![]() |
Cytat:
Ps. Brawo! :) |
Co do losowania bedzie na eurosporcie jak zawsze i o której?
|
Mimo ze odpadlismy to utarlismy troche nosa ,druzynie ktora jest wiecej warta niz eskadra F-16 :lol:
Kibice w Catalonii i szczegolnie Guardiola napewno odczul choc troszke "bólu" po tej porazce |
Ogromny sukces pilkarzy oraz trenera, ktory w tak ciezkich warunkach kadrowych potrafil sobie poradzic i jako pierwszy polski szkoleniowiec, dowalil pilkarskiemu potentatowi z Barcelony.
Sposrod pilkarzy na szczegolne wyroznienie zasluguje Marcin Baszczynski, ktory dzis wlozyl mase wysilku i zagral kapitalny mecz. No i oczywiscie nie wolno pominac jak zawsze swietnego Clebera, strzelca pieknej bramiki, dajacej historyczne zwyciestwo. Dobra robota panowie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
No tak. To prawda :P zwracam honor :D myślałem, że chodzi o to iż JUŻ awansował z Wisłą... :P
|
Piątek zadecyduje o przyszłości Wisły i losie kilku podstawowych graczy...
|
Cytat:
Cytat:
|
Brawo Maciek Skorża i piłkarze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niektórzy zagrali naprawdę bardzo dobrze, a Barca to chyba nieźle była zaskoczona takim oporem, skoro gdy już im sie "chciało", to też im nic nie wchodziło, dobrze im tak :) Panie Cupiał, niech Pan wzmocni ten zespól, Skorża sobie na to zasłużył, jest jeszcze czas... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Generalnie rozbawiają mnie netowe napinki małolatów ale tutaj gówniarze przegięli pyte ;/ A dzisiejszego wieczoru po raz pierwszy w życiu mogłem zawyć na serio "Nawet słynna Barcelona..." dziękuje wszystkim ! |
Duma, tylko to czułem po końcowym gwizdku sędziego...:) :) :)
Jestem dumny z drużyny ktora naprawde bez środka pomocy i jednego defensora z pierwszego składu, potrafiła zagrać naprawde świtny mecz z drużyną której nazwa zna cały świat (do tego ta drużyna zagrała w maksymalnie najmocniejszym składzie na dany moment). I w końcu My... Naprawde atmosfera która pewnie Hiszpanów zaskoczyła, jedyne co napisałem kumplowi po meczu który kocha się całe życie w Barcy: "Może macie milony, super skład, trenera z najwyższej półki i 100 tysięcy na stadionie, ale takich kibiców każdy nam pozazdrości" Brawa dla wszytkich. NA NASZYM NIEBIE JEDNA GWIAZDA !!!!!!! |
Cytat:
Znając nasze szczęście, obstawiam w piątek Milan albo Seville... |
Przynajmniej juz nie bedziemy wspominac Schalke i Lazio ;) Mozna sie pochwalic tym w sumie bez znaczenia zwyciestwem ale zawsze
|
Cytat:
|
Piatek IMO zadecyduje, czy z kims podpiszemy umowe. Jak trafimy znowu na silnego przeciwnika, to raczej nikt nas nie wzmocni, bo nie ma sensu.
Na lige ten sklad IMO wystarczy, sa braki, ale takie ktore mozna polatac. Natomiast gdybysmy trafilina zespol w naszym zasiegu i mielibysmy w perspektywie gre w grupe UEFA, to wtedy z tym skladem raczej sobie nie poradzimy, bo predzej czy pozniej braknie nam zawodnikow.. |
Brawo Skorża ,to w większości jego zasługa.Tak poukładać zespół-majstersztyk.
Kto wie czy Biała Gwizda nie wygrałaby wyżej gdyby byli Sobol i Mauro |
Dobrze,że mecz rewanzowy był u nas. Inaczej w pierwszym meczu byśmy dostali w dziub, w drugim też,bo w piknikowie na nou Camp musieliby wygrać. A tak jest fajnie:), wszyscy mogą się napinać ale to My pokonaliśmy Barcelonę.
Mam nadziej,że Cuapiał w końcu zauwazył,że Skorży musi kupić dobrych zawodników, bo ten potrafi ich ustawić. To czym dysponujemy wystarzcy tylko na to,aby w cuglach zdobyć ligę. O powalceniu ze średniakiem Europejskim nie ma mowy. Panowie dajcie spokój z komentarzami,że u siebie możemy wszytko. Pewnie,że tak ale Barcelona miala zapas 4 bramek, i zmażdzyła na Nou Camp nas niemiłosiernie. Wiec spokojnie. |
Równie dobrze mogła by o wiele wyżej przegrać, ale to jest tylko gdybanie...
Do Marszałka. Dlaczego uważasz, że z powalczeniem ze średniakiem europejskim nie ma mowy?Myślisz, że w tej chwili np z takim Anderlechtem nie mieli byśmy szans? Ciekawi mnie twoja interpretacja. Osobiście uważam, że w tej chwili Wisła jest solidnym średniakiem europejskim z wyrobioną - nie najgorszą marka.Sugerujesz się dwumeczem s z Barcą? Z tego typu przeciwnikiem nie jest wstyd odpaść, mało który zespół jest w stanie wyeliminować zespół z Katalonii, wiec nie rozumiem tego czarnowidztwa. Prawda jest taka, że w tej chwili jest tylko paru piłkarzy w Polskiej lidze, którzy by realnie wzmocnili naszą jedenastke, więc trzeba szukać za granicą...A znajdź takich za rozsądną cene, gdy takich "Wioseł" w europie są dziesiątki... |
No Skorża jest zajebistym trenerem. Mimo wszystko Bednarz też złym dyrektorem sportowym nie jest. Ci piłkarze których kupił, grają naprawdę przyzwoicie. Jak chociażby Diaz czy Singlar, Jirsak. Łobo i Niedzielan też pójda do przodu.
|
Gratulacje!!
Niestety LM nie mamy po raz kolejny, ale chwała za walkę i brawa dla Skorzy za poukładanie tych klocków. http://www.jagiellonia.cp2.win.pl/fo.../j_kalinka.gif |
Wygrana cieszy
|
Cytat:
To zwycięstwo ma jeszcze jeden plus. Da nam kopa psychicznego przed derbami :) |
Cytat:
To zwycięstwo to jest tryumf! Cały piłkarski świat wie już gdzie jest Kraków! Traktorzyści z Valerengi szczególnie. To jest filar na mecz derbowy. |
BRAWO DLA WSZYSTKICH! Tylko tyle ode mnie, bo nie mam już sił patrzeć na ekran i trafiać w klawiaturę.
No ale i tak to Lech jest najlepszy w Polsce, przecież oni wygrali z Grasshoppers i czymś tam z Azerbejdżanu, co tam jakaś Barcelona :rotfl: . Derby będzie nasze 3:0 jak nic! |
Chyba nigdy nie było tak pozytywnego nastroju po odpadnięciu z LM jak dzisiaj ;)
Brawa dla chłopaków za walkę, za wynik i podziękowania dla Skorży. |
Cytat:
|
Liczy sie tez fakt, ze cos tam punkcikow dolozylismy do rankingu. Moze nie za duzo, ale lepsze to niz nic ;]
|
Cytat:
|
Mnie najbardziej cieszy, ze to zwyciestwo dobrze wplynie na psychike Wislakow w przyszlosci. Wierze, ze doda im pewnosci siebie i kiedy znow spotkaja sie z silnym rywalem moze glowa bedzie spokojniejsza niz na Nou Camp.
A jesli chodzi o indywidualne popisy Wislakow to jestem pod wrazeniem wysilku i woli walki, ktora wlozyli w ten mecz. Widac bylo jak pod koniec slaniaja sie na nogach, ale jednak grali do konca. Swietnie zagral kazdy z obroncow, bylem zaskoczony postawa Diaza, naprawde ma papiery na gre i przy wiekszym ograniu moze stac sie bardzo wartosciowym pilkarzem. I widzialbym go wlasnie na srodku pomocy, bo ma taki fajny spokoj w grze. Cala reszta rowniez zagrala swietny mecz. Jednego czego nie rozumiem to braku Piotra Brozka w kadrze... Przy takich problemach na boku obrony w reprezentacji zeby nawet nie sprawdzic najlepszego obecnie gracza na tej pozycji w Polsce ? jaja. W czym jakis Wojtkowiak jest lepszy, ktory nawet nie wiem jak wyglada ? Wielka kpina ze strony Benhakkera. Przeciez Brozek w calych eliminacjach nie zagralby przeciwko lepszym zawodnikom niz dzisiaj wiec skoro dzis zdal egzamin to logiczne, ze w kadrze tez by sobie poradzil. |
Prawda jest taka, że nie jest to do końca istotne czy oni grali na luzie czy nie, jeśli chcemy oceniać czy ten mecz był sukcesem...
Moim zdaniem grali na poważnie, co było widać po niektórych boiskowych reakcjach. W każdym razie chciałem tylko powiedzieć, że gdyby to nawet był przedsezonowy sparing to zwycięstwo nad Barceloną i tak byłoby sukceem, a tu bądź co bądź był mecz o stawkę, w dodatku transmitowany na cały świat... To był nasz dzień! |
Gratulacje dla chłopaków za zaangażowanie i serce do gry. Zwycięstwo fartowne ale historyczne bez dwóch zdań i wynik idzie w świat. Największe brawa dla Maćka Skorży. Poskładać z takiej kadry zespół który walnie Fc Barcelone to majstersztyk:)
Brawo WISŁA !!!!! Pozdrawiam |
Cytat:
To pokój o Wiśle, temat o Wiśle w EUROPEJSKICH PUCHARACH. Czemu więc mam nie odnosić się do porównań i opinii dziennikarskich/kibicowskich w kwestii Wisły w EUROPEJSKICH PUCHARACH? Myślenie nie boli. P.S. Nie będę płakał z Tobą i na następny post odpisać nie zamierzam, zapraszam na PW. |
http://fcbarcelona.com.pl/blamaz_w_krakowie_2339.html hahahahha nie ma to jak napinka miedzy "wielkimi kibicami ' barcelony i realu , ehh co za dzieciarnia ,
|
Tylko, zeby to zwyciestwo nie uderzylo naszym za bardzo do glow jacy to oni wspaniali i jakąś Cracovie, pokonamy z palcem w dupie, bo to się może źle skończyć.
Tym nie mniej jednak wygrana z takim rywalem to jest cos. |
Wiadomo, że Barca nie grała na 100%, że nie była w optymalnym składzie, ale takie mecze jak dzisiejszy to max na co stać polską piłkę. Tradycyjnie w takich sytuacjach biję brawo Skorży - naprawdę widać, że facet zna się na swojej pracy.
Najlepszym Wiślakiem na moje oko był Pietia. Oby szybko wywalczył miejsce w repie, bo kadra takiego gracza potrzebuje. Poza tym na wyróżnienie zasługuje środek obrony i skrzydła. W przypadku Zieńka i Łoba nie dlatego, że zagrali jakoś rewelacyjnie, ale ponieważ byli znacznie aktywniejsi niż w poprzednich meczach. Trochę zawiódł mnie Boguski. Chyba przytrafił mu się jakiś lekki dołek formy. |
I tylko nie mówcie że Barcelona grała na 10% bo to jest nie ważne. Wynik poszedł w świat
|
Cytat:
http://wislakrakow.com/forum/showthr...441#post592441 Jak byk pisze: "Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn" tam możesz do woli się napinać. Tutaj piszemy o grze WISŁY KRAKÓW! A Ty piszesz o Lechu. Tak trudno to pojąć takiemu "mózgowi" jak Ty? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl