![]() |
Cytat:
Polskie kluby nigdy w pucharach nie były znaczącą siłą. Nie ma żadnego upadku, jesteśmy ciut poniżej średniej od jakiś 40 lat... Czasami zdarzy się trochę lepszy sezon i nasze kluby nawiążą walkę z największymi, czasami zdarzają się kompromitacje... Przestań pisać o tym upadku, bo ktoś naprawdę może pomyśleć, że kiedyś polskie kluby liczyły się w Europie. A tak nigdy nie było. |
Ciekawa fotka z forum Legialive:
http://legia.com/www/galerie/legia/2...z/big/1065.JPG I jak ktoś trafnie spostrzegł: Szałachowski to tam nie pasował. :D http://i55.tinypic.com/23u5rwj.jpg |
taa oczywiscie - ktos mial fantazje i przytuningowal dziweczyny Legii...( tak jak tuninguje sie panny playboya...(
|
Ten z 18, Kucharczyk chyba, jest pół murzynem spójrzcie na jego nogi. :D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
no chyba ze pilkarze Legii maja najlepsza rzeźbę wsrod wszystkich klubow na swiecie ...( |
Cytat:
|
Cytat:
http://jp85.pl/galeria/le/280711/slides/_DSC5033.jpg |
Cytat:
Sztanga była chyba główną atrakcją letnich przygotowań :D |
O w mordę nie wierzę, wy tak na serio z tym photoshopem?! Buhahaha :lol:
|
I cala strona rozmowy o gołych facetach - co ta pilka robi z ludzmi :D
|
Dorzucę się do OT:
Zdjęcie jest robione w nocy i przy oświetleniu gwarantującym i wymuszającym dobry kontrast, stąd tak dobrze wdać rzeźbę. Co do zmian w PS - brak (nawet) dobrego balansu bieli więc poza wyostrzaniem i podciągnięciem kontrastu niewiele było robione... Po przejściu tego zdjęcia przez filtry 'automatyczny balans bieli' i 'automatyczna korekta zdjęcia' nie ma już takiego szału, poza dwoma Panami. Pozdro. |
dokładnie tak,
Odwodnienie podczas meczu, oświetlenie, pot - stąd ta rzeźba. Poza tym profesjonalny piłkarz to 2-5% tkanki tłuszczowej. poniżej 10% już widać kaloryfer. Bardziej nurtuje mnie czy Radovic to taki obibok? |
A co do Rzeźniczaka jeszcze - gość ma zdrowego p*erdolca na punkcie siłki, gdziekolwiek nie jedzie na zgrupowanie, zawsze leci szukać siłowni, sporo czasu wolnego, co reszta sobie tam plumka w basenie czy jeździ na rowerze, on spędza pakując.
Rzeźniczaka zdjęć było już baaaardzo dużo, zwłaszcza że on się wyraźnie tym sam jara, więc z tym szopem to bzdura. Koleś jest po prostu naładowany i tyle. Nawiasem mówiąc: kto to był w ekstraklasie, który lubił pokazywać klatę i robił to mimo kartek? |
Jak Rzeźniczak rzeczywiście taki kozak to powinien Staruchowi odwinąć a on go jeszcze usprawiedliwiał...a z resztą mniejsza z tym to temat sportowy.Nie pozostaje nic innego jak utrzeć nosa kebabom w Warszawie i liczyć na szczęście w losowaniu.Z tymi turkami przypomina mi się troche sytuacja Dnipro.Rok temu również trener mówił po przegranym meczu że są lepsi i w rewanżu napewno wygrają.Ciekawe czy tu będzie podobnie.
|
Posiada ktoś info odnośnie transmisji Śląska? Wisła prawdopodobnie w otwartym, Legia bodajże w Polsat sport
|
Śląsk będzie również w otwartym Polsacie. Legia na polsat sport extra
|
Kucharczyk jest kontuzjowany, jego miejsce zajmie Radovic a w srodku pola zagra Gol. Tak wiec smialo mozna stawiac dom i samochod na Gaziantepspor.
|
Cytat:
|
Kucharczyk to akurat był najgorszy w meczu z kebabami, więc nie koniecznie to jakieś kolosalne osłabienie.
|
Do tego Radovic strzelił a nie Kucharczyk
|
Gol podczas zgrupowania był ustawiany jako rozgrywający, a jako defensywny pomocnik jest lepszy w ofensywie niż w odbiorze. Ok, szału nie ma, ale tyczka na środku też stać nie będzie. Strata Kucharczyka też jakąś kolosalną tragedią nie jest, chociaż dziwię się że zamiast niego Skorża nie wystawi Hubnika.
|
Cytat:
|
Dla mnie Kucharczyk to byl, jest i bedzie typowy napastnik wiec w chwili w ktorej na szpicy gra Ljuboja wypadniecie Kucharczyka zbyt wielka strata nie jest.
|
Cytat:
Co do straty Kucharczyka to akurat uważam że jest to strata o tyle duża że Kucharczyk świetnie na takiego przeciwnikaa się nadaje. Legia bedzie się bronic i słać długie piłki za obronę Turków - idealnie trzab do tego szybkich napastników i skrzydłowych. Ale i tak dla Legii priorytetem jest nie stracić bramki. Czy strzelą 1 czy nie nic im nie da jak przegrają. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Oj slabi z was by byli trenerzy, tu nie chodzi o brak Kucharczyka tylko o przejscie Radovicia ze srodka na skrzydlo. W srodku Serb gra ostatnio swietnie a na skrzydle kazdy wie jak on gra.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl