Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

mic 29.08.2009 21:09

Radoslaw "nie tak sie umawialismy" Matusiak strzelil bramke na 1:0 dla Cracovii (mecz skonczyl sie wynikiem 1:1)
Andrzej Niedzielan strzelil na 2:0 dla Ruchu w meczu z Polonia W.

buczo1985 30.08.2009 12:12

odnośnie Radosława byłem w małym szoku jak przed chwilką wyczytałem i zobaczyłem jego potężny strzał głową, jak to pisali na ekstraklasa.tv :) kto wie może i faktycznie Orest ma na niego jakiś swoisty zbawienny wpływ :P

Styk83 30.08.2009 18:56

Debiut Zienczuka w Grecji .......

http://www.90minut.pl/news/101/news1...-w-Xanthi.html

picasso 30.08.2009 18:58

za 90 minut....
Grzegorz Niciński we Wrocławiu.i nie jest tam bynajmniej na wycieczce.

IncognitoTSW 30.08.2009 19:02

Pewnie na portalach będzie "Były piłkarz Wisły zatrzymany"...

Żmijka 30.08.2009 20:16

Długo czekać nie trzeba było ...

http://www.se.pl/sport/pilkarskie-sk...ny_108263.html

picasso 30.08.2009 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 787078)
Długo czekać nie trzeba było ...

http://www.se.pl/sport/pilkarskie-sk...ny_108263.html

to są sk..wysyny.na zdjęciu oczywiście w naszej koszulce i wymieniony tylko w kontekście gry w Wiśle i Pogoni.o Lubinie cisza.

matusz 30.08.2009 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 787083)
to są sk..wysyny.na zdjęciu oczywiście w naszej koszulce i wymieniony tylko w kontekście gry w Wiśle i Pogoni.o Lubinie cisza.

Ludzie wy macie jakąś obsesję.. wszędzie spisek.

Dżołkmen 30.08.2009 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matusz (Post 787088)
Ludzie wy macie jakąś obsesję.. wszędzie spisek.

Człowieku Ty widzisz co piszesz? MY mamy obsesje? Każdy zatrzymany zawodnik/działacz jest przede wszystkim wymieniany jako były zawdonik Wisły, w dalszej kolejności są inne kluby w których Ci zawodnicy grali zdecydowanie dłużej niż w Wiśle. To jest paranoja, ze wiekszosc mediów na czele z Onetem i SE chcą na siłę udupic Wisłe.

spirit 30.08.2009 21:09

Obsesja? Ja .......e zastanów się najpierw dlaczego pokazują Grzegorza N. w koszulce Wisły skoro gra od poand 4 lat w Arce?

Rob_Zombie 30.08.2009 21:34

Tu nie chodzi o 'udupienie Wisły', a zwyczajnie o kliknięcia. Kogo obchodzi zawodnik Arki? Nikogo. Ale w 'byłego zawodnika Wisły' już będą ludzie klikać. Fakt, jest to s****ysyństwo, ale jestem niemal pewien że ci którzy piszą te niusy o dowaleniu Wisły nawet nie pomyśleli, myśleli raczej o kliknięciach, czyt. $$

Wojtas 30.08.2009 23:23

Widac flustraci dalej lubuja sie w mieszaniu Wisly w korupcje i bawią ich takie rzeczy.

Z tego co kojarze klub juz raz taka sytuacje prostowal,wypadla by tak samo zrobic z tym szmatławcem.


Nikt sobie Wisłą nie bedzie pomiatał i wykorzystywal do chwytow marketingowyvch.

matusz 30.08.2009 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 787121)
Tu nie chodzi o 'udupienie Wisły', a zwyczajnie o kliknięcia. Kogo obchodzi zawodnik Arki? Nikogo. Ale w 'byłego zawodnika Wisły' już będą ludzie klikać. Fakt, jest to s****ysyństwo, ale jestem niemal pewien że ci którzy piszą te niusy o dowaleniu Wisły nawet nie pomyśleli, myśleli raczej o kliknięciach, czyt. $$

Ale wytłumacz im to.
PS. To się nazywa mania prześladowcza..

kot 30.08.2009 23:31

To jest zwykłe zmęczenie materiału. Ogólnie brać dziennikarska pod wodzą GW, która spotkała się z Wisłą i TF w sądzie, gdyby mogła to by uśmiercała Wisłę kilka razy dziennie a co dopiero mówić o odpuszczeniu sobie przyjemności bezkarnego przekreślenia oczu czarną kreską, komuś w koszulce z Białą Gwiazdą i napisem TF.

W mediach doszło już do abstrakcji, gdy na żywo ludzie nie tylko skorumpowanej piłki czy polityki, ale luminarze nauki nawet, zastrzegają się na wstępie wywiadu, aby nie traktować poważnie tego co podają media a dziennikarze robiący akurat z nimi ten wywiad na żywo, bez zmrużenia oka pytają w związku z tymi medialnymi plotkami, o prawdę ? Przecież to jakiś MATRIX informacyjny lub wręcz stan paranormalny z pogranicza psychiatrycznych schorzeń. Normalnie za pomówienia czy kłamstwa a nawet nieświadome czyny, bezmyślnie szkodzące marce danej firmy, odpowiada się ostatecznie w sądzie, ale propagandzistów z dziennikarskiej branży, chroni prawo i zezwala im na wszystko. Dziennikarstwo to czy raczej bajkopisarstwo ? Już wiem - zwykłe kołtuństwo. Demokracja w najczystrzej postaci - :rotfl:

Żmijka 31.08.2009 13:30

http://www.90minut.pl/news/101/news1...mi-Korony.html

I jego "wiślackość" mu na to pozwoliła ... ?! No nie może być ...

WhiteStarDvisionTheBest 31.08.2009 13:31

haha Nikola znow w polskiej lidze :D:D

http://www.sport.pl/sport/1,65025,69...ansferow_.html

pirat.z.karaibow 31.08.2009 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 787350)
haha Nikola znow w polskiej lidze :D:D

http://www.sport.pl/sport/1,65025,69...ansferow_.html

I co z tego?

Nie wiem czy jest się czym szczycić, że piłkarz-cham powraca do naszej ligi.

Proud 31.08.2009 13:33

o nie...

mój ulubiony piłkarz do scyzorów poszedł...masakra.

niech Mu się wiedzie...

mic 31.08.2009 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 787352)
I co z tego?

Nie wiem czy jest się czym szczycić, że piłkarz-cham powraca do naszej ligi.

dobrze sie czujesz?

Ciekawi mnie przywitanie eks-Wislaka przez Koroniarzy :lol:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 787387)
Przeproście więc, i zachowajcie ostatnie cząstki honoru :lol:

Wiec jednak naprawde nie czujesz sie zbyt dobrze :D

szprotson 31.08.2009 13:38

Nikola Nikola ...
http://wislakrakow.com/www/picture/2...856d6b2404.jpg
tego sie nie zapomina

Pablooo 31.08.2009 13:48

http://s24.pl/byli_legionista_i_wisl...ne-s63048.html

Awe 31.08.2009 13:49

Ciekawe kto następny w Koronie po Edsonie, Vuko i Nikoli. Stawiam na Brasilię :)

pan Dudi 31.08.2009 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 787356)
dobrze sie czujesz?


Ten pirat to jest chyba jakieś nieporozumienie w ogóle. Nikola CHAM bo co? Bo grał twardo? Czy dlatego, że był lubiany przez kibiców Wisły, których Ty nienawidzisz, bo wszyscy są nieprawdziwi oprócz Ciebie (to do pirata oczywiście)?:lol::lol::lol:A niektórzy nawet nie lubią pedałów czy murzynów.:lol:


A wracając do tematu, to dla mnie szok z dwóch powodów. Po 1. nie sądziłem, że ktokolwiek zatrudni jeszcze w tym kraju Nikolę po swoich wybrykach (a może dlatego jest chamem?:rotfl:). Po 2. przecież Korona ma Edsona, który też jest lewym obrońcą. Po co im dwóch takich piłkarzy na tą samą pozycję, kiedy ciągle mają braki w innych liniach? No, ale powodzenia Niko (oczywiście oprócz meczów z Wisłą ;) ).

Cytat:

Hamuj Kolego :-)
Kolego?:lol::lol::lol::lol: Poza tym- ja nawet nie zacząłem, ale forum to nie miejsce na wyrażanie opinii o innych jego użytkownikach.

pirat.z.karaibow 31.08.2009 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 787369)
Ten pirat to jest chyba jakieś nieporozumienie w ogóle.

Hamuj Kolego :-)

hunter 31.08.2009 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 787352)
I co z tego?

Nie wiem czy jest się czym szczycić, że piłkarz-cham powraca do naszej ligi.

A ja chciałbym widzieć w każdym jedenastu takich "chamów" na boisku w koszulkach Wisły. Nikola jeśli chodzi o boiskowe zaangażowanie w grę powinien być wzorem dla każdego zawodnika. Facet zapier*alał cały mecz, bez względu na to, czy graliśmy z Legią, Cracovią, czy Odrą. Niemniej zadziorny i waleczny był też na każdym treningu.

O jego pozaboiskowym zachowaniu dyskutował nie będę, bo tutaj chyba wszyscy jesteśmy w tym temacie zgodni.

pirat.z.karaibow 31.08.2009 14:08

I to samo mam na myśli, właśnie pozaboiskowe wyskoki. A wszyscy sobie znaleźli nowy obiekt do krytyki i jazdy po nim w postaci mnie :lol:

Przeproście więc, i zachowajcie ostatnie cząstki honoru :lol:

emj10 31.08.2009 14:09

Oj będzie się działo. Nikola i Vuko w jednym zespole.
Korona to teraz taki mix Wisły i Legii :)

Legia - Edson, Vuko, Zganiacz
Wisła - Nikola, Kuzera, Nowotczyński, Łatka

felipe 31.08.2009 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 787369)

A wracając do tematu, to dla mnie szok z dwóch powodów. Po 1. nie sądziłem, że ktokolwiek zatrudni jeszcze w tym kraju Nikolę po swoich wybrykach (a może dlatego jest chamem?:rotfl:). Po 2. przecież Korona ma Edsona, który też jest lewym obrońcą. Po co im dwóch takich piłkarzy na tą samą pozycję, kiedy ciągle mają braki w innych liniach? No, ale powodzenia Niko (oczywiście oprócz meczów z Wisłą ;) ).

1. Tez mnie to dziwi.
2. Edson moze grać w pomocy.Bo w tej lini mają braki jakościowe.


Nikola, Vuko, Edi, Edson, Cierzniak, Hernani, Gajtkowski, Zganiacz - mimo wszystko ciekawe nazwiska jak na naszą ligę. Zobaczymy co to będzie za 2 tygodnie.

tomo 31.08.2009 14:11

Tak mi się coś przypomniało:

Cytat:

Nawet nie chcę tego komentować. Wisłę mam w sercu - nie mógłbym powiedzieć o niej złego słowa. Żadne nagranie nie istnieje, pisanie czegoś takiego jest niepoważne. Jak mógłbym zrobić coś takiego klubowi, który kocham? Chcę grać w Wiśle, nie wyobrażam sobie gry w żadnym innym klubie w Polsce, choć ciągle mnie ktoś o to pyta. Chcę tu zostać – zadeklarował wówczas Mijailović.
Ehh Nikola Nikola... . Żaden pieniądz nie śmierdzi nawet z Kielc :)

arti 31.08.2009 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hunter (Post 787375)
A ja chciałbym widzieć w każdym jedenastu takich "chamów" na boisku w koszulkach Wisły. Nikola jeśli chodzi o boiskowe zaangażowanie w grę powinien być wzorem dla każdego zawodnika. Facet zapier*alał cały mecz, bez względu na to, czy graliśmy z Legią, Cracovią, czy Odrą. Niemniej zadziorny i waleczny był też na każdym treningu.
O jego pozaboiskowym zachowaniu dyskutował nie będę, bo tutaj chyba wszyscy jesteśmy w tym temacie zgodni.

Z tym całym meczem to chyba trochę przesadziłeś... w miarę upływu czasu i imprez to zdrowie i wydolność malały mu niestety... Treningów nie widziałem, jednak trudno mi uwierzyć, że mocne picie można łączyć z mocnym treningiem...
No w Kielcach będzie wesoło niewątpliwie, a że do Kraka niedaleko to pewnie i u nas go często będziemy widzieć i krakowskie puby znów zarobią jak za dawnych dobrych lat...
Ciekawe czy wytnie sobie scyzoryk na głowie?
A z boiskowych walczaków to chyba wolimy takich co mają więcej oleju w głowie - np. Sobol...

kristos 31.08.2009 14:34

Założę się o piwo a nawet więcej ,ze nie długo usłyszymy z ust Nikoli jacy to wspaniali fani Futbolu są w Kielcach a jacy beznadziejni byli w Krakowie.

1q2 31.08.2009 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kristos (Post 787410)
Założę się o piwo a nawet więcej ,ze nie długo usłyszymy z ust Nikoli jacy to wspaniali fani Futbolu są w Kielcach a jacy beznadziejni byli w Krakowie.

Stoi.Ja myślę że złego słowa o nas nie powie.
Swoją drogą to o tyle mu się nie dziwie że po wyczynach pozaboiskowych to na wiele ofert to on liczyć pewnie nie mógł

AS82 31.08.2009 15:02

Szkoda ze Nikola nie poszedl chocby do Slaska, Lechii lub Jagi ,tylko do Scyzorów ,ale pewnie zarowno on jak i Vukovic maja wspolnego menadzera ktory wspolpracuje z Korona.

wisl@k_TS 31.08.2009 15:04

Korona to drugi po Cracovii klub gdzie Nicoli nie chciałbym widzieć. Ze swojej strony życzę mu powodzenia, aczkolwiek bardzo mnie ciekawi jak się ustosunkuję do kibiców z tego klubiku.

Scyzorek na głowie będzie w każdym razie ciężko mu na głowie zrobić :lol:

kristos 31.08.2009 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 787423)
Stoi.Ja myślę że złego słowa o nas nie powie.
Swoją drogą to o tyle mu się nie dziwie że po wyczynach pozaboiskowych to na wiele ofert to on liczyć pewnie nie mógł

Zobaczymy .
Co prawda w Klerykowie nie ma tyle knajp, co u nas ,ale dla niego nie ma problemu.

IncognitoTSW 31.08.2009 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 787441)
Korona to drugi po Cracovii klub gdzie Nicoli nie chciałbym widzieć. Ze swojej strony życzę mu powodzenia, aczkolwiek bardzo mnie ciekawi jak się ustosunkuję do kibiców z tego klubiku.

Scyzorek na głowie będzie w każdym razie ciężko mu na głowie zrobić :lol:

To sobie koronę wygoli, tak dookoła.

yogul 31.08.2009 20:07

http://www.90minut.pl/news/101/news1...i-Rzeszow.html

vote-for-mikey 31.08.2009 20:24

nie wiem jak wy, ale ja nie chciałbym, żeby mój dzieciak, jeśli bym miał, za swojego idola wziął Nikolę. Boisko boiskiem, ale piłka to nie tylko boisko, to też cała otoczka, w tym także kibice, którzy widzą jak kolejnym rajdowcom wszystko uchodzi płazem, tylko dlatego, że grają w piłkę.

Nikola nadaje się do piłki tylko z batem trenera pokroju Petrescu.

Mijailović jest po prostu przykładem tego jaki piłkarz NIE powinien być. Porównajcie go z Sobolem. Piłkarz grający z Białą Gwiazdą na sercu reprezentują ją zawsze, jeśli robi to urządzając bijatyki w knajpach, czy ścigając się z kolegami (vide Kuzera) to nie jest godny noszenia tej koszulki. Piłkarz ma być wzorem.

wooojo 31.08.2009 20:28

Andrzej robi karierę...



http://www.sport.pl/pilka/1,82311,69...gra_Ruchu.html

Bronex 31.08.2009 20:31

Moim zdaniem Mijajlović to wariat. Jak przychodził do Wisły na wiosnę 2004 roku to po paru meczach wielu mówiło ,że to świetny obrońca. I rzeczywiście perspektywy rozwoju jakieś w jego przypadku były. Gdyby miał coś w głowie a nie tylko jałowy step to inaczej by się jego kariera potoczyła. Znając życie to Korona wywali go po dwóch treningach w ****u.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl