Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8096)

emj10 21.08.2011 20:31

Nie chciałem ciągnąć tematu dlatego tak napisałem, choć uważam tak jak uważałem wcześniej. Dziennikarze mają prawo przycisnąć Oresta w takiej sprawie. Na pewno nie odbierze mu to dorobku trenerskiego, który ma, a także świetnej pracy jaką wykonał we Wrocławiu.

PSYCHOLTSW 22.08.2011 08:27

wg mnie Orest Lenczyk to trener z grandes kohones, niestety nie każdy taki jest. chociaż patrząc przez pryzmat gry Legii ze Spartakiem to powiem szczerze że doznałem szoku... zaczęli bardzo dobrze i szkoda że nie wygrali. ciekawe czy to efekt pracy M. Skorży czy czysty przypadek. natomiast Śląska nie widziałem więc się nie wypowiadam.

funkykoval 22.08.2011 09:24

Lenczyk ściągnął Pietrasiaka - typowy wyrobnik ligowy i Wasiluka - przykład zawodnika typu wysoki jak broza, mądry jak koza, bo w iobronie po kontuzji Fojuta na środek zostali mu Celeban i ewentualnie Pawelec.
Oczywiście nie rozumiem, dlaczego w meczu z Rapidem na lewej obronie zagrał Socha zamiast Pawelca - którem Lenczyk zrobił dużą krzywę (Socha był niemiłosiernie poniewierany przez Rumunów).
Inna rzecz jest taka, że Rapid to naprawdę dobry zespół posiadający kilku zawodników, którzy są technicznie lepsi od Mili (najbardziej zaawandowany technicznie gracz Śląska). Wystarczyło zobaczyć kilka akcji, gdzie w środku pola zawodnicy Śląska osaczają zawodnika Rapidu, a ten pomimo tego wychodzi na czysto z piłką.
Lenczyk zagrał zbyt "optymistycznie" i dlatego Śląsk przegrał, akurat wprowadzenie Madeja, czy Voskampa miało sens, bo nieważne było czy przegrają 1:2 czy 1:5....

Zienczuk8 24.08.2011 19:16

czy w polsacie lub tv4 można liczyć na transmisję, któregoś z jutrzejszych meczów polskich drużyn?

Kyno 25.08.2011 07:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zienczuk8 (Post 1154170)
czy w polsacie lub tv4 można liczyć na transmisję, któregoś z jutrzejszych meczów polskich drużyn?

Niestety nie.

Ela 25.08.2011 11:40

"Druzja" robią wszystko aby kibice Legii nie dotarli na mecz.
To pewnie za tą flagę z Leninem :)

Cytat:

Informujemy wszystkich Kibiców wybierających się do Moskwy na mecz rewanżowy Spartak – Legia, że vouchery zakupione w naszym Klubie można wymienić na bilety w Hotelu Ritz przy ul. Twerskaja 3 obok stacji metra Okhotnyy Ryad w godz. 15.00 – 17.00 czasu moskiewskiego. W hotelu będą również dostępne bilety dla tych osób, które nie zdążyły zakupić voucherów kasach Klubu.

Przepraszamy wszystkich Kibiców udających się na mecz do Moskwy za tak późną informację, ale przedstawiciele Spartaka do późnych godzin wieczornych nie chcieli udostępnić oddzielnej kasy dla naszych Kibiców. Dopiero dzisiaj nasz Klub został poinformowany, że Spartak ostatecznie nie wynajmie Legii stanowiska kasowego na stadionie Łużniki tak jak zostało to wczoraj ustalone. W historii udziału Legii w europejskich pucharach nigdy podobne zdarzenia i utrudnienia ze strony naszych rywali nie miały miejsca i pozostają postępowaniem bez precedensu.

Klub pozostaje w kontakcie z osobami, które zakupiły vouchery w kasach, a także z grupami Kibiców jadących do Moskwy. Podróż Kibiców przebiega z ogromnymi utrudnieniami. Z informacji Klubu wynika, że grupa ponad 100 Kibiców całą noc była kontrolowana na granicy litewsko-rosyjskiej i nadal nie może wjechać na teren Rosji. Istnieje duże ryzyko, że nie zdążą oni dojechać na mecz.
http://legia.com/www/index.php?akt=24624


Edit:
Dużej części kibiców jednak nie wpuszczono.
Postali na granicy z Łotwą po czym ich zawrócono.
Bali się powtórki z 1610 ? :)

mitmichael 25.08.2011 11:53

Legia ma jeszcze szanse na awans bo Spartak ma wahania formy ale Slask juz raczej nie. Moga dzisiaj postawic wszystko na jedna karte - i tak nie maja wyjscia

Ela 25.08.2011 14:15

Na Niezależnej piszą, że cofnięcie Legionistów z granicy było związane z oprawą.

http://niezalezna.pl/15136-rosja-zat...ow-za-smolensk

Cytat:

Na granicy Łotwy z Rosją zatrzymano kibiców jadących do Moskwy na mecz Legia Warszawa-Spartak Moskwa.

Na jednym z transparentów znajdowało się hasło „Smoleńsk Pamiętamy”, na drugim natomiast było hasło „Zabierzcie Donalda, oddajcie czarne skrzynki”. Koszt przygotowanej przez kibiców oprawy meczu wynosi 8 tys. zł.

Każdy z kibiców musiał przejść przez kontrolę osobistą. Większość kibiców zdecydowała się zrezygnować z dalszej podróży i wrócić do kraju, ponieważ w związku z kilkugodzinnym przetrzymywaniem na granicy, kibice i tak nie zdążyliby na mecz. Ponadto kibice skarżyli się na utrudnienia związane z nabyciem biletów na mecz.

Na teren Rosji nie wpuszczono także ekipy telewizyjnej współpracującej z „Gazetą Polską” i portalem Niezależna.pl.
Sprawnie działający reżim. Trzeba przyznać.

DysoN 25.08.2011 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ela (Post 1154575)
Sprawnie działający reżim. Trzeba przyznać.

Z drugiej strony, co to ma wspolnego z pilka nozna?

Proud 25.08.2011 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DysoN (Post 1154576)
Z drugiej strony, co to ma wspolnego z pilka nozna?

Jakby ruscy przyjechali z polityczną oprawą do Polski to wyzywano by ich od bolszewików, stalinowców itp. Zresztą bez tego i tak ich wyzywano ;)

Taka Polska mentalność. Widzimy tylko jedną stronę medalu.

Moim zdaniem większość winy zapewne i tak leży po stronie rosyjskiej, ale jak widać na cała. Oczywiści mam na myśli sprawę z kibicami. Abstrahuję od historii, Smoleńska, Kaczyńskiego, Putina, Tuska itp, itd.

Tak jak Ela pisze poniżej powinno się skończyć na zabraniu oprawy i wpuszczeniu kibiców bez niej. Ale wszyscy wiemy jakie są napięte stosunki z Rosją, więc nie wiem skąd zdziwienie. A granice rządzą się swoimi prawami. Kiedyś wracałem autobusem z Ukrainy i nas trzymali 26 godzin, bo gościu przewoził o 0,25 l wódy za dużo niż można. Masakra. Nadużywają swych praw i tyle.

Ela 25.08.2011 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DysoN (Post 1154576)
Z drugiej strony, co to ma wspolnego z pilka nozna?

Nic.
Tyle, że w takim wypadku zabiera się transparent przy wejściu na mecz i zabrania się podobnej oprawy.
Nie na granicy.

Całonocna rewizja i przetrzymywanie kibiców na granicy zdecydowanie nie jest na porządku dziennym ( ani nawet nocnym )


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1154582)
Jakby ruscy przyjechali z polityczną oprawą do Polski to wyzywano by ich od bolszewików, stalinowców itp. Zresztą bez tego i tak ich wyzywano ;)

Przecież przyjechali. Mieli flagę z Leninem i inną imperialną.
Po prostu im je skrojono.
Nie na granicy, przez służby tylko "prywatnie" na terenie Warszawy :)

orzeu 25.08.2011 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1154582)
Jakby ruscy przyjechali z polityczną oprawą do Polski to wyzywano by ich od bolszewików, stalinowców itp. Zresztą bez tego i tak ich wyzywano ;)

Ty naprawde nie widzisz roznicy miedzy pokazaniem komus swoich pogladow i ewentualnym narazeniem sie na kontrreakcje a uniemozliwieniem mu tego? :shock:

Taka Polska mentalność. Widzimy tylko jedną stronę medalu.


Cytat:

Tak jak Ela pisze poniżej powinno się skończyć na zabraniu oprawy i wpuszczeniu kibiców bez niej. Ale wszyscy wiemy jakie są napięte stosunki z Rosją, więc nie wiem skąd zdziwienie. A granice rządzą się swoimi prawami. Kiedyś wracałem autobusem z Ukrainy i nas trzymali 26 godzin, bo gościu przewoził o 0,25 l wódy za dużo niż można. Masakra. Nadużywają swych praw i tyle.
"Naduzywaja swoich praw i tyle" fajne podejscie do sprawy. Ktos ci kiedys rece polamie i tez stwierdzisz "eee, tylko przesadzil troche i tyle".

Wiślak-1990 25.08.2011 15:55

Macie jakiś link do meczu w miarę dobrej jakości?

Maciuś 25.08.2011 15:59

Gdzie ogladacie Nową Legię? soccerlive nie dziala :/

Ela 25.08.2011 16:02

http://livemecz.com/transmisja.php

Całkiem dobra jakość.

szczaq21 25.08.2011 16:08

A czy mecz Śląska będzie można oglądać na jakimś kanale otwartym??

Wiślak-1990 25.08.2011 16:10

Z tego co wiem to nie...

djjamajczyk 25.08.2011 16:10

chyba już po meczu

szczaq21 25.08.2011 16:11

I Legia przegrywa

kpn 25.08.2011 16:11

juz jeden dla Spartaka i mam nadzieje, ze jeszcze kilka strzelą

iiYama 25.08.2011 16:12

Kanał 68445 na sopcast spróbuj.

zim zum 25.08.2011 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 1154629)
Gdzie ogladacie Nową Legię? soccerlive nie dziala :/

http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html

z meczyki.pl


Jadą z nimi, jak z nami we wtorek :/

BiałaGwiazda 25.08.2011 16:12

Kirił Kombarov i jeden do zera dla Spartaków

rabi86 25.08.2011 16:13

I ponownie Wawrzyniak. Bramka powtórka z Warszawy. Takiego wspaniałego mamy obrońcę w reprezentacji, który cały czas zatrzymuje się we własnym polu karnym.

Wiślak-1990 25.08.2011 16:26

No i karny

1227 25.08.2011 16:26

Kucharczyk kolejny reprezentant

felipe 25.08.2011 16:27

Piękna asysta Kucharczyka :lol: łomot będzie straszny

kpn 25.08.2011 16:28

brawo Spartak:) jeszcze ze 2

o 2:1

Natkan 25.08.2011 16:29

2-1 ja sie ciesze ;d

snikki_(konto-usuniete) 25.08.2011 16:30

Nie życz drugiemu co tobie nie miłe - to do wszystkich zajadliwie złorzecącym i wyśmiewajacych Wisłę. Oby po tym meczu powiedzenie sie sprawdziło, bo niektórzy po porażce na Cyprze przechodzili samych siebie w atakowaniu naszego klubu. Spotkania ze Spartakiem nie oglądam jeśli chodzi o ścisłość i tak samo nie zamierzam wrocławian oglądać, ale widzę że podnietę macie niezłą...

Lechista69 25.08.2011 16:31

Spartak ma taką dziurawą obronę że awans Legii może dziś stać się faktem... mam nadzieję że utrą nosa tym kacapom...

Chyba tylko jakby Amica grała z kacapami to byłbym za ruskimi dziś... :P

Martineq 25.08.2011 16:36

Legia ich momentami nieźle ciśnie. Miała z resztą też poprzeczkę. I prawda jest taka, że to się da oglądać. Może i odpadną, ale nie bez walki.

Gercu 25.08.2011 16:41

Nie wygląda to źle. Coś wyczuwam niespodziankę w tym meczu.

BigLeb 25.08.2011 16:42

Nie ma takiej opcji żebym kibicował kacapom i skoro obydwie drużyny nie mogą odpaść to niech przejdzie (L).

iiYama 25.08.2011 16:43

Ja .......e....

Ale im się chce i walczą jak mogą a nie cofają się jak c... zostawiając 35m przed bramą przeciwnika bez krycia.

Choć Spartak nie narzucił takiego tempa jak Appoel.

Martineq 25.08.2011 16:43

Goooooooooool!

LanceTS 25.08.2011 16:43

2-2

W sumie, to wstyd się przyznać, ale też wolalbym żeby Legia przeszła. Nie będę kibicował Ruskim.

Romuald 25.08.2011 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martineq (Post 1154658)
Legia ich momentami nieźle ciśnie. Miała z resztą też poprzeczkę. I prawda jest taka, że to się da oglądać. Może i odpadną, ale nie bez walki.

legia w przeciwieństwie do Wisły nie miala przed rewanżem nic do stracenia a mogła tylko zyskać więc żadne zaskoczenie,że idą do przodu.

kpn 25.08.2011 16:43

ale bramka. No niezle sie zapowiada

Lechista69 25.08.2011 16:43

Bramka życia w takim meczu... już jest dogrywka... dalej Legia!

Chciałbym żeby Śląsk pokazał dziś taką determinację... to może 3 zespoły jednak w tym roku zobaczymy w pucharach...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl