcesz, do tego widząc tę osobę ( coś jak skype ).

Donki 26.06.2012 19:15

Jest ktos kto Mi pomoże ?

1 zadanie.
Naszkicuj wykres funkcji f(x) = -x(do kwadratu) -2x +8
oraz przedstaw ja w postaci kanonicznej i iloczynowej, podaj jej wlasciwosc.

2zadanie

rozwiaz rownania i nierownosc
a) -x(do kwadratu)-12x-11 = 0
b) 6x(do kwadratu) - 2 < 0


emem34 - jestem ;)
Jak cos to napisz mi na pw.

emem34 26.06.2012 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 1260065)
Jest ktos kto Mi pomoże ?

1 zadanie.
Naszkicuj wykres funkcji f(x) = -x(do kwadratu) -2x +8
oraz przedstaw ja w postaci kanonicznej i iloczynowej, podaj jej wlasciwosc.

2zadanie

rozwiaz rownania i nierownosc
a) -x(do kwadratu)-12x-11 = 0
b) 6x(do kwadratu) - 2 < 0


Jestes?..................

DrunkenBear 26.06.2012 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 1260065)
Jest ktos kto Mi pomoże ?

1 zadanie.
Naszkicuj wykres funkcji f(x) = -x(do kwadratu) -2x +8
oraz przedstaw ja w postaci kanonicznej i iloczynowej, podaj jej wlasciwosc.

2zadanie

rozwiaz rownania i nierownosc
a) -x(do kwadratu)-12x-11 = 0
b) 6x(do kwadratu) - 2 < 0


emem34 - jestem ;)
Jak cos to napisz mi na pw.

Na szybko zawsze z pomocą przychodzi wolframalpha, np zadanie 2) b.
http://www.wolframalpha.com/input/?i=6x^2+-+2+%3C+0

Kamyk 27.06.2012 10:41

Jak to możliwe, że popielniczka pękła na pół ? Nie paliłem, nie kiepowałem, nie było w niej żaru. Miał ktoś taki przypadek albo potrafi mi wyjaśnić w jaki sposób to mogło się stać?

bunny 27.06.2012 12:20

nieaktulane
Jak to jest z książeczką sanepidowską ?
1. czy za każdym podjęciem nowej pracy muszę ją wyrabiać na nowo ? - nie, nie trzeba
2. pierwszy raz wyrabiałem ją 2007 roku. Czy teraz muszę ponownie robić te badania ? nie, badania są aktualne

Lacrima 27.06.2012 16:11

Mógłby ktoś podrzucić linka do tapety na pulpit z "Sektorem Kiboli"? Tapeta była ze zdjęciem zrobionym mniej więcej w TYM momencie.

pikuś 27.06.2012 18:05

Zna ktoś jakaś stronę na której można kopić bluzy bad boy'a? Nie chodzi mi o allegro oczywiście :) Strona może być oficjalna sklepu lub jakieś inne gdzie posiadają tej marki bluzy. Szukalem w google ale niestety mało co znalazłem..

LuKaS TSW 27.06.2012 18:16

http://www.klatka.biz/ no i sklep w Krakowie na Floriańskiej bo teraz chyba b.a.d przejął częśc rynku tradycyjnego Bad Boya

pikuś 27.06.2012 18:27

o florianskiej to wiem właśnie bo bywam nie raz tam. Szukam jednej bluzy którą chciałem zakupić ale niestety nigdzie jej nie mogę znaleśc.

piter116 27.06.2012 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lacrima (Post 1260274)
Mógłby ktoś podrzucić linka do tapety na pulpit z "Sektorem Kiboli"? Tapeta była ze zdjęciem zrobionym mniej więcej w TYM momencie.

Może być taka ?:)
http://i.imgur.com/Cv6k5.jpg

gerardinho91 27.06.2012 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bunny (Post 1260205)
nieaktulane
Jak to jest z książeczką sanepidowską ?
1. czy za każdym podjęciem nowej pracy muszę ją wyrabiać na nowo ? - nie, nie trzeba
2. pierwszy raz wyrabiałem ją 2007 roku. Czy teraz muszę ponownie robić te badania ? nie, badania są aktualne

A niewiesz jaki jest koszt? chodzi mi o te podstawowe badania.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl