![]() |
Jest tu jakiś agent OFE?
Do tej pory mi wisiało w którym ofe będę bo pracowałem na umowach śmieciowych :D, ale teraz szykuje się coś lepszego, więc chciałbym zmienić na ofe który zarobi dla mnie więcej niż Pekao sa (-2 % za ostatni rok). Jak coś to priv. |
Orientuje sie ktos jak sytuacja z miejscami parkingowymi przy stadionie w tarnowie???
|
Cytat:
|
Zna ktoś może stronkę gdzie będę mógł obejrzeć wszystkie bramki, z polskim komentarzem, z MŚ w RPA ?
|
szukam :)
blacharza / lakiernika samochodowego jakiegoś taniego dobrego, którego ktoś może polecić w okolicach albo w samym Krakowie ! ktoś zna / pomoże ? |
Cytat:
|
Na czym w końcu stanęła sprawa z utworzeniem pola campingowego dla holenderskich kibiców w okolicy basenu na Wiśle? Widziałam, że są tam prowadzone jakieś prace porządkowe, to właśnie na tę wielką okazję?
Dzięki za odpowiedź, Watts. |
W "Kronice" słyszałem, że jednak ma do tego dojść. I nie tyle holenderskie, co ogólnodostępne ma być to pole.
http://polepositioncamp.com/krakow - o takie coś. |
Obecnie mam Cyfrowy Polsat jeszcze ponad rok abonamentu.I mam do was pytanie,da się jakoś wcześniej rozwiązać umowę, ale nie płacąc kary? Wiem, że można jak jakiś kanał, wyłączą ale to też rzadko.A jak włączają to się da? Bo 1 mają włączyć parę nowych chodź wątpię...Niech ktoś mnie oświeci jak to jest...
|
Kupiłem słuchawki AKG w media markt w marcu zeszłego roku, i nagle bez żadnej wady mechanicznej słuchawki zaczęły dawać dźwięk dużo gorszej jakości. Nie wie ktoś ile taka standardowa reklamacja w media markt obowiązuje? Kiedyś już oddawałem tam jakieś słuchawki i uznali mi reklamacje tylko nie pamiętam ile czasu wtedy od zakupu minęło, a teraz już ponad rok stuknął.
|
gra ktoś na hattricku.org ?
|
złamanie kości środręcza prawej ręki, wie ktoś jaki % ubytku dostane?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
moze ktos podac koszt przejazdu autostradami z KRAKOWA do GDANSKA? samochodem osobowym
|
Zarko bodajze 2 lata na taki sprzet masz .
|
problem jest z FM 2012 , mianowicie ładuje sie gra i nagle wywala mnie to pulpitu . jaka moze byc przyczyna ?
|
prośba od laika, poszukuję napisów do filmu:
The Dictator 2012 TS XviD READ NFO-UnKnOwN dziękuję |
Cytat:
labtec: prośba od laika, poszukuję napisów do filmu: The Dictator 2012 TS XviD READ NFO-UnKnOwN dziękuję Spróbuj programem napi projekt -chyba z allplayerem jest dodawany taki program z tego co pamiętam:) Pozdrawiam |
no właśnie nie działa mi przez allplayera, szukam wersji .txt na necie ale nie mogę sobie poradzić.
także podbijam Panowie i Panie to pytanie; Napisy do: The Dictator 2012 TS XviD READ NFO-UnKnOwN dziękuję |
ktos sie orientuje jak z kupnem biletow na jutrzejszy sparing w Tarnowie?
dzieki za odpowiedz |
Gdzie jest jakas gielda rolek w krakowie? nowki i uzywki , ale bardziej uzywki pozdro
|
Cytat:
|
mam noge w gipsie siedze na l4 juz drugi tydzien
wie ktos moze jakie dokumenty trzeba zlozyc w zusie zeby dostac jakas kase z ubezpieczenia. z gory dzieki za pomoc |
ubezpieczenie chyba dopiero jak leczenie zostanie zakończone?
|
Ma ktoś takie urządzonko dla swojego psa?
http://i47.tinypic.com/21bku39.jpg |
Potrzebuje jakieś dobre zdjęcie angielskiego czerwonego autobusu. Chce je wykorzystać jako tło, pilne ! ;)
|
Cytat:
https://www.google.pl/search?q=londo...B-fP4QSu_tXyBQ |
Ogarnia ktoś w excelu robienie całek metodą paraboli ( numeryczne czy jakoś tak ;D). Jak ktoś wie o co chodzi niech da znać na priv, ale tylko dziś, na jutro muszę mieć zrobione.
|
Cytat:
|
Co to za dzieciak był na ufc 146 , co go Junior dos Santos zaprosił po walce do oktagonu? i w jakim celu on tam był?
|
ktoś wie czy jutro dzieje się coś ciekawego w mieście? koncert, pokaz etc.?
co by wyjść i posiedzieć.. no ideas! :/ |
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...037fda86,1,3,5 może to Cię zainteresuje
|
Dodać można jeszcze, że trwa Krakowski Festiwal Filmowy, jeżeli interesują Cię takie sprawy. ;)
|
Cytat:
podbijam ! |
Pracował/pracuje ktoś dla serwisu podającego wyniki meczów na żywo?
|
Czy moglibyście mi polecić program płatny najlepszy w swojej kategorii do magazynowania, fakturowania,kontaktu z klientem. Chodzi o to aby integrował się z allegro i sklepem internetowym, wysyłał emailem faktury pro forma, integrował się z kontem bankowym i wysyłał powiadomienia na email do klientów, przypomnienia, oferty, wysyłał mi smsy o dokonanych przelewach . posiadał opcje magazynowania towaru i księgowości. Wiem, że są takie programy ale jak byłem w sklepie komputerowym to facet sam nie wiedział jakie te programy mają funkcję. Cena do 2tyś mogę zapłacić za dożywotnią licencję ale musi mieć te wszystkie opcje.
|
Cytat:
Ktos gra na pewno ;) |
potrzebuje link z którego mógłbym ściągnąć grę Diablo III. Obiecałem chrześniakowi nie wiedząc co to w ogóle jest... przyznaje... nie podołałem zadaniu :/ dlatego zwracam się z prośbą do was... jest gra na allegro oryginalna ale nie dostane jej w ciągu 2 godz. Dzwoniłem też do allegrowicza z krk który ma grę do sprzedania to nie odbiera :/
POMOCY!! dzisiaj dzień dziecka!! |
http://srv33.turbobit.xup.pl/8gmm1g6...art01.rar.html
http://srv33.turbobit.xup.pl/cbst0uh...art02.rar.html http://srv33.turbobit.xup.pl/sw3l5aa...art03.rar.html http://srv33.turbobit.xup.pl/5ppad1z...art04.rar.html http://srv33.turbobit.xup.pl/0fmza9q...art05.rar.html http://srv33.turbobit.xup.pl/cug4crv...art06.rar.html http://srv33.turbobit.xup.pl/qw3oq7s...art07.rar.html http://srv33.turbobit.xup.pl/e4mvczl...art08.rar.html http://srv33.turbobit.xup.pl/4mpgc7v...art09.rar.html ale ciężko będziesz miał to ściągnąć w 2 godziny,chyba pozostaje Ci wycieczka po grę do Krakowa. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl