![]() |
Mi sie wydaje ze najlepiej byloby wyloswac maccabi Hajfa, patrzac na transfermarkt to ich sklad nie rzuca na kolana
|
A ja sobie właśnie pomyślałem żeby pojechać do Łowecza i zagrać totalny antyfutbol, wiecie, podawać w poprzek, akcje tworzyć 15 minut i kopać w obronie. A jak chcą piłkę to niech po nią przyjdą i konterką ich, konterką... Tyle razy graliśmy pięknie i odpadaliśmy, czas na pokazanie wyrachowania.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Stadion Litexu
http://www.youtube.com/watch?v=7ur0lVml2rA |
Cytat:
|
http://sport.wp.pl/kat,1752,title,LM...l?ticaid=1cb4e
Ekranas Poniewież (Litwa) - BATE Borysów (Białoruś) Glasgow Rangers (Szkocja) - Malmoe FF (Szwecja) Maccabi Hajfa (Izrael) - NK Maribor (Słowenia) FC Kopenhaga (Dania) - Shamrock Rovers (Irlandia) HJK Helsinki (Finlandia) - Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) Z Kopenhaga Rangers i BATE w tej formie wisła nie ma szans |
Nie obraziłbym się za trafienie na Ekranas Poniewież :D
|
Cytat:
|
Mogłbym prosić o link do całego rewanżu ze Skonto? Jezeli był juz podawany to przepraszam, ale naprawde nie mam czasu szukac, bo przyjechalem na 1 dzien z pracy z Niemiec. Bede niezmiernie wdzieczny za pomoc.
|
Cytat:
Sciagamy iple, sport-liga mistrzow- i bodajze tam jesli tam nei ma wpisujemy Wisła badz skonto w miejscu do wyszukiwania. |
1 połowa
http://www.multiupload.com/D07JN0EI7J http://www.multiupload.com/LTDZA9NIPV 2 połowa http://www.multiupload.com/6ZU56GBURO http://www.multiupload.com/4DU4SPXAJ9 na przyszłość polecam www.allgoals.pl |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
To na kogo możemy trafić zależy od tego kto odpadnie w następnej rundzie. Ktoś sie wyraźnie pospieszył ze spisem drużyn. Szczególnie głupi jest sposób podania drużyn z ich przeciwnikami w 3. rundzie. Spis powinien wyglądać tak: Najmocniejsze drużyny na które może trafić Wisła: Glasgow Rangers Sco 56.028 FC København Den 51.110 BATE Borisov Bls 23.216 Maccabi Haifa Isr 21.400 Dinamo Zagreb Cro 20.224 Poza tym ciekawe ceny biletów na mecz w Łoweczu (5€ za bilet na trybunę VIP) http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html Nie wiem dlaczego ale zawsze jak słyszę nazwę drużyny z Łowecza od razu przychodzą mi na myśl dżemy:p |
Może ktoś podać drużyny, które są bezpośrednio za Dinamo Zagrzeb - chciałbym wiedzieć, kto mógłby wskoczyć do drużyn rozstawionych, gdyby faworyci odpadli.
|
Cytat:
|
Osobiście uważam, że w przypadku ewentualnego awansu do IV rundy mamy szanse na rozstawienie, i to nie takie małe jakby można było uważać.
Muszą odpaść 4 drużyny z wyższym współczynnikiem - szansa jest w 3 meczach i to duża, mianowicie - Apoel- Slovan, Partizan - Genk i Pilzno- Rosenborg. Do szczęścia brakowałoby 1 meczu w którym drużyna z wyższym współczynnikiem by odpadła, najwięcej szans dawałbym na to Mariborowi w spotkaniu z Maccabi albo HJK z Dinamem Zagrzeb. Z innymi meczami ciężko (może, może ewentualnie jeszcze Ekranas z BATE, ale to raczej s-f). |
Cytat:
|
Cytat:
|
Z taką grą jak obecnie to bardzo dużym sukcesem będzie przejście Litex-u ...
|
Wyjazdowy mecz krakowskiej Wisły w III rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów z Liteksem Łowecz pokaże Polsat.
|
Cytat:
Prywatne przemyślenia wzięte z du... z nikąd nikogo tu nie interesują. Litex pokonaliśmy w spraingu więc nie rozumiem czemu nie mielibyśmy go pokonać w dwumeczu? |
obszerny skrót z komentarzem LIVE
http://www.youtube.com/watch?v=5X8DLNpl5MU |
Otóż znam i nie są to przemyślenia z dupy,mieszkam w Bułgarii. Jak nasza gra będzie wyglądać tak jak ze Skonto to nie będzie ciekawie. Chociaż mam cichą nadzieję ,że będzie trochę więcej miejsca na boisku i Wiśle będzie łatwiej rozgrywać piłkę. I tyle w temacie :)
|
Cytat:
|
Zakładając super optymistyczne wydarzenia Wisła wygrywa dwumecz z Litexem i na dodatek jesteśmy rozstawieni,jaki rywal wtedy ?
|
„Mam wiele opcji zestawienia składu, więc na pewno wybiorę jedenastkę, która będzie w stanie osiągnąć korzystny rezultat w Łoweczu. Po tym, jak dokładnie rozpracujemy Litex zadecyduję, czy potrzebujemy na przykład szybkich zawodników, czy też powinniśmy się zdecydować na bardziej defensywną taktykę” – zapowiada trener Maaskant i przekonuje, że w trakcie wtorkowego meczu można spodziewać się niespodzianek zarówno jeśli chodzi o wyjściową jedenastkę jak i o taktykę całej drużyny.
Sam jestem ciekaw co wymyśli ale nie zdziwię się jak postawi znów na tych samych co w meczu ze Skonto.Ale jak już zrobi zmiany tylko oby nie przekombinował. |
Cytat:
Jeśli rzeczywiście mieszkasz w BG i masz jakieś ciekawe przemyślenia - z zainteresowaniem przeczytam co masz do powiedzenia/napisania. Jak znajdujesz Litex? Jak znajdujesz Wisłę? |
Cytat:
Cytat:
|
Nie wiem skąd przekonanie na tym forum że Dinamo Zagrzeb jest jednym ze słabszych spośród tej piątki potencjalnie rozstawionej w 4 rundzie. Według mnie jest właśnie odwrotnie. W Dinamo grają lepsi piłkarze niż w Rangers i Kopenhadze. Fakt drużyna ostatnio nic w Europie nie osiągnęła ale wynika to według mnie z ciągłych zmian kadrowych. To jest po prostu klub który promuję i sprzedaje zdolnych piłkarzy. Ale pomimo tego takiego materiału ludzkiego można pozazdrościć. Uważacie że ktoś np kupiłby jakiegoś piłkarza z Rangers (nie wspominając o Kopenhadze) za 21 mln euro. Czy któryś z pozostałych klubów w 4 rundzie wypuścił w ostatnich latach w świat jakiegoś topowego w skali świata piłkarza. Ja bym nie chciał żeby Wisła trafiła na Dinamo bo to jest mieszanka która w każdej chwili może odpalić.
Mam pytanie odnośnie pierwszego meczu z Litexem. Wie ktoś czy Kirm będzie już do dyspozycji Maaskanta? |
Druzyny które znajdą się w 4 rundzie nie będą tam grały z przypadku , na tym etapie rozgrywek nie ma łatwego przeciwnika.
Cel numer jeden na dzień dzisiejszy jest tak jak Mały mówi Łowicz. Cytat:
z Interii. |
Info z eurosportu:
"Na razie trener Wisły Robert Maaskant nie zdecydował jaką taktykę jego zespół przyjmie w pierwszym spotkaniu z Litexem. Jak przyznał w piątek trwa jeszcze rozpracowywanie rywala. Zapowiedział jednak, że fani Wisły mogą się spodziewać kilku niespodzianek w wyjściowej jedenastce. Podtrzymuje zdanie, że obie drużyny mają porównywalny potencjał" Moze zagramy z Litexem ofensywnie - kto wie |
a to mnie Maaskant zaskoczyl tymi niespodziankami, bo ja bylem przekonany, ze wyjdziemy takim samym skladem jak ze Skonto.jesli mozna sobie podywagowac to ja mysle, ze za Pajlica Jovanovic, moze Kirm wskoczy za Malego i Nunez za Wilka, bo Sobol wiadomo nie do ruszenia, ze wzgledu na powazanie jakim go Maaskant obdarza a moze to tylko zaslona dymna who knows
|
Diaz i może Kirm, tak to widzę.
|
Faktycznie zmiana z Paljcia na Diaza jest bardzo prawdopodobna. Natomiast coś czuje, że Maaskant zrezygnuje z Wilka i przejdzie do ustawienia 4-4-2 Iliev i Małecki na skrzydłach w środku Melikson i Sobolewski a w ataku Genkov i Biton...:)
|
A ja czuję, że zamiast jednego z 2 def pomocników będzie grał Nunez. Na mnie zrobił spore wrażanie pomimo tak krótkiego czasu gry. Niestety, jak dla mnie Wilk i Sobol przeszkadzali sobie wzajemnie w czasie tego dwumeczu.
|
Cytat:
Uważam, że Nunez przeciw Skonto nie pokazał nic.. |
Cytat:
Ja go widzialem przy pilce ze 3 razy wiec nie mogl miec kilku niecelnych podan... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl