Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski 2010/2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7567)

Kluvi 18.03.2011 12:39

Ale panowie tak na spokojne w pucharach krajowych tak jest. Nie tylko my tak odpadamy.. z rok temu to było jak Real odpadł z 3 ligowcem w pucharze Króla? Było minęło.. I tak wg mnie najwięcej pretensji trzeba mieć o 1 mecz bo to było na NASZYM stadionie na NASZYM R22. Tam się nie przegrywa z nikim :) I myślę że warto by było wspomnieć naszym grajkom jaką serię meczów bez porażki mieliśmy nie tak dawno na R22 <chyba to była 2 w Europie. po Chelsea passa meczów bez porażki>

crazykaro 18.03.2011 12:43

Całe 5 lat w rozgrywkach ligowych :!:

Kluvi 18.03.2011 13:14

a tu na rozluźnienie dla tych co tak jadą po Riosie:

http://www.youtube.com/watch?v=ZSLi8...layer_embedded


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl