Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

RecordAble 16.05.2012 22:08

Gdzie mogę kupić wiślacką koszulkę zaczynającą się od rozmiaru XXXL? Najlepsza byłaby w rozmiarze XXXXL. Strefa Kiboli, Fanatyk? Będą tam takie rozmiary?

przemo 16.05.2012 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez przemo (Post 1249623)
Do studentów UEk lub osób, które kiedyś były na terenie :)

Jak zrobić takie "puzzle" z wydrukowanych kartek A4 jak jest na tym tunelu łączącym budynek F i S ? Da się zrobić coś takiego bez używania jakichś specjalistycznych programów? Chciałbym wydrukować coś większego a nie chcę płacić wielkiej kasy drukarni za to ;)

na nową stronę :)

Kocur 17.05.2012 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DevilMayCry (Post 1248113)
mnie bolało przez 1 dzień. ale przez 2 dni tylko zupki i jogurty do jedzenia:D

Jak coś to trzeba było poprosić o Ketonal. Jak nie dostałeś to doradzam zakup.


dzięki za radę - przez 2 godziny po zabiegu czułem się jakby mnie 20 gliniarzy waliło pałą po gębie :D
ketonal pomaga chociaż nie w 100%

Marcinnno 18.05.2012 10:20

Mam pytanie. Znajomi do mnie przyjeżdżają i chcą pochodzić trochę po krakowskich klubach. Mógłby ktoś coś polecić dla osób w wieku ok. 20 lat ? Obecnie już nie chodzę tak jak kiedyś i nie bardzo orientuje się gdzie można się udać :D

Lacrima 19.05.2012 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 1250455)
Mam pytanie. Znajomi do mnie przyjeżdżają i chcą pochodzić trochę po krakowskich klubach. Mógłby ktoś coś polecić dla osób w wieku ok. 20 lat ? Obecnie już nie chodzę tak jak kiedyś i nie bardzo orientuje się gdzie można się udać :D

Zależy co znajomi lubią. :P Ale z takich najpopularniejszych to Coco, Cień, Frantic, Base... Tylko niektóre 21+.


Co to za wystawa na naszej hali, która przyciągnęła dziś tyle pokemonów? :shock:

FraMat 19.05.2012 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lacrima (Post 1250700)
Zależy co znajomi lubią. :P Ale z takich najpopularniejszych to Coco, Cień, Frantic, Base... Tylko niektóre 21+.


Co to za wystawa na naszej hali, która przyciągnęła dziś tyle pokemonów? :shock:

To nie wystawa.
To konwent miłosników mangi
http://miohi.pl/magnificonx/
Bedzie jeszcze jutro

michi96d 20.05.2012 18:36

mam takie pytanie zamawiałem dzisiaj album na vlepki przez alegro przez przypadek dałem 3 razy po 1 sztuce czy da sie to jakoś cofnąc?

marcinm 20.05.2012 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michi96d (Post 1250902)
mam takie pytanie zamawiałem dzisiaj album na vlepki przez alegro przez przypadek dałem 3 razy po 1 sztuce czy da sie to jakoś cofnąc?

tak , dogadać się ze sprzedającym

kalvin 21.05.2012 11:02

Można gdzieś w Polsce kupić Marathony w innych kolorach niż standardowe czarne i niebieskie?

noWISjusz 21.05.2012 14:36

Czy mógłby ktoś napisać kiedy są przewidziane -jeśli wogóle są-otwarte treningi reprezentacji przed Euro na boiskach Wisły i Hutnika i co ewentualnie trzeba zrobić żeby mieć szansę to zobaczyć?

kamylsky 21.05.2012 14:50

Ktoś poleci jakieś miejsce gdzie można nabić klimatyzacje w miare tanio? najlepiej okolice Prokocimia

WISŁAZWE 21.05.2012 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez noWISjusz (Post 1251037)
Czy mógłby ktoś napisać kiedy są przewidziane -jeśli wogóle są-otwarte treningi reprezentacji przed Euro na boiskach Wisły i Hutnika i co ewentualnie trzeba zrobić żeby mieć szansę to zobaczyć?


Taką informację znalazłem na stronie oficjalnej miasta Krakowa:

http://krakow.pl/aktualnosci/12215,2...i_na_euro.html

A taką na oficjalnej naszego klubu:

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...acji_holandii/

Na stornach związanych z Hutnikiem nie udało mi się znaleźć żadnych informacji na temat treningu reprezentacji Anglii.

hudinho 22.05.2012 07:59

witam,

znacie dobrych dostawców internetu na terenie NH? zmianiam mieszkanie i przenoszę się na okulickiego (naprzeciwko Rydygiera) i niestety nie mam tam internetu.
polecicie coś, nie musi być megahiper szybki ale w rozsądnej cenie i bez kosztów podłączenia 500 pln! odrazu sie przyznaje bez bicia ze nie za bardzo w tym siedze wiec prosze łopatologicznie:)

ps. najlepiej zebym mogl do tego podlaczyc router tp-link wr340g bo cos takiego posiadam

pozdr i z góry dzieki

brylant17 22.05.2012 11:09

Piszę w imieniu matki,matka za granicą więc pisze ja :P Matka siedzi za granicą i nie płaciła w 2011 podatku rolnego.Dzisiaj zjawił się poborca skarbowy i mówił,że jak do końca maja nie zostanie zapłacone to może być nie wesoło.Ja Pytam starszy czy czy naprawdę może być nie wesoło?I czy nie można tego zapłacić w listopadzie? kiedy przyjedzie na urlop?

reav1982 22.05.2012 11:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hudinho (Post 1251226)
witam,

znacie dobrych dostawców internetu na terenie NH? zmianiam mieszkanie i przenoszę się na okulickiego (naprzeciwko Rydygiera) i niestety nie mam tam internetu.
polecicie coś, nie musi być megahiper szybki ale w rozsądnej cenie i bez kosztów podłączenia 500 pln! odrazu sie przyznaje bez bicia ze nie za bardzo w tym siedze wiec prosze łopatologicznie:)

ps. najlepiej zebym mogl do tego podlaczyc router tp-link wr340g bo cos takiego posiadam

pozdr i z góry dzieki

Sam mieszkam na okulickiego i masz dwa sensowne wyjścia.... mianowicie 1sze to belmont a 2gie to UPC.
Ja sam posiadam 2gą opcje wraz z pakietem TV i telefonem stacjonarnym i muszę zdecydowanie pochwalić za jakość usług i mogę Ci to śmiało polecić.
Co do pakietów z upc to www.upc.pl i sprawdzaj.
Ps. Masz miejsce parkingowe na okulickiego? jak nie to powodzenia ;)

Kamyk 22.05.2012 11:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez reav1982 (Post 1251277)
Ja sam posiadam 2gą opcje wraz z pakietem TV i telefonem stacjonarnym i muszę zdecydowanie pochwalić za jakość usług i mogę Ci to śmiało polecić.

Ja też szczerze mogę polecić. Ten sam pakiet mam. Płacę za wszystko 150 zł. TV, Tel. i Net.
Z tym, że telefon mam nielimitowany (dzwonię wszędzie za free 24 na h), Internet 20 mega, no i telewizja ponad sto kanałów.

Reav jak jest u Ciebie?

reav1982 22.05.2012 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 1251279)
Ja też szczerze mogę polecić. Ten sam pakiet mam. Płacę za wszystko 150 zł. TV, Tel. i Net.
Z tym, że telefon mam nielimitowany (dzwonię wszędzie za free 24 na h), Internet 20 mega, no i telewizja ponad sto kanałów.

Reav jak jest u Ciebie?


Eeee chyba nie ten sam pakiet....

TV: MaxHD z nagrywarką
TEL: 240 minut do wszystkich oprócz oczywiście PLAY
INTERNET: 120 MB

Płacę róznie bo między 140 a 150 i od czego to zależne to ni cholery nie wiem.
Ale śmiga wszystko zaj......

hudinho 22.05.2012 14:21

dzięki wszystkim za info,
też chyba wezmę UPC aczkolwiek sam internet bo nie potrzebuje tv i telefonu.

reav1982 na szczęście sprzedałem auto miesiąc temu i przerzuciłem się na rower, wczesnie mieszkał w tych blokach brat i pamietam jaki był meksyk z zaparkowaniem:) ale mnie juz to nie dotyczy

pozdro!

michi96d 22.05.2012 14:21

Mam pytanie jaki telefon polecacie tak do 600 zł , może być dotykowy

Lacrima 23.05.2012 10:02

Chciałabym kupić w Krakowie bilet PKP również na drogę powrotną z Tarnowa. Muszę od razu decydować na którą konkretnie godzinę chcę ten bilet, czy jak to wygląda?


Dzięki za pomoc. :)

Kocur 23.05.2012 10:22

Zwykły bilet - bez miejscówki - jest ważny do końca dnia. Kupujesz na konkretny dzień relacji Tarnów - Kraków i powinno być ok - dawno nie jeździłem pociągami ale kiedyś tak to działało.

LuKaS TSW 23.05.2012 10:38

Do tego jeszcze teraz niestety trzeba pilnować jakiej spółki jest dany pociąg,czy IC czy PR.Bo niestety nie honorują biletów innej spółki ci przewoźnicy

przemo 23.05.2012 11:26

Czy z dworca w Krakowie Płaszowie jest jakieś bezpośrednie przejście na ulicę Gromadzką, tak żeby nie chodzić gdzieś na około ? Chodzi mi o tor kartingowy jaki tam podobno jest, żeby nie błądzić gdzieś ;)

szprotson 23.05.2012 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez przemo (Post 1251507)
Czy z dworca w Krakowie Płaszowie jest jakieś bezpośrednie przejście na ulicę Gromadzką, tak żeby nie chodzić gdzieś na około ? Chodzi mi o tor kartingowy jaki tam podobno jest, żeby nie błądzić gdzieś ;)

jak idziesz na karty to daj znac jak ten tor.
a najlepiej jesli byłes na daytonie w Tarnowie to mogłbys porównac :)
z gory dzieki hehe

Zola 23.05.2012 12:45

orientuje sie ktos moze jak jest z wrzesniową rekrutacja na sudia na uczelniach: UJ, UEk, na studia II stopnia niestacjonarne? czy zazwyczaj sa wolne miejsca?

Bo wszedzie terminy rekrutacji na ich stronach sa do polowy lub konca lipca...
a co z tymi, ktorzy nie obronia licencjatu w czerwcu, tylko dopiero we wrzesniu?
Wie ktos z doswiadczenia, ze nie ma problemow jeszcze we wrzesniu sie dostac na studia niestacjonarne?

labtec 23.05.2012 12:56

podrzućcie parę stron, gdzie po wpisaniu danego kawałka / piosenki - będę miał możliwość ściągnięcia go.

wiem, że takie pytania pojawiały się często, ale albo to były portale ze słabą wyszukiwarką, albo trzeba było się rejestrować.


Dziękuję za pomoc

WISŁAZWE 23.05.2012 13:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 1251542)
podrzućcie parę stron, gdzie po wpisaniu danego kawałka / piosenki - będę miał możliwość ściągnięcia go.

wiem, że takie pytania pojawiały się często, ale albo to były portale ze słabą wyszukiwarką, albo trzeba było się rejestrować.


Dziękuję za pomoc


Ja korzystam z tego:

http://mp3.teledyski.info/

przemo 23.05.2012 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1251524)
jak idziesz na karty to daj znac jak ten tor.
a najlepiej jesli byłes na daytonie w Tarnowie to mogłbys porównac :)
z gory dzieki hehe

W Tarnowie byłem na obu torach i teraz właśnie chciałem coś nowego :)

Jak pójdę to Ci dam znać :) tylko dobrzy byłoby się nie zgubić tam :P


Cytat:

Pierwotnie napisane przez palczi (Post 1251569)
Jeszcze jakiś czas temu było -idziesz w stronę budynku poczty i na lewo masz ciemny tunel pod torami gdzie idą takie wielkie rury :)Tam zawsze było błoto i mokro ale przejść się da-tunel się kończy-idziesz cały czas prosto i docierasz do ul.Krzywda -Gromadzka to przecznica z ulicy Krzywda:)pozdrawiam

Dzięki wielkie! :)
Na zumi jak patrzyłem to właśnie widziałem jakiś tunel, ale nie byłem pewny czy nim można chodzić :)

palczi 23.05.2012 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez przemo (Post 1251507)
Czy z dworca w Krakowie Płaszowie jest jakieś bezpośrednie przejście na ulicę Gromadzką, tak żeby nie chodzić gdzieś na około ? Chodzi mi o tor kartingowy jaki tam podobno jest, żeby nie błądzić gdzieś ;)

Jeszcze jakiś czas temu było -idziesz w stronę budynku poczty i na lewo masz ciemny tunel pod torami gdzie idą takie wielkie rury :)Tam zawsze było błoto i mokro ale przejść się da-tunel się kończy-idziesz cały czas prosto i docierasz do ul.Krzywda -Gromadzka to przecznica z ulicy Krzywda:)pozdrawiam

Przemo- no problem-głowy sobie uciąć nie dam ale wg mnie ten tunel dalej jest i ma się dobrze:)

Bąbel 23.05.2012 15:08

"Rozbijał" ktoś sportowe buty" Takie "deskorolkowe", "skejtowskie"? Jeśli tak, to proszę o jakiś namiar na takiego szewca, o ile taka operacja jest możliwa.

Marcin_fan 24.05.2012 11:29

jak usunąc awatar ?

19sebawro06 24.05.2012 14:48

szukam osoby która będzie wstanie zrobić mi stronę internetowa o tematyce Wisły. z góry dzięki. jak by co więcej info na priv

Eternit 24.05.2012 19:09

Jest na forum jakiś lekarz? Jeżeli tak to proszę o kontakt na priv.

wislacki 24.05.2012 19:27

Znalazłem kartę kredytową mBanku. Ogłosiłem się wszędzie gdzie to możliwe w poszukiwaniu właściciela, ale bez skutku, nikt się nie zgłosił. Na karcie widnieje adres placówki banku(?) w Łodzi i adnotacja, że w przypadku znalezienia karty należy odnieść ją pod wskazany adres. Jakieś pomysły co powinienem zrobić? Mogę odnieść ją do każdej, "normalnej" placówki banku, czy nie przyjmą?

Karta na nazwisko M.Nowak, gdyby ktoś znał proszę o kontakt.

Proud 24.05.2012 21:36

^^^wrzuć do skrzynki pocztowej. Poczta ma obowiązek zwracać takie rzeczy na dany adres, np: dowód.


Też mam pytanie:

Gdzie w Krakowie kupię nożyk do otwierania kopert? Taki jakiś lepszy, bo na prezent?

MatMario 24.05.2012 22:57

Są jakieś rankingi ze wszystkimi szkołami ponadgimnazjalnymi w Krakowie?

Np żeby było wyszczególnione ile punktów potrzeba, żeby się można było dostać, jakieś inne pierdoły.

W Perspektywach znalazłem ale tylko dość ogólny.

To technikum mechaniczne przy Alejach na przeciw Jagiellonki to spoko szkoła, dobry poziom?

Jak teraz wygląda edukacja w technikach? 10 lat się edukacją nie zajmowałem a muszę jakąś wiedzę w temacie zdobyć...

To jest poziom dna czy jednak spoko?

wiślak 86 25.05.2012 12:50

PILNE PYTANIE I BARDZO WAŻNE !!

czy wie ktoś jak ściągnąć filmiki ze strony gazeta.pl ??

Bez moralizowania.

Gdyby ktoś miał taki program zainstalowany to proszę o priva a ja napisze o co chodzi.

Z góry dzięki

tarantulaw2 25.05.2012 13:27

Ja mam zainstalowany akcelerator pobierania (Internet Download Manager), przez niego da sie ściągnąć. Jak coś to pisz PW, wyjaśnie dokładnie co i jak.

szprotson 25.05.2012 13:45

wislak86

Ostatnio kolega mi polecił nową przeglądarke -Maxthon 3
używam i sprawdzam ją, imho bije ff i reszte na glowe, tylko .......er by sie przydał
no i w tej przeglądarce można wyciąc i zapisać kazde wideo (takie z gazeta.pl też, bo ...sprawdziłem!)

wiślak 86 25.05.2012 15:10

OK wielkie dzięki za pomoc.

Tarantula już przesłał mi to co chciałem za co jestem wdzięczny.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl