Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Matura//Po maturze...?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2848)

KOALIK 30.06.2010 00:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez whoIam (Post 923656)
czyżbyś się zalogował? ;] ja walczę z wejściem na http://www.oke.krakow.pl/sio

1) wlaczenie oke.krakow.pl
2) wlaczenie zakladki obieg
3) zalogowanie sie

whoIam 30.06.2010 00:18

a chyba że tak. To walczymy dalej ;]

Jago 30.06.2010 00:20

Jakbyście poszli spać:P to bym miał większą szansę zalogowania... :D

kubawislak 30.06.2010 00:21

https://www.oke.krakow.pl/sio/login_form.php
macie logujcie się od razu na obieg;)

KOALIK 30.06.2010 00:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 923662)
https://www.oke.krakow.pl/sio/login_form.php
macie logujcie się od razu na obieg;)

nic nie pomaga

kubawislak 30.06.2010 00:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 923663)
nic nie pomaga

Ja wiem, że nie pomaga, ale nie bd musieli się najpierw dostać na strone główną, tylko od razu ma obieg:p
Mam to gdzieś idę spać!

!!IRIVER!! 30.06.2010 00:33

Ja rok temu też to przeżywałem. O 2. z haczykiem się dowiedziałem co i jak :) więc jeszcze troszkę cierpliwości :)

KOALIK 30.06.2010 00:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 923665)
Ja rok temu też to przeżywałem. O 2. z haczykiem się dowiedziałem co i jak :) więc jeszcze troszkę cierpliwości :)

krew mnie zaleje...

UniaTarnówZKS1928 30.06.2010 00:59

Ja tam pierdzielę;) Dostane papier to będę wiedział.

trial 30.06.2010 01:00

brak wyniku;)

KOALIK 30.06.2010 06:14

nadal nie można się dostać

Svartis 30.06.2010 06:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 923676)
nadal nie można się dostać

Wyniki tak naprawde pojawily sie do[piero dzis kolo 6 rano w naszkej OKE, Wczoraj wszyscy sie dobijali a nie bylo do czego :-p
Od 6 do 7:00 dalo sie sprawdzic :)

KOALIK 30.06.2010 06:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Svartis (Post 923677)
Wyniki tak naprawde pojawily sie do[piero dzis kolo 6 rano w naszkej OKE, Wczoraj wszyscy sie dobijali a nie bylo do czego :-p
Od 6 do 7:00 dalo sie sprawdzic :)

teraz są limity - najpierw 7000, teraz 5000

DominoForza 30.06.2010 06:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 923679)
teraz są limity - najpierw 7000, teraz 5000

po **** to w ogole jest ta strona ?

Kibic_1906 30.06.2010 07:09

Kur*a co za kraj , nie potrafią przygotować serwera , chyba logiczne że tysiące osób będzie chciało sprawdzić!

_gilardino_ 30.06.2010 07:39

Trochę zmienie temat, jak na studiach jest z językiem obcym, zawsze tym pierwszym jest Angielski czy jest szansa znaleźć coś(oprócz germanistyki) gdzie mógłbym się uczyć głównie niemieckiego a np. angielski od podstaw :P ?

Marcinnno 30.06.2010 07:46

może głupie pytanie ale czy są listy z wynikami przed szkołą ?

Jago 30.06.2010 07:53

Zdałem!!:D u was też te wyniki jakoś za wysokie? :P przez 3 lata byłem uświadamiany, że nie zdam polskiego a tu napisałem na 59% :D

someonewisp 30.06.2010 08:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 923706)
może głupie pytanie ale czy są listy z wynikami przed szkołą ?

Zdaje się, że nie ma. Dostaniesz świadectwo z wynikami do ręki.

wislak227 30.06.2010 09:02

W końcu się udało zalogować \o/

Polski 67%
Fizyka (podst) 41%
Geografia (rozsz) 48%
Matematyka (podst) 98%
Matematyka (rozsz) 90%
Angielski (podst) 95%

Zadowolony jestem, geografia i fizyka była pisana na tzw. "odwal się".
Matematyka powinna wystarczyć na wymarzone budownictwo (WIL) na Politechnice Krakowskiej :)

Innym maturzystom życzę jeszcze lepszych wyników ^^

pozdi91 30.06.2010 10:37

polak (pod.) 66%
anglik (pod.) 81%
matma (pod.) 74%
geo (rozsz.) 72%
ogólnie nie najgorzej, czekam jak tam inni po geografii i mozna będzie myśleć nad kierunkami..

igortsw 30.06.2010 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak227 (Post 923785)

:)

Innym maturzystom życzę jeszcze lepszych wyników ^^

Szyderca :-p

Ja jestem zadowolony z poziomów podstawowych. Matma 98%, Angielski 97%, z polskiego tylko 64%, ale naprawdę nie wiem kto oceniał nam te prace z polaka (i czy to miało jakis wpływ), jak nawet ludzie którzy zawsze wybijali się z polskiego mieli tylko po 70-75%, a ludzie z innej klasy którzy mieli z tą samą babką i mniej więcej ten sam poziom ok 85%-90....
Rozszerzony mnie wkurzył, ja zawsze mówie że jestem krótko dystansowcem mogę pisać 3 godziny i mam świeży umysł ale żeby w szkole siedzieć od 8,30-17,00 (niby z dwu godziną przerwa która i tak tylko pogorszyła mój stan bo nerwy...)to już jak dla mnie przegięcie, no i się przełożyło na wyniki Angielski rozsz. tylko 57%, a matma 46.


Jak to jest przy rekrutacji, jeżeli bardziej opłaca mi się wziąć wyniki z podstawy, to mam to jakoś zaznaczyć przy rejestracji, czy sami na to wpadną że w moim przypadku korzystniejsze będą przy rekrutacji wyniki z podstawy ?

grzechu1991 30.06.2010 11:08

strona oke to taki syf ze szok:) co do wynikow jestem zadowolony, ale matura poszla chyba slabo... ogolnie

martin_6 30.06.2010 11:15

Podstawa:
Polski 56%
Matma 100% :D
Anglik 90%

Rozszerzenie:
Matma 78% :/
Fizyka 83%
Anglik 82%

Zawaliłem matmę rozszerzoną, miałem nadzieję na ponad 80%. Z fizyki też liczyłem na więcej. Bez rewelacji ogólnie...

Jaro1991 30.06.2010 11:33

No to ja też się pochwalę swoimi "osiągnięciami" :
J. Polski - 57 %
Matma - 68 %
J. Angielski - 100 %
J . Niemiecki - 84 %
Geografia - 66 %

Wszystko podstawa oczywiście :)

P.S. Wybiera się ktoś na PWSZ w Nowym Sączu? :D

pozdi91 30.06.2010 11:37

Zna ktos swoją drogą terminy II i III rekrutacji na AGH?

Blade'S 30.06.2010 11:41

Matematyka podstwowa 86%
Język polski podstawowy 86%
Język angielski podstawowy 90%

Geografia rozszerzona 80%
WOS rozszerzony 74%

Ogólnie jestem zadowolony z wyników, WOS tylko mógłby być podciągnięty pod 80% :)
No i zawaliłem, że nie pisałem angielskiego rozszerzonego, ale tak to jest jak nauczyciele karmią pustymi tekstami, jakoby trzeba zdać ustną rozoszerzoną by mieć zaliczony pisemny na tym poziomie.

Matura to bzdura :)

Misiek570 30.06.2010 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 923865)
Jak to jest przy rekrutacji, jeżeli bardziej opłaca mi się wziąć wyniki z podstawy, to mam to jakoś zaznaczyć przy rejestracji, czy sami na to wpadną że w moim przypadku korzystniejsze będą przy rekrutacji wyniki z podstawy ?

Sami wpadna:)

BiałaGwiazda 30.06.2010 12:18

Mam pytanie do osób obeznanych na kierunkach na UJ.Które kierunki są z reguły najmniej oblegane i czy z moimi wynikami mam szansę się dostać na UJ?? choćby i w trzeciej rekrutacji:P

Moje wyniki:

Poziom Podstawowy

Język Polski - 83%
Język Angielski - 94%
Matematyka - 74%

Poziom rozszerzony

WOS - 44%
Język Angielski - 58%
Język Polski - 68%

Jak ktoś się orientuje mniej więcej to niech napisze,czy mam szansę,bo nie wiem czy robić sobie nadzieje..

UniaTarnówZKS1928 30.06.2010 12:48

Może ktoś polecić jakieś ciekawe kierunki w Krakowie przy rozszerzonej matmie zdanej na 72 % i podstawowym angliku na 81% (czyli w sumie bez języka bo podstawę sobie mogę w dupę wsadzić) ?

W sumie myślałem że mi gorzej pójdzie więc jakoś się nie zastanawiałem nad sensownymi kierunkami i myślałem nad poprawieniem matury bo nie ma co iść tak tylko po to żeby iść. Sprawdzałem kiedyś to chyba w 2009 inżynieria lądowa na PK to 75 % także na granicy. Inżynieria środowiskowa to raczej bez problemu. Może jakieś budownictwo

Wielu z was pewnie gdzieś idzie po majcy także proszę o jakieś pomysły matematycy ;)

DominoForza 30.06.2010 13:31

JP- 50%
J.Ang-58%
Mat-40%
JP ust-50%
J.Ang ust-45%

i nie rozumiem ludzi co maja po 80-100 %
JS na 100% :)

Michal_b3 30.06.2010 13:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UniaTarnówZKS1928 (Post 923976)
Sprawdzałem kiedyś to chyba w 2009 inżynieria lądowa na PK to 75 % także na granicy. Inżynieria środowiskowa to raczej bez problemu. Może jakieś budownictwo

Na stronie PK są wyniki pierwszej rekrutacji, w drugiej myślę, że progi spadły o kilka punktów. Niż demograficzny, trudniejsza matura - dasz rade ;-)
Sam wybieram się na budownictwo.

trial 30.06.2010 15:58

Interesuje mnie kierunek energetyka na PK, czy waż na na jakim wydziale ją wybiorę? Będą jakieś różnice? I co ważne, czy na każdym wydziale jest ona kierunkiem zamawianym?

vabanq 30.06.2010 16:09

Jakie kierunki polecacie z tymi wynikiami: matma podst 86% ang podst 90% ang rozsz 66%?? Myslalem o zarzadzaniu na AE ale fajnie byloby miec cos jeszcze do wyboru..
Z gory dzieki ;)

TSman 30.06.2010 16:46

jp 66%
mat 40%
ang 35%
jp ust 100%
ang ust 65%

ogolnie zadowolony :)

Pawel.Busko 30.06.2010 17:45

Jp na 90%
Matma64%
Anglik 62%
Wos 67%
Geografia 84%

Wszystko podstawa

Martinho 30.06.2010 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez trial (Post 924147)
Interesuje mnie kierunek energetyka na PK, czy waż na na jakim wydziale ją wybiorę? Będą jakieś różnice? I co ważne, czy na każdym wydziale jest ona kierunkiem zamawianym?

Jest to kierunek zamawiany, ale pamiętaj że kasę dostaje pierwsza 10ka czy 16ka średnich na roku :)
Ja właśnie kończę pierwszy rok Energetyki na AGHu i ci powiem że kierunek bardzo spoko.

Pawel.Busko 30.06.2010 18:42

Bardzo spoko?;) Martinho a przed zaczęciem studiów na tym kierunku interesowałeś się energetyką? Ciężko się było dostać na w/w kierunek? Proszę o priv chyba, że innych tez to interesuje;)

sndr 30.06.2010 18:49

Polski podst 61%
Matma podst 68%
Angielski podst 86%

Angielski rozsz 58%
Geografia rozsz 48%

Geografia mnie załamała, nie wiem co mam ze sobą zrobić. Jakieś propozycje? :/

zawszewiernyts 30.06.2010 19:11

a Mi co powiecie? Chce startować na UEk na Gosp i Admin. publiczną i mam z ang rozsz. 62%, a z Wosu rozsz 64%? PS. Mam nadzieje ze progi będą niskie w tym roku, wyniki na to wskazują :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl