![]() |
no jak masz odpis to Ci to odliczą a tak to po roku komornik Ci z wypłaty sciągnie
|
Cytat:
Dziękuję za zainteresowanie i odpowiedzi na pytania. Pozdrawiam. |
Potrzebuję telefonu z normalną klawiaturą ( ale nie rozsuwaną ).
Powinien mieć dwie proste rzeczy... mp3 i aparat min. 5mega pixeli. Producent nie ma znaczenia. Mam dość dotykowych telefonów, albo tych z rozsuwanymi klawiaturami. Chcę coś pokroju Nokii E52 ( czyli normalna klawiatura, żadna biznesowa jak w tych E72 ). Ale może coś innego polecicie ? |
Przepraszam, posiada ktoś linka do artykułu w wyborczej (bodajze w sport.pl) sprzed gdzieś... roku, półtorej w której można się było dowiedzieć, że:
1. w tytule, Kibole Cracovii okradają jakieś domy 2. w treści artykułu kibole Cracovii cudownie zamieniają się w kiboli Wisły okradających domy 3. ze słynnym zdjęciem sektora C dopingującego okraszonym podpisem: "pseudokibice Wisły Kraków" Bardzo potrzebne w trybie pilnym :) Prosiłbym o udostępnienie, bo wujek Google nie pomaga niestety :-/ Edit: Albo coś o "kibolach" pijących alkohol w miejscach publiczncych, przechodzących na czwer. świetle |
Poszukuje ludzi ze Skawiny.
Chcialem sie poprostu dowidziec czegos w sprawie sklepu spozywczego na ul. Tynieckiej. |
Cytat:
|
Cytat:
bo nie lubi jej za jednostronne artykuły o kibicach i za to, że są tubą wyborczą platformy. Ale artykuły mają ciekawe. Zwłaszcza te w dużym formacie, czy nawet czasem w wysokich obcasach. A ja podbijam pytanie wyżej odnośnie telefonów komórkowych |
Wie ktoś w jakich godzinach i dniach można odebrać koszulkę która nie została wpuszczona na trening holandii ?
|
Czy kupię na giełdzie czujnik do lakieru? Albo gdzie kupię. Kupuję samochód a nie mam zamiar się od razu w złom pakować.
|
Gdzie mozna znalezc cala gale ksw 15 do obejrzenia w internecie?? pilne!!
|
Czy po odbiór Dowodu Tymczasowego trzeba sie wstawić osobiście, czy może iść Rodzic np.?
|
Cytat:
|
Jakby ktoś miał na zbyciu, plan dnia po niemiecku to byłby wdzięczny za podrzucenie na priv :)
|
witam, gdzie można kupić koszulkę Polski np. z krzyżem celtyckim lub coś z motywami tego typu?
|
Cytat:
a co tego pytanie jeszcze jedno - gdzie najtaniej , albo po prostu tanio można wyrobić zdjęcia do dowodu / dokumentów ? |
Sopcast wywala mi błąd "Can not access SopCast service..." i woła by zainstalować plug-in iLivid, który wygląda podejrzanie. O tyle dziwne, że Sop jeszcze godzinę temu działał idealnie. Miał ktoś podobny problem?
|
Wziąłem dzisiaj cyfrę+ i mam problem:Otóż po podłączeniu i włączeniu dekodera na kałach C+film HD,C+Gol HD,C+weekend,C+3D oraz kanałach Cyfry np.Hyper.Widnieje magiczne zdanko:Brak sygnału sprawdź konwerter czy jest ustawiony jako jeden czy twin.Oraz czy nie ma problemu z anteną.Dodam, że antena od Polsatu konwerter typu twin.Na chłopski rozum ustawienie anteny,ale poziom pokazuje 4 i pisze,że Dobry a inne kanały HD działają normalnie np.C+Sport HD
|
Ma ktoś foto napisu "Miłości nie ma" z przejścia pod mostem grunwaldzkim?
|
Witam, korzystam z konta syna, potrzebuje ściągnąć kilka programów z internetu w pełnej wersji (nie miesięcznej) i z racji tego iż jestem kompletnym laikiem i mam >50 nie radze sobie.
potrzebuje pomocy Prosiłbym o linki z których mógłbym ściągnąć następujące programy: Ilustrator Photo Shop QuarkXpress Za niedługo rozpoczynam szkolenie wewnątrz firmy z obsługi tychże programów, ale wolałbym najpierw zobaczyć jak to wygląda i czy będę w stanie w moim wieku przyswoić sobie tą wiedzę. z góry dziękuje, pozdrawiam |
Jesli będziesz miał w firmie szkolenie z tych programów to po co Ci teraz wersja więcej niż próbna? A argument , że masz >50 jest faktycznie powalający
|
Cytat:
Ponieważ na szkolenie to idzie 6 osób i najlepsza (ta która najlepiej opanowała programy) dostanie awans i podwyżkę. Ja już w pierwszym dniu chce pokazać że to mnie się on należy. To się nazywa profesjonalizm i ambicja... Szkolenie zaczynam za ponad 3 miesiące, dlatego pełna wersja. Skoro ten argument Cię powalił to życzę Ci abyś jak najszybciej powstał i dalej żył życiem. Poza tym po co udajesz jakby Cię to interesowało i piszesz nic nie dające posty? Jak nie chcesz pomóc to po prostu tego nie rób... może znajdzie się ktoś inny. Pozdrawiam |
Jaki nośnik jest uważany za najlepszy do archiwizacji danych?
Zależy mi za archiwizować plików video na parę lat, że gdy będę je chciał odczytać za ponad 5-10 lat to nie będę miał z tym problemu. Co mówią mądrzy ludzie na ten temat ?! |
Cytat:
Ściąganie programów z internetu jest stosunkowo proste, ale wymaga przyswojenia pewnej wiedzy. Najczęściej do tego celu wykorzystuje się pliki torrent - tutaj jest jasno napisany poradnik tłumaczący jak korzystać z tego protokołu: http://www.forum.eprogramy.net/Jak-c...rrent-t19.html http://tibia.net.pl/threads/105328-Poradnik-Szybkie-i-skuteczne-pobieranie-z-Torrent%F3w! Programy zazwyczaj są zapisywane jako obrazy płyt. Żeby je zainstalować należy ściągnąć odpowiedni program i postępować zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi m.in. tutaj: http://www.komputerswiat.pl/poradnik...h-napedow.aspx W razie problemów polecam zwrócić uwagę na linki zamieszczone na dole strony w dziale "Czytaj także". Dla kogoś kto z takiej formy korzysta często wszystko wydaje się to proste, ale z doświadczenia wiem, że ludzie, którzy nigdy nie ściągali programów z internetu miewają problemy z poprawną instalacją. Pojawiają się problemy z crackami, spolszczeniami, niedziałającymi funkcjami, etc. Dlatego uważam, że najlepiej byłoby gdybyś się zwrócił do znajomego, który już kiedyś taką akcję przeprowadzał. Zaoszczędzisz sobie dużo czasu i nerwów. W przeciwnym wypadku musisz się pomęczyć sam, to może ułatwić całą sprawę : http://peb.pl/gry-komputerowe/71807-...ezpieczen.html Zobacz też to: http://forum.torrenty.org/viewtopic.php?t=161 ps. Sprawdziłem i wszystkie linki do interesujących Cię programów znajdziesz na http://thepiratebay.se/ |
Cytat:
Nie ma 100% pewnego nośnika. Czytałem kilka miesięcy temu że jakieś zbiory z biblioteki zeskanowane na DVD poszły w....u. Podobno są specjalne płytki DVD o jakiejś zwiększonej jakości powłoki do wypalania ale kij wie, a pewnie 1 płytka kosztuje kilkadziesiąt zeta. Ja trzymam archiwum na dyskach. Dwóch :) Jeden zwykły twardziel 3.5 cala - drugi przenośny 2.5 Zakładam że nie padną oba naraz - a koszt relatywnie mały - 1TB kupujesz za kilka stówek. |
Cytat:
kolega wyżej napisał fachowo co i jak, choć prostsze od torrentów jest po prostu korzystanie ze strony www.peb.pl zakładasz konto tak jak na normalnym forum, potem wchodzi w dział giełda i tam szukasz odpowiedniego działu i programu który Cię interesuję. Ściągasz dany program jako plik WIN RAR ( czyli spakowane wszystko do jednego folderu ). Następnie wypakowujesz ( klikasz prawym na na plik WYPAKUJ TUTAJ ) i wsjo rybka ;) |
Posiadam konto w mBanku. Ale z racji tego, że pieniędzmi operuję częściej z ręki do ręki chciałbym założyć konto bankowe np. PKO, bank pocztowy, czy Zachodni i tam wpłacać w oddziale pieniądze na konto a potem przez internet przelewać do mBanku. Tylko nie wiem jakie konto będzie do tego najlepsze a wolałbym jakiś bank co ma dużo placówek bo często podróżuję i żeby było tanio ba za darmo to się raczej nie da :)
Wybrałem inteligo bo można wpłacać w okienku w banku PKO za darmo czy agencjach PKO. |
Cytat:
http://www.forum-bankowe.pl/tematy3/...brac-vt505.htm Dobrze opisane, na tym forum znajdziesz również opinie ludzi o poszczególnych kontach: http://www.forum-bankowe.pl/tematy27/ Myślę, że coś tam wybierzesz ;) |
Pisał ktoś może, zadanie na zarządzanie pt. Motywacja ? Oraz ''proces decyzyjny'' na dowolnym przykładzie (oprócz zakupów)
Jeżeli ktoś miałby takie cudo na zbyciu, to bardzo będę wdzięczny :) PW. Potrzebne na wczoraj. |
Cytat:
Zależy jakimi kwotami obracasz. Jest oferta mBanku "2 pack" - jako że są jedną grupą kapitałową z MultiBankiem - masz dostęp bez żadnych prowizji przy okienku kasowym w MultiBankach w całym kraju do konta mBankowego. Dopytaj na infolinii czy się łapiesz. |
ile kosztuje skąd odjeżdżają busy do Bochni? tak aby można było dotrzeć jak najszybciej do kopalni soli.
|
http://i.imgur.com/y3GVR.jpg
http://i.imgur.com/5bgl9.jpg Bus kosztuje 6 zł, jedziesz do końcowego przystanku i potem 2 minuty na nogach do kopalni. |
1. Jutro wybieram sie autem w rejon błoń żeby obejrzeć mecz Polska-Czechy. Gdzie polecacie zaparkować i którędy przebijać sie w okolice Błoń bo myśle że może być spory ruch na drodze...
2. kupiłem kiedyś pare biletów komunikacji miejskiej jako że aktualnie jeżdże na karcie która niedługo mi sie kończy chciałbym owe bilety wykorzystać tylko wiem że niedawno ceny biletów sie zmieniały i musze zrobić jakąś dopłate do biletów. Widziałem że jest dopłata 10gr i 20 gr. Czy moge jest zrobić tą dopłate i wykorzystać te bilety i ewentualnie którą dopłate wziąc. Jestem studentem.. |
Jeśli ktoś znał osobiście użytkownika Pablooo bardzo proszę o kontakt na PW.
|
Mam pytanie. Wczoraj dostałem pocztą informacje z policji o zapłacenie mandatu (zakłócanie ciszy nocnej 300zł) jednak w tym liście nie ma podanego numeru konta na który można byłoby wpłacić pieniądze. Co w takiej sytuacji zrobić ? a może cały druk (z którym idzie się na pocztę) z numerem konta przyjdzie w późniejszym terminie ?
|
Niech ktoś pomoże ;) myśle nad tym czy wybrać sie ze znajomymi do strefy na błoniach oglądnąć mecz Polska - Czechy.
i tu kilka moich pytań jak było podczas wcześniejszych meczów polaków (tak wiem, że dziś przyjdzie jednak najwięcej ludzi) chodzi mi o to jak tam jest w ogóle z widocznością ekranu, ile trzeba przyjść wcześniej żeby cokolwiek zobaczyć, jak jest z alkoholem (czy można mieć swoje zapasy)? |
Sylwek, z tego co ja słyszałam od znajomych (osobiście nie byłam), to wcale tam tak fajnie nie jest, widoczność nie za dobra, problem z zakupem alkoholu jest taki, że są duże kolejki, a czy swój można wnosić to nie wiem, ale myślę, że nie.
|
nie można wnosić ŻADNYCH napojów!! lipa straszna. byłem na otwarciu. ani usiasc ani sie napić (kolejki najpierw po kuponiki tak na min 30min a potem nastepne aby wydali piwo. browar po 7zeta jakiś sikaniec 3%. lepiej ogladnać w domu a za ta kase kupić dobrego browara i jedzenie
|
Swój alkohol na strefę wniesiesz, ale musisz go schować, np puszki do kieszeni. Teoretycznie na bramkach stali "stewardzi" ale przeszukiwali jedynie plecaki, a i to nie u wszystkich. Byłem na meczu z Rosją niemal przed samym telebimem. Na strefę weszliśmy koło 19 i było sporo miejsca, ale dzisiaj proponuję przyjść wcześniej, bo i pogoda ładniejsza i mecz ważniejszy.
|
Kiedy będzie losowanie par 1/16 Pucharu Polski?
|
Cytat:
Moim zdaniem, losowanie 1/16 PP powinno odbyć najdalej w ostatnim tygodniu lipca. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl