Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4560)

harthausen 11.11.2008 16:02

http://it.justin.tv/maxeer
ul. Kałuży dziś, teraz

Eustachy 11.11.2008 16:12

Mecz Cracovii z Arka stoi na tak dramatycznie marnym poziomie, ze az glowa moze rozbolec.
Nie za bardzo wiem czego ci trenerzy ucza swoich pilkarzy, ale na pewno nie chodzi tu o gre w pilke nozna.

Jest to tez kolejny mecz pasiakow, w ktorym mamy do czynienia ze skandalicznym sedziowaniem.
Co na boisku robi jeszcze Moskala i dlaczego sedzia nie odgwizduje brutalnych fauli wycinakow z Cracovii ? Takie wspomaganie nie bardzo mi sie podoba.

1q2 11.11.2008 16:24

Mecz, jak narazie dno i rzeczywiscie to co wyrabia sedzia to jakas kpina.
Doping - nie obrazajac wiosek, to jest wlasnie taki poziom - w zsadzie to slychac tylko ryk gniazdowego , swoja droga tak drazniacy ze az musialem przyciszyc.

Eustachy 11.11.2008 17:22

Polowe uczestnikow zakonczonego wlasnie spotaknia, powinno sie na stale odsunac od grania dla dobra polskiej pilki klubowej.
Przyjecie pilki i wykanczanie akcji, to bylo cos koszmarnego. Obrazoburstwo w czytej postaci.

Snakes 11.11.2008 17:24

Wszyscy sie smiali z "Doktora" ,a ja bylem pewien ,ze przyjdzie za niego kolejny spec ,ktory juz prowadzil 30 zespolow i beda grac tak samo albo i gorzej ,panie Płatek prosimy tak dalej

fst 11.11.2008 17:32

Mecz piłkarsko- dramat. A tego sędziego to skąd wyczarowali? To co dzisiaj wyprawiał przechodziło wszelkie pojęcie.

WINDEK 11.11.2008 18:23

No. :) Nasi przyjaciele trzymają poziom. Arka już chyba ósmy mecz bez wygranej, Cracovia ciuła punkciki ale nie pnie się w tabeli. Widzę także, że jakąś zadyszkę złapał Groclin Polonia Warszawa Grodzisk Wielkopolski ( :lol: ) bo z Piastem do przerwy 0:0.

Ps. Może u buka na remisy grają? :D

brasilia79 11.11.2008 18:29

Jak tak będą grać to Wisła po tej kolejce będzie liderem

eye63 11.11.2008 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 627261)
a ja słyszałem(czytałem) wersję (nie wiem czy prawdziwa), że Smuda nic nie wiedział o transferze Stilica. Ponoć został postawiony przed czynem dokonanym i ten zakup był poza jego wiedzą.

rafiABG adres na sopcasta do tego meczu sop://sop.rojadirecta.com:3912/56947

Opisywał chyba prezes Lecha tę sytuację. Normalnie transfery są zatwierdzane przez Radę Transferową - w której skład wchodzą: trener Lecha, dyr. sportowy, skaut i prezes. Przeważnie, gościa obserwują przez jakiś czas, później poddane jest to naradzie i jeśli wszyscy są zgodni, gościa się sprowadza. Ze Stiliciem było tak, że skaut wyczaił, że to okazja, iż można takiego gościa za 600 tys. euro, ale trzeba się spieszyć. Lech miał tylko płyty CD z grą gościa i je wręczono Smudzie, który nie chciał zaakceptować transferu bez oglądnięcia lub przetestowania piłkarza, w końcu chyba prezes pojechał na jeden mecz i stwierdził, że go biorą. Smuda dalej był niezadowolony, ale ostatecznie dał się przekonać.

Eustachy 11.11.2008 19:04

Mimo, ze w drugim dzisiejszym meczu tez utrzymuje sie poki co wynik bezbramkowy, to jednak poziom gry jest juz znacznie lepszy. Chociaz znalazloby sie paru zawodnikow, ktorzy swoim poziomem zaawansowania technicznego, wyraznie obnizaja range zawodow. M.in. nasz rzekomy cel transferowy F.Ivanovski :)
Wiedzialem, ze kiedy pilka przestanie po rykoszetach spadac mu na noge, to szybko skonczy sie jego strzelecka seria.

janko04 11.11.2008 19:11

Był karny czy nie ? I chyba Liderem nie będziemy po tej kolejce.. Piast raczej nie wyrówna w 10 min..

harthausen 11.11.2008 19:12

długo się Piast bronił, ale remisu 0-0 nie dowiezie, z karnego Polonia w 80 minucie robi 1-0.

Trza wygrać jutro, no trza :)

Ogryzek 11.11.2008 19:15

Kaszowski zagrał fatalnie... i cóż Polonia miała rzut karny.... szkoda że nam się tak nie lapło z ŁKS

Witoldon 11.11.2008 19:15

Przyrowski za takie zagranie powinien być zawieszony, co najmniej na trzy spotkania.

RiCo_TSW 11.11.2008 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pauwe (Post 627256)
Oglądając Cracovia-Arka mam wrażenie ,że gniazdowy sąsiadki jest częstym gościem na naszym stadionie.
Przyśpiewki przez niego intonowane są bliźniaczo podobne do naszych. Brakuje mi tylko "Niepokonanej":> .

krótki filmik z wyczynami gniazdowego zza błoń. całość śmieszna ale końcówka najbardziej:-)http://pl.youtube.com/watch?v=10yFPP_2PFY
Cytat:

Pierwotnie napisane przez gooro3333 (Post 627262)
Najlepsze jest PASY KRAKOW a eja eja ooo.....
Przeciez smiesniejszego ksero jeszcze nie slyszalem.
Nie ma sie co dziwic w koncu maja zgode z najwiekszymi kseroboyami w tej dziedzinie Lechem Poznan wiec maja od kogo sie uczyc

stare to mają pierwszy raz słyszałem w meczu PE Cracovia-Korona

Estovic 11.11.2008 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RiCo_TSW (Post 627379)
krótki filmik z wyczynami gniazdowego zza błoń. całość śmieszna ale końcówka najbardziej:-)
http://pl.youtube.com/watch?v=10yFPP...eature=related

stare to mają pierwszy raz słyszałem w meczu PE Cracovia-Korona

"Adres URL zawierał nieprawidłowy identyfikator filmu wideo."

flamengista 11.11.2008 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snakes (Post 627306)
Wszyscy sie smiali z "Doktora" ,a ja bylem pewien ,ze przyjdzie za niego kolejny spec ,ktory juz prowadzil 30 zespolow i beda grac tak samo albo i gorzej ,panie Płatek prosimy tak dalej

W Orange cytowano Płatka, który twierdził że kondycyjnie zespół przygotowany jest na 65 minut gry:-D

To nie jego wina, że Doktór zawalił przygotowanie kondycyjnie. I faktycznie Płatek ma rację, bo jego zawodnicy od ok 70 min człapali zamiast biegać. Nie chcę go usprawiedliwiać, ale nawet Mourinho w tej sytuacji niewiele by zrobił. Pracę Płatka będzie widać dopiero po przygotowanaich zimowych, ale pytanie czy nie będzie wtedy za późno.


Z kolei w Warszawie bez zmian. Niby Groclin zamiast Polonii, a Listkiewicza już nie ma. A jednak i tak wygrywają po karnym z kapelusza.


Wytrzymałem kondycyjnie dwa mecze polskiej ligi, rzecz jasna nie na trzeźwo. Ale i tak mogłem lepiej spędzić te 3 godziny:-/

TYLKO___WISŁA 11.11.2008 20:12

Ładnie Garguła..

harthausen 11.11.2008 20:13

stary dobry Garguła

Dżołkmen 11.11.2008 20:14

Szacunek (pozdr. Szymek) za tego wolnego dla Garguły:shock:

Snakes 11.11.2008 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TYLKO___WISŁA (Post 627418)
Ładnie Garguła..

Gargułe trzeba bylo brac jak byl po kontuzji ,tyko ze wtedy juz go wszyscy spiali na straty ,a mozna go bylo wyjac za duzo mniej kasy.
Mowcie co chcecie ale pod wodza Urbana Legia sie mistrza nie doczeka

Lemoniadowy Joe 11.11.2008 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snakes (Post 627424)
Gargułe trzeba bylo brac jak byl po kontuzji ,tyko ze wtedy juz go wszyscy spiali na straty ,a mozna go bylo wyjac za duzo mniej kasy.

a za ile teraz trzeba zapłacić skoro za pól roku kończy mu sie kontrakt ?

WINDEK 11.11.2008 20:19

Zaku**ił aż miło :D szkoda, że nie mamy takiego asa od wolnych..

ps. ładnie się prezentuje nowy sektor gości w Bełchatowie (chyba gości :P)

Mrsnh 11.11.2008 20:25

piekna bramka Garguły, ale poza tym gra piach.

gooro3333 11.11.2008 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RiCo_TSW (Post 627379)
gooro3333 napisał(a):http://www.wislakrakow.com/forum/ima...s/viewpost.gif
Najlepsze jest PASY KRAKOW a eja eja ooo.....
Przeciez smiesniejszego ksero jeszcze nie slyszalem.
Nie ma sie co dziwic w koncu maja zgode z najwiekszymi kseroboyami w tej dziedzinie Lechem Poznan wiec maja od kogo sie uczyc
stare to mają pierwszy raz słyszałem w meczu PE Cracovia-Korona

Pewnie w momencie gdy tak duzo przerzutow od nas zasililo ich szeregi przerobili nasza pioseneczke....
Zero wlasnej inwencji...

Dubi 11.11.2008 20:28

GKS gra naprawde dobrze, bardzo ambitnie i przyniosło to efekt.Legia wolno rozgrywa piłke i tak naprawde nie miała klarownej sytuacji.
jesli piłkarze Janasa w drugiej połowie meczu zagraja podbnie, Legia tego spotkania na pewno nie wygra. mimo wszystko stawiam na remis 1-1.

bofff 11.11.2008 20:35

GKS gra naprawdę dobrze? Obie drużyny grają kupę. Wolno i chaotycznie, bardzo defensywnie. Póki co mecz na 0-0 i niewiele do oglądania.

mic 11.11.2008 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pauwe (Post 627256)
Oglądając Cracovia-Arka mam wrażenie ,że gniazdowy sąsiadki jest częstym gościem na naszym stadionie.
Przyśpiewki przez niego intonowane są bliźniaczo podobne do naszych. Brakuje mi tylko "Niepokonanej":> .

Tak w ramach ciekawostki, "Niepokonana" goscila na tam, zaraz po tym jak my zaczelismy ja spiewac. Co lepsze, oni twierdzili ze to my ja skserowalismy :)

harthausen 11.11.2008 20:45

czy ja wiem, że niewiele do oglądania? Przyzwoity mecz walki, może gry mniej, ale nikt nie stoi czy przechodzi obok meczu.
Zobaczymy, co będzie po 60, 70 minucie jak jedni i drudzy opadną z sił. Kto zmęczy się bardziej, w następnej kolejce będzie miał ciężko.

Snakes 11.11.2008 20:45

GKS pwoinien prowadzic 2:0..

Co to za chlop Janusz Gol ? :D

fst 11.11.2008 20:58

No i Śląsk prowadzi w Chorzowie 1-0. Bramka Szewczuka po ładnej akcji.

Już 2-0, tym razem Gancarczyk.

djjamajczyk 11.11.2008 21:08

Śląsk 2:0 Gancarczyk ... tego grajka trzeba jakoś przetransferować bo w tym sezonie gra palce lizać ,a Śląsk chyba pewny już 3pkt.

uhm.. inaczej 3pkt. na wyciągnięcie reki :P miejmy nadzieję że show Ruchu już się skończył

WINDEK 11.11.2008 21:14

Legia rok temu miała czarny październik. Teraz będzie czarny listopad... :P

Śląsk już tylko 2-1..

Oress 11.11.2008 21:15

1:2 - gol dla Ruchu....

harthausen 11.11.2008 21:16

Ruch zrobił 1-2. Ten mecz jeszcze niej jest przez wrocławian wygrany. Jeszcze 20 minut.


edytka:
no, Bełchatów swoje ugrał. Szkoda, że nie wyżej, ale jak się nie ma co się lubi.....:)

Mają wicelidera, jutro nie ma żartów.

Bobic 11.11.2008 21:25

Legia przegrywa co mnie cieszy(chyba nie tylko mnie) mam tylko nadzieje ze jutro Wisła wygra i byłoby elegancko

Maciuś 11.11.2008 21:25

Nasciagali tych Hiszpanow i g**** z tego maja. Mody sie zachcialo.

pikey 11.11.2008 21:28

Bardzo ładnie się to ułożyło w tym Bełchatowie. Byle jutro ograć Odre!

Kocur 11.11.2008 21:31

Ma ktoś linka do tej sytuacji na karny dla Groclinu Warszawa ?? Bo 99% komentarzy na necie jest zdania że z dupy wzięty

Eustachy 11.11.2008 21:33

Belchatow nawiazuje do swoich najlepszych w sumie niedawnych czasow.
Cale szczescie ze perfidny sabotaz Jarzebowskiego (glowka do Chinyamy), nie zawazyl na wyniku.

Roger kolejny raz zagral katastrofalnie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl