Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Konrad. 25.05.2012 23:53

Jest tu jakiś agent OFE?

Do tej pory mi wisiało w którym ofe będę bo pracowałem na umowach śmieciowych :D, ale teraz szykuje się coś lepszego, więc chciałbym zmienić na ofe który zarobi dla mnie więcej niż Pekao sa (-2 % za ostatni rok).

Jak coś to priv.

DaroKing 26.05.2012 11:00

Orientuje sie ktos jak sytuacja z miejscami parkingowymi przy stadionie w tarnowie???

WislakWiDoK 26.05.2012 11:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DaroKing (Post 1252255)
Orientuje sie ktos jak sytuacja z miejscami parkingowymi przy stadionie w tarnowie???

Spokojnie zaraz przy stadionie masz dużo miejsc. Koło dworca w Mościcach.

suchyTSW 26.05.2012 11:36

Zna ktoś może stronkę gdzie będę mógł obejrzeć wszystkie bramki, z polskim komentarzem, z MŚ w RPA ?

Sialalalala 26.05.2012 14:03

szukam :)

blacharza / lakiernika samochodowego jakiegoś taniego dobrego, którego ktoś może polecić w okolicach albo w samym Krakowie !


ktoś zna / pomoże ?

mckoval 26.05.2012 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 1251535)
orientuje sie ktos moze jak jest z wrzesniową rekrutacja na sudia na uczelniach: UJ, UEk, na studia II stopnia niestacjonarne? czy zazwyczaj sa wolne miejsca?

Bo wszedzie terminy rekrutacji na ich stronach sa do polowy lub konca lipca...
a co z tymi, ktorzy nie obronia licencjatu w czerwcu, tylko dopiero we wrzesniu?
Wie ktos z doswiadczenia, ze nie ma problemow jeszcze we wrzesniu sie dostac na studia niestacjonarne?

W przypadku stacjonarnych na UEK było tak, że rekrutujesz się normalnie w lipcu, piszesz test i masz mozliwość doniesienie papierów do ok. 22 września. Lepiej dopytaj (np. mailowo) na uczelniach.

Lacrima 26.05.2012 23:26

Na czym w końcu stanęła sprawa z utworzeniem pola campingowego dla holenderskich kibiców w okolicy basenu na Wiśle? Widziałam, że są tam prowadzone jakieś prace porządkowe, to właśnie na tę wielką okazję?

Dzięki za odpowiedź, Watts.

Watts 26.05.2012 23:27

W "Kronice" słyszałem, że jednak ma do tego dojść. I nie tyle holenderskie, co ogólnodostępne ma być to pole.

http://polepositioncamp.com/krakow - o takie coś.

brylant17 27.05.2012 09:26

Obecnie mam Cyfrowy Polsat jeszcze ponad rok abonamentu.I mam do was pytanie,da się jakoś wcześniej rozwiązać umowę, ale nie płacąc kary? Wiem, że można jak jakiś kanał, wyłączą ale to też rzadko.A jak włączają to się da? Bo 1 mają włączyć parę nowych chodź wątpię...Niech ktoś mnie oświeci jak to jest...

Zarko42 27.05.2012 10:07

Kupiłem słuchawki AKG w media markt w marcu zeszłego roku, i nagle bez żadnej wady mechanicznej słuchawki zaczęły dawać dźwięk dużo gorszej jakości. Nie wie ktoś ile taka standardowa reklamacja w media markt obowiązuje? Kiedyś już oddawałem tam jakieś słuchawki i uznali mi reklamacje tylko nie pamiętam ile czasu wtedy od zakupu minęło, a teraz już ponad rok stuknął.

seba_109 27.05.2012 10:08

gra ktoś na hattricku.org ?

Natkan 27.05.2012 10:55

złamanie kości środręcza prawej ręki, wie ktoś jaki % ubytku dostane?

Garbaż1906 27.05.2012 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Natkan (Post 1252409)
złamanie kości środręcza prawej ręki, wie ktoś jaki % ubytku dostane?

Dawno temu złamałem i nie jestem pewien czy to ta kość, wiem, że wtedy za to przyznali cały...1 %

szprotson 27.05.2012 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zarko42 (Post 1252398)
Kupiłem słuchawki AKG w media markt w marcu zeszłego roku, i nagle bez żadnej wady mechanicznej słuchawki zaczęły dawać dźwięk dużo gorszej jakości. Nie wie ktoś ile taka standardowa reklamacja w media markt obowiązuje? Kiedyś już oddawałem tam jakieś słuchawki i uznali mi reklamacje tylko nie pamiętam ile czasu wtedy od zakupu minęło, a teraz już ponad rok stuknął.

a nie masz karty gwarancyjnej AKG? ja mam akg i taka karte posiadam

węgorz2 27.05.2012 14:56

moze ktos podac koszt przejazdu autostradami z KRAKOWA do GDANSKA? samochodem osobowym

m94 27.05.2012 15:20

Zarko bodajze 2 lata na taki sprzet masz .

Tylko_Wisła! 27.05.2012 23:13

problem jest z FM 2012 , mianowicie ładuje sie gra i nagle wywala mnie to pulpitu . jaka moze byc przyczyna ?

labtec 28.05.2012 14:01

prośba od laika, poszukuję napisów do filmu:

The Dictator 2012 TS XviD READ NFO-UnKnOwN


dziękuję

palczi 28.05.2012 14:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tylko_Wisła! (Post 1252565)
problem jest z FM 2012 , mianowicie ładuje sie gra i nagle wywala mnie to pulpitu . jaka moze byc przyczyna ?

Jeśli pod windowsem xp to zrób aktualizację sterownika karty graficznej ze strony producenta-xp mógł sobie załadować jakieś stare i może w tym tkwi kłopot.


labtec: prośba od laika, poszukuję napisów do filmu:

The Dictator 2012 TS XviD READ NFO-UnKnOwN


dziękuję


Spróbuj programem napi projekt -chyba z allplayerem jest dodawany taki program z tego co pamiętam:)

Pozdrawiam

labtec 28.05.2012 15:01

no właśnie nie działa mi przez allplayera, szukam wersji .txt na necie ale nie mogę sobie poradzić.

także podbijam Panowie i Panie to pytanie;


Napisy do:
The Dictator 2012 TS XviD READ NFO-UnKnOwN



dziękuję

karmel1906 28.05.2012 17:26

ktos sie orientuje jak z kupnem biletow na jutrzejszy sparing w Tarnowie?
dzieki za odpowiedz

godzilla 28.05.2012 23:48

Gdzie jest jakas gielda rolek w krakowie? nowki i uzywki , ale bardziej uzywki pozdro

Lacrima 29.05.2012 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez karmel1906 (Post 1252712)
ktos sie orientuje jak z kupnem biletow na jutrzejszy sparing w Tarnowie?
dzieki za odpowiedz

Można kupić w Tarnowie, są nadal dostępne.

kriz69 29.05.2012 11:59

mam noge w gipsie siedze na l4 juz drugi tydzien
wie ktos moze jakie dokumenty trzeba zlozyc w zusie zeby dostac jakas kase z ubezpieczenia.
z gory dzieki za pomoc

szprotson 29.05.2012 12:08

ubezpieczenie chyba dopiero jak leczenie zostanie zakończone?

cuba libre 29.05.2012 21:35

Ma ktoś takie urządzonko dla swojego psa?
http://i47.tinypic.com/21bku39.jpg

neq. 30.05.2012 10:17

Potrzebuje jakieś dobre zdjęcie angielskiego czerwonego autobusu. Chce je wykorzystać jako tło, pilne ! ;)

labtec 30.05.2012 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez neq. (Post 1253037)
Potrzebuje jakieś dobre zdjęcie angielskiego czerwonego autobusu. Chce je wykorzystać jako tło, pilne ! ;)


https://www.google.pl/search?q=londo...B-fP4QSu_tXyBQ

jabadabaryba 30.05.2012 17:39

Ogarnia ktoś w excelu robienie całek metodą paraboli ( numeryczne czy jakoś tak ;D). Jak ktoś wie o co chodzi niech da znać na priv, ale tylko dziś, na jutro muszę mieć zrobione.

damie 30.05.2012 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jabadabaryba (Post 1253140)
Ogarnia ktoś w excelu robienie całek metodą paraboli ( numeryczne czy jakoś tak ;D). Jak ktoś wie o co chodzi niech da znać na priv, ale tylko dziś, na jutro muszę mieć zrobione.

tylko szybko xd

fifi1906 30.05.2012 17:45

Co to za dzieciak był na ufc 146 , co go Junior dos Santos zaprosił po walce do oktagonu? i w jakim celu on tam był?

bondTSW 31.05.2012 19:52

ktoś wie czy jutro dzieje się coś ciekawego w mieście? koncert, pokaz etc.?
co by wyjść i posiedzieć.. no ideas! :/

LuKaS TSW 31.05.2012 22:28

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...037fda86,1,3,5 może to Cię zainteresuje

Lacrima 31.05.2012 22:34

Dodać można jeszcze, że trwa Krakowski Festiwal Filmowy, jeżeli interesują Cię takie sprawy. ;)

labtec 01.06.2012 09:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 1252673)
no właśnie nie działa mi przez allplayera, szukam wersji .txt na necie ale nie mogę sobie poradzić.

także podbijam Panowie i Panie to pytanie;


Napisy do:
The Dictator 2012 TS XviD READ NFO-UnKnOwN



dziękuję


podbijam !

Lacrima 01.06.2012 11:30

Pracował/pracuje ktoś dla serwisu podającego wyniki meczów na żywo?

Puchatek 01.06.2012 14:31

Czy moglibyście mi polecić program płatny najlepszy w swojej kategorii do magazynowania, fakturowania,kontaktu z klientem. Chodzi o to aby integrował się z allegro i sklepem internetowym, wysyłał emailem faktury pro forma, integrował się z kontem bankowym i wysyłał powiadomienia na email do klientów, przypomnienia, oferty, wysyłał mi smsy o dokonanych przelewach . posiadał opcje magazynowania towaru i księgowości. Wiem, że są takie programy ale jak byłem w sklepie komputerowym to facet sam nie wiedział jakie te programy mają funkcję. Cena do 2tyś mogę zapłacić za dożywotnią licencję ale musi mieć te wszystkie opcje.

kisiel92 01.06.2012 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez seba_109 (Post 1252400)
gra ktoś na hattricku.org ?

Troche czasu od Twojego pytania minelo, ale zawsze to cos...

Ktos gra na pewno ;)

Kamil_mchw 01.06.2012 17:06

potrzebuje link z którego mógłbym ściągnąć grę Diablo III. Obiecałem chrześniakowi nie wiedząc co to w ogóle jest... przyznaje... nie podołałem zadaniu :/ dlatego zwracam się z prośbą do was... jest gra na allegro oryginalna ale nie dostane jej w ciągu 2 godz. Dzwoniłem też do allegrowicza z krk który ma grę do sprzedania to nie odbiera :/
POMOCY!! dzisiaj dzień dziecka!!

LuKaS TSW 01.06.2012 17:43

http://srv33.turbobit.xup.pl/8gmm1g6...art01.rar.html
http://srv33.turbobit.xup.pl/cbst0uh...art02.rar.html
http://srv33.turbobit.xup.pl/sw3l5aa...art03.rar.html
http://srv33.turbobit.xup.pl/5ppad1z...art04.rar.html
http://srv33.turbobit.xup.pl/0fmza9q...art05.rar.html
http://srv33.turbobit.xup.pl/cug4crv...art06.rar.html
http://srv33.turbobit.xup.pl/qw3oq7s...art07.rar.html
http://srv33.turbobit.xup.pl/e4mvczl...art08.rar.html
http://srv33.turbobit.xup.pl/4mpgc7v...art09.rar.html

ale ciężko będziesz miał to ściągnąć w 2 godziny,chyba pozostaje Ci wycieczka po grę do Krakowa.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl