Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

Cinek1906 14.07.2010 13:21

Bedzie dzis mozna gdzies ogladnac Lechie?

ardianek 14.07.2010 13:23

sporobuj na SopCasie, na pewnoe bedzie transmija.

Cinek1906 14.07.2010 13:29

Patrzyłem na soccer live i narazie nie ma rozpisanego żadnego kanału do transmisji .

Filippo123321 14.07.2010 15:27

Mecz Wisły będzie na Ipli - sam tam bede ogladal.

raduś 14.07.2010 19:41

nie wie ktoś czy ten mecz bedzie puszczany u Wiślaków?? albo gdzie można obejrzeć...

sayek89 14.07.2010 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raduś (Post 934480)
nie wie ktoś czy ten mecz bedzie puszczany u Wiślaków?? albo gdzie można obejrzeć...

Na otwartym Polsacie.

raduś 14.07.2010 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 934485)
Na otwartym Polsacie.


nie no wiem, że na otwartym polsacie, ale chętnie zobaczyłbym na miescie..:) mają u Wiślaków, albo w jakuzie polsat??

wislastoki 14.07.2010 20:22

nie niemaja u nich jest tylko telewizja trwam i kodowana al jazira

raduś 14.07.2010 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislastoki (Post 934502)
nie niemaja u nich jest tylko telewizja trwam i kodowana al jazira

Ty nie bądź taki do przodu co..pytam poważnie, bo mogą mieć np. Canal+ to nie mają polsatu..

satori 15.07.2010 09:25

Ipla jest chyba platna nie?
Kiedys mialem fajna strone z rozpisanymi meczami bylo duzo linkow m.in z sopcasta ale po formacie stracile adres tej strony a na meczyki pewnie beda same slabej jakosci. Zna ktos jakes strony. Linkami do meczow? Wroce dzis z pracy o 19 i za bardzo nie bede mial czasu na poszukiwania a jestem zagranica i mam tylko cyfre.

sportnh 15.07.2010 09:26

satori zapewne Ci chodzi o soccer-live.pl (najlepsza ;)) :) oprocz tego masz atdhe.net i rojadirecta.com

ipla nie jest platna przynajmniej te podst programy mozesz ogladac normalnie

WISŁAZWE 15.07.2010 09:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez satori (Post 934744)
Ipla jest chyba platna nie?
Kiedys mialem fajna strone z rozpisanymi meczami bylo duzo linkow m.in z sopcasta ale po formacie stracile adres tej strony a na meczyki pewnie beda same slabej jakosci. Zna ktos jakes strony. Linkami do meczow? Wroce dzis z pracy o 19 i za bardzo nie bede mial czasu na poszukiwania a jestem zagranica i mam tylko cyfre.

Np:

http://soccer-live.pl/
http://meczyki.pl/

sessegnon 15.07.2010 10:09

Też niezła strona:)
http://www.myp2p.eu/competition.php?...pline=football

czera84 15.07.2010 10:30

Polecam ipla.tv.Oglądałem tam mecz Ruchu z Szachtiorem i nic sie nie ścinało a mam słaby net.

patryk95 15.07.2010 12:04

Jeżeli ktoś jest zagranicą to z Ipli nie obejrzy bo tylko polskie IP dopuszczają
Bez sensu

czera84 15.07.2010 13:04

To sorry nie wiedziałem:D

klubus 15.07.2010 13:18

a mecz ruchu też jest transmitowany?

maksinho 15.07.2010 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez klubus (Post 934961)
a mecz ruchu też jest transmitowany?

Nie. Chyba nikt się nie podjął.

satori 15.07.2010 13:42

sessegnon dzieki za link wlasnie o ta strone mi chodzilo wczesniej ;-)
Mowilem Wam, ze z ipla sa jaja a ja akurat zagranica jestem ale w sumie nie jest to nie do obejscia..


pcpcpc 15.07.2010 14:02

http://naszsport.iq24.pl/default.asp...67&temat=80342 tu leci

satori 15.07.2010 14:36

W sumie wybor jest duzy tych linkow ale niestety w wiekszosci w slabej jakosci.. co nie sprawia ze oglada sie miło. Kiedys na tej stronie MyP2P.eu
mozna bylo znalezc duzo linkow do Wiselki glownie przez sopcast ale widze ze teraz cos bieda z tymi linkami.. najlepszy link jaki znalazlem to bitrate 400 Kbps. Jak by ktos znal jeszcze jakies lepsze to dajcie namiary bo na tych linkach nie bedzie szału..

WILU TS 15.07.2010 15:48

Witam,gdzie można obejrzeć mecz że tak powiem w plenerze ? Chodzi o jakiś pub niekoniecznie rynek,czy u Wiślaków jest w ogólę czynne albo w Jamie ?

Nie ma na TV 4

ok już wiem,dzwoniłem właśnie u Wiślaków jest transmisja

rafalek 15.07.2010 15:59

Czy ten mecz będzie na TV4 czy tylko Polsat i polsat futbol?

bebeto 15.07.2010 16:12

Na tv4 nie ma .

http://www.polsat.pl/Nasze_Programy,...996/index.html

koker 15.07.2010 18:44

Panowie mam pytanko: moze ktos napisac kanal sopcasta na ktorym bedzie mecz? Pozdrawiam

someonewisp 15.07.2010 18:59

To zadziwiające, są 2 minuty do meczu a na otwartym Polsacie leci jakiś podrzędny serial...

Kameleon 15.07.2010 19:03

Jakość transmisji tragiczna, Polsat Hd z czarnymi pasami jakbym Bundych z lat 80tych oglądał. To Litwini produkują sygnał czy Polsat?

PiterTS 15.07.2010 19:16

podajcie koledzy prosze linka gdzie mozna mecz ogladnac.... szukam przez atdhe i meczyki i nigdzie nie ma sygnalu....

ArturTS 15.07.2010 19:32

http://huckenbuschspace.dbv.pl/news.php tutaj masz :)

sessegnon 15.07.2010 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kameleon (Post 935248)
Jakość transmisji tragiczna, Polsat Hd z czarnymi pasami jakbym Bundych z lat 80tych oglądał. To Litwini produkują sygnał czy Polsat?

Oczywiście, że Litwini.Tam nadal nie wiedzą co to jest HD i format 16:9.Jeśli chodzi o te sprawy to Polska jest w czołówce europejskiej:D

PiterTS 15.07.2010 20:21

i sie zesralo

ArturTS 15.07.2010 20:25

http://www.11.pl/liga-europejska/lig...isja-zapowiedz
tutaj jest teraz

PiterTS 15.07.2010 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ArturTS (Post 935369)

bylo :////

Towarzystwo Sportowe 15.07.2010 22:09

FC Šiauliai 0-2 Wisła Kraków (0-1 Paweł Brożek)

http://www.youtube.com/watch?v=8paRnlycpB4


FC Šiauliai 0-2 Wisła Kraków (0-2 Piotr Brożek)

http://www.youtube.com/watch?v=Xmp8qcNq9x0

tsw biała gwiazda 16.07.2010 08:43

czy wiecie może czy dziś mecz z kolejarzem stróże gdzieś będzie bo jest otwarty dla mediów

kamanwislak 16.07.2010 08:58

Z tego co czytałem to sparing będzie zamknięty. Bez możliwości wejścia na stadion przez kibiców na pewno ,nie wiem czy przez media też.

tsw biała gwiazda 16.07.2010 09:03

Mecz odbędzie się na stadionie Hutnika. Spotkanie będzie otwarte dla przedstawicieli mediów.

JrQ- 16.07.2010 11:35

wiecie gdzie bedzie mozna losowanie obejrzec?

Birsa 16.07.2010 11:48

JarTSW - http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/draws/index.html. Pod spodem masz "WATCH THE DRAW LIVE". Klikasz na to i masz transmisje.

KaRaSTSW 16.07.2010 23:50

Gicior ze bedzie transmisja z rewanzu bałem sie ze nic z tego nie bedzie.

http://programtv.interia.pl/kanaly/s...628,17031047,7


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl