![]() |
Panowie weekendowo już napisze wydaje mi się 2 najpewniejsze mecze weekendu po kursach powyżej 1,50 :)
Piast Gliwice - Wisla Krakow 2 Valenciennes FC - Olympique Lyonnais 2 Proszę bardzo o wasze komentarze opinie jak to widzicie WY ale ja nie widzę innej możliwości niż wygrane Wisły i Lyonu co sądzicie proszę o jakieś informacje :) |
Wiśle oczywiście życzę wygranej jednak Lyon z Valenciennes może mieć ciężką przeprawę. Lyon wygrał w lidze ostatnio 4 kwietnia z Le Mans, później w trzech meczach zdobył tylko dwa punkty. Valenciennes w tabeli ostatnich dziesięciu spotkań jest na szóstym miejscu. Lyon z jednym oczkiem mniej zajmuje ósmą pozycję. Niemniej życzę powodzenia.
|
Cytat:
|
Orientuje sie ktoś czy będzie otwarty jutro sts?
|
na dzisiaj można spróbować postawic na Philadelphie z Orlando.w Magic ma nie zagrać Howard,który został ponoć na 1 mecz zawieszony.zastąpi go GORTAT :D z całym szacunkiem ale to jeszcze nie ta klasa.
z nhl'a Vancouver-Chicago under 5,5 z mś: Kanada i do wczoraj bylem pewny ze zagram na Rosje ze Szwedami ale... ci wczoraj przegrywając 2-5 z USA potrafili wygrać 6-5 wiec moze to byc ryzyko.ale chyba i tak jednak zagram |
Spodziewasz się, że Vancouver może nie dać rady Chicago? Myślałem, że 1 na ten mecz może być dobrym typem. Kurs 2.
|
dla mnie pary VAN-CHI i WSH-PIT są tak wyrownane ze kazdy wynik mozliwy.moze byc po 7meczy.
sympatia w pierwszej parze za VAN a w drugiej za WSH ale najpewniej tu widze ilosci goli. na VAN mało na WSH w ch.. duzo. edit: panie Dudi Ty juz tu chyba miales pare razy tak ze chciales cos zagrac i nie grałeś a potem załowałeś :P więc moze jednak warto??:) ja zostaje przy golach |
Na weekend:
Piast - Wisła - 2 Widzew - Podbeskidzie - 1 Legia - ŁKS - 1 Górnik - Lechia - 1 Lubin - Wisła P. - 1 Kurs: 7:93 Stawka: 7 zł Zakładana wygrana: 50 zł Co o tym myślicie ? |
Ja bym zupełnie nie ruszał meczu Lechii, a jak już to jako X2.
-- Hamburger - Hertha X2 1,87 Piast - Wisła 2 1,70 Juventus - Lecce X2 2,87 Betis - Atletico X 3,15 Valenciennes - Lyon 2 1,75 Całkowity kurs 50,29 Stawka 2 Wygrana 100,59 |
Granie Atletico, to jak granie w ruletkę. Nigdy nie wiesz jak im się mecz potoczy i czy wyraźnie wygrają, czy dostaną w dupsko 5-1 tak jak ostatnio. Jak dla mnie, to no bet. Obaj wybraliście bardzo trudne mecze. Może poza Lubin- Petra. Reszta to loteria jak dla mnie.
Rocco- no, chyba masz rację. Zagram to Vancouver i zobaczymy co się stanie ;) |
Ja się bije z myślami;) - nie tak dawno dałem na Capitals...Rocco proponował under.Capitals przegrało(potem wygrali 3 mecze z rzedu) - under bardzo pewnie wszedł.Nie lubię grac na bramki ale...Jakimś tam wyjściem jest dać na 1 kuponie na Vancouver, na drugim under.
Na jutro męczy mnie jeszcze Hansa z K'Lautern - 2.35 na Hanse jest. Co prawda goście ostatnio zaskoczyli mnie dosyć solidą grą ale i tak zremisowali z TSV tylko ze względu na błąd sędziego i wymęczyli 1-0 u siebie w ost. minucie z właściwie już 3 ligowym Wehen...A Hansa gra o życie ps a co do Chicago - w ostatnim meczu wygrali 4-1 z Calgary, oddając przez cały mecz...16 celnych strzałów.Calgary 44.;) |
co sadzicie o tym kuponiku za wieksza stawke
Philadelphia - Orlando (6m.) 1 Radwanska A. - Pironkova T. 1 Jankovic J. - Lisicki S. 1 Safina D. - Hantuchova D. 1 Federer R. - Stepanek R. 1 Łączny kurs 2,90 |
ode mnie coś na weekend:) :
Sunderland-Everton 2 Real M.-Barcelona 2 Bielefeld-Stuttgart 2 Frankfurt-Dortmund 2 Cracovia-Polonia W 2 taki wariat za 10 zł do wygrania 630 zł :D a tu kupon "4" w fortunie : A: Aston Villa-Hull 1 Waregem-St.Liege 2 Valenciennes-Lyon 2 B: Wolfsburg-Hoffenheim 1 Piast G.-WISŁA 2 Academica-Sporting L 2 C: Aberdeen-Celtic 2 Catania-AC Milan 2 Real M.-Barcelona 2 Pewniaki: Tubize-Anderlecht 2 Bayern M.-M gladbach 1 za 4 zł wiem wiem że zaraz będziecie pisać że Barcelona nie wygra z realem itp. Pożyjemy zobaczymy:P. Pozdrawiam wszystkich i życzę wysokich wygranych. TSW !! |
Witam w Betway dają od razu darmowy zakład 200zł po postawieniu za 200zł kuponu czy dopiero po rozliczeniu kuponu czyli np. w poniedziałek ?
|
Nikt nie gra PUEFA bo nie wiem czy jest sens stawiać?
|
poszło na jutro 106 zł na Wisełkę, do wygrania 179zł ! jazda jazda jazda BIAłA GWIAZDA !!!
|
typy na wek
juve-lecce 1 steaua-otelul 1 ako:1,82 i drugi boro-mu 2 ASTON-HULL 1 PSG- Rennes 1 ako 3,95 |
Hantuchova i werder na 1x
za 50 zeta;) |
slabo panowie gracie:) slabo:P ja postawilem dzis na 22 mecze:P
|
Cytat:
|
może słabo gramy ale Ty słabo wygrywasz :P
|
Cytat:
|
Ja proponuje zakład długoterminowy na zwycięstwo CSKA w Eurolidze. W sportingbet kurs 2,66. Jutro CSKA gra polfinal z Barca a w razie zwyciestwa finał z Pao lub Olympiakosem :)
|
Cytat:
|
Panowie nie grajcie na Betway NAJGORSZY BUKMACHER NA ŚWIECIE , PORAŻKA !! SUPORT NAJGORSZY JAKI MIAŁEM DO CZYNIENIA FRAJERSTWO Z ICH STRONY !! OD 2 DNI ZERO KONTAKTU Z ICH STRONY MAŁO TEGO PIENIĄDZE WCZORAJ WYSŁANE PONOWIE PRZEZ PRZELEWY 24 NIE ZAKSIĘGOWANE U NICH PORAŻKA ! FRAJERSTWO ! najchuj***wszy BUKMACHER W SIECI
NIE POLECAM WAM GO , SZKODA NERWÓW !! |
Panowie sa dzis STS'y otwarte? i jesli tak to do ktorej?
|
z tego co wiem to sa...
chyba od 10 do 14 jutro i pojutrze tez w tych godzinach |
Cytat:
|
dzieki Panowie za odpowiedz ;) kuponiki wiec wyslane ;D
|
Cytat:
no i kupony: Miami - Atlanta bo.... http://www.e-basket.pl/News__Atlanta...orforda__52393 a pozatym oni mają nóż na gardle i wygrać MUSZĄ. oby bez niespodzianek. i na jutro, chyba warto a kursy pewnie polecą w dół Djoko - Federer po 1.8 biorę. Fedex w tym sezonie nie radzi sobie z czołówką. i Marrej dwa razy go wydymał i Nadal, no i Djoko również już raz, nie wspominając że Wawrinka go odprawił w dwóch setach w MC. Djokovic w Rzymie broni tytułu a w formie jest świetnej. Tak więc widzę finał Nadal - Djoko i dobry mecz. Federer do domu po raz kolejny. |
Moze Ktos cos zasugeruje bo ja sie mocno zastanawiam nad remisem w 1 polowie Villarreal - FC Sevilla
|
co sądzicie o tym:
Jagiellonia-Odra 1 (1,7) Eintracht-Dortmund 2 (2,25) Middlesbrough-ManU 2 (1,47) Chelsea-Fulham 1 (1,43) Marseille-Toulouse 1 (1,55) stawka: 3 zeta wygrana: 33 zł boje się praktycznie tylko borussi |
Pytanie, czy Jadze nie braknie motywacji do gry, skoro od jakiegoś już czasu nie grają o nic. Ja ten mecz odpuszczam, chociaż może pokażą zaangażowanie i wygrają? Reszta chyba dobra- zwłaszcza BVB właśnie. Aczkolwiek :D ja nie gram angoli dziś i skupiam się na hitlerowcach ;)
Cytat:
W nocy łatwo weszło nhl. :) |
ano weszło gładziutko;] szkoda tylko że wczesniej Wisła zje....zremisowała;/
dziś w nhlu pojedynek na ktory dlugo czekalem.przedwczesny finał czyli Washington-Piitsburgh. Ovechkin,Semin,Fjodorov kontra Crosby,Malkin,Gonchar.szykuje się wielka gratka dla kibicow hokeja.oczywiscie najwieksze emocje zapewniają reprezentanci Rosji gdyz ich bedzie najwiecej:P typy: over:5,5 Washington 1 Ovechkin strzeli Crosby strzeli Malkin strzeli Semin strzeli do wyboru do koloru:D |
Middlesbrough - Manchester U 2
Chelsea - Fulham 1 Bayern Munich - Monchengladbach 1 za 70 zeta Arka Gdynia- Slask Wroclaw 2 Legia Warsaw -LKS Lodz 1 Jagiellonia Bialystok- Odra Wodzislaw 1 Gornik Zabrze-Lechia Gdansk 2 ,,11'' |
po nocce ładnie Miami planowo i czekam na Djoko.
w pełni popieram typ na over 5.5 (ja mam go po 1.89) w meczu WAS - PIT. Aczkolwiek w przeciwieństwie do Rocco całym sercem jestem z Pingwinami lecz od typowania 1x2 się powstrzymam i ograniczę się do oglądania meczu:) no i masz rację co do stwierdzenia że to przedwczesny finał. na dziś też lekko derby ojropy: Real - Barca DNB @2.02 (pinni) i lekko na Lechie DNB @3.80 bo Górniki bez Gory, Zahorskiego i Banasia, a Lechia podbudowana ostatnimi dwoma meczami i upatruję korzystnego dla nich rezultatu. Można też stawiać na Lechia strzeli po całkiem dobrym kursie 1.70. |
Nie wiem skąd ta wiara, że Barca może wygrać. Ja jestem dziwnie pewny Realu (nie stawiam tego meczu, więc to może być pewna podpowiedź ;) ).
|
No właśnie o tym mówię. Real jakby trochę odżył, sporo strzela, gra u siebie no i jak to się mówi- łatwiej jest się wdrapać na szczyt niż się na nim utrzymać, a wiadomo, że to Barca lideruje w La Liga. No, ale kupony chłopaki już poobstawiali, więc nie pozostaje nic innego jak tylko czekać. ;) Niemniej- powodzenia, chociaż jestem za Realem :]
|
Real-Barca to dla mnie niewiadoma.Kazdy wygrac moze,choc wydaje mi sie ze Barca minimalnie lepiej wypadnie :) Jedynie co bym tu stawial to over 2,5
pzdr |
odpusccie sobie te GRAN DERBI.to będą piłkarskie szachy czyli nudne 0-0 lub 1-1.szkoda czasu i pieniedzy-serio mowie:)
kto moze niech sobie przelaczy na hokej(za 15min druga tercja).Washington prowadzi z Pittsburghiem 2-1 i giganci nie zawodzą(gol Crosbyego i przede wszystkim Ovechkina).mecz stoi na wysokim poziomie i poziom emocji naprawde wielki.POLECAM:) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl