Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

adam09 22.09.2008 19:26

ma ktoś propozycję jak spędzić urodzinowy dzień dziewczyny ? Chcemy spędzić go poza domem , samochód jest, ale nie jechać gdzieś daleko, max 50 km od Krakowa :)

Ave 22.09.2008 19:43

Po co gdzieś jechac? Na rynek do restauracji:)

rafalek 22.09.2008 19:44

Jak masz samochód to wiadomo..wyjedz gdzies za miasto i....:D oczywiście żartuję. Możecie pojechac do Ojcowa, pochodzic po dolince, pójść do źródełka miłości, albo możecie gdzies w niezbyt odległe górki pojechać pospacerować...masz auto, to otwiera się przed tobą wiele możliwości, wykaż się inwencją:)

dj_ibutti 22.09.2008 20:30

Przy tej pogodzie, to ja bym został w garażu ;)

South 22.09.2008 20:33

jak koniecznie chce wyjechać to
ew. w samochodzie też może z nią posiedzieć ;]

Wizard 22.09.2008 20:42

Panowie, jak wiemy w środę Wisełka przyjeżdża do Gdańska, mojego miasta ;). Pytanie będzie głupie - jak myślicie, o której się ich można spodziewać w Gdańsku? ;) Chciałbym ich złapać gdzieś pod stadionem na jakieś autografy, zdjęcia etc. - o ile mnie to już mniej rajcuje, to młodsza część rodziny wręcz mnie zamęczy o to :).
Pozdrawiam

adam09 22.09.2008 21:18

Ojców chyba będzie najrozsądniejszą propozycją :)

Co do wyjazdu za miasto i sexu to po co mam jechać taki kawał drogi jak w krakowie jest pełno takich miejsc :p Gdyby nie ta pogoda...cholera

gigant 22.09.2008 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam09 (Post 606757)
Ojców chyba będzie najrozsądniejszą propozycją :)

Co do wyjazdu za miasto i sexu to po co mam jechać taki kawał drogi jak w krakowie jest pełno takich miejsc :p Gdyby nie ta pogoda...cholera

Jakiś dziwny jesteś adamie09 ale nic, Ojców na pewno będzie najrozsądniejszy. Później polecam Twój własny temat pt.: "Wpadłeś?"

FajQ 22.09.2008 22:37

Poszukuje słuchawek do 100 zł głównie do CS.Czy mógłby ktoś coś polecić?

Norek 22.09.2008 23:06

http://www.ceneo.pl/Sluchawki;004c326+m50+n110.htm

Do wyboru, do koloru.

Osobiście polecam firme Sennheiser. Może ciut drogo, ale sprzęt robią pierwsza klasa.

Amfre 23.09.2008 09:43

Czy ma ktos pod ręką fotkę Romy, żony Macieja Scherffena z Lecha Poznań?

kalvin 23.09.2008 11:22

Jaką polecacie drukarkę laserową czarno-białą ?
Zależy mi na przystępnej cenie, oraz żeby była tania w eksploatacji.

DrewniaQ 23.09.2008 13:04

Jak się nazywa, lub gdzie można znaleść np. w internecie taki informator dla przyszłego studenta?
Widziałem coś takiego kiedyś, że były wydziały, kierunki i minimalne progi punktowe z którymi przyjmowano w zeszłym roku czy innych latach. Proszę o odpowiedź!

wislak_92 23.09.2008 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 606794)
Poszukuje słuchawek do 100 zł głównie do CS.Czy mógłby ktoś coś polecić?

Ja zamówiłem
SŁUCHAWKI CREATIVE FATALITY GAMING-> https://www.zadowolenie.pl/zobacz,17...tality-gaming- Taniej nie znalazłem,(możliwość odbioru osobistego). Ponoć dobre, ale jeszcze ich nie mam, bo w tej chwali czekają na dostawę. A >>TU<< poczytaj opinie - mnie przekonały. No i te słuchawki wziąłem pod CS, czy się sprawdzą zobaczymy za kilka dni.

PS: W jakiego CSa grasz?

KamiK 23.09.2008 13:21

Jak można uzyskać taki efekt graficzny (lub podobny) w Corelu? Ewentualnie w Photoshopie. Chodzi mi o te zawijasy;) dookoło loga. Proszę o jakieś rady.

http://i33.tinypic.com/2z4e6q9.jpg

DrewniaQ 23.09.2008 13:28

Możesz ściągnąć z internetu różne pędzle do photoshopa (brush).

KamiK 23.09.2008 13:33

Dzięki wielkie

michu-k 23.09.2008 14:43

Internet w komórce działa, GG hula :) Tylko małe pytanie: jaka przeglądarka będzie najlepsza? miniOpera? Istnieje komórkowy Firefox? :) Czekam na odpowiedź.

Amfre 23.09.2008 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kalvin (Post 606900)
Jaką polecacie drukarkę laserową czarno-białą ?
Zależy mi na przystępnej cenie, oraz żeby była tania w eksploatacji.

dell nie polecam
dobra i niezle drukuje
ale zeby kupic tusz, musisz zamowic na stronce nie da sie kupic cardridgów w żadnym sklepie

shad 23.09.2008 15:47

Publiczny adres IP - jakie są konsekwencję zmiany z prywatnego na publiczny? Jakie są realne zagrożenia jeśli chodzi o bezpieczeństwo?

Wojtas 23.09.2008 17:11

Sa na forum jacys uzytkownicy Samsunga Yp-U3???????????????



2 stowy chyba w błoto sobie poszly przez to badziewie ,bo komp nie widzi Mp3 ,i pisze disconnected ,inastalowalem WMP11,program z plytki i ze stronki i nic.


Ktos korzysta z tego "cudownego" odtwarzacza i ma/mial taki sam problem,ew jak ktos ma jakis pomysl jak z wyjsc z tego kłopotu to bylbym wdzieczny.



Pzdr

wojtas19162 23.09.2008 17:32

Bluzy Wisły Kraków
 
witam serdecznie :) mam pytanie Panowie.. znacie jakis moze ciekawy sklep internetowy oprocz allegro.pl i sklep.wisla.krakow gdzie mozna dostac jakies ciekawe bluzy Wisełki ? szukalem na tych 2 stronach i nic ciekawego nie znalazlem moze jedna :P Fajnie jakby miala napis np Armia Białej Gwiazdy albo Jakąs duzą gwiazde na plecach... licze na Waszą pomoc ;) pozdro .. ŚWL

Michael_PL 23.09.2008 17:37

Bracie Wiślaku- sprawdz ten link. http://mr148.8p.pl/sklep/mr/wisla/wisla.php?go=bluzytsw.

pozdro

Romy S. 23.09.2008 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Amfre (Post 606859)
Czy ma ktos pod ręką fotkę Romy, żony Macieja Scherffena z Lecha Poznań?

Swoją mam zawsze pod ręką !

http://2.bp.blogspot.com/_OQmEa5OKyO...chneider12.jpg

:-)

wojtas19162 23.09.2008 18:49

dziękuje za linka .. Koszulki fajne są owszem :) ale bluzy mi sie nie podobają za bardzo... ten czerwony herb jakos moim zdaniem nie pasuje ( nikgo nie obrazając ) .. ma ktos jeszcze inne fajne linki ? pozdrawiam

Kamil_mchw 23.09.2008 20:03

na jakiej stronie mogę zobaczyć składy w których grają teraz w Carling Cup??

kalvin 23.09.2008 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kalvin (Post 606900)
Jaką polecacie drukarkę laserową czarno-białą ?
Zależy mi na przystępnej cenie, oraz żeby była tania w eksploatacji.

Podbijam. Może ktoś mógłby jeszcze coś doradzić?
-----------------------------------------------------------------

Jak długo zwykle trwa realizacja przelewu na konto w Bet at Home?
Dokładnie mBank---->BaH

fanTS1906 23.09.2008 23:15

Kupilem kilka dni temu Brother DCP-7010L i jestem zadowolony :) cena ok 370 zl

pysio 23.09.2008 23:18

mam pytanie do adminów strony i forum...

ile miesięcznie wyciągacie z reklam na stronie?

powyżej 2 tys złotych, czy więcej?

nowy_piotrek 23.09.2008 23:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kalvin (Post 606900)
Jaką polecacie drukarkę laserową czarno-białą ?
Zależy mi na przystępnej cenie, oraz żeby była tania w eksploatacji.

Hp laserjet 1018. Taka mam u siebie na mieszkaniu, sprawuje sie bez zarzutu. Cena rowniez przystepna.

dostuffca 24.09.2008 07:22

Prędkość zapisu plików z rapidshare'a (free) spadła mi ze standardowych 120-150 do 10-30kB. Ma ktoś tak jeszcze czy tylko u mnie coś się pieprzy?

19*TSW*06 24.09.2008 07:33

Czy jest jakiś sposób, żeby usunąć termodruk bez zniszczenia koszulki?

Nowohucianin^^ 24.09.2008 09:18

dla tych co siedzą trochę w telefonach ;)

a więc, w jakiej cenie mniej/więcej będzie kosztowała wymiana ekranika w SE K800i ??

pozdro

Genio 24.09.2008 11:17

gdzie w Krakowie znajde sklep komputerowy z duzym asortymentem podzespolow drobnych?
chce kupic wentylator Scythe Slip Stream 120mm i nie wiem gdzie go znajde
oczywiscie cena tez odgrywa role, nie mam zamiaru zaplacic za niego wiecej niz 25zl ktore i tak są przesadą
orientuje sie ktos gdzie mozna podjechac?

wislak_92 24.09.2008 11:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Genio (Post 607354)
gdzie w Krakowie znajde sklep komputerowy z duzym asortymentem podzespolow drobnych?
chce kupic wentylator Scythe Slip Stream 120mm i nie wiem gdzie go znajde
oczywiscie cena tez odgrywa role, nie mam zamiaru zaplacic za niego wiecej niz 25zl ktore i tak są przesadą
orientuje sie ktos gdzie mozna podjechac?


http://www.komputronik.pl/Wentylator...log,kat,11382/

Arkas 24.09.2008 13:39

Jest może gdzieś sprawozdanie z artykułu z gazety Polityka (nr 38) pod tematem: POLICJA, Kiedy stróż staje się myśliwym. Jesli by wiedział ktos gdzie to można znajśc to byłbym bardzo wdzięczny za pomoc:)

TSman 24.09.2008 14:56

szybkie pytanko:
ma ktos galerie z meczu fc polska - oldboje realu madryt ?

zajebiscie pilne

z góry dzieki

P.S.
dokladnie chodzi mi o 2 zdjecia na ktorych widac dopingujacych kibicow na e4. na zdjeciu nr1 kibice sa przodem do aparatu, a na zdjeciu nr 2 sa tylem (za bary).

dj_ibutti 24.09.2008 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 607302)
Prędkość zapisu plików z rapidshare'a (free) spadła mi ze standardowych 120-150 do 10-30kB. Ma ktoś tak jeszcze czy tylko u mnie coś się pieprzy?

Nowy sposób rapida, obniżyli prędkość na free, za to nie ma limitów, podobno.

Genio 24.09.2008 15:59

nie do konca, u mnie jest tradycyjnie jak to zwykle o tej porze 60kb/s, czasami nawet przerwie sciaganie to znaczy ze robią cos z serwerami, podejrzewam ze pod wieczor wszystko bedzie juz w porzadku
a limitow nie ma juz od miesiaca jak dobrze pamietam

Robert_wislak 24.09.2008 16:38

1. Gdzie w Krakowie jest ten nowo otwarty fan shop z tymi legalnymi narkotykami czy czyms takim(ten co w Łodzi)
2. Jeśli Skorża powiedział, że Marcelo ma najlepszą w drużynie wydolność(bo tak trenują w Brazylii) to czy jak bedzie trenował tak jak reszta ekipy Wisły to ta wydolność mu spadnie do ich poziomu?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl