![]() |
Cytat:
http://ekstraklasa.net/news,18287,ka...ie-z-jagi-.htm Cytat:
i okazuje się, że i w Pogoni nie był aniołkiem: Cytat:
grzesiek632 dostał już kilka szans. Ile Ty byś mu jeszcze ich dał? Udawał byś, że pada deszcz gdy ktoś na Ciebie pluje? Rozumiem, jeden błąd, każdemu może się zdarzyć- cóż, życie. Ale nie całą seria niepowodzeń. Mało tego, Legia nie zostawiła go na pastwę losu, pomogli mu. Załatwili ośrodek itp. Wrócił i niestety znów się zaczeło. |
Wesołowski trenerem Cracovii ?
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32294,t...wiadomosc.html |
Cytat:
:rotfl: a pierwszy miał paśc Kafarski |
Cytat:
Jedyną osobą, która tutaj .......i jesteś Ty. Wierzysz w gościa to sobie wierz, ale faktem jest, że wszędzie gdzie dotąd grał wykręcał ostre numery, wszędzie też żegnano go z ulgą. Myślisz, że dlaczego ma na pieńku z Probierzem? Taki Igor Sypniewski to był piłkarz wybitny, Grosicki nie posiada jednej dziesiątej jego talentu. Skończył się, zanim zdążył osiągnąć cokolwiek na miarę swoich możliwości. A przecież dostał tak wiele kolejnych szans - w kraju i zagranicą. Tak naprawdę jednak clou problemu wygląda następująco: Grosicki w żadnym klubie ani przez chwilę nie pokazał, że rozumie swoje błędy i chce się poprawić. Wręcz przeciwnie - co jakiś czas zraża do siebie kolejnych ludzi, którzy dali mu szansę. Dlatego wszystkie te Twoje wynurzenia to zwykłe myślenie życzeniowe. |
Cytat:
ależ mi ulży, gdy ten twór piłkarsko(nie)podobny wróci tam gdzie ich miejsce. |
Ale Wy .......ićie na temat Grosika hahahaha
to tak jak ja bym gadał na temat jakiegoś piłkarze Wisły, mimo iż tylko czytam to co pismaki napisza |
Co w takim razie twierdzi kibic Jagi o przyszłości Grosickiego w Białymstoku? Jeszcze w tamtym tygodniu były głosy, że robi świństwo odchodząc do Arisu (ostatecznie nie odszedł).
|
Jeśli Wojciechowski zwolni Bakero, jest zwyczajnym głupkiem. Śmieszne wysuwa wobec swojego podwładnego zarzuty.
|
Trener Legii Maciej Skorża podczas spotkania z kibicami:
Cytat:
|
Mamy naszego Maćka "lizodupa" Skorżę. I nie pierd***ie mi o szacunku i takich tam.
Bo on nas nie szanuje. Był u nas, lizał nam dupę, jest w Waszawie, liże im. Taki człowiek. Zmienny jak chorągiewka. Zależnie od potrzeb. Dzięki Maciek za 2 Mistrzostwa i tyle. Ale sukcesy to nie wszystko. ps: jak znalazłem taki fragment, więc może sie zagalopowałem w osądzie: Cytat:
|
to dotyczy atmosfery w klubie (działacze) czy na stadionie (kibice)?
bo jak na stadionie to się Maciuś zbłaźnił... |
Wszystko macie na stronie Legii ( ponad godzina pytan do Skorzy ). Zadnego tekstu o tym ze nie ma porownania nie bylo. Ktos nie umie albo czytac albo sluchac.
Ciekawe, audio inne niz tekst :D |
BiałaGwiazda skąd masz ten cytat? Prowokacja?
Cytat:
|
|
To ciekawe co było w Krakowie jak nie chęć pomocy drużynie. Się rozmienia na drobne takimi tekstami ale cóż... Na legia.com jest to pytanie i ta odpowiedź.
|
"Maciuś mierny warsztat i tragiczne transfery" stara się odwrócić wrażenie od nędzy jaką prezentuje jego obecny zespół. Zdanie takiego gościa jest mniej więcej tyle warte co wrażenia głuchego po koncercie symfonicznym. To jest ogórek, po wywaleniu z Legii szybko go na ławie nie zobaczymy,no chyba,że jego promotor ściągnie go do Polonii,gdzie pewnie kibice będą dużo lepsi niż na Legii.
Co do napastnika. Beto i Christov też byli ciekawi:) do teraz pojąć nie mogę co skłoniło Legię do zatrudnienia tego faceta. |
Cytat:
Myślę, że tutaj było podobnie. Co by nie mówić o Skorży, to solidny z niego dyplomata i raczej wątpię, by mówił w jakikolwiek sposób niepochlebnie o kibicach byłego zespołu, z którymi miał kontakt świetny i wiąże go sporo sentymentu. Mają do wyboru czy ufać Skorży czy dziennikarzom, który wersja również różni się do tej opublikowanej na stronie LegiaLive dochodzę raczej do wniosku, że Interia wsadziła swoje "3 grosze". Nie wymagajcie również, by teraz pracując w Legii, stanął na pod Kolumną Zygmunta i wygłosił orędzie, że ABG pod każdym względem przewyższa legionistów. Nie jest samobójcą, tym bardziej, że wyniki poniżej oczekiwań. |
Najbardziej zaskakuje mnie oficjalna Legii.
W relacji audio co innego, a w relacji tekstowej co innego. Idealny przykład jak można przeinaczyć wypowiedź. Interia tylko to przekopiowała, a tutaj wielkie halo co też ten Skorża powiedział (chyba w trzech tematach). |
A co ma powiedzieć będąc trenerem Legii? Tak, kibice Wisły są wspaniali i tęsknię za Nimi! Bądźcie poważni.
|
Cytat:
Ogólnie jaja. :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
To jeszcze zostają ręczniki i piłki.
|
nie można być takim chciwym
za darmo niech ich biorą :) |
Cytat:
To dajcie Jirsaka, Łobo by nam tylko piłki popsuł ;) Edit: A co do Skorży i jego cytatu o kibicach Wisły - jak się tego odsłucha, to on mówi to w taki sposób, jakby się bardzo powstrzymywał od chwalenia kibiców z Krakowa i poprzestaje na "kibice obu drużyn są godni swoich klubów" czy jakoś tak. Zupełnie nie rozumiem czego się czepiacie. :) |
Można to też odwrócić w drugą strone:
Maciuś bardzo sie powstrzymywał od chwalenia kibiców z Warszawy. Gdzie by nie poszedł piłkarz czy trener przecież nie powie że nie nawidzi klubu albo że ma ch**owych kibiców. Są wyjątki, ale ich bardzo mało. |
Cytat:
|
Cytat:
PS. Skorża no cóż ładnie mówił na spotkaniach z kibicami ci by chciał zrobić, ale w półtora roku zepsuł to co odbudował wcześniej w rok. Prawda jest jednak taka, że takiego trenera podlizującego się kibicom u nas chyba nigdy nie było. Póki co Maaskant mało udziela się w mediach, a więcej czasu poświęca drużynie i taktyce. Odnoszę takie wrażenie, że pozostałe kluby z czołówki chcą zobaczyć jak wyjdzie ten eksperyment w Wiśle z dwoma zagranicznymi fachowcami w osobie Maskanta oraz Valckx i jeśli nam się powiedzie to na 90% te kluby pójdą podobną drogą. Może nie akurat Holandia, ale np: Niemcy, Francja czy Portugalia. Obecnie Wojciechowski zachowuje się jak Cupiał kulka lat temu. Po kilku gorszych meczach trener na wylocie, z początkiem też szastaliśmy kasą. Można zatem dostrzec pewne podobieństwa. Bakero wyleci pewnie po pierwszej porażce, a wtedy czas Polonii się skończy, bo ich karuzela trenerska rozkręci się na dobre. |
|
Francuskie media = jeden francuski portalik w malutkim newsie :D
Po prostu Legia uznała, że Morientes potrzebuje odpowiedniego towarzystwa, a Mateja Keżman jest jednak za słaby :D Edit: Oho, zaczyna się... http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/ekst...wskiej/2656029 Ktoś, kto te plotki puszcza to geniusz :D |
Typowane na faworyta Zagłębie zostało pogonione przez Polonie B. Ujek już zaczął strzelać dla nowego klubu. Ciekawe czy Żuraw dziś coś ukąsi :)
|
Cracovia gra jutro na Kaluzy czy w Hucie ?
|
W Hucie, ostatni raz.
|
Wojciechowski: jeśli mnie nie posłucha, może się pakować i wracać do domu
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Tylko nie chowaj się po kątach :-) 1. Jagiellonia Białystok 5 13 4 1 0 2. Polonia Warszawa 4 10 3 1 |
Cytat:
|
Powiedzmy ze Bakero leci, wchodzi Janas i co ? Bedzie jakis bogacz dyktowal trenerowi kogo ma wystawic :D ?
Z takim podejsciem to on by nawet Murinho wywalil na zbity pysk bo go nie posluchal i wystawil Sobiecha zamiast Smolarka :D Albo sie kolo zmieni albo rozpierniczy kazdy klub w ktorym bedzie mial cokolwiek do powiedzenia. |
Gwiaździsty napisał(a):http://wislakrakow.com/forum/images/...s/viewpost.gif
Zacytuję Cię za kilka kolejek. Tylko wtedy nie chowaj się po kątach. Cytat:
Poczekajmy do 8-10 kolejki, wtedy będzie trochę jaśniejsza sytuacja... na razie to jest wiele niewiadomych |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl