Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

arth_ur 12.02.2011 13:51

http://legionisci.com/Gigapanorama_L...iew.fov=0.0113 - podobno największa panorama stadionu na świecie. No to poszukujmy po trybunach naszych forumowych kolegów z Warszawy :)

crazykaro 12.02.2011 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 1050051)
http://legionisci.com/Gigapanorama_L...iew.fov=0.0113 - podobno największa panorama stadionu na świecie. No to poszukujmy po trybunach naszych forumowych kolegów z Warszawy :)

A co jesli ktoś się nie zgadza być na takim zdjęciu? Przecież jakby coś takiego na Wiśle zrobili na młynie to by nie było tak wesoło

dj_ibutti 12.02.2011 22:46

Zgodnie z prawem autorskim jest częścią tła, więc nie ma nic do gadania ;)

Jazon 13.02.2011 12:27

Ładny ten stadion ma Legia

DDP 14.02.2011 09:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1049892)
A ziemniaczki mogły tak dobrze rosnąć. W mundurkach. Hehe

i wiejskie truskawki. W krawatach.:D

licoo 14.02.2011 11:08

Jedyne co mi się podoba na Legii to jest to, że wisi tam tak dużo flag i przysłaniają ten betonowy murek. Szkoda że na Wiśle tak nie ma. A przecież mamy tyle pięknych flag.

emj10 15.02.2011 16:03

Żeby nie było smutno dziewczynom z Konwiktorskiej to wrzucę najnowsze plany JW co do stadionu:

http://img834.imageshack.us/img834/7673/projektjw2.jpg

Zdjęcia:
http://www.konwiktorska6.pl/index.ph...wiecej&news=56

Film:
http://www.facebook.com/video/video....06130476122260

crazykaro 15.02.2011 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1051214)
Żeby nie było smutno dziewczynom z Konwiktorskiej to wrzucę najnowsze plany JW co do stadionu:

http://img834.imageshack.us/img834/7673/projektjw2.jpg

Zdjęcia:
http://www.konwiktorska6.pl/index.ph...wiecej&news=56

Film:
http://www.facebook.com/video/video....06130476122260

What a piece of sh... :lol:

emj10 15.02.2011 16:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1051217)
What a piece of sh... :lol:

Project designed by "Tęczowa Trybuna" :D

maxurd 15.02.2011 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 1050051)
http://legionisci.com/Gigapanorama_L...iew.fov=0.0113 - podobno największa panorama stadionu na świecie. No to poszukujmy po trybunach naszych forumowych kolegów z Warszawy :)


13 PLN za kielbaske (pewnie bez musztardy i peczywka) to zdzierstwo. Ceny jak w multikinie :P

Donki 15.02.2011 16:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maxurd (Post 1051232)
13 PLN za kielbaske (pewnie bez musztardy i peczywka) to zdzierstwo. Ceny jak w multikinie :P

Cena jest dostosowana do wielkosci kiełbasy która jest półmetrowa :p

Konrad. 16.02.2011 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1051214)
Żeby nie było smutno dziewczynom z Konwiktorskiej to wrzucę najnowsze plany JW co do stadionu:

Zdecydowanie za mały obiekt, ograniczający Polonistów. Tak w minimum 40-50 tys (choć może zaatakować Narodowy i walnąć coś na 60 tys?) powinni celować.

No i do tęczy brakuje jeszcze z dwóch kolorów na elewacji.

szczebrzeszcz 16.02.2011 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1051219)
Project designed by "Tęczowa Trybuna" :D

jak zrobią z Polonii polską wersję St.Pauli to faktycznie trochę tych warszawskich kibiców będą mieć :-)

Gwiaździsty 16.02.2011 19:31

Ten kompleks wyglada jak Wesołe Miasteczko :). Widać, że wzorowali sie trochę na bryle stadionu w Gdańsku, który coraz piękniej wyglada. Bursztyn robi wrażenie. A na Konwiktorskiej jak widać kolorowo jak w przedszkolu.

Maciuś 16.02.2011 20:08

Wyglada jak kupa z groszkiem i kukurydzą.

4fan_player 16.02.2011 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maxurd (Post 1051232)
13 PLN za kielbaske (pewnie bez musztardy i peczywka) to zdzierstwo. Ceny jak w multikinie :P

W końcu Warszawa także wiesz. Ale porównując jedzenie na stadionie Legii a jedzenie na stadionie Lecha to Warszawa w tej kwestii bije na głowę Poznań :)

Miro 16.02.2011 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1051214)
Żeby nie było smutno dziewczynom z Konwiktorskiej to wrzucę najnowsze plany JW co do stadionu:

http://img834.imageshack.us/img834/7673/projektjw2.jpg

Zdjęcia:
http://www.konwiktorska6.pl/index.ph...wiecej&news=56

Film:
http://www.facebook.com/video/video....06130476122260

Pierwsze skojarzenie .... czyżby http://www.cyrk-korona.com.pl/ planowal zostać cyrkiem stacjonarnym

jaszczur90 16.02.2011 21:15

http://kkslech.com/zdjecia/murawa1602/IMAG1389.JPG

Murawa stadionu Lecha Poznań na dzień dzisiejszy :rotfl:

buczo1985 16.02.2011 23:46

Co to jest u licha? :D

Wichar87 16.02.2011 23:52

Według mnie jakiś gołąb, który przez ten cały POZnan*-ski cyrk troche "zestrusiał", ewentualnie uznał, że te lampy solarne, tak przyśpieszyły wzrost i juz czas na wykopki. :D:D:D

DDP 16.02.2011 23:53

Wy na serio macie kompleksy. :rotfl:

dj_ibutti 17.02.2011 00:02

Kompleksy czego? Tej murawy? Faktycznie przyprawia mnie o kompleks... od 10 lat nic nie robię z trawą na działce i za nic nie chce mi się taka piękna ubita ziemia zrobić :( A cały czas słońce grzeje i nic nie podlewam!

matti220 17.02.2011 00:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 1051803)
http://kkslech.com/zdjecia/murawa1602/IMAG1389.JPG

Murawa stadionu Lecha Poznań na dzień dzisiejszy :rotfl:


http://www.mogiel.net/GIF/amica.gif

i teraz pytanie gdzie byly dwie pozostałe wrony?

aNouc 17.02.2011 00:26

Pochowały się w dwóch pozostałych narożnikach by nie wzbudzać podejrzeń.

DDP 17.02.2011 00:30

@ dj_ibutti

Dokładnie te dwa powyższe posty miałem na myśli. Jak nie można na murawie i trybunach to chociaż w necie się fajnie ponapinać :D

aNouc 17.02.2011 00:43

Nie płacz i nie myl pojęć.
Skoro jest coś złe i zjebane to się piszę o tym a nie okłamuje rzeczywistość.
Gdybyście mieli kopię murawy jak na Arsenalu i ktoś by z niej kpił to wtedy są to kompleksy, inaczej pisząć zazdrość.. i ja się pytam czego tu zazdrościć? że macie murawę jak trawnik pod blokiem, a jakieś wrony wsadzają łby do dziur o średnicy 30 cm ? Ty nie pisz o kompleksach tylko zacieszaj że UEFA pozwoliła rozegrać na tym pastwisku mecz.
Ja wolę z ironią do tego podejść niż się nad tym stadionem non stop pastwić
Widzisz w jakim temacie jesteśmy? Obiekty sportowe i każde zdjęcie będzie oceniane, nie goraczkuj sie tak.




------------
Ale mnie nie obchodzi czy Ci zwisa czy staje na widok stadionu Wisły.
Jesteś na forum Wisły i nie Ty będziesz mówił fanom Wisły co mają pisać i do czego się przyczepić. Jak Ci nie pasuje to do swojego forum.


Ja o murawie, a ten o wrogach. :rotfl:

Przeczytaj jeszcze raz dokładnie tytuł tematu a jak dalej nie jarzysz i ciągnie cię do chuliganki to kibice.net i tam się wymień się swoimi poglądami n/t wrogów i przyjaciół bo najzwyczajniej rozmywasz temat. Przylezie i będzie warunki stawiać na forum Wisły.. i jak tak olewasz Wisłę to nie wiem po co korzystasz z Wiślackiego forum. We wszystkich jesteście tacy zajebiści że pewnie forum też macie lepsze.

DDP 17.02.2011 00:59

Jeszcze nie zauważyłeś tego, że Lech ma zwis na stadion Wisły, ale w drugą stronę przyczepiają się nawet o "kąt" poręczy? Jak to nazwać jak nie kompleksy? Wyszukiwanie wroga, który Was olewa opanowaliście do perfekcji.

Syn Kangura z 1984 17.02.2011 06:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DDP (Post 1051946)
Jeszcze nie zauważyłeś tego, że Lech ma zwis na stadion Wisły, ale w drugą stronę przyczepiają się nawet o "kąt" poręczy? Jak to nazwać jak nie kompleksy? Wyszukiwanie wroga, który Was olewa opanowaliście do perfekcji.

Tak mamy kompleksy, jak Ci się żyje lepiej z taką myślą to wkręcaj sobie taką fazę dalej :rotfl: Bez pozdrowień.

Matejas_ 17.02.2011 08:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maxurd (Post 1051232)
13 PLN za kielbaske (pewnie bez musztardy i peczywka) to zdzierstwo. Ceny jak w multikinie :P

Ale fajnie zorganizowany catering.. w polskim - kiełbasa, we włoskim - pizza :)

Kordel_Walker 17.02.2011 08:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DDP (Post 1051946)
Jeszcze nie zauważyłeś tego, że Lech ma zwis na stadion Wisły, ale w drugą stronę przyczepiają się nawet o "kąt" poręczy? Jak to nazwać jak nie kompleksy? Wyszukiwanie wroga, który Was olewa opanowaliście do perfekcji.

Jesteś na forum Wisły, więc nie używaj pojęcia Lech, ponieważ dla Wiślaków ( i reszty Polski zresztą także) ten klub sprzedał się za garść srebrników jak nie powiem kto i powstała Amika z herbem - patrz kilka postów wyżej, która ze wstydu schowała głowę w piasek.
Piszesz, że amika ma zwis na stadion Wisły, a ja ci odpowiem, że amika ma zwis na wszystkie sprawy dookoła, czego dowodem jest pustka na waszym forum, dlatego pewnie się tutaj zalogowałeś, bo tam nie ma z kim pisać, a my inteligentni Wiślacy powymieniamy opinie na każdy temat:-)

Zauważyliście, że z kolesiami z Legii można popisać jak ludzie, a z wronieckimi niekoniecznie?

Sory za OT/
Jest dość nowa wizualizacja stadionu Piasta, jakby ktoś nie widział..
http://stadiony.net/aktualnosci/2011...zacje_stadionu
Prace planują zakończyć w lipcu:lol:..ale lepiej nie krytykować bo się przypiepszy, ze mam kompleksy Piasta:-/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl