![]() |
http://forum.wiaralecha.pl/index.php...dpost&p=452668
post autorstwa mawa w końcu wiemy od kogo niemal cała Europa (i pół galaktyki) uczy się kibicowania |
Skakanie tyłem do boiska wymyślił Litar jeszcze w przedszkolu, gdy stał za karę w kącie za oplucie koleżanki. Jak dorósł to wprowadził to na Bułgarską via Bałkany. Poprawił też plucie.
|
Ze też nie szkoda Wam czasu na czytanie for Amikowców :-/ i innych wynalazków.
|
Tak patrze na ten filmik i on jej chyba nie opluł tylko zrobił: "buu", ale może źle widzę ;)
|
Cytat:
|
Typ soczyście mówi i tyle..
Wracam po tygodniowym odpoczynku od internetu i temat dalej aktualny.. ^^ |
..... "na polskich stadionach" ;)
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=159&page=60 http://www.wislakrakow.com/forum/sho...=5447&page=130 EDIT: jestem za bo w sumie tematu stricte zagranicznego nie ma. |
Otwarcie stadionu w Gdyni::
http://www.arka.gdynia.pl/images/gal...08632c2dcc.jpg Janusze lepsi niż w Poznaniu. http://www.arka.gdynia.pl/images/gal...3636df230f.jpg http://www.arka.gdynia.pl/images/gal...3569a9709a.jpg http://www.arka.gdynia.pl/images/gal...171a15e9ca.jpg Beroe Stara Zagora |
Gdyńscy janusze poprzebierali się za krowy ?
Bułgarscy kibice mieli jak widać słuszne barwy. Napewno podobały się w Gdynii :) |
Tak odnośnie stadionów. Wstawiam wizualizację stadionu Górnika i proszę zwrócić uwagę na zdjęcie z wnętrza stadionu gdzie widzimy naszych zawodników heh http://stadiony.net/projekty/pol/sta...ka_zabrze_2008
|
a w narożniku Wiślacy machają flagami na kijach
|
Oto jak przez 3 lata kibic Legii będzie mógł oszczędzić na biletach :D
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...64fb3f1f,1,3,3 |
Cytat:
|
A jaką karę otrzyma ochrona tego spotkania za wpuszczenie kibica z racą ?
Ile dostanie organizator meczu za niedopilnowanie zasad bezpieczeństwa? Nie napisali? |
Widzew niewpuszczony na sektor czy mi sie zdaje?
|
zdaje.
123456789 |
Widzew dopiero w przerwie w całosci na sektorze.
|
|
No i niestety chlopak z Legii mozna powiedziec ze zostal slusznie ukarany.
Odpalil race, jak normalny czlowiek, dla zabawy, dla atmosfery. Mozna powiedziec ze czemu sie zakazuje rac, przeciez dzieki nim jest piekniej na trybunach. Ale... Za 2 dni bydło z Widzewa tez wnioslo i odpalilo race ale zamiast to zrobic po ludzku zaczeli dla swietnej zabawy rzucac nimi. Efek? Dali kolejny argument Ekstraklasie czy innemu Gownu Wyborczemu do napisania ze race sa złe, ze kibole rzucaja racami i wnoszenie ich na mecz jest niebezpieczne. Pokazuja co sie by dzialo jesli zalegalizowanoby piro. Niestety przez takich kretynow mozna byc pewnym ze piro nigdy nie zostanie przywrocone. Bo chociazby na 100 meczach byly race i zero rzucania nimi to jeden wybryk znowu przekresla to wszystko i trzeba budowac reputacje od nowa. Dzisiaj wlasnie ta reputacja znowu spadla do zera. Dzieki Widzew!!! Super akcja rzucic raca przed siebie, fajnie wyglada jak ktos ucieka przed lecaca raca!! |
Potem sie jeden z drugim dziwi ze race sa zakazane. Jak jeden z drugim nie potrafi sie zachowac to tak sie wlasnie konczy.
Race to fajny efekt, ale jak bydlo sie do nich dorwie to juz tak kolorowo nie jest. |
Cytat:
Masz rację, bydło niech się do rac nie dotyka. |
Cytat:
Ręce opadają. |
Cytat:
|
Cytat:
Chociaż były kiedyś propozycje że piro byłoby legalne ale mogłoby być odpalane tylko i wyłącznie przez osoby "odpowiednio przeszkolone" co powodowałoby, że małoletni "chuligan" nie mógłby w ramach "zabawy" rzucać w kibiców drużyny przeciwnej. Problem w tym, że PZPN i Ekstraklasa nie bardzo chcą tutaj nawet negocjować. |
Cytat:
Morał z tego taki, że podobnie jak moje perypetie studniówkowe problem piro jest w tej chwili nierozwiązywalny. Nikt nie da sobie głowy uciąć za to, że jakiś imbecyl może rzucić komuś racę we włosy. |
http://kswarta.pl/index.php?sid=6&mo...tion=&nid=1590 Podczas Gali Warty zaprezentowano nowy hymn klubu. Słowa nowego hymnu odwołują się do bogatej, niemal stuletniej tradycji klubu, niezłomności sportowców tworzących historię Warty i do nowych aspiracji, związanych z odbudowywaniem potęgi klubu. Zna ktoś stary??
http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,360...li_Poznan.html Przed i po spotkaniu Lecha Poznań z Widzewem pseudokibice łódzkiej drużyny demolowali poznańskie autobusy i tramwaje. A podczas meczu na stadionie przy ul. Bułgarskiej odpalili race i rzucali je na murawę... |
To, że ktoś zabije kogoś nożem sprawia, że posiadanie noża w domu jest zabronione? A takich przypadków w ciągu roku jest mnóstwo.
Dlatego dla mnie takie przedstawianie sprawy, że skoro było ileś tam akcji z rzucaniem rac na murawę, to dlatego nie ma szans na legalizację. Nie zgadzam się na takie coś. Nie zgadzam się na zbiorową odpowiedzialność. Takich przykładów można mnożyć i mnożyć- zakażmy używania samochodów, bo jakiś tam procent kierowców łamie przepisy drogowe. |
Kurde. Warta jest bardziej utytułowanym klubem od Amiki :)
|
Tak, masz w domu noz itp itd. Tyle tylko ze stadion jest tak specyficznym miejscem iz ktos kto w domu noza uzywa do krojenia chleba, na stadionie majac ten noz, moglby zachowac sie " zbyt emocjonalnie ".
Wszystko zalezy od ludzi i nie ma sie co dziwic ze w innych krajach mozna pic piwo, palic papierosy czy nawet odpalac race. U Nas nie wszystko by zdalo egzamin. Do kolegi ktory myslal ze zablysnie publikujac filmik z Lodzi. Wiesz, moglbym zamiescic to i owo, ale po co? Wszedzie ludzie zachowuja sie niestosownie. W kazdej grupie znajdzie sie czlowiek ktory albo pierw dziala a potem mysli, albo jest zwyczajnym debilem. Czasami cisnie raca, czasami brzydkim slowem, czasami nozem... Takie jest zycie. Cytat:
Nie wiedziales ;) ? To wbrew pozorom bardzo znany klub, przynajmniej wsrod rocznikow 20-40 ubieglego wieku. |
Oj już nie bądźcie tacy święci wszyscy. Mi się tam pokaz Widzewa podobał, klimat lat 90., których z racji wieku nie było mi dane poczuć, znam go tylko z opowiadań powrócił. Against modern football w pełnej krasie, nawet na Amikowcach zrobili wrażenie. Kwestią dyskusyjną jest to, czy musieli rzucać w pikników, czy nie lepiej było wszystko rzucić na boisko.
Jedno jest pewne - to by było na tyle wyjazdów Widzewa w tym sezonie :D A i my w porównaniu z porozwalanymi autobusami w POZnaniu* zaprezentowaliśmy się jak aniołki ;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl