![]() |
Cytat:
Struktury klubu przestały funkcjonować, a dla niektórych problemem jest obecność Mójty czy Zachary w kadrze, czy też brak sprowadzenia Stilicza... jak tu nie ma komu wytransferować Guzmicsa... Poniektórych wezbrało też na wspominki historii nie mających aktualnie żadnego znaczenia. Brakuje wam Panowie tylko piechniczkowego kominka w tle... |
Lucjusz:
Cytat:
Moim zdaniem i tak już będzie uważany za poważnego partnera biznesowego, niezależnie od tego co zrobi. Koledzy z Wronek czy innej Białołęki na pewno docenią jego obrotność. |
Cytat:
Do czasu. Cytat:
|
Jakubie Meresiński kibice Wisły Kraków mają do ciebie wielką prośbę, jeżeli masz honor to poproś TF o anulowanie transakcji i odejdż. ale czego można się spodziewać po cwaniaku Warszawskim słoiku
|
Ciekawe czy Meresiński bedzie obecny dziś na meczu
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ludzie dawno nie wchodziłem, ale wkurza mnie wasz płacz, wszyscy płaczą, że CUPIAŁ(Szacunek dla niego sprzedam) sprzedał Wisłę Panowi JM. Tylko kochani pomyślcie, że my jako kibice też jesteśmy wini tej sytuacji wieczne strajki bunty próby zwalniania prezesów myślicie, że ktoś będzie pompował kasę a ktoś inny będzie dyktował co ma robić.
Od zawsze twierdziłem, że konflikty z klubem i miedzy kibicami popierającymi SKWK i nie popierającymi. Doprowadzi do złego. Kolejna sprawa nie oceniajmy JM za przeszłość dajmy mu czas co do konferencji nie dziwie się że jak jest nagonka na niego to konferencja może być wtedy kiedy kogoś ściągną by poprawić wizerunek bo teraz wiadomo jak konferencja by wyglądała oczywiście mam taką nadziej, że tak będzie. Ostania sprawa ci co nawołują do bojkotu chodzenia na mecze komu zrobią na złość chyba sobie mniej ludzi mniej kasy szybka droga do upadku. |
Dlaczego Wisła przegrała?
Czy może być Wisła na dnie? Czy każda królewna ma pałac? I czy on jest ze szkła? Dlaczego terazraz jestem w....iony? Co powie Jakub? Co powie Jakub? Co Jakub mi powie, co na to odpowie? Co powie Jakub? Co powie Jakub? Czy znów się wykręci, czy dziecko zniechęci, czy nie? On śpi.. On śpi ps. przerobiony tekst z piosenki Natali Kukulskiej "Co powie Tata. |
Wiem, że naszym największym problemem nie jest teraz trener, ale gdyby nowy właściciel jednak nie chciał cierpliwie czekać aż DW i jego podopieczni sobie przepracują swój kryzys i jednak wolał wstrząsnąć szatnią - zatrudnić nowego szkoleniowca, przesunąć kilku piłkarzy do rezerw, zakontraktować kilku pokemonów z kartą w ręku, to czy z takim PR, jaki się wytworzył wokół klubu i aurą niestabilności miałby szansę na kogoś sensownego?
Wiem, że najemnicy liczą pieniądze i nie zwracają uwagi na grę pozorów, ale przecież w świat poszedł przekaz, że pracownikom klubu nie wypłacono pensji. Słabo to wygląda. |
Czy ktos moze potwierdzić, ze JM i MC byli na meczu? Bo na TT jedni piszą, że tak inni ze nie..
|
Cytat:
|
Goście nie dla meczy Wisłe przejęli. Cel jest jeden ....
|
Nowe wieści od Pana Ryszarda Niemca. Kiepsko to wygląda.
https://twitter.com/NiemiecRyszard/s...05399254417408 |
Jeśli prawda doszło do dealu nad trumna.
|
Czy Pan Ryszard Niemiec ma sprawdzone info?
|
Ten Hajto od fajek? W sumie może być lepszy od Citki, na piłce się zna, ma jakieś kontakty zagraniczne i w stylu bycia podobny do Meresia. Ale nie wierzę, żeby w to wszedł. Ma chyba za dużo do stracenia.
|
Ale beka ja .......ę, kibice klepneli tak jest swój ciągnie do swego a dla zwykłych ludzi zaraz miejsca nie będzie wich jebnienet wizji sekcji piłkarskiej.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Coraz bardziej zaczynam myśleć, że aktualny układ ma wielką korzyść dla grupy decyzyjnej kibiców... "Kibice zaakceptowali deal" jest bardziej niż wymowne...
|
Kurtyna.
:/ |
Cytat:
|
bardzo bym się cieszył gdybyśmy byli w czarnej dupie....niestety obawiam się ,że jesteśmy dużo głębiej
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dopiero dzisiaj, w trakcie wizyty na stadionie, dotarło do mnie do czego doszło...
|
Mam takie pytanie. Czy SKWK nie może, jakoś interweniować ? Podobno reprezentują wszystkich kibiców, więc chyba rozumieją, co teraz przeżywamy. Jak był w klubie Smuda, to go za jaja chcieli powiesić, bo był zły. Teraz klub popada w ruinę, właścicielem jest jakiś gość, który ma zarzuty postawione, a my tylko czekamy, kiedy ta gilotyna u.......i nam łeb u samej dupy. Zróbcie, coś w końcu
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Np. co? Mają sie obrazić? Co to zmieni?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Przykre, ale chyba prawdziwe. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Kolejne osoby potwierdzają, że Citko się wycofał z interesu z Meresińskim. Moim zdanie w świetle tego co się dzieje Mereś zamiast konferencji złoży wniosek o upadłość i tyle, widać że jego plany były na pisku pisane i ani sponsorów ani też piłkarzy nie będzie.
|
degrengolada u nas jest ogromna...własciciel klubu o co najmniej nienajlepszej reputacji.zapaśc finansowa, grajki graja piach,wyników nie ma.no i bedąc na meczu przezyłem szok patrząc na trybuny.ja rozumiem ze nowa zgoda (nie oceniam czy dobra czy zła) ale nie może byc tak,ze gości na naszym mlynie jest wiecej niż nas.że to oni prowadzą doping.czuli sie na Reymonta jak na Cichej....kurde gdzie my jesteśmy?wydaje mi sie,że co prawda stoimy nad przepaścią ale za to zrobimy ogromny krok naprzód
|
Cytat:
Ten drugi raczej na pewno rezygnuje z pracy w naszym klubie. |
Cytat:
W świetle informacji o Giannim; czy to czasem nie jest ten tajemniczy "znany komentator telewizyjny" zamieszany w vatowskie oszustwa z meresinskim ? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl