![]() |
Da sie sprawdzic czy ucieli pieniadze ze zwrotu z podatku za niezaplacone mandaty(po przelewie)?
|
Cytat:
Na chłopski rozum, przed zwrotem podatku wypełniałeś PIT w rubryczce miałeś kwotę zwrotu od US, teraz sprawdź/ przypomnij sobie jaka to była kwota i sprawdź czy po otrzymaniu przelewu masz kwotę taką samą, czy pomniejszoną. |
Jest może jakiś pszczelarz na forum??? :D był bym bardzo wdzięczny za kilka informacji :-D
|
przez nieuwagę wywierciłem wiertelkiem malutka dziurke w akumulatorze ,macie jakis pomysl czym to zalatac ,dodam ze akululator melexa wiec troche lipa z kupnem nowego ,poza tym nie ma takiej potrzeby bo dziurka jest wysoko chcialbym ja tylko zalatać ,jakis klej? lutowanie czy cos w tym stylu ma ktos doswiadczenie lub pomysł?
|
Mam takie pytanie . Na moim komputerze działa mi Modern Warfare 2 , czy będzi mi działac gta 4 ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
witam
mam pytanko czy ktoś z forumowiczów nie mieszka przypadkiem w okolicach Senatorskie, Prusa Kościuszki? Rejon od supermarketu Dawida w stronę rzeki Wisły ? Na mapie widzę że są jakieś osiedla. Będę wdzięczny za pomoc a gdyby ktoś się taki znalazł to przewiduję małą niespodziankę. Więcej info o co chodzi na priv. Sprawa naprawdę pilna. |
jak najbszycie z Tarnowa dojade do Gliwic, i jakie opłaty sie z tym wiąża ?
|
Wie ktoś jak wypełnić harmonogram rzeczowo-finansowy dla budowy hali sportowej? Chodzi dokładniej o wypełnienie takiego punktu we wniosku aplikacyjnym o dotacje unijną. Pomoc bardzo mile widziana.
|
Poszukuję wszelkich zdjęć i filmów z wczorajszej Lednicy. Wiem, że była chyba obszernie transmitowana przez TVP Poznań. Da się to gdzieś obejrzeć/ściągnąć? Inne materiały również chętnie.
|
Cytat:
|
Jest możliwe obejrzenie filmu A.C.A.B. online z polskimi, ewentualnie angielskimi, napisami?
|
witam, potrzebuje porady od notariusza, księgowego albo kogoś kto ma pojęcie o aspektach prawnych dot. FV invoice... szukałem na necie, ale nie mogę znaleźć odp. na moją sytuację... pytałem na kilku forach... bez odzewu :/
proszę o kontakt na prv. |
1.
Cytat:
3. Jakie konto bankowe możecie polecić? Nie będą na nie wpływały stałe dochody. Oczywiście zależy mi na jak najmniejszych kosztach utrzymania. |
Cytat:
|
Cytat:
od ul.Prądnickiej od lat gościu handluje podręcznikami. Wielu znajomych korzystało i byli zadowoleni. |
Cytat:
Cytat:
|
pytanie naiwne, ale może się mylę ?
Chodzi o proces rekrutacyjny na studia. Koszt tzw. ' opłata rekrutacyjna ' wynosi w przypadku uczelni którą jesem zainteresowany 80 zł. To jest jasne i nie podlega dyskusji. Ale jest wielce prawdopodobne, że nie dostanę się na żaden z dwóch kierunków, które mnie interesują. Ale opłatę uiszczę 2 x po 80 zł. Okej, ale skoro tam się nie dostane, to w obwodzie chce mieć jeszcze dwa kierunki. Kolejne 160 zł. Czy dobrze rozumiem - składam swoją kandydaturę na 4 kierunki tego samego uniwersytetu to płacę 3x80 zł... 320 zł za samo złożenie wniosków ?!??! 2 pierwsze kierunki odpadają, bo jest bardzo wielu kandaytów, a miejsc tylko 15/20. Stąd te dwa kolejne kierunki biorę, bo coś trzeba studiować. Dobrze wszystko rozumiem ? === Nie rozumiem tego jednego punktu; Kandydat może wnosić o zwrot opłaty rekrutacyjnej w terminie 30 dni od zakończenia rejestracji na kierunek, którego dotyczy opłata, w przypadku:
|
Cytat:
Co do pierwszego pytania, to dobrze wszystko zrozumiałeś. |
Czy koło stadionu Wisły są jakieś stojaki gdzie można bezpiecznie zostawić rower ?
|
Cytat:
|
odnośnie jutrzejszego treningu
czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa wprowadzania dzieci do któregoś roku życia przez opiekuna na jeden bilet? |
ściągnąłem chrześniakowi diablo III... czy jedyna opcją żeby sobie młody pograł to wykupienie konta na battlenecie? czy tam cd-keya? Czy istnieje możliwość żeby pograł sobie normalnie... nie przez internet? tak jak to jest w przypadku diablo II?
|
Dostałem w poniedziałek mandat od policji rowerowej za spożywanie alko w niedozwolonym miejscu, wiadomo 100 zł, jeszcze na rowerze byłem ale to nieważne :). Zawsze płaciłem mandaty w terminie, lecz teraz jakoś mi się nie pali. Pytanie, co się stanie jak zapłacę mandat za 2-3 miesiące, kulturalnie w banku czy na poczcie (bo do tego czasu raczej komornika spodziewać się nie muszę), doliczają coś czy jak ? Z góry dzięki.
edit: elegancko, dzięki FraMat :) |
nikt niczego nie dolicza. Przynajmniej ja mam takie doświadczenie. Kiedyś nawet przyszedł do mnie po roku komornik z US z nakazem i doszło tylko parę złotych manipulacyjnego.
|
Ja jeszcze dwóch mandatów z przed bodajże trzech lat nie zapłaciłem i żadnych upomnień ani ściągania z podatku nie miałem. Nie przejmuj się tym. Tak jak FraMat wcześniej napisał - niczego nie doliczają.
Z tym, że ja od straż miejskiej dostałem mandaciki. |
Mnie mandaty ściąga z tego co kojarzę skarbówka jak się co rok rozliczam (PIT).
|
Cytat:
Moje pytanie jest tego typu - co może mi grozić za obrazę policjanta? Z góry mówię, że nigdy nie byłem karany. Grzywna? Zawiasy? |
Grzywna... Dostałem 200 zeta za obrazę policjanta. Rozprawa odbyła się bez mojej obecności.
|
Gdzie znajdę zdjęcie starej sektorówki WISŁA na sektorze C :)
|
Cytat:
Tylko, że rozprawa ma się odbyć ze mną i z tym policjantem. Dlatego właśnie nie wiem co mnie może czekać. |
Cytat:
Kupował ktoś może TMK w Krakowie (czerwcowe)? Byłem w Empiku na Rynku i w GK i tam nie ma. Wiecie może jaka jest tego przyczyna (zawsze jak kupowałem to było w terminie)? |
Cytat:
|
Reksio33,ale oni sami piszą że jak wychodzi np Trzeciego,to w salonach pojawia się dwa-trzy dni później.Ja myślę że pewnie w piątek będzie już w Empikach.
|
Korzystał ktoś może ze stronki walutomat.pl? Jakieś opinie?
Potrzebuje wymienić złotówki na euro oczywiście po jak najlepszym kursie. Może ma ktoś jakieś sprawdzone kantory internetowe? |
da ktoś linka do "Stadionów nienawiści"? wczoraj leciało w TVP 2 i nie oglądałem własnie!
|
Cytat:
|
Na co zwrócić uwagę przy zakupie 40-42 calowego telewizora ?!
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl