Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9750)

ashkeczup 28.10.2017 16:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1486097)
krótko bo weekend rodzina wzywa

tylko wyjątkow dyletant lub osoba chora na głowe może po tym mecz mieć jakies słowa krytyki pod adresem trenera , różnica w potencjale ludzkim była wyraźna i końcówka meczu ujawniła tę prawdę

pomimo tego potrafiliśmy przez pierwsze ok 30 minut meczu kompletnie zdominować gre wyłącznie "stylem" "taktyką" "pomysłem na gre" zwał jak zwał

Nie no to super, 30 minut to już coś, przecież Kiko ma 17 lat i plakietkę z napisem "uczę się", skoro taki z niego profesjonalista, że opracował taktykę na pół godziny, zapominając przy tym o pozostałych 2/3 meczu. Nie rozumiem dlaczego on ma tutaj taką taryfę ulgową. Niedługo będziecie zadowoleni, że w Niecieczy przegrywamy tylko 3 bramkami, bo przecież to zespół mocny i nieobliczalny. Strzeliliśmy bramkę, a potem zamiat (jak na profesjonalistów przystało) próbować kontrolować grę, albo (jak na naszą obecną sytuację przystało) kontrować ile wlezie, to my gramy długą piłkę i to już nie na Carlitosa, tylko kompletnie na oślep, bo jesteśmy zszokowani, że Lech dał sobie strzelić bramkę, a także zajęci nieustającymi modlitwami do wszystkich bóstw tego świata, żeby jakimś cudem nie stracić tego prowadzenia. Jeśli statystyka 29-3 strzałów sprawia, że cieszycie się do monitora, to następnym razem oglądając taki mecz powinniście się cieszyć w białym kaftaniku pętającym wasze ręce, bo normalni to wy nie jesteście.

TIR_DO_SŁUBIC 28.10.2017 16:31

#AdiosKiko

szprotson 28.10.2017 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1486141)
#AdiosKiko

i kto za niego?
Jakies sensowne realne nazwisko?

Revolver 28.10.2017 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1486142)
i kto za niego?
Jakies sensowne realne nazwisko?

Radosław Sobolewski.

Karherop 28.10.2017 16:51

€
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1485985)
Wisła zagrała właśnie absolutnie najgorsze 45 minut w swojej 111-letniej historii.

Dorzucę się na bilet do Hiszpanii dla pana WF-isty.

Ty chyba nawet nie widziales 95% tej historii na swoje oczy

Co powiesz na sprzedany mecz i pamietne 0-6 z legia dajace spadek do 2 ligi?

TIR_DO_SŁUBIC 28.10.2017 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1486142)
i kto za niego?
Jakies sensowne realne nazwisko?

Radosław Sobolewski

Patryko 28.10.2017 17:02

A czy Radek posiada już licencję Uefa Pro?

czaro 28.10.2017 17:11

I umiejętności?

silver03 28.10.2017 17:21

Skorża

:D

TIR_DO_SŁUBIC 28.10.2017 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1486149)
A czy Radek posiada już licencję Uefa Pro?

Nawet jeśli nie, formalnie pierwszym trenerem może być Kmiecik.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1486151)
I umiejętności?

Uważasz, że byłoby gorzej niż teraz?

R33 28.10.2017 17:29

Paweł Janas, wolny to można brać od zaraz, z doświadczeniem, z sukcesami.













:D

Lemoniadowy Joe 28.10.2017 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1486155)
Nawet jeśli nie, formalnie pierwszym trenerem może być Kmiecik.


Uważasz, że byłoby gorzej niż teraz?

Nie potrzeba wielkiej wyobraźni aby mogło być gorzej.

Naprade przezywamy mega traumę sportowo-wynikowa wczoraj graliśmy w LM :)

ps. ja nie wiem czy nas będzie stać na nowy kontrakt dla Sadloka a tu mega rozczarowanie

Patryko 28.10.2017 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1486155)
Nawet jeśli nie, formalnie pierwszym trenerem może być Kmiecik.


Uważasz, że byłoby gorzej niż teraz?

Oczywiście, że może być gorzej, jeśli stracimy kluczowych graczy i nie sprowadzimy w ich miejsce wartościowych zmienników.

Kurz 28.10.2017 17:43

Od 6 lat Wisła nie potrafi zająć miejsca powyżej 5. W tym czasie nasz klub prowadziło chyba 9 trenerów, niektórzy więcej niż raz. I co? Kolejna bliźniacza dyskusja dotycząca tego jaki to x,y czy z jest słaby i czego nie dokona kolejny, który tu przyjdzie, bo przecież gorzej być już nie może. Tymczasem przychodzą kolejni, a satysfakcjonujących wyników, jak nie było tak nie ma. Może więc niepotrzebnie marnujecie tutaj czas i miejsce? Może warto wziąć po tylu latach inne możliwości pod uwagę?

wściekłe pięści węża 28.10.2017 17:50

Kiko ma więcej szczęścia niż rozumu. Dzięki Bogu, że okoliczności zmusiły go do wystawienia Wojtkowskiego. Ciekawe co by było, gdyby zamiast Pereza zagrał ktoś, kto może Wiśle pomóc.

TIR_DO_SŁUBIC 28.10.2017 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1486160)
Może warto wziąć po tylu latach inne możliwości pod uwagę?

Że jesteśmy chujowi i już zawsze będziemy?

szprotson 28.10.2017 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1486157)
Paweł Janas, wolny to można brać od zaraz, z doświadczeniem, z sukcesami.

:D

I co najważniejsze : nie wpierdala sie :):alleluja:

Dzimi 28.10.2017 17:57

W zimie trzeba się pożegnać z Ze Manuelem i jeszcze którymś Hiszpanem, żeby Kiko nie miał możliwości wystawiania ich na boisko

Revolver 28.10.2017 17:58

Jose Manuel Aira.

Tak, grzebałem na Transfermarkt w poszukiwaniu ciekawych, wolnych trenerów z Hiszpanii.
Nie, facet nie daje pewności, że będzie miał lepsze wyniki, niż Kiko.

W sumie popatrzyłem tylko z ciekawości.

Pero 28.10.2017 18:00

Uważam że opcja Radek + Głowa (grający asystent) przynajmniej do końca rundy. Nawet niech to Kmiecik firmuje oficjalnie.

Kiko nie wybroni się dla mnie w żaden sposób choćby dlatego że taki Perez nie dał żadnej przesłanki na niebie ani na ziemi że cokolwiek da drużynie a on go wypuszcza w 1 składzie i trzyma cały mecz.
Przy absencji Pola mógł dać Cywke na DP i Bartkowskiego na PO. A nie tego parodyste. Temat Ze(ro) Manuela pominę

Lemoniadowy Joe 28.10.2017 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 1486166)
Uważam że opcja Radek + Głowa (grający asystent) przynajmniej do końca rundy. Nawet niech to Kmiecik firmuje oficjalnie.

Kiko nie wybroni się dla mnie w żaden sposób choćby dlatego że taki Perez nie dał żadnej przesłanki na niebie ani na ziemi że cokolwiek da drużynie a on go wypuszcza w 1 składzie i trzyma cały mecz.
Przy absencji Pola mógł dać Cywke na DP i Bartkowskiego na PO. A nie tego parodyste. Temat Ze(ro) Manuela pominę

Czyli twój pomysł genialny sprawdziłby sie na 100 % , rewelacja.

Moim zdaniem w tej lidze poza Górnikiem i Sandecja to chyba wszyscy zawodzą jedni mniej inni więcej .

Lemoniadowy Joe 28.10.2017 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1486162)
Że jesteśmy chujowi i już zawsze będziemy?


Ze zaczęliśmy nowy pomysł na budowę zespołu i warto sie wstrzymać z nowa koncepcja bo nic sie takiego nie dzieje aby panikować i lamentować.

Snow 28.10.2017 18:29

Radosław Sobolewski jest członkiem sztabu szkoleniowego i ma cały czas znaczący wpływ na kształt dzisiejszej Wisły.
Jeśli ktoś twierdzi, że wywalenie Ramireza i zrobienie z Sobola pierwszego szkoleniowca to remedium na wszystkie nasze problemy, to ewidentnie nie umie oddzielić emocji od logicznych wniosków. "Kiko out i ....!".
BTW: mi tam wcale się nie wydaje byśmy mieli szczególnie mocniejsza kadrę niż taka Pogoń Szczecin.
Więc zerknijcie sobie na tabele i jeszcze raz przemyślcie "Czy nie może być gorzej?"

czaro 28.10.2017 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1486155)
Nawet jeśli nie, formalnie pierwszym trenerem może być Kmiecik.
Uważasz, że byłoby gorzej niż teraz?

Nie wiem, czy byłoby. Wiem, że mogłoby być. Czy jest aż tak źle by ryzykować? Czy Sobol da nam potencjalnie tak wiele, by ryzykować? Ja tego nie wiem. Pytam pomysłodawców.

Fugiel 28.10.2017 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1486147)
Radosław Sobolewski


dopóki, w kadrze jest Brozek, Boguski, Glowacki to Sobol nie moze byc trenerem. Tyle w temacie.


Tak na chlodno to uwazam, ze Kiko musi ciagnac ten wozek. mamy graczy jakich mamy, jak widac Macius zlotousty tez niedaje rady , gdy pilkarze sa sredniawi. Pierwsza osemka to jest realny nasz cel. Zobaczcie na nasza kadre, kto daje jakosc ? Dwie, moze trzy osoby. Carlitos, Sadlok (ktory tez nie jest TOP), Basha ... ktos jeszcze Glowa trzyma jakis poziom, ale ile da rade jeszcze ? Wojtkowski ma przeblyski, Arsenic ma przeblyski. i chyba tyle.

Pero 28.10.2017 18:51

Cytat:

Radosław Sobolewski jest członkiem sztabu szkoleniowego i ma cały czas znaczący wpływ na kształt dzisiejszej Wisły.
Nie wiesz jakie są realia w sztabie widzę w ogóle. Radek przed meczem z Jagą ponad tydzień przekonywał Kiko na gre dwójką z przodu wszystkimi sposobami. Łącznie z tym że pokazał statystyki liczbowe że Carlitos większość bramek strzela jak Brożek jest na boisku. Ale i tak do ostatnich godzin nie było wiadomo jak zagramy bo Kiko raczej wszystkiego nie konsultuje.

kbr 28.10.2017 19:22

Podobno Kiko bronią wyniki. 9 ostatnich spotkań to 9 punktów. Do tego kompromitacje w Pucharze Polski. Czyli z ostatnich 10 spotkań wygraliśmy 2. Ratuje nas fartowny początek sezonu, gdzie wygraliśmy 4 mecze, z czego 3 w bardzo szczęśliwych okolicznościach. W zasadzie wszystko na temat tego wuefisty zostało już napisane i nie ma sensu co tydzień wypisywać zarzutów pod jego adresem. Gołym okiem widać, że do niczego to nie prowadzi i mimo 10 miesięcy pod wodzą tego "trenera" zespół nie ma żadnego stylu. Chłopina nie ma pomysłu na naszą grę, a ewentualne wyniki robi w zasadzie tylko Carlitos. Nie rozumiem intencji jego obrońców. Bo nie wierzę, że tylu ludzi nie dostrzega tego dziadostwa. Może chodzi o własne ego? O to, że niektórzy nie potrafią przyznać się do błędu i powiedzieć "tak, myliłem się"? Czy zdajecie sobie sprawę, że to działa na szkodę Wisły?

Jak szybko go nie zwolnimy to marazm będzie trwał. Biorąc pod uwagę jak wygląda tabela będziemy mieli spory problem z załapaniem się do TOP8. Możemy dać mu więcej czasu jak postulują jego wielbiciele, ale to nic nie da. Z tej mąki (bez podtekstów) chleba nie będzie i widać to już od dawna. Tylko do niektórych jeszcze to nie dotarło.

PS jak ktoś twierdzi, że to Lech miał wczoraj szczęście to już nie mam pytań. Wyglądaliśmy jak San Marino w starciu reprezentacją Niemiec. Gdyby nie Buchalik skończyłoby się jak w pamiętnych meczach przy Łazienkowskiej.

Wojtas 28.10.2017 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1486164)
W zimie trzeba się pożegnać z Ze Manuelem i jeszcze którymś Hiszpanem, żeby Kiko nie miał możliwości wystawiania ich na boisko


Żal Manuel i Perez ,tylko watpie czy w Polsce nawet ktos 2 ligi by ich chcial.No nic trzeba zrobic zrzute na kuriera DHL zapakowac i wysłac jak najdalej stad.

TIR_DO_SŁUBIC 28.10.2017 19:54

To nie chodzi o styl (brak stylu). Nie można cieszyć z dobrego wyniku (remisu), bo gdyby parę decyzji paru zawodników było innych, wczoraj wracaliśmy do Krakowa z workiem 6 goli na plecach.

Pragnę przypomnieć pochwalne pieśni na cześć kapitalnego przygotowania wolicjonalnego i fizycznego (bramki w ostatnich minutach meczów). Czar prysł, fart się wyczerpał. Znamienne jest to, że przetrwaliśmy wczoraj kilkudziesięcio minutową nawałnicę, próbę gwałtu, z rozłożonymi nogami. I padliśmy na ryj w ostatniej minucie. Znak czasu. Nagle, w jednej minucie, fart przestał nam sprzyjać. Siedzieliśmy jak sekretarka na biurku w biurze szefa, prosiliśmy się o przyjęcie tego i tamtego, tu i ówdzie. Ale szef był ślepy jak Stępień z 13 posterunku, do 90+ minuty.

Braknie Carlitosa (kontuzja, odejście) to wtedy przejrzycie na oczy.

Nie trafia do mnie argument słabego materiału piłkarskiego. Korona ma lepszy? Nie. Gra lepiej? Tak. Siedzi w okopach jak ....a? Nie. Gra ciekawy futbol? Tak.

Zrozumcie wreszcie. Miejsce w tabeli jest wysokie, prawda. Ale tylko i wyłącznie dzięki fartowi i jednemu piłkarzowi. My jesteśmy w klasycznej dupie z brakiem perspektyw.

Jeżeli prawdą jest mityczna klauzula o ilości punktów wymaganych do zdobycia przez Amigo by uniknąć rozwiązania kontraktu, to... sam nie wiem co o tym myśleć. Wydaje się, że gość dostał przyzwolenie tą klauzulą na chujowość, asekuranctwo, byle jakość.

Piłsudski miał rację- klub wspaniały tylko trener wuefista.

Lemoniadowy Joe 28.10.2017 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kbr (Post 1486175)
Podobno Kiko bronią wyniki. 9 ostatnich spotkań to 9 punktów. Do tego kompromitacje w Pucharze Polski. Czyli z ostatnich 10 spotkań wygraliśmy 2. Ratuje nas fartowny początek sezonu, gdzie wygraliśmy 4 mecze, z czego 3 w bardzo szczęśliwych okolicznościach. W zasadzie wszystko na temat tego wuefisty zostało już napisane i nie ma sensu co tydzień wypisywać zarzutów pod jego adresem. Gołym okiem widać, że do niczego to nie prowadzi i mimo 10 miesięcy pod wodzą tego "trenera" zespół nie ma żadnego stylu. Chłopina nie ma pomysłu na naszą grę, a ewentualne wyniki robi w zasadzie tylko Carlitos. Nie rozumiem intencji jego obrońców. Bo nie wierzę, że tylu ludzi nie dostrzega tego dziadostwa. Może chodzi o własne ego? O to, że niektórzy nie potrafią przyznać się do błędu i powiedzieć "tak, myliłem się"? Czy zdajecie sobie sprawę, że to działa na szkodę Wisły?

Jak szybko go nie zwolnimy to marazm będzie trwał. Biorąc pod uwagę jak wygląda tabela będziemy mieli spory problem z załapaniem się do TOP8. Możemy dać mu więcej czasu jak postulują jego wielbiciele, ale to nic nie da. Z tej mąki (bez podtekstów) chleba nie będzie i widać to już od dawna. Tylko do niektórych jeszcze to nie dotarło.

PS jak ktoś twierdzi, że to Lech miał wczoraj szczęście to już nie mam pytań. Wyglądaliśmy jak San Marino w starciu reprezentacją Niemiec. Gdyby nie Buchalik skończyłoby się jak w pamiętnych meczach przy Łazienkowskiej.

Jesteśmy po 14 kolejkach a nie 9 o co Ci chodzi ?

kbr 28.10.2017 20:43

W którym miejscu napisałem, że jesteśmy po 9 kolejkach?

Lemoniadowy Joe 28.10.2017 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kbr (Post 1486179)
W którym miejscu napisałem, że jesteśmy po 9 kolejkach?

W pierwszym zdaniu .

TIR_DO_SŁUBIC 28.10.2017 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 1486181)
W pierwszym zdaniu .

On napisał 9 ostatnich a nie Wszystkie 9.

kbr 28.10.2017 20:58

Przeczytaj to jeszcze 10 razy, może zauważysz, że pisałem o 9 ostatnich meczach, a nie, że jesteśmy po 9 kolejkach. I niech moderatorzy usuną moje ostatnie posty, bo szkoda rozwalać temat na tłumaczenie z polskiego na polski komuś kto nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

wester 28.10.2017 21:00

Myślę, że obecny stan w którym znajduję się Wisła to nie jest do końca wina trenera. Ta drużna przeszłą bardzo duża przebudowę. Wyrwano z niej dwa istotne ogniwa w środku pola w tym zdecydowanego lidera tej drużyny Petara Brleka po czym teoretyczny zastępca Fran Valez dostał jeszcze kontuzji. Co rzuca się w oczy to to że nowi zawodnicy są pod względem fizyczny nie są do końca gotowi do gry. W przygotowaniu fizycznym widać bardzo duże rezerwy w tej drużynie dlatego mam nadieje że ten element zostanie poprawiony wiosną. Druga sprawa to oczekiwania. Wisła jest w górnej 8, drużyna jest w przebudowie, pragmatyczne myślenie podpowiada mi że nie można było oczekiwać dużo więcej od obecnej Wisły. Uważam że nalezy dać czas Kiko Ramirezowi do końca obecnego sezonu. Nie wolno dać się ponieść teraz emocjom. Wisła już miała takiego właściciela, który lubił podejmować dedycje mając gorącą głowę i wszyscy wiemy że bardziej to szkodziło niż pomagało.

Adasss 28.10.2017 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1486177)
...
Nie trafia do mnie argument słabego materiału piłkarskiego. Korona ma lepszy? Nie. Gra lepiej? Tak. Siedzi w okopach jak ....a? Nie. Gra ciekawy futbol? Tak.
...

Przyznaję, że po tych zdaniach nerwowo zacząłem przeglądać tabelę ligową, zastanawiając się czy coś mi umknęło :D

A jeśli sugerujesz np., że powinniśmy zacząć grać na wyjazdach tak jak Korona, to radzę zrobić to samo ...

TIR_DO_SŁUBIC 28.10.2017 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adasss (Post 1486186)
Przyznaję, że po tych zdaniach nerwowo zacząłem przeglądać tabelę ligową, zastanawiając się czy coś mi umknęło :D

A jeśli sugerujesz np., że powinniśmy zacząć grać na wyjazdach tak jak Korona, to radzę zrobić to samo ...

Nie chcę abyśmy grali na wyjazdach jak Korona. Chciałbym, żebyśmy u siebie grali jak Korona.

Poza tym nie chodzi mi o same wyniki. Mamy lepszy zespół jak Korona, gramy nieporównywalnie chujowszą piłkę niż Korona. Tam też była rewolucja, tam trener pracuje krócej.

ashkeczup 28.10.2017 21:13

A kiedy się ta przebudowa zespołu skończy? Ze 2 lata wystarczą, żeby się zgrali?

Lemoniadowy Joe 28.10.2017 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kbr (Post 1486184)
Przeczytaj to jeszcze 10 razy, może zauważysz, że pisałem o 9 ostatnich meczach, a nie, że jesteśmy po 9 kolejkach. I niech moderatorzy usuną moje ostatnie posty, bo szkoda rozwalać temat na tłumaczenie z polskiego na polski komuś kto nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

Robisz manipulacje bo tak Ci pasuje wiec 9 kolejek pod teze i jest ok licz 14 kolejek i bądź poważny .

PS pasowało by tobie 5 albo 7 albo 4 to robiłbyś pod to historie.

Patryko 28.10.2017 21:31

Lemoniadowy czy Ty skończyłeś szkołę podstawową?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl