Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

WISŁA 1906 NH 02.07.2009 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raciborzanin (Post 755611)


Ładne brameczki trzeba przyznać :) ciekawe jak wyglądał cały mecz... TVP dziękuje

KoniuLG 03.07.2009 00:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proximus (Post 755608)
Pytanie do znawców. Czy to nie jest aby tak że liczbę zdobytych punktów dzielimy przez liczbę zespołów które dany kraj w pucharach reprezentują?

znawcą to nie jestem ale wiem:P
za każde zwycięztwo dostaje się 1 punkt podzielony przez liczbę wszystkich drużyn biorących udział w danej rundzie.
(nie wiem jak to działa w przypadku 1rundy kwalifikacyjnej uefa, ale o juz pies tam je**ł)

pan_premier 03.07.2009 07:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PasiorWKS (Post 755607)
Mówicie że będzie przełomowy sezon dla Polski. A czy nie jest tak że przy tym nowym systemie inne drużyny z krajów rankingowo podobnych mają też mnóstwo okazji do zdobycia punktów? Czy suma sumarum nie wychodzi na to samo ?

oczywiście, ze tak.

tyle jest do zyskania co i do stracenia. niemniej jest szansa na łatwiejsze punkty, dzieki likwidacji intertoto jest wiecej ogórków w LE.

konini09 03.07.2009 09:29

A czy to nie jest tak, że załóżmy, że uciułamy sobie trochę punktów do rankingu dla POLSKI to później zamiast grać w el. LM z tymi ze wschodu czyt. słabszymi będziemy grać z zachodem?? Czy to jest geograficznie podzielone?

_gilardino_ 03.07.2009 09:42

Teoretycznie tak ale żeby grać w ELM z Lyonem czy Arsenalem to OE musiałaby być czołową ligą Europy.
Wtedy też w LM grałaby jedna drużyna od fazy grupowej a druga w eliminacjach :P

martin_6 03.07.2009 10:40

Mistrz Polski zawsze będzie grać w eliminacjach LM w grupie "mistrzowskiej" (tej co teraz), ewentualnie z automatu w Fazie Grupowej, ale do tego jeszcze daleka droga :P. Ta silniejsza drabinka, gdzie są te wszystkie Arsenale i Livepoole to grupa "niemistrzowska". Być może kiedyś przyjemność tam grać będzie miał wicemistrz Polski.

Krissu 08.07.2009 14:32

http://wislaportal.pl/news.php?id=15637

:shock:

Brawo dla Nielicznych-ale-fanatycznych.

Gercu 08.07.2009 15:01

Polonii należą się brawa :/ a u nas co?

Replay73 08.07.2009 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 758597)
ta stronka jest jednak oszołomiona.

zamiast wrzucić info o meczu w Sosnowcu / wyjezdzie wolą zamieścić news o Polonii :shock:

I bardzo dobrze. Znacznie większa liczba kibiców Wisły chciałaby oglądnąć mecz niż może wejść na stadion w Sosnowcu więc dla nich wiadomość o nadziei na transmisję jest istotniejsza.

matizaq 08.07.2009 15:28

Transmisja meczu Polonia - Budućnost w Orange Sport

Wbrew wcześniejszym doniesieniom okazało się, że mecz Polonii Warszawa z FK Budućnost Podgorica będzie transmitowany przez polską telewizję.

Stacja Orange Sport zaproponowała Polonii telewizyjną relację z meczu, która będzie uaktualniana co 15 minut. Poza tym, w wypadku ciekawych sytuacji na boisku planowane są bezpośrednie wejścia na antenę....

http://www.90minut.pl/news/96/news96...nge-Sport.html


Jeżli będzie na Orange Sport to na SopCascie też ?

P.S Nie wiem co oni wymyślili z tą telewizyjną relacją ...śmiech na sali

Replay73 08.07.2009 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 758600)
A co ten news ma wspólnego z Wisłą?

wislaportal to taki właśnie oszołom i przypał w jednym i na przyszłość jak już na wysiłku robicie jakieś foty z trybun to zamazujcie twarze - to tak na przyszłośc.

Naprawdę trzeba to tłumaczyć ???? Skoro udało się załatwić transmisję Polonii to jest to jakaś wskazówka dla naszego klubu a może też dla kibiców by nacisk na kuszo czy klub wywierać by nasz mecz oglądnąć ? Zresztą jakbyś czytał ze zrozumieniem news to w nim jest to wyraźnie napisane. Więc czepianie się oszołomstwa że ktoś daje kibicom nadzieję jest nie na miejscu.

A wislaportal nic wspólnego nie mam więc daruj sobie osobiste wycieczki. Uwagi pisz do redakcji.

szczebrzeszcz 08.07.2009 16:58

w przeciwieństwie do Polonii transmisja meczów Wisły Legii czy Lecha jest atrakcyjniejsza dla Orange sport...
bądźmy dobrej myśli, tym bardzie że Wisła w przeciwieństwie do reszty nie sprzedała praw do meczu Sportfive :-) więc transmisja za nic może być opłacalna

PS. mam orange sport :D

Wojtas 08.07.2009 17:52

Jakie wejscia na antene ,jakie ciekawesze sytuacje o to ma byc??

To jakas paranoja albo robi sie tranmsjie albo nie ,albo szanuje sie kibica albo sie go nie szanuje.

Kiedys to we wakajce od poludnia do wieczora pokazywano wszytskie mecze Polskich klubow nawet w Intertoto a teraz kazdy ma to gdzies.Obudza sie jak beda atrakcyjniejsi rywale ,co by wiecej kasy sie nachapać.O to Polska własnie.

Copa Libertadores czy inne "wspaniale" transmisje o 2 w nocy gdzie normalny czlowiek spi ,zeby radno do roboty isc -to wg nich sie oplaca i duzo ludzi to oglada

ale zeby pusciic o 20 Polonia-Podgorica ,to juz nie ,pora zła napewo ogladalnosc odbierze 'Na wspolnej " :lol:

fialo 08.07.2009 18:01

No właśnie to jest dopiero paranoja, czy oni wtych stacjach naprawdę myślą, że więcej ludzi będzie oglądać te wszystkie denne seriale, niż mecz polskiej drużyny w pucharach ? Muszą mieć dobrego dilera chyba...

pysio 08.07.2009 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 758670)
No właśnie to jest dopiero paranoja, czy oni wtych stacjach naprawdę myślą, że więcej ludzi będzie oglądać te wszystkie denne seriale, niż mecz polskiej drużyny w pucharach ? Muszą mieć dobrego dilera chyba...

serial ogląda średnio 3-4 mln ludzi..

mecze Repry na mundialach po 8mln..

mecze klubowe.. myślę, że 1mln to góra..

Aaarrgh 08.07.2009 18:49

KuszoTV liczy na zainteresowanie rzędu 5-10 tys użytkowników online. Jak sami przyznają, serwer przez który to ma iść wytrzyma do 500tys połączeń. Czyli Kuszo wymięka w wypadku seriali, meczy repry i meczy klubowych... A liczyłem na M jak Miłość...

Jaroo1 08.07.2009 19:01

własnie to jest paranoja ze te seriale maja wieksza ogladalnosc niz sport ;/ No niestety moze byc prawda ze taki serial (i to powtorka bo przeciez w lato daja powtorki) ma wieksza ogladalnosc bo te seriale to oglada zapalona rzesza pan ;/
Ja mam cyfrowy polsat ale tak mnie wkur..ją ta cała sytuacja ze chyba zamiat ogladania sportu na ich kanale bede ogladąl to smao przez neta. Niech sie zadlawia tymi fazami grupowymi LM i LE :P

Cytat:

KuszoTV liczy na zainteresowanie rzędu 5-10 tys użytkowników online
Z tym poziomem naszego footballu to musi byc naprawde kiepsko skoro w normalnym kraju na mecz przyjdzie z 30 tys ludzi a u nas nawet liczy sie ze przed monitor zbierze sie tyle co na mały stadionik ;/
Chociaz ja mysle ze ze 100 tys ludzi to te mecze obejrzy bo az mi sie wierzyc nie chce zbey tylko 5-10 tys było tym zainteresowane, chociaz ko wie, w koncu to Polska

Aaarrgh 08.07.2009 19:13

Też mi się wydaję, że przez mecz przewinie się więcej userów. Co tu oglądać w telewizji na początku lipca? No i weźmy poprawkę na kilka (?) tysięcy kibiców z Podgoricy, którzy chyba nie mogą liczyć na obejrzenie sygnału produkowanego przez Kuszo poza internetem.

Z drugiej strony wiadomo, że gdyby to był mecz Wisły, Legii czy Lecha to jeden kanał na 500 tys użytkowników mógłby nie wystarczyć...

Angmir 08.07.2009 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 758691)
własnie to jest paranoja ze te seriale maja wieksza ogladalnosc niz sport ;/ No niestety moze byc prawda ze taki serial (i to powtorka bo przeciez w lato daja powtorki) ma wieksza ogladalnosc bo te seriale to oglada zapalona rzesza pan ;/
Ja mam cyfrowy polsat ale tak mnie wkur..ją ta cała sytuacja ze chyba zamiat ogladania sportu na ich kanale bede ogladąl to smao przez neta. Niech sie zadlawia tymi fazami grupowymi LM i LE :P


Z tym poziomem naszego footballu to musi byc naprawde kiepsko skoro w normalnym kraju na mecz przyjdzie z 30 tys ludzi a u nas nawet liczy sie ze przed monitor zbierze sie tyle co na mały stadionik ;/
Chociaz ja mysle ze ze 100 tys ludzi to te mecze obejrzy bo az mi sie wierzyc nie chce zbey tylko 5-10 tys było tym zainteresowane, chociaz ko wie, w koncu to Polska

100 000 ludzi w Orange sport ?

Bez jaj

Ile osób ma dostęp do Cyfry + 2,5 mln ??

Ile z tego wykupiło Orange Sport ?? (za 10/14 zł odpcja dodatkowa tylko za ten kanał)
może z 300 000

Ile z tego wie że mecz będzie można obejrzeć (oficjalnego info na stronie kanału ani reklam w tele nie widziałem o dziś oglądałem) 50 tyś ??

Ile będzie tym zainteresownych ? 25 tyś ?

Ile bedzie mogła obejrzeć po odrzuceniu tych którzy chcą a nie mogą (praca wyjścia z kolegami, wyjazdy, studia itd.) 15 tyś ?

Po odliczeniu tych którzy zapomną, albo zaczan oglądać coś innego i zrezygnują zostanie może 10 tyś osób.

Jaroo1 08.07.2009 19:31

Cytat:

100 000 ludzi w Orange sport ?
100 tys przed monitorem z KuszoTV :P
A własnie co do tych Orange Sportow i innych wynalazkow to juz **** człowieka strzela. Teraz moze dajmy mecze poslkich klubów w pcharach w Orange Sport, w nastepnym sezonie moze w TVP Sport, pozniej moze Polsat Sport, moze pozniej na Eurosporcie, pozniej w Canal+, pozniej w N sport to jest jakas tragedia. Tcyh kanałow sportowych od zajebania i zamiast zrobic tak zeby normalny czlowiek był pewny ze np przez 5 lat beda mecze na danym kanale i wykupiłby sobie wtedy dekoder jakies TV to ciagle jakies pieprzone zmiany. Kiedys juz była Wisla z Realem w TV4, teraz w Orange Sport moze bedzie, jak przejdzie dalej to Polsat Sport, niedanwo była w TVP o Boze az sie wierzyc nie chce co to sie dzieje ;/

donPedro23 08.07.2009 19:31

Ale oprócz liczby widzów liczy się też target. Seriale oglądają dziady, piłkę ogląda najbardziej poszukiwana przez reklamodawców grupa odbiorców.

3michal_04 08.07.2009 21:56

jak już jesteśmy przy transmisjach, to radiowa będzie w RadioGol.pl

chyba jedyna radiowa relacja z tego meczu

szczebrzeszcz 08.07.2009 23:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 758702)
100 tys przed monitorem z KuszoTV :P
A własnie co do tych Orange Sportow i innych wynalazkow to juz **** człowieka strzela. Teraz moze dajmy mecze poslkich klubów w pcharach w Orange Sport, w nastepnym sezonie moze w TVP Sport, pozniej moze Polsat Sport, moze pozniej na Eurosporcie, pozniej w Canal+, pozniej w N sport to jest jakas tragedia. Tcyh kanałow sportowych od zajebania i zamiast zrobic tak zeby normalny czlowiek był pewny ze np przez 5 lat beda mecze na danym kanale i wykupiłby sobie wtedy dekoder jakies TV to ciagle jakies pieprzone zmiany. Kiedys juz była Wisla z Realem w TV4, teraz w Orange Sport moze bedzie, jak przejdzie dalej to Polsat Sport, niedanwo była w TVP o Boze az sie wierzyc nie chce co to sie dzieje ;/

chyba lepiej żeby gdziekolwiek była (przynajmniej część osób obejrzy, lub się do kogoś wskoczy :) ) niż żeby tej transmisji w ogóle nie było

palikot 09.07.2009 00:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 758676)
serial ogląda średnio 3-4 mln ludzi..

mecze Repry na mundialach po 8mln..

mecze klubowe.. myślę, że 1mln to góra..

tak tylko weź pod uwagę, to ze oni nie liczą liczby głów tylko chyba odbiornikow... Nikt nie siada w domu w 5 osob czy w knajpie w 40/100 zeby oglądnąć M jak milość... po za tym... mecz Wisly z Lazzio ogladalo 12 mln co bylo drugim wynikiem po Polska - Niemcy 14mln. na MŚ 06 w historii. Mecze klubowe mają rózną oglądalność w zaleznosci od rundy i od przeciwnika...
p.s Fakty ogląda max 4 mln... srednio 3,5(wiem bo sie chwalą) wiadomości blisko 3mln, a Wydarzenia 2 mln... więc seriale napewno nie więcej...

Na tym etapie rozgrywek max 500 tys by oglądało piłke... jakby ekipa miala fory u miediów(jak Lech rok temu i my 7lat do4 za Panathinaikosu) to oglądalność pewnie byla by 2 razy większa... Ważną tez rzeczą jest tutaj marketing... nawet kupienie takiego Rivaldo, czy Kluiverta by przyciągnelo mase ludzi, tylko po to, zeby sobie popatrzec jak biega... to juz jest kasa no ale nasze kluby nie myslą bo narazie u nas liczy się kasa z biletów + to co nam ktoś da(transmisja pzpn, sponsorzy), sami kasy nie potrafimy robić

m&m 09.07.2009 09:51

[QUOTE=palikot;758827]tak tylko weź pod uwagę, to ze oni nie liczą liczby głów tylko chyba odbiornikow... Nikt nie siada w domu w 5 osob czy w knajpie w 40/100 zeby oglądnąć M jak milość... po za tym... mecz Wisly z Lazzio ogladalo 12 mln co bylo drugim wynikiem po Polska - Niemcy 14mln. na MŚ 06 w historii. Mecze klubowe mają rózną oglądalność w zaleznosci od rundy i od przeciwnika...
p.s Fakty ogląda max 4 mln... srednio 3,5(wiem bo sie chwalą) wiadomości blisko 3mln, a Wydarzenia 2 mln... więc seriale napewno nie więcej...

Dane dotyczące oglądalności podawane są z reguły na " głowy". Jeżeli chodzi o oglądalności seriali to patrząc tylko na ten rok to najlepiej oglądaną pozycją w TVP2 ( bo tam były mecze UEFA w zeszłym roku) to M jak miłość, gdzie rekordowy odcinek miał widownie 8,2 mln w grupie 4+, dla porównania finał LM to 5,1 mln. A i nie łudźmy się, że kibice to najatrakcyjniejszy target, no chyba że dla browarów :)

pzdr

Kurt 09.07.2009 11:18

Bo w 90% należą do Polsatu i jakby realizują ich interesy. Może Puls piłkę przygarnie :lol: mieli takie mocarstwowe zapędy ;) Ale w sumie to dziwne kiedyś puszczali blok Polskich drużyn o 14 grała Amica, 16 Wisła Płock 18 Wisła 20 Legia, czyli przez 6 godzin leciała piłka pod rząd, a teraz nie mogą się zebrać, aby chociaż w tym swoim TVP Sport mecz pokazać. Przecież i tak niedługo będą tam puszczać IV ligę estońskiego hokeja, więc mogli by zainwestować i taki mecz później 50 razy powtarzać...

palikot 09.07.2009 14:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez m&m (Post 758915)

Dane dotyczące oglądalności podawane są z reguły na " głowy". Jeżeli chodzi o oglądalności seriali to patrząc tylko na ten rok to najlepiej oglądaną pozycją w TVP2 ( bo tam były mecze UEFA w zeszłym roku) to M jak miłość, gdzie rekordowy odcinek miał widownie 8,2 mln w grupie 4+, dla porównania finał LM to 5,1 mln. A i nie łudźmy się, że kibice to najatrakcyjniejszy target, no chyba że dla browarów :)

pzdr

No własnie nie na głowy o czym próbowałem pisac... Kto ci wyliczy, ze w jakimś barze mecz oglądało 100 osób? Nikt, bo to jest nie mozliwe...

Marszałek 09.07.2009 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 758667)

Copa Libertadores czy inne "wspaniale" transmisje o 2 w nocy gdzie normalny czlowiek spi ,zeby radno do roboty isc -to wg nich sie oplaca i duzo ludzi to oglada
:lol:

Akurat takie coś jak Copa Libertadores jest kupowane w pakiecie z jakimś innym wydarzeniem. Więc tak czy siak puścić to można, a że oglądalność ma na granicy błędu statystycznego:) to już inna kwestia. I tutaj zaczyna się problem, z oglądalnością. Wszyscy trąbią,że meczu nie ma sensu pokazywać,bo oglądalność będzie kiepska. To w takim razie co da większą oglądalność, wiadomości czytane z promptera przez jakiegoś leszcza w TVN Sort, czy mecz Live MP. Czy oglądalność będzie większa gdy na Orange Sport będzie puszczona transmisja z WNBA czy retransmisja, czy mecz MP o LM z Levantią. I tak by przykłady można mnożyć. Poza tym jaką to oglądalność ma TVN Sport i Orange Sport? Wiece w czym jest problem? nie oglądalność. Ale to,że żadna z tych i tak podkreślmy deficytowych stacji nie kupi praw do transmisji. Ot ,kasy szkoda i tyle. Chcieliby ale za darmo. To kolejka by się ustawiła. A kilka groszy zapłacić i robić sport z prawdziwego zdarzenia, to już nie ma komu.Dlatego to gówno robi się coraz bardziej deficytowe. Lepiej kupić gotowy produkt vide Copa Libertadoresw wepchnięty w pakiecie razem z jakimiś walkami Włodarczyka:) i stracić na tym, niż pokazać jeden konkret co kilka razy, raz a dobrze. I dziwić się później,że stacje ww mają tragiczną oglądalność. A na społeczeństwo nei ma co narzekać. Byłby jeden konkretny program sportowy z dobrymi produktami, to miałby dobrą oglądalność, z czasem zacząłby zarabiać. A tak wszędzie kicha i na niwie finansowej i programowej.

m&m 09.07.2009 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 759070)
No własnie nie na głowy o czym próbowałem pisac... Kto ci wyliczy, ze w jakimś barze mecz oglądało 100 osób? Nikt, bo to jest nie mozliwe...

W telemetrii nie bierze się pod uwagę knajp itp..W panelach telemetrycznych znajdują się gospodarstwa domowe i na ich podstawie wylicza się "głowy".

boro92 09.07.2009 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpergawlo (Post 758934)
Weźcie poprawkę, że w wakacje oglądalność jest mniejsza z powodów wyjazdów. Jednak dla mnie skandalem byłoby to jeżeli 3 runde eliminacji LM musiałbym "oglądać" przez neta w formie tekstowej. Jeszcze im Podgorice i Levadie z trudem przeboleje (bo w końcu kalkuluje, że tak mało atakcyjni rywale wiele osób by nie przyciągnęło), ale już kolejną rundę to nie ma bata, żeby nie było w TV! Bo to już by była żenada. Ale mnie też zastanawia dlaczego stacje typu TV 4, które są raczej ogólnodostępne, a nie mają tak wielkiej oglądalności nie spróboja sobie nabić tego takim meczem skoro koszty gigantyczne nie są?

z tym TV4 to dobry pomysł by był przecież finał Pucharu Polski był w TVN Turbo ciekawe jaka była wtedy oglądalność

Angmir 09.07.2009 15:52

A tak z ciekawostek to gruzińskie Zestafoni zdemolowało w dwumeczu Pólnocno-Irlandzki Lisburn 11-1 !!

Na wyjeździe 5-1, u siebie 6-0. Nie ma co robi wrażenie, zwłaszcza że gruzini to nie wirtuozi, a Irlandia Północna to "mała Anglia". Legia może mieć ze swoimi Gruzinami niemały problem.

palikot 09.07.2009 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez m&m (Post 759104)
W telemetrii nie bierze się pod uwagę knajp itp..W panelach telemetrycznych znajdują się gospodarstwa domowe i na ich podstawie wylicza się "głowy".

czyli są to statysktyki nieobiektywne... Czyli tak naprawde nikt nie wie ile do końca ludzi ogląda sport...

m&m 09.07.2009 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 759188)
czyli są to statysktyki nieobiektywne... Czyli tak naprawde nikt nie wie ile do końca ludzi ogląda sport...

Jak na razie nikt nic dokładniejszego nie wymyślił,albo inaczej wymyślono ale nikogo na to nie stać :)

pzdr

Krissu 09.07.2009 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 759171)
a Irlandia Północna to "mała Anglia"

:lol:

Chciałeś powiedzieć bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo mała Anglia, prawda?

Ostatnio Linfield FC, było nie było, "najbardziej utytułowany klub na świecie", dostał 4:0 od podrzędnej duńskiej drużyny w Europa League.

Tam to Dawidowski byłby półbogiem.

7 kotów 09.07.2009 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 759216)
:lol:

Chciałeś powiedzieć bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo mała Anglia, prawda?

Ostatnio Linfield FC, było nie było, "najbardziej utytułowany klub na świecie", dostał 4:0 od podrzędnej duńskiej drużyny w Europa League.

Tam to Dawidowski byłby półbogiem.

Katoolik polbogiem ?!
W Linfield ?!

btw. pilem z protestantami w barze w Lisburn. Zacna ekipa.
God save the queen.

Krissu 09.07.2009 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 759231)
Katoolik polbogiem ?!
W Linfield ?!

Miałem na myśli Irlandię Pn.

Chociażby taki Glentoran. :foch:

Wojtas 09.07.2009 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 759088)
AA kilka groszy zapłacić i robić sport z prawdziwego zdarzenia, to już nie ma komu.Dlatego to gówno robi się coraz bardziej deficytowe. Lepiej kupić gotowy produkt vide Copa Libertadoresw wepchnięty w pakiecie razem z jakimiś walkami Włodarczyka:) i stracić na tym, niż pokazać jeden konkret co kilka razy, raz a dobrze. I dziwić się później,że stacje ww mają tragiczną oglądalność. A na społeczeństwo nei ma co narzekać. Byłby jeden konkretny program sportowy z dobrymi produktami, to miałby dobrą oglądalność, z czasem zacząłby zarabiać. A tak wszędzie kicha i na niwie finansowej i programowej.





Kiedys ze sportowych byl tylko C+ potem dołaczyła Wizja ,i juz zaczelo sie "rozsprzedawnaie" poszczególnych dyscyplin , potem wszedl Poslat z Polsatem Sport a potem porobila sie N,TVP Sport ,Sport Klub ....kazdy cos tam ma ,jeden zuzel drugi LM a trzeci Bundeslige.

Ale zeby nieskusic sie na mecze Polskich druzyn w Pucharach ??naprawde nierozumiem takiego podejscia ,tak zal im tej kasy ktora wydaja na pseudogwiazdy z tancow na Lodzie,z gwiazdami ,w cyrku i z pingwinami??

Ale od jakiegos czasu polsie stacje rozmieniaja sie na drobne ,coraz bardziej ignorujac polskiego kibica.

Jaroo1 09.07.2009 17:52

To jest w ogole jakis kosmos. Tutaj Marszałek zaczal porownywac co sie opłaca a co nie i ja bym dalej to kontynuowal. Czy ku.wa opłaca sie puszczac w Polsacie Sport lige szkocka? Jedynie mecze Celticu z Rangers i moze z Hearts sa warte uwagi chociaz ja np zamiast nich wole sobie w sobotnie południa Polska lige ogladac... Nie rozumiem tej logiki, bardziej opłaca sie bosk pokazac, powtorke jakiejs gali niz mecz na zywo? 150 tys zł ktore trzebaby zapłacic za prawa do pokazania Wisły z Levadia nie cofna sie tv? Wiecej zarobia na puszczenoiu na Pol Sporcie powtorki z gali bokserskiej, wiecej Polsat zarobi na puszczeniu Momentu prawdy. Ja juz sam nie wiem czy naprawde tutaj chodiz tylko o finanse. Naprawde tych 150 tys by nie odzyskali?

Perel 09.07.2009 18:56

Może by odzyskali ale zawsze jest ryzyko. A jak puszczają jakaś badziewną powtórkę to nic nie płacą za to i zarabiają jakies grosze na przypadkowych widzach albo tych co zostawią telewizor włączony i gdzieś pójdą.

Na http://www.kuszotv1.pl/ już leci rozgrzewka przed meczem Polonii. (nie jestem pewny czy na żywo ale leci :)
Jeśli transmisja rzeczywiście będzie za darmo i wszytko będzie w porządku proponował bym na zachętę poklikac w pare reklam na ich stronie.]


Wie ktoś kiedy na Orange zaczyna się to "coś"?

boro92 09.07.2009 19:14

TVP mnie troche rozwaliła dziś w wiadomościach sportowych przeprowadzili wywiad z Jarosławem Lato i Jackem Grębockim a samego meczu nie mogą pokazać a na kuszotv wszystko elegancko działą zaraz się mecz zaczyna bo składy już podają i rozgrzewka jest


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl