![]() |
Bedzie dzis mozna gdzies ogladnac Lechie?
|
sporobuj na SopCasie, na pewnoe bedzie transmija.
|
Patrzyłem na soccer live i narazie nie ma rozpisanego żadnego kanału do transmisji .
|
Mecz Wisły będzie na Ipli - sam tam bede ogladal.
|
nie wie ktoś czy ten mecz bedzie puszczany u Wiślaków?? albo gdzie można obejrzeć...
|
Cytat:
|
Cytat:
nie no wiem, że na otwartym polsacie, ale chętnie zobaczyłbym na miescie..:) mają u Wiślaków, albo w jakuzie polsat?? |
nie niemaja u nich jest tylko telewizja trwam i kodowana al jazira
|
Cytat:
|
Ipla jest chyba platna nie?
Kiedys mialem fajna strone z rozpisanymi meczami bylo duzo linkow m.in z sopcasta ale po formacie stracile adres tej strony a na meczyki pewnie beda same slabej jakosci. Zna ktos jakes strony. Linkami do meczow? Wroce dzis z pracy o 19 i za bardzo nie bede mial czasu na poszukiwania a jestem zagranica i mam tylko cyfre. |
satori zapewne Ci chodzi o soccer-live.pl (najlepsza ;)) :) oprocz tego masz atdhe.net i rojadirecta.com
ipla nie jest platna przynajmniej te podst programy mozesz ogladac normalnie |
Cytat:
http://soccer-live.pl/ http://meczyki.pl/ |
Też niezła strona:)
http://www.myp2p.eu/competition.php?...pline=football |
Polecam ipla.tv.Oglądałem tam mecz Ruchu z Szachtiorem i nic sie nie ścinało a mam słaby net.
|
Jeżeli ktoś jest zagranicą to z Ipli nie obejrzy bo tylko polskie IP dopuszczają
Bez sensu |
To sorry nie wiedziałem:D
|
a mecz ruchu też jest transmitowany?
|
Cytat:
|
sessegnon dzieki za link wlasnie o ta strone mi chodzilo wczesniej ;-)
Mowilem Wam, ze z ipla sa jaja a ja akurat zagranica jestem ale w sumie nie jest to nie do obejscia.. |
|
W sumie wybor jest duzy tych linkow ale niestety w wiekszosci w slabej jakosci.. co nie sprawia ze oglada sie miło. Kiedys na tej stronie MyP2P.eu
mozna bylo znalezc duzo linkow do Wiselki glownie przez sopcast ale widze ze teraz cos bieda z tymi linkami.. najlepszy link jaki znalazlem to bitrate 400 Kbps. Jak by ktos znal jeszcze jakies lepsze to dajcie namiary bo na tych linkach nie bedzie szału.. |
Witam,gdzie można obejrzeć mecz że tak powiem w plenerze ? Chodzi o jakiś pub niekoniecznie rynek,czy u Wiślaków jest w ogólę czynne albo w Jamie ?
Nie ma na TV 4 ok już wiem,dzwoniłem właśnie u Wiślaków jest transmisja |
Czy ten mecz będzie na TV4 czy tylko Polsat i polsat futbol?
|
|
Panowie mam pytanko: moze ktos napisac kanal sopcasta na ktorym bedzie mecz? Pozdrawiam
|
To zadziwiające, są 2 minuty do meczu a na otwartym Polsacie leci jakiś podrzędny serial...
|
Jakość transmisji tragiczna, Polsat Hd z czarnymi pasami jakbym Bundych z lat 80tych oglądał. To Litwini produkują sygnał czy Polsat?
|
podajcie koledzy prosze linka gdzie mozna mecz ogladnac.... szukam przez atdhe i meczyki i nigdzie nie ma sygnalu....
|
http://huckenbuschspace.dbv.pl/news.php tutaj masz :)
|
Cytat:
|
i sie zesralo
|
http://www.11.pl/liga-europejska/lig...isja-zapowiedz
tutaj jest teraz |
Cytat:
|
FC Šiauliai 0-2 Wisła Kraków (0-1 Paweł Brożek)
http://www.youtube.com/watch?v=8paRnlycpB4 FC Šiauliai 0-2 Wisła Kraków (0-2 Piotr Brożek) http://www.youtube.com/watch?v=Xmp8qcNq9x0 |
czy wiecie może czy dziś mecz z kolejarzem stróże gdzieś będzie bo jest otwarty dla mediów
|
Z tego co czytałem to sparing będzie zamknięty. Bez możliwości wejścia na stadion przez kibiców na pewno ,nie wiem czy przez media też.
|
Mecz odbędzie się na stadionie Hutnika. Spotkanie będzie otwarte dla przedstawicieli mediów.
|
wiecie gdzie bedzie mozna losowanie obejrzec?
|
JarTSW - http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/draws/index.html. Pod spodem masz "WATCH THE DRAW LIVE". Klikasz na to i masz transmisje.
|
Gicior ze bedzie transmisja z rewanzu bałem sie ze nic z tego nie bedzie.
http://programtv.interia.pl/kanaly/s...628,17031047,7 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl