![]() |
Cytat:
tak wychodzili z zachodniej na pierwsza połowe :P na 2 juz wychodzili z okrąglaka tez mnie to zainteresowało :P |
Stadion naprawdę ok, ale czy coś zrobią z mega kałużami przy kołowrotkach na C i G? Do tego przeciekające klatki schodowe na G i kałuża przy wchodzeniu na trybunę, zalany tynk. Wstyd. I ciekawe kiedy dostosują trybunę G wewnątrz dla przyjęcia gości? Co do sektora gości na trybunie, nie wiem czy bufor nie jest za mały, naprawdę blisko naszego sektora. I pleksa od strony gości za niska, na meczach z Cracovią, Legią Lechem coś czuję, że będą latały różne rzeczy.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Zauważyliście że na C było strasznie ciemno. Nie wiem dlaczego ale lampy podświetlające dach trybuny były wyłączone. Raczej nie chce się wierzyć że to była "awaria".
|
siedziałem na D i wydaje mi się że było coś nie tak z nagłośnieniem. Spikera jeszcze coś było słychać natomiast muzyki w ogóle. Mojego ulubionego motywy z piratów z karaibów jak wychodzą na 2 polowe też prawie nie było słychać.
Bywałem już kiedyś na tym sektorze i było dużo lepiej. |
Cytat:
|
Cytat:
"Stairway to Heaven" :D |
Fajnie, ze mamy telebim ale estetyka tego co jest na nim wyswietlane jest okropna.
Nie chcialem sie czepiac po meczu z Polonia W. bo myslalem, ze bylo malo czasy i to dopracuja ale nic sie nie zmienilo. - przy prezentacji skladow ledwo mozna zobaczyc imiona i nazwiska za to podawane sa takie dane jak: wiek, waga czy wzrot - szczegolnie wazne informacje w tym momencie, szczegolnie jesli chodzi o druzyne gosci :) - jesli chodzi o wynik to wszystko jest krzywo i brzydko ze wzgledu na miejsce wyswietlenia dwucyfrowej liczby bramek jednej z druzyn - to fajnie, ze jest taka mozliwosc ale czy ktos pamieta taki mecz na Wisle, ze jedna druzyna strzelila dwycyfrowke - chyba czesto to sie nie zdarzac :) - zamiast tego moznaby lepiej wyswietlic liczbe doliczonych minut bo jest to nadziubdziane mniejsza czcionka niz wspomnaine: wiek, wzrost, waga zawodnikow - brakuje plansz ze strzelecem gola, a przede wszystkim z informacja o kartce czy o przeprowadzanej zmianie http://galeria.wislakrakow.com/20110...l/DSC_0113.jpg |
Cytat:
Co do przeciekających klatek. Nikt z tym nic nie robił bo kibice dotychczas nie wchodzili normalnie na trybunę więc nie było to widoczne. Teraz zrobiono normalne wejście i wszystko wyszło na jaw:) |
E21 rzad 1 przecieka dach :) w sumie pikuŚ ale h...we uczucie jak ci kapie na gŁowe przed meczem i pierwsza poŁowĘ :) potem juŻ przestaŁo :)
|
Cytat:
|
Z G1 nieczytelnie niestety...
|
W tej chwili chyba najbardziej wkurzająca usterka na tym stadionie, to ilość bramek na sektory E 22-23 i E 24-25.
To jest chore, by stać w kolejce pół godziny, podczas gdy na inne sektory wchodzi się praktycznie bez stania. |
it - ja wszedłem od kopa - wprawdzie byłem wcześniej, ale nikt nie każe przyjeżdżać na stadion 5 minut przed meczem...
|
Cytat:
1. aż takie korki 2. aż taka ulewa 3. Wypadek na drodze A niektórzy jadą na R22 100,200,500km... a z pracy Cię nie zawsze zwolnią wcześniej. Ja byłem 45 min przed meczem, a ojciec mi mówił że wszedł jak już piłkarze wychodzili. |
Ja kupiłem karnet w poniedziałek. Nieświadomy że wczorajszy mecz w karnet się nie wlicza, wybrałem się na mecz zaraz po 19. Pod stadionem byłem o 19:30 i od tej godziny stałem w kolejce po bilet. Na stadionie usiadłem dokładnie w 39 minucie.
Ktoś przebije mnie w nieświadomości? :D |
można przyjść 5 minut później i wchodzi się bez kolejki.
pirat takim to trzeba się urodzić i do 3 roku życia na rękach chodzić... |
Cytat:
|
Mnie denerwuje fakt, że nie wszystkie kołowroty działają - mogą działać a z jakichś powodów nie działają.
Dziwne. |
Cytat:
Nie chodzi mi tyle o sam fakt stania (w końcu na nowy, europejski stadion trzeba przychodzić godzinę wcześniej, nie?),ale o kompletne niedostosowanie liczby kołowrotów do liczby kibiców na poszczególnych sektorach. Przez te pół godziny obserwowałem jak na inne sektory ludzie wchodzą "od kopa". Problem był tylko na środkowe sektory piętra. Zresztą nie pierwszy raz -na meczach ligowych też tak bywało. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jeśli mam kartę kibica Legii Warszawa(potrzebna mi do meczów z Wisłą) to czy mogę wyrobić sobie KK Wisły. Od teraz jest niezbędna do wejścia na stadion. Chciałem pójść na Polonia - Wisła, ale jako posiadacz KK Legii nie mogę, stąd moje pytanie.
|
Możesz, żaden problem. Tylko w Warszawie się nie da mieć KK zarówno na Legię jak i Polonię. W Krakowie możesz mieć równocześnie KK Cracovii i Wisły, więc obecność KK Legii w niczym nie przeszkadza.
|
Nie możesz CHYBA. Mój kolega który mieszka w Wawie, wyrobił sobie KK Legii, i był na meczu Legia - Lechia, a ostatnio kiedy przyjechał do Gdańska i chciał wyrobić sobie karte LG to dostał odmowe, ponieważ powiedziano mu, że nie można posiadać dwóch kart kibica.
PiotrG to mamy sprzeczne info :) Część III – Używanie Karty § 9 1. Karta jest kartą imienną, identyfikującą wyłącznie osobę, której została wydana, a także określającą tą osobę jako kibica jednego Klubu. 2. Jeden Kibic może posiadać wyłącznie jedną Kartę. 3. Zakazane jest dokonywania jakichkolwiek zmian na Karcie, w szczególności przerabiania danych na niej uwidocznionych. 4. W przypadku ustalenia, iż: 1) dana osoba posługuje się nie swoją Kartą, Operator lub Klub mają prawo zatrzymać Kartę i ją unieważnić, 2) Kibic posiada dwie Karty, Karta wydana później podlega unieważnieniu, 3) Kibic posługuje się Kartą przerobioną, bądź w jakikolwiek sposób zmodyfikowaną, Operator lub Klub zatrzymuje Kartę i ją unieważnia. 5. W sytuacjach, o których mowa w ust. 4 powyżej, Operator i Klub nie są zobowiązane do zwrotu jakichkolwiek kosztów poniesionych przez Kibica w związku z wydaniem Karty, ani innych kosztów. § 10 Karta zachowuje ważność przez okres wskazany na Karcie. § 11 Kibic w każdym czasie może unieważnić Kartę oraz wymienić Kartę na nową za opłatą określoną w Cenniku. § 12 1. Kibic może zmienić przynależność do danego Klubu na przynależność do innego Klubu. 2. Zmiany można dokonywać nie częściej niż jeden raz w ciągu rundy rozgrywkowej danego sezonu rozgrywkowego rozgrywek Ekstraklasy. 3. Zmiana przynależności do Klubu następuje poprzez unieważnienie dotychczasowej Karty i wydanie w jej miejsce nowej Karty. (...) http://www.extrakarta.pl/public/temp...s.xhtml?id=475 |
No to będą teraz niezłe jaja dla tych którzy za "5 zł" poszli na mecz na Kałuży żeby ogłądnąć nowy stadion a tera bedą chcieli wyrobić sobie kartę na Wisłę :)
|
Kociewiak, a faktycznie. W pamięci mam info sprzed jakiegoś czasu (chyba jeszcze z połowy roku 2010), że tylko w Warszawie nie można było mieć KK na Legię i Polonię jednocześnie. Widocznie od czasu wprowadzenia przez PZPN tej centralnej bazy kibiców taka możliwość w całej Polsce została zablokowana. Cóż, pewnie trzeba będzie wymienić KK.
|
Cytat:
Super, Wisełkę to sobie pooglądam już chyba tylko w TV, bo zanim nasz klub wprowadzi internetową sprzedaż biletów, to ja już będę stara:-P |
Nie wiń za to klubu, to wykonawca ciągle nie ukończył systemu dostępu i dystrybucji biletów. Klub ma już cały potrzebny osprzęt, nie mało zabulili za Strefę Kibica.
W chwili, w której wykonawca odda cały system dostępu i dystrybucji biletów, to klub niezwłocznie wprowadzi sprzedaż internetową. Po KK tak czy siak będzie trzeba wybrać się na stadion. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl