![]() |
http://it.justin.tv/maxeer
ul. Kałuży dziś, teraz |
Mecz Cracovii z Arka stoi na tak dramatycznie marnym poziomie, ze az glowa moze rozbolec.
Nie za bardzo wiem czego ci trenerzy ucza swoich pilkarzy, ale na pewno nie chodzi tu o gre w pilke nozna. Jest to tez kolejny mecz pasiakow, w ktorym mamy do czynienia ze skandalicznym sedziowaniem. Co na boisku robi jeszcze Moskala i dlaczego sedzia nie odgwizduje brutalnych fauli wycinakow z Cracovii ? Takie wspomaganie nie bardzo mi sie podoba. |
Mecz, jak narazie dno i rzeczywiscie to co wyrabia sedzia to jakas kpina.
Doping - nie obrazajac wiosek, to jest wlasnie taki poziom - w zsadzie to slychac tylko ryk gniazdowego , swoja droga tak drazniacy ze az musialem przyciszyc. |
Polowe uczestnikow zakonczonego wlasnie spotaknia, powinno sie na stale odsunac od grania dla dobra polskiej pilki klubowej.
Przyjecie pilki i wykanczanie akcji, to bylo cos koszmarnego. Obrazoburstwo w czytej postaci. |
Wszyscy sie smiali z "Doktora" ,a ja bylem pewien ,ze przyjdzie za niego kolejny spec ,ktory juz prowadzil 30 zespolow i beda grac tak samo albo i gorzej ,panie Płatek prosimy tak dalej
|
Mecz piłkarsko- dramat. A tego sędziego to skąd wyczarowali? To co dzisiaj wyprawiał przechodziło wszelkie pojęcie.
|
No. :) Nasi przyjaciele trzymają poziom. Arka już chyba ósmy mecz bez wygranej, Cracovia ciuła punkciki ale nie pnie się w tabeli. Widzę także, że jakąś zadyszkę złapał Groclin Polonia Warszawa Grodzisk Wielkopolski ( :lol: ) bo z Piastem do przerwy 0:0.
Ps. Może u buka na remisy grają? :D |
Jak tak będą grać to Wisła po tej kolejce będzie liderem
|
Cytat:
|
Mimo, ze w drugim dzisiejszym meczu tez utrzymuje sie poki co wynik bezbramkowy, to jednak poziom gry jest juz znacznie lepszy. Chociaz znalazloby sie paru zawodnikow, ktorzy swoim poziomem zaawansowania technicznego, wyraznie obnizaja range zawodow. M.in. nasz rzekomy cel transferowy F.Ivanovski :)
Wiedzialem, ze kiedy pilka przestanie po rykoszetach spadac mu na noge, to szybko skonczy sie jego strzelecka seria. |
Był karny czy nie ? I chyba Liderem nie będziemy po tej kolejce.. Piast raczej nie wyrówna w 10 min..
|
długo się Piast bronił, ale remisu 0-0 nie dowiezie, z karnego Polonia w 80 minucie robi 1-0.
Trza wygrać jutro, no trza :) |
Kaszowski zagrał fatalnie... i cóż Polonia miała rzut karny.... szkoda że nam się tak nie lapło z ŁKS
|
Przyrowski za takie zagranie powinien być zawieszony, co najmniej na trzy spotkania.
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
To nie jego wina, że Doktór zawalił przygotowanie kondycyjnie. I faktycznie Płatek ma rację, bo jego zawodnicy od ok 70 min człapali zamiast biegać. Nie chcę go usprawiedliwiać, ale nawet Mourinho w tej sytuacji niewiele by zrobił. Pracę Płatka będzie widać dopiero po przygotowanaich zimowych, ale pytanie czy nie będzie wtedy za późno. Z kolei w Warszawie bez zmian. Niby Groclin zamiast Polonii, a Listkiewicza już nie ma. A jednak i tak wygrywają po karnym z kapelusza. Wytrzymałem kondycyjnie dwa mecze polskiej ligi, rzecz jasna nie na trzeźwo. Ale i tak mogłem lepiej spędzić te 3 godziny:-/ |
Ładnie Garguła..
|
stary dobry Garguła
|
Szacunek (pozdr. Szymek) za tego wolnego dla Garguły:shock:
|
Cytat:
Mowcie co chcecie ale pod wodza Urbana Legia sie mistrza nie doczeka |
Cytat:
|
Zaku**ił aż miło :D szkoda, że nie mamy takiego asa od wolnych..
ps. ładnie się prezentuje nowy sektor gości w Bełchatowie (chyba gości :P) |
piekna bramka Garguły, ale poza tym gra piach.
|
Cytat:
Zero wlasnej inwencji... |
GKS gra naprawde dobrze, bardzo ambitnie i przyniosło to efekt.Legia wolno rozgrywa piłke i tak naprawde nie miała klarownej sytuacji.
jesli piłkarze Janasa w drugiej połowie meczu zagraja podbnie, Legia tego spotkania na pewno nie wygra. mimo wszystko stawiam na remis 1-1. |
GKS gra naprawdę dobrze? Obie drużyny grają kupę. Wolno i chaotycznie, bardzo defensywnie. Póki co mecz na 0-0 i niewiele do oglądania.
|
Cytat:
|
czy ja wiem, że niewiele do oglądania? Przyzwoity mecz walki, może gry mniej, ale nikt nie stoi czy przechodzi obok meczu.
Zobaczymy, co będzie po 60, 70 minucie jak jedni i drudzy opadną z sił. Kto zmęczy się bardziej, w następnej kolejce będzie miał ciężko. |
GKS pwoinien prowadzic 2:0..
Co to za chlop Janusz Gol ? :D |
No i Śląsk prowadzi w Chorzowie 1-0. Bramka Szewczuka po ładnej akcji.
Już 2-0, tym razem Gancarczyk. |
Śląsk 2:0 Gancarczyk ... tego grajka trzeba jakoś przetransferować bo w tym sezonie gra palce lizać ,a Śląsk chyba pewny już 3pkt.
uhm.. inaczej 3pkt. na wyciągnięcie reki :P miejmy nadzieję że show Ruchu już się skończył |
Legia rok temu miała czarny październik. Teraz będzie czarny listopad... :P
Śląsk już tylko 2-1.. |
1:2 - gol dla Ruchu....
|
Ruch zrobił 1-2. Ten mecz jeszcze niej jest przez wrocławian wygrany. Jeszcze 20 minut.
edytka: no, Bełchatów swoje ugrał. Szkoda, że nie wyżej, ale jak się nie ma co się lubi.....:) Mają wicelidera, jutro nie ma żartów. |
Legia przegrywa co mnie cieszy(chyba nie tylko mnie) mam tylko nadzieje ze jutro Wisła wygra i byłoby elegancko
|
Nasciagali tych Hiszpanow i g**** z tego maja. Mody sie zachcialo.
|
Bardzo ładnie się to ułożyło w tym Bełchatowie. Byle jutro ograć Odre!
|
Ma ktoś linka do tej sytuacji na karny dla Groclinu Warszawa ?? Bo 99% komentarzy na necie jest zdania że z dupy wzięty
|
Belchatow nawiazuje do swoich najlepszych w sumie niedawnych czasow.
Cale szczescie ze perfidny sabotaz Jarzebowskiego (glowka do Chinyamy), nie zawazyl na wyniku. Roger kolejny raz zagral katastrofalnie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl