Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

ToTylkoJa 06.09.2010 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 975314)
W Sionie go nie chcieli bo odwalal maniane i to konkretna, W Warszawie latal po kasynach, w Bialymstoku na dzien dzisiejszy nic nie zbroil ale nie wierze ze to koniec :)

Ależ zbroił, swego czasu był nawet na wylocie z Jagielloni. Była to dość głosna sprawa.

http://ekstraklasa.net/news,18287,ka...ie-z-jagi-.htm
Cytat:

Kamil Grosicki znów ma poważne problemy - donosi "Przegląd Sportowy". Piłkarz nie wyjechał z drużyną na zgrupowanie do Olecka, bo zjawił się na treningu kompletnie pijany [...]
Grosicki to świetny piłkarz jak na naszą ligę (a może i na inne?). Ale niestety, ma coś z głową. Legia, Sion, Jaga- to nie jest przypadek, jeden młodzieńczy wyskok. To jest cała seria jakiś jego głupot. Nie wiem jak tam z nim było w Pogoni, ale z tego co czytałem na ich forum, to też aniołkiem w Szczecinie nie był.
i okazuje się, że i w Pogoni nie był aniołkiem:
Cytat:

Jego uzależnienie od hazardu, które przejawiało się już za czasów gry w Szczecinie, spowodowało, że pod koniec 2007 roku przebywał na specjalnym odwyku na Mazurach.
4 kluby- 4 wpadki. Średnia doskonała. Sorry, ale na jakiej podstawie mam sądzić, że Grosickiemu znów nie odbije?


grzesiek632 dostał już kilka szans. Ile Ty byś mu jeszcze ich dał? Udawał byś, że pada deszcz gdy ktoś na Ciebie pluje? Rozumiem, jeden błąd, każdemu może się zdarzyć- cóż, życie. Ale nie całą seria niepowodzeń. Mało tego, Legia nie zostawiła go na pastwę losu, pomogli mu. Załatwili ośrodek itp. Wrócił i niestety znów się zaczeło.

AYALA 08.09.2010 14:30

Wesołowski trenerem Cracovii ?
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32294,t...wiadomosc.html

szprotson 08.09.2010 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 976126)

ten z Na Wspólnej ?

:rotfl:

a pierwszy miał paśc Kafarski

wolfy 08.09.2010 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 975312)
I jeszcze jedno Grosicki nie jest hazardzistą.. on tylko próbował grac.. hazardzista to jest ktoś kto przez 40 lat wynosi wszystkie pieniądze do kasyna.

Acha. Czyli mam rozumieć, że Grosickiego wysłali na leczenie tak dla jaj?

Jedyną osobą, która tutaj .......i jesteś Ty. Wierzysz w gościa to sobie wierz, ale faktem jest, że wszędzie gdzie dotąd grał wykręcał ostre numery, wszędzie też żegnano go z ulgą. Myślisz, że dlaczego ma na pieńku z Probierzem?

Taki Igor Sypniewski to był piłkarz wybitny, Grosicki nie posiada jednej dziesiątej jego talentu. Skończył się, zanim zdążył osiągnąć cokolwiek na miarę swoich możliwości. A przecież dostał tak wiele kolejnych szans - w kraju i zagranicą.


Tak naprawdę jednak clou problemu wygląda następująco: Grosicki w żadnym klubie ani przez chwilę nie pokazał, że rozumie swoje błędy i chce się poprawić. Wręcz przeciwnie - co jakiś czas zraża do siebie kolejnych ludzi, którzy dali mu szansę. Dlatego wszystkie te Twoje wynurzenia to zwykłe myślenie życzeniowe.

Elendil 08.09.2010 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA

bueheheh, "zamienił stryjek..."

ależ mi ulży, gdy ten twór piłkarsko(nie)podobny wróci tam gdzie ich miejsce.

Aleks 08.09.2010 17:19

Ale Wy .......ićie na temat Grosika hahahaha

to tak jak ja bym gadał na temat jakiegoś piłkarze Wisły, mimo iż tylko czytam to co pismaki napisza

emj10 08.09.2010 17:48

Co w takim razie twierdzi kibic Jagi o przyszłości Grosickiego w Białymstoku? Jeszcze w tamtym tygodniu były głosy, że robi świństwo odchodząc do Arisu (ostatecznie nie odszedł).

Mario Nh 08.09.2010 17:56

Jeśli Wojciechowski zwolni Bakero, jest zwyczajnym głupkiem. Śmieszne wysuwa wobec swojego podwładnego zarzuty.

BiałaGwiazda 08.09.2010 20:11

Trener Legii Maciej Skorża podczas spotkania z kibicami:

Cytat:

-Jak można porównać atmosferę na Wiśle i Legii?

-Tego nie można porównać. W Warszawie jest chęć pomocy drużynie.

info za: http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-legii,1529428

Proud 08.09.2010 20:29

Mamy naszego Maćka "lizodupa" Skorżę. I nie pierd***ie mi o szacunku i takich tam.

Bo on nas nie szanuje. Był u nas, lizał nam dupę, jest w Waszawie, liże im.

Taki człowiek. Zmienny jak chorągiewka. Zależnie od potrzeb. Dzięki Maciek za 2 Mistrzostwa i tyle. Ale sukcesy to nie wszystko.

ps: jak znalazłem taki fragment, więc może sie zagalopowałem w osądzie:

Cytat:

"Ostatnie mecze Wisły jakie prowadziłem były rozgrywane bez udziału kibiców, a w Sosnowcu trudno było o atmosferę. Na pewno żywiołowość dopingu, porównując atmosferę z Legii i Wisły, jest podobna. Jedni i drudzy kibice są godni swoich drużyn".
BiałaGwiazda, skąd info?

Orson 08.09.2010 20:30

to dotyczy atmosfery w klubie (działacze) czy na stadionie (kibice)?

bo jak na stadionie to się Maciuś zbłaźnił...

kreseq 08.09.2010 20:36

Wszystko macie na stronie Legii ( ponad godzina pytan do Skorzy ). Zadnego tekstu o tym ze nie ma porownania nie bylo. Ktos nie umie albo czytac albo sluchac.

Ciekawe, audio inne niz tekst :D

ToTylkoJa 08.09.2010 20:37

BiałaGwiazda skąd masz ten cytat? Prowokacja?


Cytat:

Zapytany o atmosferę na meczach Legii i Wisły, trener odpowiedział: "Ostatnie mecze Wisły jakie prowadziłem były rozgrywane bez udziału kibiców, a w Sosnowcu trudno było o atmosferę. Na pewno żywiołowość dopingu, porównując atmosferę z Legii i Wisły, jest podobna. Jedni i drudzy kibice są godni swoich drużyn".
za legialive

Al_29 08.09.2010 20:43

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-legii,1529428

MatMario 08.09.2010 20:45

To ciekawe co było w Krakowie jak nie chęć pomocy drużynie. Się rozmienia na drobne takimi tekstami ale cóż... Na legia.com jest to pytanie i ta odpowiedź.

Marszałek 08.09.2010 20:59

"Maciuś mierny warsztat i tragiczne transfery" stara się odwrócić wrażenie od nędzy jaką prezentuje jego obecny zespół. Zdanie takiego gościa jest mniej więcej tyle warte co wrażenia głuchego po koncercie symfonicznym. To jest ogórek, po wywaleniu z Legii szybko go na ławie nie zobaczymy,no chyba,że jego promotor ściągnie go do Polonii,gdzie pewnie kibice będą dużo lepsi niż na Legii.

Co do napastnika. Beto i Christov też byli ciekawi:) do teraz pojąć nie mogę co skłoniło Legię do zatrudnienia tego faceta.

Vinci 08.09.2010 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 976298)
To ciekawe co było w Krakowie jak nie chęć pomocy drużynie. Się rozmienia na drobne takimi tekstami ale cóż... Na legia.com jest to pytanie i ta odpowiedź.

Spokojnie, nie pierwszy i nie ostatni raz dziennikarze podkolorowali wypowiedź Skorży. Pamiętacie jego oświadczenie na jednej z naszych pomeczowych konferencji prasowych, gdy PS wydrukował wywiad, którego nawet nie udzielił?

Myślę, że tutaj było podobnie. Co by nie mówić o Skorży, to solidny z niego dyplomata i raczej wątpię, by mówił w jakikolwiek sposób niepochlebnie o kibicach byłego zespołu, z którymi miał kontakt świetny i wiąże go sporo sentymentu.

Mają do wyboru czy ufać Skorży czy dziennikarzom, który wersja również różni się do tej opublikowanej na stronie LegiaLive dochodzę raczej do wniosku, że Interia wsadziła swoje "3 grosze".

Nie wymagajcie również, by teraz pracując w Legii, stanął na pod Kolumną Zygmunta i wygłosił orędzie, że ABG pod każdym względem przewyższa legionistów. Nie jest samobójcą, tym bardziej, że wyniki poniżej oczekiwań.

rabi86 08.09.2010 21:14

Najbardziej zaskakuje mnie oficjalna Legii.
W relacji audio co innego, a w relacji tekstowej co innego. Idealny przykład jak można przeinaczyć wypowiedź.
Interia tylko to przekopiowała, a tutaj wielkie halo co też ten Skorża powiedział (chyba w trzech tematach).

_ukoL 08.09.2010 21:19

A co ma powiedzieć będąc trenerem Legii? Tak, kibice Wisły są wspaniali i tęsknię za Nimi! Bądźcie poważni.

MatMario 08.09.2010 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 976316)
Spokojnie, nie pierwszy i nie ostatni raz dziennikarze podkolorowali wypowiedź Skorży. Pamiętacie jego oświadczenie na jednej z naszych pomeczowych konferencji prasowych, gdy PS wydrukował wywiad, którego nawet nie udzielił?

Myślę, że tutaj było podobnie. Co by nie mówić o Skorży, to solidny z niego dyplomata i raczej wątpię, by mówił w jakikolwiek sposób niepochlebnie o kibicach byłego zespołu, z którymi miał kontakt świetny i wiąże go sporo sentymentu.

Mają do wyboru czy ufać Skorży czy dziennikarzom, który wersja również różni się do tej opublikowanej na stronie LegiaLive dochodzę raczej do wniosku, że Interia wsadziła swoje "3 grosze".

Nie wymagajcie również, by teraz pracując w Legii, stanął na pod Kolumną Zygmunta i wygłosił orędzie, że ABG pod każdym względem przewyższa legionistów. Nie jest samobójcą, tym bardziej, że wyniki poniżej oczekiwań.

Pisałem swojego posta po przeczytaniu relacji na legia.com. Przed tym jak ukazała się wersja audio. To są jaja jak przeinaczono to co powiedział a co zostało napisane... Dno i kilometr mułu, nawet nie patrząc z mojej perspektywy jako kibica Wisły, ale będąc trenerem, mówiąc coś, to mam nadzieję że przynajmniej strona klubowa MOJEGO KLUBU nie przeinaczy tego tekstu...

Ogólnie jaja. :)

0 22 08.09.2010 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 976314)
do teraz pojąć nie mogę co skłoniło Legię do zatrudnienia tego faceta.

Mariusz Walter kocha Wisłę Kraków od 50 lat.

Mr. X 08.09.2010 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 976205)
Co w takim razie twierdzi kibic Jagi o przyszłości Grosickiego w Białymstoku? Jeszcze w tamtym tygodniu były głosy, że robi świństwo odchodząc do Arisu (ostatecznie nie odszedł).

Najzwyklejszy w świecie zabieg marketingowy w myśl zasady "nie ważne co piszą, ważne że piszą" po którym Jagiellonia nieco zyskała na płaszczyźnie marketingowej w stosunku do ostatniego okresu.

flamengista 08.09.2010 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 976340)
Mariusz Walter kocha Wisłę Kraków od 50 lat.

To niech od nas kupi Łobodzińskiego i Jirsaka za 2 mln €:-D

kreseq 08.09.2010 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 976354)
To niech od nas kupi Łobodzińskiego i Jirsaka za 2 mln €:-D

Od Podawania bidonow i siedzenie na lawie mamy Gize, a od wiecznego zajechania czy tam zaje*ania mamy Rado wiec wypluj te slowa :D

Sylwek1906 08.09.2010 22:48

To jeszcze zostają ręczniki i piłki.

szczebrzeszcz 08.09.2010 23:10

nie można być takim chciwym

za darmo niech ich biorą :)

Sartre 08.09.2010 23:34

Cytat:

To jeszcze zostają ręczniki i piłki.
Jest jeszcze Kumbev, co pozostawia już tylko jedno stanowisko do obsadzenia :D

To dajcie Jirsaka, Łobo by nam tylko piłki popsuł ;)

Edit: A co do Skorży i jego cytatu o kibicach Wisły - jak się tego odsłucha, to on mówi to w taki sposób, jakby się bardzo powstrzymywał od chwalenia kibiców z Krakowa i poprzestaje na "kibice obu drużyn są godni swoich klubów" czy jakoś tak. Zupełnie nie rozumiem czego się czepiacie. :)

Sylwek1906 09.09.2010 00:38

Można to też odwrócić w drugą strone:
Maciuś bardzo sie powstrzymywał od chwalenia kibiców z Warszawy.

Gdzie by nie poszedł piłkarz czy trener przecież nie powie że nie nawidzi klubu albo że ma ch**owych kibiców.

Są wyjątki, ale ich bardzo mało.

wolfy 09.09.2010 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 976340)
Mariusz Walter kocha Wisłę Kraków od 50 lat.

Fakt, wybrał drogę Konrada Wallenroda.

PhantomRanger 09.09.2010 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 976380)
nie można być takim chciwym

za darmo niech ich biorą :)

Można by jeszcze dopłacić te 250 euro od łebka i niech idą :)

PS. Skorża no cóż ładnie mówił na spotkaniach z kibicami ci by chciał zrobić, ale w półtora roku zepsuł to co odbudował wcześniej w rok. Prawda jest jednak taka, że takiego trenera podlizującego się kibicom u nas chyba nigdy nie było.
Póki co Maaskant mało udziela się w mediach, a więcej czasu poświęca drużynie i taktyce. Odnoszę takie wrażenie, że pozostałe kluby z czołówki chcą zobaczyć jak wyjdzie ten eksperyment w Wiśle z dwoma zagranicznymi fachowcami w osobie Maskanta oraz Valckx i jeśli nam się powiedzie to na 90% te kluby pójdą podobną drogą. Może nie akurat Holandia, ale np: Niemcy, Francja czy Portugalia.
Obecnie Wojciechowski zachowuje się jak Cupiał kulka lat temu. Po kilku gorszych meczach trener na wylocie, z początkiem też szastaliśmy kasą. Można zatem dostrzec pewne podobieństwa. Bakero wyleci pewnie po pierwszej porażce, a wtedy czas Polonii się skończy, bo ich karuzela trenerska rozkręci się na dobre.

Pablooo 10.09.2010 08:56

http://s24.pl/legia_chcialaby_wiltorda-s78899.html

Sartre 10.09.2010 11:01

Francuskie media = jeden francuski portalik w malutkim newsie :D

Po prostu Legia uznała, że Morientes potrzebuje odpowiedniego towarzystwa, a Mateja Keżman jest jednak za słaby :D

Edit: Oho, zaczyna się... http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/ekst...wskiej/2656029 Ktoś, kto te plotki puszcza to geniusz :D

buczo1985 10.09.2010 18:49

Typowane na faworyta Zagłębie zostało pogonione przez Polonie B. Ujek już zaczął strzelać dla nowego klubu. Ciekawe czy Żuraw dziś coś ukąsi :)

AS82 10.09.2010 21:41

Cracovia gra jutro na Kaluzy czy w Hucie ?

felipe 10.09.2010 21:44

W Hucie, ostatni raz.

Bartosz 11.09.2010 09:20

Wojciechowski: jeśli mnie nie posłucha, może się pakować i wracać do domu
Cytat:


Jeśli Jose Maria Bakero nie wygra niedzielnego meczu z Koroną, pożegna się z posadą trenera Polonii, a zastąpi go wiceprezes ds. sportowych Paweł Janas.
Takie przynajmniej głosy słychać w klubie z Konwiktorskiej. Właściciel Czarnych Koszul, Józef Wojciechowski jest bliski decyzji o dymisji Hiszpana, choć po trzech wygranych i remisie Polonia jest w czołówce ekstraklasy.
- Już przed sezonem mówiłem, że - niezależnie od wyników - daję trenerowi Bakero czas do końca września. Od momentu zatrudnienia pana Janasa, tylko kwestią czasu jest, kiedy zajmie on miejsce Hiszpana - mówi były zawodnik Polonii Radosław Gilewicz, który przyznaje, że jest w kontakcie z piłkarzami Bakero. - Stoją murem za trenerem. Będą walczyć właśnie dla niego - twierdzi Gilewicz.

Jednak nawet pokonanie Korony nie zapewni trenerowi posady. Hiszpan może narazić się prezesowi w jeszcze jeden sposób: jeśli wystawi w składzie swojego rodaka Andreu.
Po ostatnim spotkaniu z Widzewem (0:0) Wojciechowski twardo mówił: - Powiem Bakero, że ten piłkarz ma nie grać. Oczywiście Jose może nie posłuchać, ale wtedy zamiast Andreu, to on wróci do Hiszpanii - stwierdził.
Ja pierd...e:lol:

użytkownik 11060 11.09.2010 10:09

Cytat:

PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
W niedługim czasie Polonia i Jagiellonia powinny odskoczyć reszcie ligi, bo prezentują najciekawszy football w Polsce.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 960825)
Zacytuję Cię za kilka kolejek. Tylko wtedy nie chowaj się po kątach.


Tylko nie chowaj się po kątach :-)

1. Jagiellonia Białystok 5 13 4 1 0
2. Polonia Warszawa 4 10 3 1

Pan Jotka 11.09.2010 10:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartosz (Post 977775)
Wojciechowski: jeśli mnie nie posłucha, może się pakować i wracać do domuJa pierd...e:lol:

Hehhehe.W najbliższym czasie przeciwnikiem Polonii będzie sam Janusz Wojciechowski. Zobaczycie. Hiszpan m anielską cierpliwość, ale chamstwo JW go wykończy w końcu. Siedzi cicho, bo najwyżej zwolnią go i wypłacą odszkodowanie. Znając koneksje Hiszpana to sprawa w UEFA(gdyby mu nie wypłacili) skończyła by się dla Polonii wykluczeniem z ewentualnych pucharów. także Hiszpan siedzi i się puka pewnie w głowę. Najwyżej nie zdobędzie medalu ligi buraczanej :P

kreseq 11.09.2010 11:19

Powiedzmy ze Bakero leci, wchodzi Janas i co ? Bedzie jakis bogacz dyktowal trenerowi kogo ma wystawic :D ?

Z takim podejsciem to on by nawet Murinho wywalil na zbity pysk bo go nie posluchal i wystawil Sobiecha zamiast Smolarka :D
Albo sie kolo zmieni albo rozpierniczy kazdy klub w ktorym bedzie mial cokolwiek do powiedzenia.

konrad1991tsw 11.09.2010 11:22

Gwiaździsty napisał(a):http://wislakrakow.com/forum/images/...s/viewpost.gif
Zacytuję Cię za kilka kolejek. Tylko wtedy nie chowaj się po kątach.

Cytat:

Tylko nie chowaj się po kątach :-)

1. Jagiellonia Białystok 5 13 4 1 0
2. Polonia Warszawa 4 10 3 1
Kilka kolejek to dla niektórych dwie :D Jakoś wczoraj ta świetna Jagiellonia przez długi czas była zdominowana przez Wisłę i gdyby nie Pawełek w bramce i słabszy niż zwykle Cleber vs szybki Grosicki to z Białegostoku wywiezli byśmy 3 punkty... Jakoś przeciwko nam wszystko na co było ich stac to czekanie na kontry i piłka do Grosickiego i niech się Grosicki męczy. W grze Wisły było widac poprawę, myślę że stopniowo będzie coraz lepiej. Najważniejsze mecze dopiero przed nami i tam będzie się można wykazac ;)

Poczekajmy do 8-10 kolejki, wtedy będzie trochę jaśniejsza sytuacja... na razie to jest wiele niewiadomych


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl