![]() |
Cytat:
2) wlaczenie zakladki obieg 3) zalogowanie sie |
a chyba że tak. To walczymy dalej ;]
|
Jakbyście poszli spać:P to bym miał większą szansę zalogowania... :D
|
https://www.oke.krakow.pl/sio/login_form.php
macie logujcie się od razu na obieg;) |
Cytat:
|
Cytat:
Mam to gdzieś idę spać! |
Ja rok temu też to przeżywałem. O 2. z haczykiem się dowiedziałem co i jak :) więc jeszcze troszkę cierpliwości :)
|
Cytat:
|
Ja tam pierdzielę;) Dostane papier to będę wiedział.
|
brak wyniku;)
|
nadal nie można się dostać
|
Cytat:
Od 6 do 7:00 dalo sie sprawdzic :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Kur*a co za kraj , nie potrafią przygotować serwera , chyba logiczne że tysiące osób będzie chciało sprawdzić!
|
Trochę zmienie temat, jak na studiach jest z językiem obcym, zawsze tym pierwszym jest Angielski czy jest szansa znaleźć coś(oprócz germanistyki) gdzie mógłbym się uczyć głównie niemieckiego a np. angielski od podstaw :P ?
|
może głupie pytanie ale czy są listy z wynikami przed szkołą ?
|
Zdałem!!:D u was też te wyniki jakoś za wysokie? :P przez 3 lata byłem uświadamiany, że nie zdam polskiego a tu napisałem na 59% :D
|
Cytat:
|
W końcu się udało zalogować \o/
Polski 67% Fizyka (podst) 41% Geografia (rozsz) 48% Matematyka (podst) 98% Matematyka (rozsz) 90% Angielski (podst) 95% Zadowolony jestem, geografia i fizyka była pisana na tzw. "odwal się". Matematyka powinna wystarczyć na wymarzone budownictwo (WIL) na Politechnice Krakowskiej :) Innym maturzystom życzę jeszcze lepszych wyników ^^ |
polak (pod.) 66%
anglik (pod.) 81% matma (pod.) 74% geo (rozsz.) 72% ogólnie nie najgorzej, czekam jak tam inni po geografii i mozna będzie myśleć nad kierunkami.. |
Cytat:
Ja jestem zadowolony z poziomów podstawowych. Matma 98%, Angielski 97%, z polskiego tylko 64%, ale naprawdę nie wiem kto oceniał nam te prace z polaka (i czy to miało jakis wpływ), jak nawet ludzie którzy zawsze wybijali się z polskiego mieli tylko po 70-75%, a ludzie z innej klasy którzy mieli z tą samą babką i mniej więcej ten sam poziom ok 85%-90.... Rozszerzony mnie wkurzył, ja zawsze mówie że jestem krótko dystansowcem mogę pisać 3 godziny i mam świeży umysł ale żeby w szkole siedzieć od 8,30-17,00 (niby z dwu godziną przerwa która i tak tylko pogorszyła mój stan bo nerwy...)to już jak dla mnie przegięcie, no i się przełożyło na wyniki Angielski rozsz. tylko 57%, a matma 46. Jak to jest przy rekrutacji, jeżeli bardziej opłaca mi się wziąć wyniki z podstawy, to mam to jakoś zaznaczyć przy rejestracji, czy sami na to wpadną że w moim przypadku korzystniejsze będą przy rekrutacji wyniki z podstawy ? |
strona oke to taki syf ze szok:) co do wynikow jestem zadowolony, ale matura poszla chyba slabo... ogolnie
|
Podstawa:
Polski 56% Matma 100% :D Anglik 90% Rozszerzenie: Matma 78% :/ Fizyka 83% Anglik 82% Zawaliłem matmę rozszerzoną, miałem nadzieję na ponad 80%. Z fizyki też liczyłem na więcej. Bez rewelacji ogólnie... |
No to ja też się pochwalę swoimi "osiągnięciami" :
J. Polski - 57 % Matma - 68 % J. Angielski - 100 % J . Niemiecki - 84 % Geografia - 66 % Wszystko podstawa oczywiście :) P.S. Wybiera się ktoś na PWSZ w Nowym Sączu? :D |
Zna ktos swoją drogą terminy II i III rekrutacji na AGH?
|
Matematyka podstwowa 86%
Język polski podstawowy 86% Język angielski podstawowy 90% Geografia rozszerzona 80% WOS rozszerzony 74% Ogólnie jestem zadowolony z wyników, WOS tylko mógłby być podciągnięty pod 80% :) No i zawaliłem, że nie pisałem angielskiego rozszerzonego, ale tak to jest jak nauczyciele karmią pustymi tekstami, jakoby trzeba zdać ustną rozoszerzoną by mieć zaliczony pisemny na tym poziomie. Matura to bzdura :) |
Cytat:
|
Mam pytanie do osób obeznanych na kierunkach na UJ.Które kierunki są z reguły najmniej oblegane i czy z moimi wynikami mam szansę się dostać na UJ?? choćby i w trzeciej rekrutacji:P
Moje wyniki: Poziom Podstawowy Język Polski - 83% Język Angielski - 94% Matematyka - 74% Poziom rozszerzony WOS - 44% Język Angielski - 58% Język Polski - 68% Jak ktoś się orientuje mniej więcej to niech napisze,czy mam szansę,bo nie wiem czy robić sobie nadzieje.. |
Może ktoś polecić jakieś ciekawe kierunki w Krakowie przy rozszerzonej matmie zdanej na 72 % i podstawowym angliku na 81% (czyli w sumie bez języka bo podstawę sobie mogę w dupę wsadzić) ?
W sumie myślałem że mi gorzej pójdzie więc jakoś się nie zastanawiałem nad sensownymi kierunkami i myślałem nad poprawieniem matury bo nie ma co iść tak tylko po to żeby iść. Sprawdzałem kiedyś to chyba w 2009 inżynieria lądowa na PK to 75 % także na granicy. Inżynieria środowiskowa to raczej bez problemu. Może jakieś budownictwo Wielu z was pewnie gdzieś idzie po majcy także proszę o jakieś pomysły matematycy ;) |
JP- 50%
J.Ang-58% Mat-40% JP ust-50% J.Ang ust-45% i nie rozumiem ludzi co maja po 80-100 % JS na 100% :) |
Cytat:
Sam wybieram się na budownictwo. |
Interesuje mnie kierunek energetyka na PK, czy waż na na jakim wydziale ją wybiorę? Będą jakieś różnice? I co ważne, czy na każdym wydziale jest ona kierunkiem zamawianym?
|
Jakie kierunki polecacie z tymi wynikiami: matma podst 86% ang podst 90% ang rozsz 66%?? Myslalem o zarzadzaniu na AE ale fajnie byloby miec cos jeszcze do wyboru..
Z gory dzieki ;) |
jp 66%
mat 40% ang 35% jp ust 100% ang ust 65% ogolnie zadowolony :) |
Jp na 90%
Matma64% Anglik 62% Wos 67% Geografia 84% Wszystko podstawa |
Cytat:
Ja właśnie kończę pierwszy rok Energetyki na AGHu i ci powiem że kierunek bardzo spoko. |
Bardzo spoko?;) Martinho a przed zaczęciem studiów na tym kierunku interesowałeś się energetyką? Ciężko się było dostać na w/w kierunek? Proszę o priv chyba, że innych tez to interesuje;)
|
Polski podst 61%
Matma podst 68% Angielski podst 86% Angielski rozsz 58% Geografia rozsz 48% Geografia mnie załamała, nie wiem co mam ze sobą zrobić. Jakieś propozycje? :/ |
a Mi co powiecie? Chce startować na UEk na Gosp i Admin. publiczną i mam z ang rozsz. 62%, a z Wosu rozsz 64%? PS. Mam nadzieje ze progi będą niskie w tym roku, wyniki na to wskazują :P
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl