Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

ChomikNH 29.04.2009 22:39

Panowie weekendowo już napisze wydaje mi się 2 najpewniejsze mecze weekendu po kursach powyżej 1,50 :)

Piast Gliwice - Wisla Krakow 2

Valenciennes FC - Olympique Lyonnais 2


Proszę bardzo o wasze komentarze opinie jak to widzicie WY ale ja nie widzę innej możliwości niż wygrane Wisły i Lyonu co sądzicie proszę o jakieś informacje :)

gh_krk 30.04.2009 00:31

Wiśle oczywiście życzę wygranej jednak Lyon z Valenciennes może mieć ciężką przeprawę. Lyon wygrał w lidze ostatnio 4 kwietnia z Le Mans, później w trzech meczach zdobył tylko dwa punkty. Valenciennes w tabeli ostatnich dziesięciu spotkań jest na szóstym miejscu. Lyon z jednym oczkiem mniej zajmuje ósmą pozycję. Niemniej życzę powodzenia.

Robal_90 30.04.2009 08:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 716918)
widzew-podbeskidzie 02 ??

nie stawiałbym tego... tu może być niespodzianka - z jednej strony Podbeskidzie słabo radzi sobie na wyjazdach, z drugiej jednak Widzew gra bez m.in. Robaka i Ukaha. Brak Robaka może być kluczowy dla tego meczu, ponieważ jest on najlepszym strzelcem Widzewa, ale piłkarze grają pod niego, więc teoretycznie wystarczyłoby go wyłączyć z gry i łodzianie mieliby problem, a teraz trudniej odgadnąć ich taktykę.

WiślakNH 30.04.2009 08:15

Orientuje sie ktoś czy będzie otwarty jutro sts?

rocco_1906 30.04.2009 09:44

na dzisiaj można spróbować postawic na Philadelphie z Orlando.w Magic ma nie zagrać Howard,który został ponoć na 1 mecz zawieszony.zastąpi go GORTAT :D z całym szacunkiem ale to jeszcze nie ta klasa.

z nhl'a
Vancouver-Chicago under 5,5

z mś:
Kanada
i do wczoraj bylem pewny ze zagram na Rosje ze Szwedami ale... ci wczoraj przegrywając 2-5 z USA potrafili wygrać 6-5 wiec moze to byc ryzyko.ale chyba i tak jednak zagram

pan Dudi 30.04.2009 10:23

Spodziewasz się, że Vancouver może nie dać rady Chicago? Myślałem, że 1 na ten mecz może być dobrym typem. Kurs 2.

rocco_1906 30.04.2009 10:28

dla mnie pary VAN-CHI i WSH-PIT są tak wyrownane ze kazdy wynik mozliwy.moze byc po 7meczy.
sympatia w pierwszej parze za VAN a w drugiej za WSH ale najpewniej tu widze ilosci goli.
na VAN mało na WSH w ch.. duzo.

edit: panie Dudi Ty juz tu chyba miales pare razy tak ze chciales cos zagrac i nie grałeś a potem załowałeś :P więc moze jednak warto??:) ja zostaje przy golach

Mario Nh 30.04.2009 10:31

Na weekend:

Piast - Wisła - 2
Widzew - Podbeskidzie - 1
Legia - ŁKS - 1
Górnik - Lechia - 1
Lubin - Wisła P. - 1

Kurs: 7:93
Stawka: 7 zł
Zakładana wygrana: 50 zł

Co o tym myślicie ?

MCX 30.04.2009 10:40

Ja bym zupełnie nie ruszał meczu Lechii, a jak już to jako X2.

--

Hamburger - Hertha X2 1,87
Piast - Wisła 2 1,70
Juventus - Lecce X2 2,87
Betis - Atletico X 3,15
Valenciennes - Lyon 2 1,75

Całkowity kurs 50,29
Stawka 2
Wygrana 100,59

pan Dudi 30.04.2009 11:41

Granie Atletico, to jak granie w ruletkę. Nigdy nie wiesz jak im się mecz potoczy i czy wyraźnie wygrają, czy dostaną w dupsko 5-1 tak jak ostatnio. Jak dla mnie, to no bet. Obaj wybraliście bardzo trudne mecze. Może poza Lubin- Petra. Reszta to loteria jak dla mnie.


Rocco- no, chyba masz rację. Zagram to Vancouver i zobaczymy co się stanie ;)

1q2 30.04.2009 12:11

Ja się bije z myślami;) - nie tak dawno dałem na Capitals...Rocco proponował under.Capitals przegrało(potem wygrali 3 mecze z rzedu) - under bardzo pewnie wszedł.Nie lubię grac na bramki ale...Jakimś tam wyjściem jest dać na 1 kuponie na Vancouver, na drugim under.

Na jutro męczy mnie jeszcze Hansa z K'Lautern - 2.35 na Hanse jest.
Co prawda goście ostatnio zaskoczyli mnie dosyć solidą grą ale i tak zremisowali z TSV tylko ze względu na błąd sędziego i wymęczyli 1-0 u siebie w ost. minucie z właściwie już 3 ligowym Wehen...A Hansa gra o życie

ps a co do Chicago - w ostatnim meczu wygrali 4-1 z Calgary, oddając przez cały mecz...16 celnych strzałów.Calgary 44.;)

maczomp 30.04.2009 12:26

co sadzicie o tym kuponiku za wieksza stawke
Philadelphia - Orlando (6m.) 1
Radwanska A. - Pironkova T. 1
Jankovic J. - Lisicki S. 1
Safina D. - Hantuchova D. 1
Federer R. - Stepanek R. 1
Łączny kurs 2,90

bula1010 30.04.2009 13:52

ode mnie coś na weekend:) :
Sunderland-Everton 2
Real M.-Barcelona 2
Bielefeld-Stuttgart 2
Frankfurt-Dortmund 2
Cracovia-Polonia W 2

taki wariat za 10 zł do wygrania 630 zł :D

a tu kupon "4" w fortunie :
A:
Aston Villa-Hull 1
Waregem-St.Liege 2
Valenciennes-Lyon 2
B:
Wolfsburg-Hoffenheim 1
Piast G.-WISŁA 2
Academica-Sporting L 2
C:
Aberdeen-Celtic 2
Catania-AC Milan 2
Real M.-Barcelona 2
Pewniaki:
Tubize-Anderlecht 2
Bayern M.-M gladbach 1
za 4 zł

wiem wiem że zaraz będziecie pisać że Barcelona nie wygra z realem itp. Pożyjemy zobaczymy:P. Pozdrawiam wszystkich i życzę wysokich wygranych. TSW !!

ChomikNH 30.04.2009 13:59

Witam w Betway dają od razu darmowy zakład 200zł po postawieniu za 200zł kuponu czy dopiero po rozliczeniu kuponu czyli np. w poniedziałek ?

Zwierze 30.04.2009 14:50

Nikt nie gra PUEFA bo nie wiem czy jest sens stawiać?

jaro1985r 30.04.2009 15:34

poszło na jutro 106 zł na Wisełkę, do wygrania 179zł ! jazda jazda jazda BIAłA GWIAZDA !!!

batix 30.04.2009 19:36

typy na wek
juve-lecce 1
steaua-otelul 1

ako:1,82

i drugi
boro-mu 2
ASTON-HULL 1
PSG- Rennes 1

ako 3,95

Maciejj 30.04.2009 20:08

Hantuchova i werder na 1x

za 50 zeta;)

Mati Gdów 30.04.2009 21:30

slabo panowie gracie:) slabo:P ja postawilem dzis na 22 mecze:P

Bobic 30.04.2009 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mati Gdów (Post 717760)
slabo panowie gracie:) slabo:P ja postawilem dzis na 22 mecze:P

Aha czyli to że postawiłes 22 mecze znaczy że dobrze grasz??:lol: A tak z ciekwosci na ilu kuponach??

WiślakNH 30.04.2009 21:51

może słabo gramy ale Ty słabo wygrywasz :P

El'kabat 30.04.2009 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 717768)
Aha czyli to że postawiłes 22 mecze znaczy że dobrze grasz??:lol: A tak z ciekwosci na ilu kuponach??

Pewnie na 2,po 11 :rotfl:

WislakWloszczowa 30.04.2009 22:10

Ja proponuje zakład długoterminowy na zwycięstwo CSKA w Eurolidze. W sportingbet kurs 2,66. Jutro CSKA gra polfinal z Barca a w razie zwyciestwa finał z Pao lub Olympiakosem :)

BRTS39 30.04.2009 23:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejj (Post 717705)
Hantuchova i werder na 1x

za 50 zeta;)

trzymaj sie stary !! nastepnym razem cos wygrasz..pzdr

TSW_PDW 01.05.2009 11:32

Panowie nie grajcie na Betway NAJGORSZY BUKMACHER NA ŚWIECIE , PORAŻKA !! SUPORT NAJGORSZY JAKI MIAŁEM DO CZYNIENIA FRAJERSTWO Z ICH STRONY !! OD 2 DNI ZERO KONTAKTU Z ICH STRONY MAŁO TEGO PIENIĄDZE WCZORAJ WYSŁANE PONOWIE PRZEZ PRZELEWY 24 NIE ZAKSIĘGOWANE U NICH PORAŻKA ! FRAJERSTWO ! najchuj***wszy BUKMACHER W SIECI

NIE POLECAM WAM GO , SZKODA NERWÓW !!

MasterCarl 01.05.2009 11:43

Panowie sa dzis STS'y otwarte? i jesli tak to do ktorej?

grzesiek632 01.05.2009 11:45

z tego co wiem to sa...
chyba od 10 do 14

jutro i pojutrze tez w tych godzinach

rocco_1906 01.05.2009 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MasterCarl (Post 717933)
Panowie sa dzis STS'y otwarte? i jesli tak to do ktorej?

dzis i jutro do 16 w niedziele do 15

MasterCarl 01.05.2009 14:39

dzieki Panowie za odpowiedz ;) kuponiki wiec wyslane ;D

PrawdziwośćDlaGry 01.05.2009 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW_PDW (Post 717932)
Panowie nie grajcie na Betway NAJGORSZY BUKMACHER NA ŚWIECIE , PORAŻKA !! SUPORT NAJGORSZY JAKI MIAŁEM DO CZYNIENIA FRAJERSTWO Z ICH STRONY !! OD 2 DNI ZERO KONTAKTU Z ICH STRONY MAŁO TEGO PIENIĄDZE WCZORAJ WYSŁANE PONOWIE PRZEZ PRZELEWY 24 NIE ZAKSIĘGOWANE U NICH PORAŻKA ! FRAJERSTWO ! najchuj***wszy BUKMACHER W SIECI

NIE POLECAM WAM GO , SZKODA NERWÓW !!

z supportem racja, ale oni chyba do 15 pracują. rzeczywiście najlepszym bukmacherem nie są i dużo im brakuje do czołówki.

no i kupony:
Miami - Atlanta bo.... http://www.e-basket.pl/News__Atlanta...orforda__52393
a pozatym oni mają nóż na gardle i wygrać MUSZĄ. oby bez niespodzianek.

i na jutro, chyba warto a kursy pewnie polecą w dół Djoko - Federer po 1.8 biorę. Fedex w tym sezonie nie radzi sobie z czołówką. i Marrej dwa razy go wydymał i Nadal, no i Djoko również już raz, nie wspominając że Wawrinka go odprawił w dwóch setach w MC. Djokovic w Rzymie broni tytułu a w formie jest świetnej. Tak więc widzę finał Nadal - Djoko i dobry mecz. Federer do domu po raz kolejny.

WiselkaMLP 01.05.2009 22:49

Moze Ktos cos zasugeruje bo ja sie mocno zastanawiam nad remisem w 1 polowie Villarreal - FC Sevilla

NowaHutaWNH 01.05.2009 23:46

co sądzicie o tym:

Jagiellonia-Odra 1 (1,7)
Eintracht-Dortmund 2 (2,25)
Middlesbrough-ManU 2 (1,47)
Chelsea-Fulham 1 (1,43)
Marseille-Toulouse 1 (1,55)

stawka: 3 zeta
wygrana: 33 zł

boje się praktycznie tylko borussi

pan Dudi 02.05.2009 08:17

Pytanie, czy Jadze nie braknie motywacji do gry, skoro od jakiegoś już czasu nie grają o nic. Ja ten mecz odpuszczam, chociaż może pokażą zaangażowanie i wygrają? Reszta chyba dobra- zwłaszcza BVB właśnie. Aczkolwiek :D ja nie gram angoli dziś i skupiam się na hitlerowcach ;)

Cytat:

02.05.2009 21:00 Marseille - Toulouse (1x2) 1 1.60 -166 3/5 W trakcie
02.05.2009 18:15 Zagłębie Lubin - Wisła Płock (1x2) 1 1.40 -250 2/5 W trakcie
02.05.2009 15:30 Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund (1x2) 2 2.20 +120 6/5 W trakcie
02.05.2009 15:30 VfL Wolfsburg - TSG Hoffenheim (1x2) 1 1.52 -192 13/25 W trakcie
02.05.2009 15:30 Schalke 04 - Bayer Leverkusen (1x2) 1 1.80 -125 4/5 W trakcie

W nocy łatwo weszło nhl. :)

rocco_1906 02.05.2009 09:21

ano weszło gładziutko;] szkoda tylko że wczesniej Wisła zje....zremisowała;/
dziś w nhlu pojedynek na ktory dlugo czekalem.przedwczesny finał czyli Washington-Piitsburgh.
Ovechkin,Semin,Fjodorov kontra Crosby,Malkin,Gonchar.szykuje się wielka gratka dla kibicow hokeja.oczywiscie najwieksze emocje zapewniają reprezentanci Rosji gdyz ich bedzie najwiecej:P
typy:
over:5,5
Washington 1
Ovechkin strzeli
Crosby strzeli
Malkin strzeli
Semin strzeli
do wyboru do koloru:D

Maciejj 02.05.2009 09:58

Middlesbrough - Manchester U 2
Chelsea - Fulham 1
Bayern Munich - Monchengladbach 1

za 70 zeta

Arka Gdynia- Slask Wroclaw 2
Legia Warsaw -LKS Lodz 1
Jagiellonia Bialystok- Odra Wodzislaw 1
Gornik Zabrze-Lechia Gdansk 2

,,11''

PrawdziwośćDlaGry 02.05.2009 12:17

po nocce ładnie Miami planowo i czekam na Djoko.
w pełni popieram typ na over 5.5 (ja mam go po 1.89) w meczu WAS - PIT. Aczkolwiek w przeciwieństwie do Rocco całym sercem jestem z Pingwinami lecz od typowania 1x2 się powstrzymam i ograniczę się do oglądania meczu:) no i masz rację co do stwierdzenia że to przedwczesny finał.

na dziś też lekko derby ojropy: Real - Barca DNB @2.02 (pinni)

i lekko na Lechie DNB @3.80

bo Górniki bez Gory, Zahorskiego i Banasia, a Lechia podbudowana ostatnimi dwoma meczami i upatruję korzystnego dla nich rezultatu. Można też stawiać na Lechia strzeli po całkiem dobrym kursie 1.70.

pan Dudi 02.05.2009 12:20

Nie wiem skąd ta wiara, że Barca może wygrać. Ja jestem dziwnie pewny Realu (nie stawiam tego meczu, więc to może być pewna podpowiedź ;) ).

pan Dudi 02.05.2009 12:56

No właśnie o tym mówię. Real jakby trochę odżył, sporo strzela, gra u siebie no i jak to się mówi- łatwiej jest się wdrapać na szczyt niż się na nim utrzymać, a wiadomo, że to Barca lideruje w La Liga. No, ale kupony chłopaki już poobstawiali, więc nie pozostaje nic innego jak tylko czekać. ;) Niemniej- powodzenia, chociaż jestem za Realem :]

El'kabat 02.05.2009 17:58

Real-Barca to dla mnie niewiadoma.Kazdy wygrac moze,choc wydaje mi sie ze Barca minimalnie lepiej wypadnie :) Jedynie co bym tu stawial to over 2,5
pzdr

rocco_1906 02.05.2009 18:46

odpusccie sobie te GRAN DERBI.to będą piłkarskie szachy czyli nudne 0-0 lub 1-1.szkoda czasu i pieniedzy-serio mowie:)
kto moze niech sobie przelaczy na hokej(za 15min druga tercja).Washington prowadzi z Pittsburghiem 2-1 i giganci nie zawodzą(gol Crosbyego i przede wszystkim Ovechkina).mecz stoi na wysokim poziomie i poziom emocji naprawde wielki.POLECAM:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl