![]() |
Jest stosowny temat w hyde parku sportowym, można napisać co się o tym sądzi. Moim zdaniem to wystarczy.
|
To co teraz dzieje sie z tym forum to juz gruba przesada! Czy nie ma wogóle tu modów?
W każdym temacie wysyp pokemonów jest przerazająca a juz przeczytac cos sensownego trzeba przebijac sie przez kilka-kilkanaście stron. Mecz z parchami wkrótce i nagle obudziły sie z zimowego snu misie skandal! Powtarzam co to ma byc wogóle i czy panuja tu wogóle jakieś kibicowskie zasady? |
Witam. Po merytorycznej dyskusji z Wit.Ek zostałem obrażony przez użytkownika Malikon. Nazwano mnie "łajnem, które należy wyplewić, bo nie umie się zachować". Pozdrawiam
EDIT: Są nowe "kwiatki". "jednoznacznie wychodzi na to, że jesteś niewykształconym kretynem którego argumentem jest siła, a co do rozmowy z Witkiem to wnioskuję, że Witek cię zmiażdżył argumentami i wkręcił cię tak głęboko w ziemię, że ani włoska nie widać." |
Jest nas kilka osób pracujemy, uczymy się mamy zajęcia domowe tak, że nie zawsze nadążamy szczególnie teraz, gdy jest tak gorący okres Jak cos widzicie to właśnie to jest miejsce by takie cos zgłaszać ew. macie przy każdy poście trójkąt z wykrzyknikiem ,,powiadom o złym poście:”.
|
sytuacja na forum sie pogarsza ,coraz wiekszy rozłam i wspolne oskarzenia ;spiewali ,wychodzili ,wyzywali ,piknikowali ...wszystko idzie w swiat naprawde potrzeba chyba kilkunastu godzin odpoczynku od tematu protest
|
I dłuższego jeszcze odpoczynku od forum dla pana o nicku "zybert77".
|
Proszę moderatora o skasowanie mojego konta. Wystarczy mi już czytania bełkotu na tutejszym forum, a polemizować i dyskutować nie bardzo jest już z kim.
"Dzień dobry. A na wypadek gdybyśmy się już potem nie widzieli – także dobry wieczór i dobranoc." ("T.S.") |
Cytat:
(pytanie retoryczne - nie oczekuję odpowiedzi ...) Czy to oznacza że jest przyzwolenie na Skarżypytów? Proszę, nie ... edycja: Kiedyś, jak Tisu publicznie naskarżył że małych literek używam to i ja i on dostaliśmy bany .. byłabym za utrzymaniem tej tradycji ... |
Cytat:
|
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8085
Do zamknięcia |
Zamknijcie temat derbowy, czyszcząc go uprzednio bo masakra jakaś jest.
A użytkownik małpa przechodzi sam siebie, zdecydowanie cierpi na jakieś zaburzenia psychiczno-maniakalne, inaczej tego wytłumaczyć się nie da. |
Czy tylko mi wyskakuje błąd, gdy chcę oznaczyć forum jako przeczytane?
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Dodam tylko, że 1 pkt. karny na 10 dni to najniższy wymiar kary. |
Można się dowiedzieć, za co bana dostał RWD?
|
Pewnie za to za co sie teraz dostaje zakazy stadionowe.
|
Mam pytanie.
Za co bana dostał nasz kolega z Gdańska - Wizard ? |
Z reguły nie udzielamy publicznie informacji ws. banów. Zainteresowani wiedzą o co chodzi, zresztą RWD sam domagał się blokady. Co do Wizarda - ban jest króciutki, 1 dzień. Nie róbcie z igły widły.
|
Zastanawiam się czy jest sens zakładania tematów Premier League/ Serie A/ Bundesliga czy nie lepiej jest założyć jeden większy temat "ligi zagraniczne"...
|
Podczyście temat o biletach, gdyż dyskusja trochę odbiegła od tematu tam :)
Z góry dziękuje :) |
Myślę, że już warto otworzyc temat o fecie, bo się burdel robi w innych.
|
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...22#post1101022
Można prosić o wyczyszczenie nieco tego wątku, zwłaszcza ostatnich stron, a także nagrodzenie 'zybert77' jakimś odpoczynkiem od forum? |
Nie przeginajcie - wogóle niech wszyscy w miarę kumci opuszczą to forum i pokemoństwo zakwitnie tu i na trybunach. Wycofanie się nie jest żadnym dobrym rozwiązaniem , oddajecie pole zamiast przekonywać do swoich racji lub przynajmniej być przeciwwagą. Zastanówcie się.
|
Widzę, że nadal niektórzy muszą się realizować w "pytaniach do moderatorów". I że w związku z tym kilka postów poleciało. Teraz przeczytałem, odpowiadam.
Najwyraźniej nadal nie rozumiecie regulaminu, który powstał blisko 10 lat temu i pisały go osoby mądrzejsze ode mnie, który zaakceptowaliście rejestrując się na forum: my, moderatorzy i administratorzy możemy odpowiedzieć na zadawane pytania. Ale nie musimy. Każdy z nas poświęca swój wolny czas na pilnowanie porządku na forum, więc lepiej niech to robi, niż odpowiada na niektóre durne pytania. Wbijcie sobie do głów jedno - ja nie usuwam postów "za poglądy". Jestem jednym z niewielu moderatorów w historii tego forum, który nigdy tego nie robił. Tępię natomiast co innego: brak szacunku jednego wiślaka do drugiego. Nie umiesz uszanować poglądu innej osoby z tego forum? Nie nadajesz się do pisania tutaj. Koniec. Kropka. I nie interesuje mnie, czy ktoś ma 10-letni staż na forum czy 3-tygodniowy. Czy jest "osobą decyzyjną" czy pokemonem. Choć nie do końca - osoby o większym stażu zazwyczaj nie dostają ode mnie długiej blokady. Co też nie wiem, czy nie jest błędem - bo jeśli ktoś pisze wiele lat i po takim czasie pozwala sobie na obrażanie kogoś innego, to znaczy, że zrobił to z premedytacją. Forum to nie stadion. "Osoby decyzyjne" decydują o wielu sprawach, ale akurat nie o tym forum. Zresztą cóż ich obchodzi jakieś forum - bądźmy poważni, są stokroć ważniejsze rzeczy. To, że często pozwalano na to, że niektórzy czuli się tu ważniejsi, to efekt mojego olewania forum i puszczenia wielu rzeczy samopas. Niech ci mądrzejsi, z większym doświadczeniem, dopingujący, chodzący na wyjazdy, angażujący się w sprawy klubu miażdżą "pokemony" argumentami. Skoro przyjmujecie forumowe warunki gry - użyjcie swojego intelektu. Jeśli to jest za trudne lub po prostu macie dość tłumaczenia rzeczy dla was oczywistych - odpocznijcie. Zamiast tego wielu woli gadki typu "a co ty zrobiłeś dla Wisły?", "ile masz wyjazdów, pikniku?", "wypowiadaj się o piłce a nie o sprawach kibicowskich, które znasz z telewizora". To jest ten słynny "poziom forum"? Kto go zniszczył - pokemony, czy Wy, stare wygi? I czy przypadkiem Wy, zaczynając przygodę z Wisłą, nie byliście pokemonami? Jak ktoś zna sprawy kibicowskie sprzed telewizora, to go wypunktuj merytorycznie. Ale szanuj język. Jak napiszesz mądrze, ale komuś bluźniesz i dostaniesz bana, to nie za argumenty, których użyłeś, a za obrażanie. Odpowiadając na kilka wykasowanych pytań: Temat założony przez RWD nie został usunięty z powodu jego posta, a z powodu tego, w co przerodził się ten temat. Czyli publiczne wylewanie żale, czy kłótnie z osobami, które wsparły moją opinię, czy propozycje "spalenia forum" tudzież stwierdzenia, które niejeden zinterpretuje jako groźby moim adresem. Sam wypowiedziałem się na temat posta RWD, niektórzy śledzili ten wątek, to mogli to sobie przeczytać. Nie widzę powodu, by dyskusja na ten temat nadal była powszechnie dostępna. Działa to na szkodę forum. Nie trudno zauważyć, że wielu jest to na rękę. Astaroth napisał, że żegna się z forum. Po paru latach dobrej zabawy na forum postanowił wyjść, zostawiając na wycieraczce kupę w postaci swojego posta. A przynajmniej niektórych jego fragmentów. Posprzątałem... A Astaroth nie będzie miał dylematów, czy jednak nie zmienić zdania. Tyle razy już marudził jak to na forum jest ch***wo, po czym ciągle wracał i wracał. Posty PatriX-a - nie będę ich teraz analizował. Poleciały, jako część pewnej całości. Jak masz do mnie jeszcze jakieś pytania nt. forum - priv. Zapraszam. Co tam jeszcze... O, dlaczego firma w Wielkiej Brytanii? To takie istotne? Podpowiem, skojarz: na początku 2010 roku weszła w życie pewna ustawa. Po jej wprowadzeniu miałem do wyboru jedną opcji z trzech: a) rejestracja firmy zagranicą, b) organizowanie zbiórek na utrzymanie forum, c) zamknięcie forum. Nic więcej nie przyszło mi do głowy. Niewiele brakowało, by doszło do realizacji opcji c. Przed opcją b zawsze wzbraniałem się jak diabeł przed święconą wodą: wszyscy mamy na co zbierać, a zawsze uważałem, że takie rzeczy jak fora powinny być darmowe - niech sponsorzy finansują takie rzeczy. Nie mówiąc już o prawnych aspektach takich zbiórek. Pozostała opcja a. |
Rafal , a muslales te wczesniejsze posty wykasowac? tak bardzo sie boisz ich ze odpisujac na nie jednozczesnie je kasujes? bo nie kuma ... masz argumentacje a jednoczesnie kasujesz to z czym dyskutujesz ....
|
Nie doczytales poczatku. Ja nie wykasowalem tych postow.
Ale tez nie zamierzam ich przywracac, bo akurat cala ta dyskusja, toczona publicznie, nie sluzy forum. |
a szkoda, bo każdy, czy to pokemon, czy "osoba z długoletnim stażem" mogłaby sobie wyrobić na ich podstawie własne danie.
Ja jestem jednak za tym, że to czytelnicy na podstawie argumentacji sami dochodzą do pewnych wniosków, a nie wnioski są im podsuwane, poprzez kasowanie tego co ktoś napisał i ustosunkowywane się do nieistniejących już postów. Widocznie inaczej postrzegamy dobro forum, którego ja jestem tylko mikroskopijną częścią. Machanie szabelką tutaj, faktycznie widzę, jest bezcelowe. Pozdrawiam, PatriX Tylko Wisła! |
Otwórzcie zamknięty temat o fecie, bo się robi burdel w kilku tematach!
|
Cytat:
Wystarczy taka wymiana zdań: Ktoś: - rav kasuje posty, z którymi się nie zgadza. Ja: - nieprawda. przede wszystkim kasuję posty, które łamią regulamin, bądź zawierają kłamstwa. W 90% przypadków ocena powyższej dyskusji zależy tylko i wyłącznie od tego kto kogo lubi lub nie. Bo ani ja nie zamierzam publicznie analizować przypadku każdego posta (a już szczególnie przypadku, gdzie to nie ja kasowałem), ani osoby "pokrzywdzone" nie opiszą rzetelnie sytuacji. I tak własne zdanie wyrabiane jest nie na podstawie argumentów, a na podstawie sympatii czy zasług. |
Na szczęście możemy mieć odmienne zdanie na ten temat.
Pozdrawiam. |
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8122
proszę o usunięcie tematu bo niedługo każdy kto będzie chciał cokolwiek napisać będzie zakładał nowy... |
Pytanie do moda, dlaczego ludzie którzy poprosili o usunięcie swoich kont mają z tym problem? MAm prawo rządać usunięcia mnie z tej społeczności tak samo jak mogłem się do niej zapsiac. Prośby zsoatły zignorwane a posty usunięte
"Ktoś: - rav kasuje posty, z którymi się nie zgadza. Ja: - nieprawda. przede wszystkim kasuję posty, które łamią regulamin, bądź zawierają kłamstwa." jak to się ma do twojej wypowiedzi wyzej zacytowanej? |
Cytat:
usunięcie konta powoduję problemy techniczne w funkcjonowaniu forum. I dlatego nikt nie chcę komplikacji z powodu waszego obrażenia się. po prostu nie wchodźcie na forum. Tylko aktywni użytkownicy mają znaczenie chociażby w celach zarobkowych dla tego serwisu więc jeżeli nie jesteś aktywny nie pomagasz temu forum. |
nie moja sprawa ale było również powiedziane że każdego miesiąca są usuwane konta w liczbie kilkudziesięciu więc to nie jest raczej problem...
|
Są usuwane konta zakłade przez spybooty. I nie kilkadziesiąt ale kilka setek. Jednak ich usunięcie nie powoduje pojawienia sie takich problemów, jak nagła obecność na forum postów... bez użytkownika
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja uważam że nie powinno się usuwać postów tych co strzrelili focha. Będąc wiele lat na forum, niejako przekazali mu coś od siebie - czyli swoje posty. To już nie jest ich własność, ale własność forum (innych użytkowników). Często są to posty w jakiejś polemice, dyskusji itd. do innych użytkowników.
Proponuje zlewać takie pomysły płaczących obrażalskich i tyle. Pisząc na forum zgadzasz się że będą Ciebie czytać, cytować czy polemizować z Tobą inni użytkownicy forum. To co kiedyś napisałeś staje się "wspólną" własnością i nie powinno się tego usuwać. Nie ma praw autorskich do postów na forum. Nie akceptujesz tego - nie pisz, ale nie rób z siebie błazna żądającego usunięcia postów. (Które już nie są twoje) |
Cytat:
Są jak najbardziej prawa autorskie do wpisu na forum, niby dlaczego by ich miało nie być? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl