Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jakub Meresiński życie i twórczość - fakty, wydarzenia,aluzje (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9665)

morganfield 13.08.2016 23:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez heoij (Post 1448298)
Zarząd już od pierwszego dnia powinien być gotowy i podany do wiadomości publicznej

Co więcej, gdyby ktoś miał w klubie promować swoją markę to już w klubie mielibyśmy poważne osoby od marketingu, ktoś kto odrobinę ogarnąłby medialnie ten burdel.
Struktury klubu przestały funkcjonować, a dla niektórych problemem jest obecność Mójty czy Zachary w kadrze, czy też brak sprowadzenia Stilicza... jak tu nie ma komu wytransferować Guzmicsa...
Poniektórych wezbrało też na wspominki historii nie mających aktualnie żadnego znaczenia. Brakuje wam Panowie tylko piechniczkowego kominka w tle...

Martinus 14.08.2016 10:10

Lucjusz:
Cytat:

Póki co:
A) Meresiński nie może zrobić wałka u nas bo poniesie konsekwencje i nie bedzie juz uważany za powaznego partnera biznesowego
Za kogo? :D
Moim zdaniem i tak już będzie uważany za poważnego partnera biznesowego, niezależnie od tego co zrobi. Koledzy z Wronek czy innej Białołęki na pewno docenią jego obrotność.

Markus 14.08.2016 14:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morganfield (Post 1448303)
gdyby ktoś miał w klubie promować swoją markę to już w klubie mielibyśmy poważne osoby od marketingu, ktoś kto odrobinę ogarnąłby medialnie ten burdel.
Struktury klubu przestały funkcjonować,.

Czas płynie, dni mijają. To oczywiste, że gdyby JM chciał realizować swe zapewnienia złożone Cupiałowi względem Wisły, już dawno słyszelibyśmy o jakichś konkretnych ruchach, nowym zarządzie itd, a nie o wyparowaniu pieniędzy przeznaczonych na wypłaty czy o niechlubnej przeszłości nowego właściciela. Już działoby się coś pozytywnego. Niestety, JM to najwyraźniej taki forumowy LucjuszWielki w wersji "biznesowej" - totalnie "odrealniony", narcystyczny, arogancki pozorant - walczący z własnym cieniem krętacz i fałszerz rzeczywistości przekonany o nietykalności. Myśli, że może podporządkować sobie świat i narzucić innym narrację, wierząc, że wszystko mu wolno, a życie nie wystawia rachunków.

Do czasu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki
Tak samo skrajnie negatywna, jak skrajnie głupie jest Twoje myślenie. Nie wiem czy wiesz, ale Misiek wynajmuje tereny od TSu i postawił najlepszą siłownię w mieście .

Proszę, nowy obrońca Miśka nam się objawił, któremu nie podoba się nazywanie go negatywną postacią. :shock: Tu mnie masz, tego się akurat nie spodziewałem :evil: Skoro tak zachwalasz i polecasz jego interesy, często tam bywasz? Może z tą jakże wybitną postacią nawet trenujesz? To prawda, że ostatnio mieli tam remont?

stero87 14.08.2016 14:41

Jakubie Meresiński kibice Wisły Kraków mają do ciebie wielką prośbę, jeżeli masz honor to poproś TF o anulowanie transakcji i odejdż. ale czego można się spodziewać po cwaniaku Warszawskim słoiku

Davey777 14.08.2016 14:58

Ciekawe czy Meresiński bedzie obecny dziś na meczu

For_FuN_ 14.08.2016 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Davey777 (Post 1448346)
Ciekawe czy Meresiński bedzie obecny dziś na meczu

A kogoś to interesuje? Niech wiadomix lepiej wypłaci pensje pracownikom klubu, a potem niech zorganizuje konferencje, na której się przedstawi i gdzie powie o swoich planach.

universe 14.08.2016 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez heoij (Post 1448298)
Gdyby Meresińskiemu naprawdę zależało na zamknięciu ust dziennikarzom i krytykom, to by już coś zrobił, czegoś dokonał, przynajmniej tą konferencję i odpowiedział na pytania, czy powołał nowy zarząd, albo zaprezentował jakiegoś sponsora, piłkarza... cokolwiek! A ja tu widzę tylko chaos i wielką niewiadomą....

Zarząd już od pierwszego dnia powinien być gotowy i podany do wiadomości publicznej, co on teraz dzwoni po ludziach i pyta czy nie chcą być u niego w zarządzie czy jak?

Nic nie jest gotowe gdyz, IMHO, pan Meresinski jest rownie zdumiony swoim nowym nabytkiem jak i my panem Meresinskim..

suikoden 14.08.2016 16:35

Ludzie dawno nie wchodziłem, ale wkurza mnie wasz płacz, wszyscy płaczą, że CUPIAŁ(Szacunek dla niego sprzedam) sprzedał Wisłę Panowi JM. Tylko kochani pomyślcie, że my jako kibice też jesteśmy wini tej sytuacji wieczne strajki bunty próby zwalniania prezesów myślicie, że ktoś będzie pompował kasę a ktoś inny będzie dyktował co ma robić.
Od zawsze twierdziłem, że konflikty z klubem i miedzy kibicami popierającymi SKWK i nie popierającymi. Doprowadzi do złego.
Kolejna sprawa nie oceniajmy JM za przeszłość dajmy mu czas co do konferencji nie dziwie się że jak jest nagonka na niego to konferencja może być wtedy kiedy kogoś ściągną by poprawić wizerunek bo teraz wiadomo jak konferencja by wyglądała oczywiście mam taką nadziej, że tak będzie.

Ostania sprawa ci co nawołują do bojkotu chodzenia na mecze komu zrobią na złość chyba sobie mniej ludzi mniej kasy szybka droga do upadku.

JacekFan 14.08.2016 18:59

Dlaczego Wisła przegrała?
Czy może być Wisła na dnie?
Czy każda królewna ma pałac?
I czy on jest ze szkła?
Dlaczego terazraz jestem w....iony?

Co powie Jakub?
Co powie Jakub?
Co Jakub mi powie, co na to odpowie?
Co powie Jakub?
Co powie Jakub?
Czy znów się wykręci, czy dziecko zniechęci, czy nie?

On śpi..
On śpi


ps. przerobiony tekst z piosenki Natali Kukulskiej "Co powie Tata.

czaro 14.08.2016 19:42

Wiem, że naszym największym problemem nie jest teraz trener, ale gdyby nowy właściciel jednak nie chciał cierpliwie czekać aż DW i jego podopieczni sobie przepracują swój kryzys i jednak wolał wstrząsnąć szatnią - zatrudnić nowego szkoleniowca, przesunąć kilku piłkarzy do rezerw, zakontraktować kilku pokemonów z kartą w ręku, to czy z takim PR, jaki się wytworzył wokół klubu i aurą niestabilności miałby szansę na kogoś sensownego?

Wiem, że najemnicy liczą pieniądze i nie zwracają uwagi na grę pozorów, ale przecież w świat poszedł przekaz, że pracownikom klubu nie wypłacono pensji. Słabo to wygląda.

nesta 14.08.2016 19:49

Czy ktos moze potwierdzić, ze JM i MC byli na meczu? Bo na TT jedni piszą, że tak inni ze nie..

radek2323 14.08.2016 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1448379)
Czy ktos moze potwierdzić, ze JM i MC byli na meczu? Bo na TT jedni piszą, że tak inni ze nie..

Nesta a co to zmienia? Byli nie byli- tu jest potrzebny lekarz bo pacjent (Wisla) umiera ....

_al3x 14.08.2016 20:12

Goście nie dla meczy Wisłe przejęli. Cel jest jeden ....

Franeklowcabramek 14.08.2016 20:26

Nowe wieści od Pana Ryszarda Niemca. Kiepsko to wygląda.
https://twitter.com/NiemiecRyszard/s...05399254417408

borys 14.08.2016 20:36

Jeśli prawda doszło do dealu nad trumna.

Franeklowcabramek 14.08.2016 20:42

Czy Pan Ryszard Niemiec ma sprawdzone info?

crux.a 14.08.2016 20:44

Ten Hajto od fajek? W sumie może być lepszy od Citki, na piłce się zna, ma jakieś kontakty zagraniczne i w stylu bycia podobny do Meresia. Ale nie wierzę, żeby w to wszedł. Ma chyba za dużo do stracenia.

JacekFan 14.08.2016 20:45

Ale beka ja .......ę, kibice klepneli tak jest swój ciągnie do swego a dla zwykłych ludzi zaraz miejsca nie będzie wich jebnienet wizji sekcji piłkarskiej.

Franeklowcabramek 14.08.2016 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crux.a (Post 1448402)
Ten Hajto od fajek? W sumie może być lepszy od Citki, na piłce się zna, ma jakieś kontakty zagraniczne i w stylu bycia podobny do Meresia. Ale nie wierzę, żeby w to wszedł. Ma chyba za dużo do stracenia.

Kontakty to ma Świerczewski https://www.youtube.com/watch?v=LwAZ-HJ-V9g

heoij 14.08.2016 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Franeklowcabramek (Post 1448396)
Nowe wieści od Pana Ryszarda Niemca. Kiepsko to wygląda.
https://twitter.com/NiemiecRyszard/s...05399254417408

Co do Citko to by się zgadzało, w piątkowej GK napisano, że Citko najchętniej wycofałby się z całego interesu jak najszybciej, bo cały ten cyrk i kabaret wokół Meresińskiego odbija się na jego reputacji i podważa jego wiarygodność, a on nie chce mieć z tym nic wspólnego.

whitestar1990 14.08.2016 20:56

Coraz bardziej zaczynam myśleć, że aktualny układ ma wielką korzyść dla grupy decyzyjnej kibiców... "Kibice zaakceptowali deal" jest bardziej niż wymowne...

7 kotów 14.08.2016 20:59

Kurtyna.

:/

whitestar1990 14.08.2016 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1448415)
Kurtyna.

:/

Wystąpili: (...)

picasso 14.08.2016 21:07

bardzo bym się cieszył gdybyśmy byli w czarnej dupie....niestety obawiam się ,że jesteśmy dużo głębiej

Ogryzek 14.08.2016 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 1448422)
bardzo bym się cieszył gdybyśmy byli w czarnej dupie....niestety obawiam się ,że jesteśmy dużo głębiej

Trudno się nie zgodzić...

Merkury 14.08.2016 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez whitestar1990 (Post 1448411)
Coraz bardziej zaczynam myśleć, że aktualny układ ma wielką korzyść dla grupy decyzyjnej kibiców... "Kibice zaakceptowali deal" jest bardziej niż wymowne...

Do czasu jak wierzyciele, miasto nie upomną się o kasę...to jest kwestią czasu kiedy do Pana Mereśinskiego zapukają komornicy, choć wcześniej myślę że inne służby. Pan Meresiński nie ma żadnego planu ani pomysłu, wszystko się posypało, jego wspólnik Citko też już wypiął się na niego. Cupiał na koniec nas wpakował w coś takiego że żadne sukcesy z przyszłości nie zdołają przysłonić tego szamba. Dlaczego te barany nie skontaktowały się w władzami Kielc, przecież wystarczyło ruszczyć trochę głową że to co przedstawia Mereś jest nierealne.

Vinci 14.08.2016 21:09

Dopiero dzisiaj, w trakcie wizyty na stadionie, dotarło do mnie do czego doszło...

kicur 14.08.2016 21:10

Mam takie pytanie. Czy SKWK nie może, jakoś interweniować ? Podobno reprezentują wszystkich kibiców, więc chyba rozumieją, co teraz przeżywamy. Jak był w klubie Smuda, to go za jaja chcieli powiesić, bo był zły. Teraz klub popada w ruinę, właścicielem jest jakiś gość, który ma zarzuty postawione, a my tylko czekamy, kiedy ta gilotyna u.......i nam łeb u samej dupy. Zróbcie, coś w końcu

Stelio 14.08.2016 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 1448422)
bardzo bym się cieszył gdybyśmy byli w czarnej dupie....niestety obawiam się ,że jesteśmy dużo głębiej

Jesteśmy tak głęboko w dupie, że zbliżamy się już do jamy ustnej...

JacekFan 14.08.2016 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kicur (Post 1448427)
Mam takie pytanie. Czy SKWK nie może, jakoś interweniować ? Podobno reprezentują wszystkich kibiców, więc chyba rozumieją, co teraz przeżywamy. Jak był w klubie Smuda, to go za jaja chcieli powiesić, bo był zły. Teraz klub popada w ruinę, właścicielem jest jakiś gość, który ma zarzuty postawione, a my tylko czekamy, kiedy ta gilotyna u.......i nam łeb u samej dupy. Zróbcie, coś w końcu

Ahahahahaaha 😂😂😂😂😂😂😂😂 Skwk😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

dj_ibutti 14.08.2016 21:20

Np. co? Mają sie obrazić? Co to zmieni?

Stelio 14.08.2016 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kicur (Post 1448427)
Mam takie pytanie. Czy SKWK nie może, jakoś interweniować ? Podobno reprezentują wszystkich kibiców, więc chyba rozumieją, co teraz przeżywamy. Jak był w klubie Smuda, to go za jaja chcieli powiesić, bo był zły. Teraz klub popada w ruinę, właścicielem jest jakiś gość, który ma zarzuty postawione, a my tylko czekamy, kiedy ta gilotyna u.......i nam łeb u samej dupy. Zróbcie, coś w końcu

Nie zrobią, jeśli ktoś jeszcze myśli, że SKWK reprezentuje szeroko pojęte dobro WSZYSTKICH kibiców Wisły to jest albo niespełna rozumu albo niepoprawnym optymistą... Działają tylko wtedy kiedy ich interesy są zagrożone... Przykro mi to mówić, ale Wisła to obecnie ruina, bez porównania jeszcze z chociażby 2011 rokiem... 5 lat od szczytu kibicowskiego, sportowego i marketingowego do dna i kilometra mułu... Sportowo dno, organizacyjnie dno, a jak widzi się to jak kibice są podzieleni i jak czują się opuszczeni po prostu płakać się chce... Tu potrzeba nowego świeżego rozdania, odcięcia się od patologii choćby i kosztem rozpoczęcia od 4 ligi, kogoś poważnego i inteligentnego u sterów z pomysłem i pracą u podstaw, dało się w Glasgow, dało się w Szczecinie, dało się w Gdańsku, u nas też się uda...

kicur 14.08.2016 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacekFan (Post 1448431)
Ahahahahaaha 😂😂😂😂😂😂😂😂 Skwk😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Mówisz, że został nam tylko śmiech przez łzy ? W sumie mogłem się spodziewać :/

kicur 14.08.2016 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1448434)
Nie zrobią, jeśli ktoś jeszcze myśli, że SKWK reprezentuje szeroko pojęte dobro WSZYSTKICH kibiców Wisły to jest albo niespełna rozumu albo niepoprawnym optymistą... Działają tylko wtedy kiedy ich interesy są zagrożone... Przykro mi to mówić, ale Wisła to obecnie ruina, bez porównania jeszcze z chociażby 2011 rokiem... 5 lat od szczytu kibicowskiego, sportowego i marketingowego do dna i kilometra mułu... Sportowo dno, organizacyjnie dno, a jak widzi się to jak kibice są podzieleni i jak czują się opuszczeni po prostu płakać się chce... Tu potrzeba nowego świeżego rozdania, odcięcia się od patologii choćby i kosztem rozpoczęcia od 4 ligi, kogoś poważnego i inteligentnego u sterów z pomysłem i pracą u podstaw, dało się w Glasgow, dało się w Szczecinie, dało się w Gdańsku, u nas też się uda...


Przykre, ale chyba prawdziwe.

Karherop 14.08.2016 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1448434)
Tu potrzeba nowego świeżego rozdania, odcięcia się od patologii choćby i kosztem rozpoczęcia od 4 ligi, kogoś poważnego i inteligentnego u sterów z pomysłem i pracą u podstaw, dało się w Glasgow, dało się w Szczecinie, dało się w Gdańsku, u nas też się uda...

Kto był dzisiaj na stadionie musi się z tym w pełni zgodzić.

bonawentura 14.08.2016 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1448432)
Np. co? Mają sie obrazić? Co to zmieni?

tak, mają się obrazić. normalny człowiek brzydziłby się pieniędzmi tego Pana.

Merkury 14.08.2016 21:30

Kolejne osoby potwierdzają, że Citko się wycofał z interesu z Meresińskim. Moim zdanie w świetle tego co się dzieje Mereś zamiast konferencji złoży wniosek o upadłość i tyle, widać że jego plany były na pisku pisane i ani sponsorów ani też piłkarzy nie będzie.

picasso 14.08.2016 21:33

degrengolada u nas jest ogromna...własciciel klubu o co najmniej nienajlepszej reputacji.zapaśc finansowa, grajki graja piach,wyników nie ma.no i bedąc na meczu przezyłem szok patrząc na trybuny.ja rozumiem ze nowa zgoda (nie oceniam czy dobra czy zła) ale nie może byc tak,ze gości na naszym mlynie jest wiecej niż nas.że to oni prowadzą doping.czuli sie na Reymonta jak na Cichej....kurde gdzie my jesteśmy?wydaje mi sie,że co prawda stoimy nad przepaścią ale za to zrobimy ogromny krok naprzód

heoij 14.08.2016 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1448379)
Czy ktos moze potwierdzić, ze JM i MC byli na meczu? Bo na TT jedni piszą, że tak inni ze nie..

Nie było ani J.M. ani M.C.

Ten drugi raczej na pewno rezygnuje z pracy w naszym klubie.

7 kotów 14.08.2016 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1445483)
Tak nie można. 7 kotów powiedział, że to pajace i ciężko z tym polemizować. On ma czuja do ludzi w przeciwieństwie do innych. Żadnych kredytów zaufania. Bojkot od wczoraj.

Czasem warto byc nieufnym ;)


W świetle informacji o Giannim; czy to czasem nie jest ten tajemniczy "znany komentator telewizyjny" zamieszany w vatowskie oszustwa z meresinskim ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl